ת'רד היריבות ::

שוברים שיאים של עליבות, זה התחיל עם ההחמצות המזעזעות של דיאז נגד סיטי, ובשני המשחקים האחרונים זה כבר ממש פתטי, אינספור הזדמנויות נגד יונייטד והיום נגד פאלאס ומפספסים בשלומיאליות מצבים שויניסיוס היה מבקיע בקלות ובצד השני סופגים גם מבלי שהיריבה מנסה לתקוף.
עובדים עונה שלמה בשביל החרא הזה ? היום 7 מצבים של שער בטוח.
השחקנים לא עומדים בלחץ, כואב לי בעיקר על קלופ.

והנה ארסנל סופגת 2 גולים בדקות ה80 המאוחרות וסיטי כנראה תסיים ראשונה את המחזור ושוב תלויה בעצמה.

זה היה ברור שזה יקרה מהדקה הראשונה.

אסטון וילה שלוש נקודות קלות בשבילם :joy:

(לא ראיתי את המשחק)

@titi_camara

תתנחם אם להפסיד אליפות לפחות להפסיד לסיטי ולא לארסנל…

הזוי שמנצ’סטר סיטי מסיימת את המחזור הזה במקום הראשון, הסדר חזר מה שנקרא. מעניין מתי היה לאחרונה מחזור בו מקומות 1-2 מפסידות במשחק בית. אני חושב שהיא הכי פחות הרשימה מבין המשולש הזה של הליגה הרותחת וגם לא ניצחה, לקחה הכי מעט נקודות - ולכן זה קצת ‘מפריע לי’ אם התואר יהיה שלה, מעבר לכך שזה משעמם. אבל לה יש קצת יותר אופי. והייתי מהמר עליה במאני-טיים. ארסנל יצרה מצבים אבל לא כמו ליברפול שזה הזוי שהיא לא הצליחה לנצח. הייתי זהיר מאוד עם ההערכה לארסנל. על ליברפול הייתי אומר שזו עונה אדירה אבל כשאתה משחק בליגה האירופית ולא בליגת האלופות זה קצת אחרת. כמובן ששום דבר לא גמור. זה הת’רד של הכדורגל האנגלי כן?

עכשיו צריך לעבוד יותר מהר על הורדת הנקודות לסיטי על הפרות הפייר פליי.

התחת של פפ עובד שעות נוספות אבל תסמוך על הקבוצה שלו שהיא לא תפסיד משחקים בסוף העונה ותגיע בכושר הכי טוב שאפשר

לסיטי יש את לוח המשחקים הקל ביותר, וזה נראה די סגור אבל לדעתי אף אחת מהן לא תעשה 18/18.

לארסנל יש גם צ’לסי בבית, גם ספרס בחוץ וגם יונייטד בחוץ. אחרי שהם יקבלו מבאיירן בראש בגומלין הם כנראה הראשונים שיצאו ממירוץ האליפות, אבל צריך לקחת בחשבון שהם היחידים שנשארו להם 3 משחקי בית.

לליברפול יש גם ווסטהאם בחוץ, גם ספרס בבית וגם אסטון וילה בחוץ. ועם זאת, אין להם מפעלים נוספים. הם עוד יכולים להתאושש ולחזור לתת פייט. עד לפני הגמר מול יונייטד הם היו פייבוריטים.

לסיטי על הנייר יש את לוח המשחקים הקל ביותר, אבל ספרס בחוץ וווסטהאם בבית בשני מחזורי הסיום והלוז שלהם עמוס פיצוצים בהשוואה לשתי האחרות:
17/4 ריאל
20/4 חצי גמר גביע
25/4 ברייטון
28/4 נוטינגהאם
30/4 חצי צ’מפיונס פוטנציאלי
04/5 וולבס
07/5 חצי צ’מפיונס פוטנציאלי
11/5 פולהאם
14/5 טוטנהאם
19/5 ווסטהאם

אגב, עכשיו אני מבין את הטענות של פפ על הגביע האנגלי. למה המשחק של סיטי-צ’לסי ביום שבת כשהוא משחק ברביעי מול ריאל ושל יונייטד חסרת האירופה ביום ראשון למחרת?

ארסנל גם אם לה את הקבוצות הבאות בתור יריבות:

הפועל ת"א מכבי פ"ת והפועל פ"ת ימצאו דרך לבעוט בדלי ולהפסיד את האליפות.

סיטי מול ליברפול

איזה לוז מטומטם.
איך לליברפול יש 3 משחקי חוץ רצופים?
איך לסיטי יש רק יומיים בין משחק ליגה לבין חצי גמר צ’מפיונס?

נראה לי טבאס יכול להשתלב בהנהגת הפרמיירליג. יכול להציע להם לעצור הכל בשביל גמר הגביע ואז לעשות מחזור כל יומיים.

אני חושד שההנהלה של הפרמייר ליג נהנית מהעלק הילה שנוצרה לליגה כליגה האינטנסיבית ביותר בעולם. זה ששחקנים מסתכנים ומאמנים מתלוננים לא מאוד משנה. העיקר שכולם ממשיכים לומר שזו הליגה הכי קשה שיש. כאילו זו גזירה משמיים לשחק 3 משחקי ליגה בשבוע הכריסמס, 3 משחקים בכל שבוע עם משחק אירופי מספטמבר עד מאי לחצי ליגה, כשיש פגרה של שבוע אחד בלבד כל העונה.

כאילו שזו הליגה היחידה בעולם שמשחקים בה כמות זהה של משחקים. אבל יש אנשים שלא רואים שום דבר אחר חוץ מזה, אז נוח להם גם להגיד שהצ’מפיונשיפ היא הליגה השנייה טיבה בעולם…

2 הבעיות שציינתי לא קיימות בליגה הספרדית למשל.
לא עושים 3 משחקי חוץ רצופים (אם לא משפצים את האיצטדיון)
לא עושים משחק ליגה יומיים לפני משחק אירופי.

וזה רק מלהסתכל על מה שטל הביא, בלי לבחון את כל הקבוצות לאורך כל העונה.

אני גם זוכר שלליברפול בשנה שעברה תקעו 2 משחקים בהפרש של יום, אחד בליגה ואחד בגביע.

ליברפול שלי גם כמה פעמים שיחקה מאוחר ביום חמישי בליגה האירופית ותקעו לה משחק בפרמיירליג ביום שבת בצהריים שזה אפילו פחות מיומיים, זה קרה כמה פעמים העונה וקלופ ממש מתחרפן מזה כל פעם מחדש.

בדיוק, זה יותר דפוק מכל השטויות של לו"ז בליגה הספרדית.
לא יודע לגבי איטלקית וגרמנית.

באיטלקית מרבים אפילו יותר, לשבץ את הגדולות בשישי ובשני כדי לתת יותר זמן הכנה או מנוחה ליד אירופה.

מה גם, בספרד באזור שלב הבתים אין משחקים בין קבוצות אירופיות, אלא אם כן יש מנוחה שווה והוגנת לשתיהן.

זה דווקא לא אמור לקרות. כשיונייטד באירופית אף פעם אין משחק בשבת. מתי זה קרה לדוגמא?

בצרפת ביטלו לפריז את המחזור בין שני המשחקים מולנו, כי יש רק 6 ימים בין המשחק הקודם לגומלין.

צודק, בדקתי, כנראה שהזיכרון כבר לא משהו, קלופ התלונן על זה מאוד כששיחקנו באלופות, והעונה התלונן על זה המון כששיחקנו ב 12:30 בצהריים אחרי כמעט כל פגרת נבחרות, אבל לא שיחקנו בשעה הזאת אחרי ליגה אירופית.

ובגדול ליברפול היא ששיחקה בשעה המוזרה הזאת הכי הרבה מאז שקלופ הגיע ובפער ענק על שאר הליגה.

צ’מפיונס ברביעי + שבת 12:30 קורה הרבה. בכלל שבת 12:30 זו שעה הזויה שאני לא מבין איך משחקים בה. השחקנים צריכים לקום ב-5 כדי להתארגן ולאכול כמו שצריך מספיק זמן לפני המשחק, שעדיף כבר לשחק בשישי ב-22:00.

לא הגיע הזמן לבטל את גביע הטוטו…סליחה את גביע הליגה? מי צריך את זה?