ת'רד היריבות ::

טוב קיבלת. סך הכל אירוע נדיר לפחות כמו ליקוי חמה מלא, אכן ראוי לציון :wink:

תחליפו לליברפול אלופה ועפה מול אתלטיקו בליגת האלופות :joy:

אחרי צמד המילים “ליברפול אלופה” שיכתבו מה שהם רוצים.

״ליברפול אלופה״ לא נשמע טבעי :slight_smile: היה עדיף ״ליברפול סיימה מעל סיטי״.

ההזדמנות הבאה שלכם לשנות שוב את הכותרת ל"ליברפול אלופה" תגיע שוב ב2050… תעריכו את הרגע. :joy: :joy: :joy:

אני מקווה :slight_smile:

אבל החשש שלי הוא שהכותרת הזו תישאר נכונה לזמן מה. וכאשר תשתנה, היא תהפוך ל"סיטי אלופה".

כשסיטי תזכה באליפות בעונה הבאה, אף אחד לא יבקש לשנות את הכותרת, כי אף אחד לא אוהד את סיטי.
נסכים שהכותרת תישאר כך עד שיונייטד תזכה באליפות :slight_smile:

טוטנהאם מפרקת את לסטר. אנחנו צריכים 4 נקודות כדי להעפיל - ניצחון על ווסטהאם בחמישי, ותיקו בלסטר בראשון. לא משימה היסטרית. אם נאבד את זה - מגיע לנו.

לא הבנתי את החישוב. אתה יוצא מנקודת הנחה שצ’לסי מפסידה נקודות לליברפול?

אנחנו בשוויון נקודות עם לסטר ומשחק חסר. ניצחון על ווסטהאם ותיקו בלסטר ואנחנו בליגת האלופות בלי קשר לצ’לסי.

https://twitter.com/FourFourTweet/status/1289463796147380226

אני… אני לא יודע איך להגיב. זאת הטרלה? מה הלאה, אינטר תשחק באדום שחור שנה הבאה?

ה- ynwa כתוב בירוק הזה

אפילו לא שמתי לב לירוק. זה פשוט נראה כמו חולצה של יונייטד. אולי האפקט מוגזם בגלל המכנסיים האזרחיים.

אצלנו הכל הולך בקצב חילזון ובינתיים כל יריבות הצמרת התחזקו בצורה משמעותית:

אצל ליברפול קנו מגן שמאלי מחליף שהיה חסר ויש דיבורים רציניים על טיאגו.
אצל סיטי אקה הגיע ( במחיר די הזוי לאור זה שבורנמות’ ירדה ליגה ) , פראן טורס הגיע בנזיד עדשים (ולנסיה מחפשת להתפרק ) ויש דיבורים על קוליבאלי שישלים מרכז הגנה מרתיע. הסיפור עם מסי ימשך כל הקיץ ואם יגיע גם ליברפול צריכה להתחיל לחשוש.
שימו לב לצ’לסי שנתנה הצגה וזוהי רשימת הרכש:

1. טימו וורנר- חלוץ מוכח שלפי דעתי יקרע רשתות
  2. חכים זייך- שחקן מאוד אינטילגנטי וטכני , זוכרים בעיקר את ההצגה שנתן מול ריאל
  3. קאי האברץ ( יחתום שבוע הבא ) - מהכוכבים העולים בעולם, שחקן חכם מאוד /
  4. טיאגו סילבה - יביא הרבה ניסיון, שיחק לא מזמן בגמר ליגת האלופות
  5. בן צ’ילוול- מגן שמאלי מבטיח מאוד עם יכולת התקפית טובה
  6. מלאנג סאר- שחקן נבחרת צרפת הצעירה, רכש לעתיד

טיאגו הוא סוג הקשר שהיה מאוד חסר לליברפול, ואם נאבי קייטה יצליח להישאר כשיר למשך רוב העונה אז קישור של פאביניו, אלקנטרה ונאבי קייטה יהיה לא פחות טוב מזה של הסיטי, שחקן העונה שלנו, וינאלדום וצ’מברליין יהיו גיבוי מהספסל כאשר האוקס יכול לשחק גם בהתקפה.
ההגנה תמשיך להיות הכי טוב בליגה במיוחד כשלוברן כבר לא כאן כדי לקלקל.

הבעיה העיקרית היא בהתקפה שאין מספיק עומק, יש לנו התקפה שהיא אולי הכי טובה בעולם אבל אין מחליפים ראויים, ואם אליפות אפריקה שאמורה להיערך בינואר לא נדחתה/תדחה נהיה בבעיה רצינית בלי סלאח ומאנה, חייבם שחקן התקפה מהרמה הכי גבוהה שיעשה רוטציות עם השלישייה וגם יהיה שם בינואר הבעייתי.

יוטיוברים שמסקרים את הפרמייר ליג על בסיס קבוע, מכירים כאלה? אני רוצה להיכנס לעניינים ומעדיף סרטונים על פני כתבות ארוכות ומייגעות.
אם יש לכם המלצות, שוט.
וגם את אתרי הספורט האיכותיים ביותר בממלכה אם אפשר, ידוע לי ששם יש המון רפש.

הכי אמינים בממלכה : גרדיאן , סקיי ספורטס ( לפעמים קצת מזייפים ), טלגרף ואינדפנדנט.
לא להתקרב לדיווחים של סאן ,דיילי מייל ואקספרס.

• אשמח בתמורה למידע על רגילון, נראה שזה מתקרב אלינו.

שחקן סולידי שמשלב איכויות התקפה והגנה, הוא מהיר ואוהב לצאת קדימה. היתה לו חצי עונה טובה בריאל עד שזידאן חזר, ולאחר מכן הושאל לסביליה בעונה האחרונה שם גילה יכולת טובה.
הוא לא וורלד קלאס אבל לחלוטין שחקן טוב.

לא מוכרים לכם ערוצי יוטיוב שמסקרים את הךיגה האנגלית?

אני לא מכיר ערוצי יוטיוב שמסקרים את הליגה האנגלית, אבל אם כבר הזכרת ערוצי יוטיוב שקשורים לליגה, חובה לצפות בזה:

וכמובן שחייבים לעקוב אחרי חשבון הטוויטר הכי חם בליגה, זה של ג’יימס מילנר

https://twitter.com/BoringMilner