ת'רד היריבות ::

Chelsea are in advanced talks and really ‘confident’ to sign Edouard Mendy as new goalkeeper from Rennes [as per @JacobSteinberg]. The agreement is going to be completed on next days. Declan Rice still in the list as next target too. 🔵 #CFC #Chelsea #transfers

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) September 7, 2020

זה כבר לא רציני הסיפור הזה, עוד לא החתימו את השוער וכבר הלאה למטרה הבאה.
ניהול החלון הכי טוב שראיתי מקבוצה כבר הרבה זמן, כל החתמה בטעם ובמהירות.
שיתבייש אד - יכל לסגור את ההולנדי כבר באוגוסט, מבזבז את הזמן עם סאנצ’ו ( שישלם כבר ) וכמובן שנסיים בסוף בלי בלם נורמלי.
ביחס לחלון של צ’לסי שלנו נראה רע מאוד.

אני זוכר שלפני כמה שנים מילאן עשתה חלון מאוד מבטיח, ביחס לליגה האיטלקית, ובסןף לא יצא מזה כלום. יש להחתמת שחקנים רבים בחלון אחד גם חסרונות, כי קשה לבנות כימיה קבוצתית כשיש 6 שחקני הרכב חדשים. אני כן חושב שבטווח הארוך זה יעזור לצ’לסי, אבל לגבי העונה הקרובה - יהיה מאוד מפתיע אם יתמודדו על האליפות. לא בכדי לליברפול וסיטי לקחו שנתיים - שלוש עד האליפויות, ובסיטי הייתה תשתית הרבה יותר טובה מבצ’לסי. אני חושב שגם אנחנו, עם בלם בכיר להרכב וקשר ימני מסוכן, נהיה בעמדה לא פחות טובה מצ’לסי, אבל הסיכוי שזה יקרה…

אין ספק שיהיה קשה ללמפארד להלחים קבוצה שתתמודד על אליפות כבר העונה אבל כמו שאמרת לטווח הארוך סגירת פער האיכות נורא משמעותי, צ’לסי מחתימה בקצב בזמן שאנחנו קיץ שלם מבזבזים בנסיונות עקרים להוריד 10-20 מיליון מהמחיר על סאנצ’ו ( מחיר ריאלי בהחלט , אם פליקס עלה כמעט 130 אז סאנצ’ו שווה בהחלט 120 ).
בלם בכיר לפי דעתי כבר ירד מהמשוואה, לפי הדיווחים מחכים לסעיף השחרור של אופמקנו בקיץ הבא - שיהיה להם בהצלחה להשיג אותו.

לא להאמין אבל נראה שארסנל תיראה קצת כמו קבוצה העונה ולא איזה משהו פתטי ולא מובן.
עדיין חסר להם עוד בלם וקשר אחורי אבל גבריאל נראה סביר פלוס ( פספוס שלנו , מהיר וגבוה עם רגל שמאל ) וויליאן בטח יתן כמה גולים.
פולהאם לעומתם מזכירה לי את אסטון וילה של שנה שעברה, קבוצה נחמדה עם הגנת פח שחסרה את הקילריות בהתקפה ותתקשה לשרוד.

ההחלטה שלי לראות ליגה אנגלית בינתיים משתלמת. איזו קבלת פנים. וואו איזה משחק.

ביילסה נגד קלופ. כל קשר בין המשחק הזה לכדורגל אנגלי מקרי בהחלט

ולכן אני נהנה. הכדורגל האנגלי מבסיסו לא מעניין. מה שקורה בסיטי וליברפול, שתי קבוצות שמשחקות כדורגל לא אנגלי, העיר את הליגה הזאת.

מבאס לראות את הפער בין ההתקפה של לידס להגנה שלהם, הבדל של שמיים וארץ.
כל מצב נייח נגדם הוא חצי גול, פשוט שמירה מביכה.
לעומת זאת ההתקפה מלאת חיים ומשחקת מהיר וטכני.
רודריגו נראה כבוי מאוד, לא השפיע בכלל על המשחק חוץ מהפשלה הכי גדולה שיכל לבצע.

משחק טוב בין אברטון לטוטנהאם, הזדמנויות לשתי הקבוצות.
היה כיף לראות את חאמס שלא היה ברור איך יראה אחרי עונת הייבוש במדריד, אנצ’לוטי נותן לו חופש ואין ספק שהוא משחק משוחרר.
טוטנהאם חייבת עומק בסגל , פציעה בהתקפה תדפוק להם את העונה.

מוריניו כבר דאג להכין תירוצים לעונה במסיבת העיתונאים לקראת המשחק, כשאמר שהוא רוצה להבהיר שהוא רוצה חלוץ, שהמועדון יודע שהוא רוצה חלוץ ושהמועדון בעצמו רוצה חלוץ. הוא בדרך כלל שורף את המועדון בעונה השלישית, אבל נראה שהוא משתבח עם השנים והולך לשרוף אותו כבר בעונה השניה.

הרגת אותי עם המשפט הזה :joy:

מעצבן שלא הלכנו על אלן הקשר האחורי של אברטון ( היה שייך לנאפולי ) , 25 מיליון יורו והיה לנו אחלה מחליף למאטיץ’.

@titi_camara או כל אחד שעוקב אחרי ליברפול, יש סיבה למה חלון ההעברות שלהם פשוט לא קיים? אין לקבוצה הזו עומק איכותי בשיט.

לא עוקב אחריהם לעומק אבל זו נראית כמו קמצנות לשמה, הם זכו באליפות וצ’מפיונס בשנים האחרונות אז נכנס הרבה כסף למועדון , החתימו בינתיים מחליף לרוברטסון ועושים שרירים לבאיירן למרות שהמחיר די סביר.

הטענה היא שבגלל הקורונה וירידת ההכנסות אין כסף להוצאות, מה גם שהעונה מתכננים את השלב השני של הגדלת אנפילד שאמור לעלות המון כסף.
אבל כפי שכתבו כבר זה נשמע כמו תירוצים, כל הרכישות הגדולות שלנו הגיעו ממכירות שחקנים במקביל, הגענו ל 2 גמרי צ’מפיונס רצופים ולקחנו אליפות, גם חתימה על חוזה הלבשה עם נייק שהכניסה המון כסף.
בקיצור עונה פיננסית בחסות הקורונה, בכל מקרה אם טיאגו מגיע אנחנו מסודרים, קלופ בטוח ישלוף כמה שפנים מהקובע וההתקפה הטובה בעולם עדיין משחקת אצלנו. רציתי לומר אותו הדבר על ההגנה אבל אחרי ההופעה האחרונה זה קצת קשה…
שוב, כנראה ההנהלה וקלופ עצמו בונים על זה שהגרמני יוציא שערים מאוריגי, מינמינו וכאלה כפי שעשה מאז שהגיע.

בדיוק מה שאני טוען. ומה מעכב את ההחתמה של תיאגו?

בגדול, קמצנות…לא תמצא מישהו שיתנגד לטענה שטיאגו הוא בדיוק מה שחסר לליברפול, וגם המחיר סביר מאוד.

מחכים שיחתום כבר, אבל גם אם לא יגיע אוהדי ליברפול עדיין ישארו רגועים, יש לנו עדיין סגל מצויין ויותר חשוב יש לנו את קלופ.

קראתי גם שהבעלים של ליברפול מתעניינים יותר בבוסטון, מועדון הבייסבול שהם, ומשקיעים שם יותר. יש מלא טענות כמו שהמעט כסף שהם משקיעים, מושקע במתקנים, אבל אי אפשר לאמר שליברפול המועדון היחיד שמשקיע במתקנים.

צ’לסי פותחת עונה בניצחון לא מרשים אך יעיל, ברייטון הייתה מסוכנת אבל נאיבית מאוד.
וורנר עם הופעה מצוינת , לא ידעתי שהוא כל כך מהיר (פספוס גדול של ליברפול ) והאברץ בהופעה די רעה אבל הגיוני שתהיה לו תקופת הסתגלות לפיזיות והוא צריך לשחק את ה-10 כדי לממש את הפוטנציאל.
חסר להם עוד בלם כדי להתחרות בליברפול מבחינת איכות סגל וכמובן ניסיון לשחקנים הצעירים.

טוב, זה כמעט סגור, נשאר רק המדיקל.
עם טיאגו לקישור שלנו יהיה הרבה יותר כלים והרבה יותר פתרונות וכבר לא יהיה חדגוני, ואם קייטה יצליח להישאר בריא יהיה לנו קישור מלהיב ויצירתי.
מעניין איך קלופ ישתמש בברזילאי החדש.

הסכר נפרץ בקלות אצל ליברפול :exploding_head:

Personal terms agreed with Ismaila Sarr #LFC #Liverpool have submitted £40m bid.

£25m upfront. £15m spread across over 4/5 years.

In Watford hands now! Ismaila Sarr Is desperate to join @LFC

— indykaila News (@indykaila) September 17, 2020