ת'רד היריבות ::

למה אתה חושב? אותי אישית לא פפ מעניין, לא מסי ולא רונאלדו. מה שהיה בעבר נשאר בעבר, זה רק כדורגל. אין לי טיפת אנטי כלפיו ואני מאוד מעריך את האיש. מלבד זה? קלופ פשוט מרשים אותי יותר.

תבדוק סטטיסטית כמה אוהדי ריאל מתבטאים כתומכי פפ, וכמה מאוהדי בארסה מזלזלים בהישגי פפ. זה לעניות דעתי יענה לך על השאלה. ואני מניח שיש יוצאים מן הכלל

ילדותי בעיניי להמשיך ולהתעסק במה שקרה לפני עשור. אני לא קיבלתי את הווייב שאנחנו פה שקועים בעבר, לאחרונה לא היה בעיה לכל אוהדי ריאל כאן להגיד שמסי הרבה יותר טוב מרונאלדו, חלק מהמשתמשים כאן טוענים שצ’אבי גדול יותר ממודריץ’.

פפ מאמן על, אבל לי יש את הכוכביות שיש לי על הקריירה שלו. לא חושב שיש לעבר שלו בברצלונה קשר לזה, לזידאן יש לי טענות הרבה יותר קשות למרות שהוא איש של ריאל מדריד. ובכל מקרה צריך להזכיר שוב, הוא עדיין מאמן על בעיני כולם, רק שההשוואה היא לקלופ.

בכללי אני חושב שאלה שעדיין מתעסקים במה שהיה לפני 15 שנה צריכים להתקדם, אבל כל אחד ומה שעושה לו טוב.

גם בשיא היריבות ביניהם (עד סוף 2018 אז רונאלדו עבר ליובנטוס) אני די בטוח שאם כל אוהד ריאל “שעיניו בראשו” היה צריך לקבוע כלפי עצמו מיהו השחקן העדיף, בלי שצריך להתנצל או להסביר - הרוב היה ב team messi

תודה רבה! אישרת את כל מה שכתבתי בהודעה הראשונה שלי :slight_smile:

כתבתי שאני משוחד , אבל אם תשים לב, לא ביטלתי או גימדתי את קלופ בשום הודעה. אני מעריץ את שתי המאמנים.

אתה מגזים עם ה’‘הרבה יותר’', בשיאם מסי טוב יותר אבל לא הרבה יותר.

רונאלדו אף פעם לא היה יותר טוב ממסי, בניגוד ליריבות האמיתית בין פפ לקלופ בין the goat לבין רונאלדו לא היה אף פעם משהו אמיתי מלבד פיברוק תחרות מצד תקשורת ומנדש…

כבודו במקומו מונח, אחד הגדולים אבל איך קונור מקלאוד אמר there can be only one …

טוב אולי שתיים ביחד עם דייגו…

אני.
לא אוהב סטייט קלאבס יותר ממה שאני אוהב\מתגעגע לפפ.
מעריך את קלופ יותר מפפ כי הוא נותן מאבק עם רבע תקציב.
רוצה ש PSG תפסיד כל משחק למרות שגם אותה מאמן אגדה ברצלונאית.

איך עשית לי את זה דימה… אוי הלב שלי. לא יעמוד בזה. חשבתי שאנחנו כולנו קול אחד!

סתם אני מסכים איתך לגבי שתים וחצי מהסעיפים.

לזה התכוונתי בביטוי מוטה לכיוון פפ- האהדה אליו בזכות היותו מאמן מוצלח בבארסה הגדולה בגרסתה הטובה ביותר נותנת לו נקודות זכות חינמיות גם אם לצופה ניטראלי ברור שמאמן אחר עושה עבודה משובחת בהרבה. ואפילו המילים שבחרת- “מעריך את קלופ יותר” מלמדות שגם אם אתה מנסה להיות ניטראלי עדיין תשים את פפ גבוה יותר בזכות הנוסטלגיה (מתגעגע לפפ).
רק מציין שלעולם פפ ישפט באופן מיטיב בהרבה בזכות עברו אצל מי שפפ הביחא לו רגעי אושר בקדנצית בארסה.
ברור שגם אני הגזמתי, וחלק מהאוהדים כן שופט באופן שיוויוני יותר ופחות מושפע מהעבר, אבל הסנטימנט תמיד יהיה וימנע התייחסות בלתי מוטה. אבל הי- זה מה שאוהדים עושים בהגדרה- מקצינים כל דבר.

להגיד את האמת, פפ לא מעניין אותי בכלל.
אין לי זמן לראות את כל המשחקים שאני רוצה, נדיר שאני רואה משחק שהוא לא ליגה ספרדית או צ’מפיונס. גם סיטי-ליברפול לא ראיתי.
אני גם לא השתתפתי בויכוח למי יש יותר גדול מבין פפ\קלופ כי זה לא מעניין אותי. הגבתי רק כי הכללת את כל אוהדי בארסה באהבה עיוורת לפפ ואני לא.
אני גם לא רואה משחקים של מסי או אינייסטה מאז שעזבו.
אז אני מחשיב את עצמי אובייקטיבי בעניין פפ, וסיטי נראית באופן כללי כקבוצה מצוינת ומאומנת היטב. הלוואי על בארסה.

מה זה החרא הזה ? במקום 4-1 קליל הארכה ועוד אחרי החמצה מזעזעת של רשפורד ?

סלאח חלוד מאוד, עם משחק סביר שלו זה היה נגמר מזמן.

אני לא מבין איך הגענו להארכה :person_facepalming:

שוברים שיאים של לוזריות, שיזדיינו

הצימיקאס הזה טמבל ברמות אה?
אחלה משחק לצופה הניטראלי.

יונייטד וצ’לסי בחצי הגמר בניסיון להציל משהו מהעונה הגרועה שלהן בתחרות מי תקבל את קובנטרי ומי לא תרצה לקבל את סיטי

יונייטד קיבלה את הכרטיס לגמר, וצ’לסי תיאלץ לפגוש את סיטי.

ליברפול תלויה בעצמה ונותרו לה את המשחקים הכי קלים בליגה, עם שלוש נקודות יתרון בפסגה. אם הם לא יגלו לוזריות מרשימה כנראה שהם יקחו את האליפות.

על הנייר, בפועל יש לנו יונייטד בחוץ ואברטון בחוץ, שתי קבוצות שיעשו הכל כדי להרוס לליברפול, הם יתאבדו על המגרש רק שלא ניקח אליפות, זה כמובן לא אומר שזה יהפוך אותנו לפחות לוזרים אם נפסיד להם נקודות.
רק להדגיש שלליברפול בפועל יש את המשחקים הכי קשים עד לסיום העונה.
מקווה שיונייטד יבואו בגישה כמו של האוהדים שלהם כאן שיש לליברפול רק שחקן וחצי שנכנסים להרכב של יונייטד, בפועל מצפה לבונקר מפואר.

מה זה הקטע הדפוק הזה שלליברפול יש 3 משחקי חוץ רצופים בחודש אפריל?
איזה מן לוח זמנים זה?