ת'רד היריבות ::

מחצית שניה טובה מאוד של ליברפול. אבל האמת שהכדורגל הזה משעמם אותי. סלוט מנסה לא לשנות כלום ממה שעשה קלופ, שזה בעיקר כדורגל שבו ליברפול רצה כפול מהיריבה שלה וגומרת אותה עם אינטנסיביות אינסופית וכדורגל ישיר. ראינו יותר מדיי מזה, יש היום קבוצות מעניינות יותר (גם אם חזקות פחות) ולכן אני חושב שלא אמשיך לצפות הרבה בליברפול השנה.

מה שנקרא - כל מועדון והטרלול שלו

שיגעו אותו כבר.
הוא מנסה להעביר נקודה שמתעקשים לא לקבל.

תאכלס זורק רפש על מי שהביא את השחקנים שהוא לא רוצה.
שבמקרה לגמרי זה הבעלים של הקבוצה.

“זה לא בלאגן כמו שזה נראה מבחוץ, ממש לא”.

רפש?

מי החליט מי ה-21 איתם הוא עובד?
כמה מתוך ה-20 איתם הוא לא עובד הגיעו הקיץ?

יש 20 שחקנים שצצו מאפשהו שמארסקה לא סופר.
מאיפה הם הגיעו פתאום?
זה רפש על מי שקנה אותם.

לא בהכרח קנו אותם בשביל לשחק בצ’לסי.

כשיסגר החלון, נשב אני ואתה ונבדוק בכמה נקנו ובכמה נמכרו כל אלה שמארסקה לא רואה.
לי יש הרגשה שצ’לסי הפסידה עליהם. כלומר אם נקנו בשביל להרוויח כסף, מישהו שם פישל בגדול.

הם קונים הרבה צעירים כדי שיפגעו בכמה ובעתיד ירוויחו עליהם, או לחלופין שבעתיד הם יהיו שחקנים משמעותיים בקבוצה. זה נשמע הזוי אבל הם יורים לכל הכיוונים ובסופו של דבר הם יפגעו פה ושם.

הדבר היחיד שאפשר לבדוק בחלון הזה זה אם מישהו נתקע בתוך הסגל בלי שימצאו עבורו קבוצה.
מבחינת הכנסות והוצאות זה יקח כמה שנים עד שנראה.

הערכתי מאוד את צ’לסי והערצתי את ז’וזה מוריניו ב-2004 - קבוצה עם קיץ שאפתני והאמת שעוד קודם לכן עם השנה הראשונה של רומאן אברמוביץ’ הגיעו שחקנים לא רעים - כאלה שבכל זאת האמינו בפרויקט החדש כדי לקרות תיגר על ארסנל. זוכר את צ’לסי מביאה את פטר צ’ך, דידייה דרגובה, אריאן רובן, מיקאל אסיין ועוד ועוד ובהמשך גם שני כוכבי על בחינם. ועכשיו? כאילו מישהו עושה פה בדיחה של אחת באפריל. אוטובוס שלם רק של שחקנים וכמעט כולם בינוניים. ראחים סטרלינג למשל לא בתוכניות וזה נניח בסדר אבל דווקא הוא היה רכש חכם שהיה אמור להצליח. כל שחקן ששווה 30 מיליון יורו - צ’לסי קונה אותו פי שלושה. זה מגוחך ואפילו מעצבן אדון טוד בוהלי. הנה הם חוזרים לימים שהפועל תל אביב ניצחה אותה. ואגב, כל חוזה לשש-שבע שנים - למה?? מי יודע! אפילו קיליאן אמבפה לא חתם לכל כך הרבה זמן.

כשז’ואאו פליקס נכשל באתלטיקו מדריד אמרו שזה בגלל צ’ולו והסגנון - ניחא. הנה גם בבלוז הוא לא היה מבריק וגם לא בברצלונה שם הראה את התקרה שלו.

בברצלונה במעט הדקות שהוא קיבל לדעתי הוא די הראה שהוא שחקן לא רע. גם היה מקצוען. הלואי שיצליח בצלסי.

זה העניין אבל שהוא לא רע כשחקן סגל. זה לא מה שציפית משחקן שעלה 120 מיליון יורו והתירוץ שדייגו סימאונה מחבל לו בקריירה לדעתי כבר לא תופס. ז’ואאו פליקס אולי מקצוען אבל לא עובד מספיק קשה, מתלהב בהתחלה כמו סטוץ ואז די. אתה הרגשת כאוהד ברצלונה שהנה רק אם צ’אבי היה נותן לו לשחק יותר או במשחק ספציפי זה היה משתנה משמעותית? ולצ’לסי יש כסף בלי סוף אז למה דווקא הוא…

האלנד עם 9 מ-11 השערים של סיטי בליגה. זה משוגע בכל קנה מידה.

אגב, זה כולה מחזור 4.

הקילריות שלו בסיומת, והקלילות שבה הוא כובש את הצ’יפים האלה כמו בשער השני היום… ווייבים של הלאנד 22/23 ושל מסי 11/12.

אחרי 4 ניצחונות רצופים בתחילת העונה, סיטי לא מנצחת פעם שנייה ברציפות. מזל שרודרי אנדרייטד, וזה לא ישפיע עליהם.

4 ניצחונות רצופים שאחת מהקבוצות עולה חדשה ועוד אחת סיימה 16 עונה שעברה.
לעומת “לא לנצח” ב2 משחקים כשאחד מהם זה הסגנית בחוץ, משחק שעונה שעברה סיטי סיימה בלי נצחון עם רודרי בהרכב.
מזל שיש לך עין כזאת חדה והבאת הוכחה שלרודרי מגיע כדור הזהב…

• גם את ניוקאסל במשחק המקביל עונה שעברה הם ניצחו רק בדקה ה91 3-2 (עם רודרי בהרכב).

סליחה, הייתי חייב:

גם אני הייתי חייב :speak_no_evil: