ת'רד היריבות ::

עשרות הקבוצות הקטנות שמשתתפות, ומדי פעם מקבלות משחק שמסדר להן הכנסות לשנה שלמה.

ברלבו מדווחים על שינויים משמעותיים שמתקרבים בסיטי(מתוך העמוד city xtra בטוויטר):

Although a final decision has not yet been made on Pep Guardiola’s #ManCity future, the feeling of the board ‘does not invite optimism’. There is ‘less and less trust’ in a contract renewal beyond 2025.

The feeling that Txiki Begiristain will leave his position as sporting director at #ManCity is ‘gaining strength’, and while there is no specific date on this, it is not ruled out that he will exit before Pep Guardiola.

מעניין מאוד. מה אתם חושבים שיהיה היעד הבא של פפ?
מראיונות שראיתי איתו קשה לי להאמין שיחזור לברצלונה בקרוב. מי נשאר לו? פריז? לנסות להחיות את הליגה האיטלקית שמתעוררת?
חלומשלי שהוא יחתום ביונייטד זה יהיה מצחיק ממש.

יכול להיות שילך לאמן נבחרת,ברזיל מחפשת מאמן,אחרי היורו יש מצב שהמשרה באנגליה תתפנה לו,אולי ספרד.

זאת מחשבה מעניינת אבל הייתי חושב שבגלל הסגנון של פפ הוא יעדיף לאמן שחקנים ביום יום מאשר פעם בכמה שבועות.

השיטה שלו בנויה על תיאום מושלם וחזרה מסיבית על תבניות משחק הרי.

הלוואי ויחזור לברסה האמת. לראות אותו בונה קבוצה עם מגבלות תקציב. סוף סוף נוכל לראות אם הוא בליגה של קלופ או לא.
אם לא ברסה אז אחת הגדולות של איטליה: להחזיר את מילאן לגדולה או לזכות באלופות עם יובה יהיו הישגים ברמת קלופ או אלונסו בלברקוזן.

חופש, ואז אולי נבחרת.
לא יודע אם הוא יחפש לאמן שוב בכלל.

אז זהו בגלל זה ישר חשבתי על האיטלקיות שם לא יהיה לו שיק פתוח וזה אתגר חדש וכביכול “קוף” שיש לו להוריד מהגב.

לגבי ברצלונה שוב, קשה להאמין שיקרה אחרי שהוא טעם איך מתייחסים למאמנים באנגליה וגרמניה.

היונייטד שוברת שיאי עליבות של עצמה על בסיס שבועי וזה אפילו לא מנחם אותי. :cry:
לעומת היונייטד וליברפול ארסל נראית כשיא הווינריות, לאן הגענו ?

טוב אני לא אשקר, אחרי אינספור הקללות כשעברתי במחצית למשחק של היונייטד זה העלה בי חיוך :sweat_smile:

לקחו את מורשת פרגוסון, זרקו אותה מהמרפסת ואז בא D9 ודרס אותה

פלוט טוויסט: יונייטד החליטה להפסיד כדי למנוע מפגש עם סיטי.

פלוט טוויסט 2, גם את זה היא לא מצליחה לעשות כמו שצריך :rofl::rofl::rofl:

רק האלאנד מרוצה מהתוצאה היום בגביע.

סיטי מביסה בקלילות 4-0 את ברייטון בחוץ ונראה לי שאפשר לומר בזהירות שמשחק ההתקפה שלה זורם, שוטף ויעיל/תכליתי יותר בלי האלנד.

:rotating_light: יש here we go מפאבריציו!

ארנה סלוט יהיה מאמנה הבא של ליברפול. הושגה השכמה עם פיינורד לגבי הפיצויים (כ-9 מיליון ליש"ט) ועם סלוט לגבי תנאי החוזה.

נמצא היורש של יורגן קלופ

יפה, ליונייטד יש את וולטר ווייט ועכשיו לליברפול יש את האנק.

בתקופה שהיו השמועות על מי יהיה המאמן הבא של בארסה דיברו על כך שאם לפליק/נאגלסמן/דה זרבי ואחרים שעלו עש או אין מספיק ניסיון לבוא למועדון כמו ברצלונה ועכשיו ליברפול מביאה מאמן שהרזומה שלו זה שנה באלקמר ו-3 שנים בפיינורד.

לליברפול יש סגל בינוני יחסית למיקום שלה בטבלה, זה הכל קלופ, אם הסלוט הזה לא יהיה בינגו לפחות כמו קלופ אז מצפים לנו אוהדי ליברפול עונות קשות בהחלט, כי רכש יקר שיכול להתחרות בצמרת הפרמיירליג לא יגיע

איך שזה נראה עכשיו חוזרים לימים הקשים וננסה להפתיע כדי לגנוב מקום בצ’מפיונס כל כמה עונות.

כתבתי את זה אז גם בהקשר של ברצלונה וגם בהקשר של ליברפול, עוד כשזאת חלמה על צ’אבי אלונסו. להיכנס לנעליים של קלופ אחרי קבוצה היסטורית שלא תחזור, ותוך כדי בניה להמשיך ולעמוד בציפיות, להילחם על האליפות ועל ליגת האלופות, זה פשוט בלתי אפשרי ומכה אנושה לקריירה. אף מאמן שנחשב לטוב או מאמן שכבר פרץ וקנה לעצמו שם לא ירצה לקחת את התפקיד הזה.

אופסי

@sh4rky -

main-qimg-b3b3d7a60cb1156898cdef84843ce1e9-pjlq