ת'רד היריבות ::

תביאו את קומאן, הוא לפחות יביא אתכם עד למרומי מקום 9

image

אורטגה עם הצלה של אליפות!

יותר סונג עם החמצה של אליפות (לארסנל).

חבל שארסנל לא לקחה, אם יש מגיע…(ואין)

אפשר להגיד מה שרוצים על פפ (ואני ממש ממש לא פאן שלו) אבל מאזן האליפויות שלו באנגליה זה מטורף אם וכאשר יזכו

השדרים האמריקאים אמרו שמעולם קבוצה לא זכתה בליגה 4 פעמים ברציפות. או שאולי התכוונו מאז הקמת הפרמיירליג?
סיטי לא הפסידה משחק כבר חצי שנה, מאז תחילת דצמבר.
נגמרו גם הימים שצחקנו על קבוצה שיש לה בערך 4 אוהדים. הם ממלאים את האיצטדיון שלהם, וגם באיצטדיון של טוטנהם הייתה נוכחות של האוהדים שלה.
הם כבר לא מועדון פלסטיק, יש כבר דור שלם של אוהדים שמכירים אותם כקבוצת צמרת.
כבר לא משתגעים עם ההוצאות, המכונה כבר משומנת ועובדת.

מצד שני, זה ששנים חוקרים את 115 העבירות שלהם על חוקי הפייר פליי זה ביזיון אחד גדול. הנהלת הפרמיירליג חכמה על אברטון, אבל בסיטי לא נוגעים.

צ’לסי שברה בשנה האחרונה כל שיא של גרידיות. שמישהו יספר להם שעל הדשא משחקים רק 11 שחקנים. קראתי לפני איזה שבועיים שלושה שיש להם 42 שחקנים על הפיירול, מאז הם החתימו עוד איזה שניים שלושה, ועכשיו יש להם גם סיכום עם אתלטיקו על סמו אומורדיון.

מעניין למה יתפתח כל הסיפור הזה, האם מישהו יצליח לעצור אותם, ולאיפה האסטרטגיה הזאת תוביל אותם.

הם רוצים להמציא משחק חדש עם חוקים חדשים, בוודאות

זה ההסבר ההגיוני היחיד ללמה הם קונים שוער ראשון להרכב כל חצי שנה במשך שנתיים אולי יותר, אה וכמובן לא כולל שוערים בני 18 לעתיד שלא יהיה חסר

אשכרה השקיעו מאות מליונים ויש להם ככ הרבה חורים בהרכב, שהוא גם ככה לא איכותי ולא נראה מחובר בכלל או שהושקעה בו טיפה מחשבה

אין מה לקחת אותם ברצינות. זה מופע ליצנות. לא מפתיע אותי שהאוהדים שלהם לא רואים את זה וממשיכים להסתנוור. מה שכן מפתיע אותי לרעה זה שאנשי מקצוע סופר מוערכים ממשיכים לתת יד לטירוף הזה.
ולגבי סומו, חבל עליו. היה מההפתעות הנעימות העונה בליגה הספרדית.

צ’לסי נאלצה למכור נכסים כבר בשנה שעברה כדי לעמוד בפייר פליי של הפרמיירליג.
במקרה שלהם, מכרו מלונות בבעלות קבוצת הכדורגל לחברה אחרת תחת חברת האם שקנתה את צ’לסי.
לא יודע אם הפרמיירליג חקרה את המחירים.
גם השנה צ’לסי צפויה לדווח על הפסדים גדולים כמו בשנים קודמות.
נראה אם יורידו להם נקודות , או שהליגה חכמה רק על הקטנות.

צ’לסי מביאה שוער נוסף, ואת פדרו נטו, מאז שהם סגרו עם סמו אומורדיון אי שם מזמן לפני יומיים.

מה הם מתכוונים לעשות עם השחקנים האלה ומה עובר לשחקנים האלה בראש שהם מוכנים לעבור לקרקס הזה, נשגב מבינתי.

האוטובוס החדש של צ’לסי

אולי הבעלים שלהם לא הבין את הפורמט וחושב ש22 שחקנים שיש על הדשא צריכים להיות כולם של המועדון שלו.

אולי… אני חושב שהם מאמינים במשפט Throw enough shit at the wall and some of it is gonna stick. הם יורים לכל עבר במטרה לתפוס כמה טובים. אני לא מאמין בדרך הזאת אבל מסקרן מה יצא מזה.

אני משער שזה שילוב של מדיניות מועדון וחוסר יציבות בעמדת המאמן.
צ’לסי רוצה להשתלט על השוק ולהחזיק כמה שיותר צעירים מוכשרים תחת חוזה לפני שהאחריות מצליחות לרכוש אותם, מצד שני בסגל הקבוצה הראשונה יש גם דרישות טקטיות שכל הזמן משתנות מאמן למאמן. מארסקה כבר הרביעי במספר מאז שהם שינו בעלות לא מזמן(2021?).

אין להם כנראה בעיה כלכלית לשים את הכסף עצמו, אבל בסוף ההשקעה הזאת משתלמת רק אם מצליחים להעלות את הערך של שחקנים או לשלב אותם בקבוצה הראשונה.

צריך לראות איך החלון הזה מסתיים ואם הם מצליחים לתת גב למארסקה או ששוב נראה שינויים במהלך העונה.

לדעתי יש דרך אחת שזה ייגמר והיא לא מאוד משמחת עבור צ’לסי. ההנהלה הזו מתנהלת כמו גומא אגייאר. אי אפשר להחזיק סגל כל כך רחב בלי שיהיו בעיות פנימיות - שחקנים לא מרוצים, תאקלים עם מאמן, שחקנים אנדר פרפורמינג שתקועים על חוזים ארוכים. אני גם לא מבין את השחקנים שבוחרים להגיע לצ’לסי כשיש להם אלטרנטיבות באותה רמה. תחרות עם 4 שחקנים על כל עמדה, ברגע שתצא מההרכב סביר שלעולם לא תחזור אליו, ואני לא רואה סיבה להיכנס למועדון המטורף הזה באופן כללי.
בסוף יתברר שבוהלי מלבין כספים בעזרת צ’לסי או משהו בסגנון. אין בהתנהלות הזו שום הגיון.

נזכרתי בחוק המושאלים שפיפא יזמה, אבל הוא מגביל השאלות של שחקנים רק מעל גיל 21. אז צפו להרבה השאלות של הצעירים בקרוב ובעוד שנה-שנתיים-עשר יימכרו ברווח, או בהפסד.

סיטי - 115 סעיפי אישום
צ’לסי - 115 שחקנים בקבוצה הראשונה
ארסנל - 115 תירוצים
יונייטד - 115 פצועים

מחצית רעה מאוד של ליברפול.

נראה אם יהיה שינוי במחצית השנייה.