ת'רד היריבות ::

מדהים איזה חרא קבוצה טוכל בנה בצ’לסי העונה

טוכל פוטר מצלסי

מטורף.

אני מתחיל לחשוב שהיה עדיף להם שלא היו קונים אותם. היו בונים את עצמם לאט-לאט, כמו שצריך, מתבססים על שלד חזק ועל שחקנים שרוצים לשחק בשביל המועדון, בלי רכש לא פרופורציונלי בשום צורה ובלי החלטות פזיזות. זה מין קטע כזה שבעלים אמריקאי הוא בהגדרה גרוע (במחילה מליברפול)?

את מי יביאו עכשיו 5-6 מחזורים מתחילת העונה, שלא בנה את הקבוצה (אני בספק גם שזאת באמת בנייה של טוכל), ויהיה טוב יותר מהגרמני?

מקווה מאוד שהם לא יביאו את פוטר , הוא עושה קסמים בברייטון עם סגל שחקנים פחות טוב משמעותית ממה שיש בצ’לסי .

כשהביאו את לוקאקו ההתחלה הייתה נראית סופר מבטיחה אבל אופי גרוע שלו וחוסר התאמה לשיטה השאירו את צ’לסי בלי חלוץ אמיתי , גם ההבאה של אובמיאינג לדעתי לא תעזור .

עצוב לי על אובה. הוא עזב לצלסי בגלל טוכל. עכשיו יגיע מאמן אחר . מקווה שיסתדר איתו.

קפריזה גדולה ושליפה מהמותן לדעתי, אני כן מאוד מופתע דווקא גם אם לא כמו כמו בפיטורים הראשונים של מוריניו ב-2007. הסגל אולי לא טוב מספיק, אבל הוא נבנה די לאט (כמה זמן אובמיאנג במועדון - שבוע בלחץ למשל?), על המחליף יהיה לחץ עצום וזה לא שעומדים בתור להגיע גרהאם פוטר מדהים? ומצטער, פוצ’טינו מאמן טוב אבל פחות ממה שחשבתי. טוכל קיבל בעיטה בתחת כאילו הוא סתם מאמן ולא אחד הטובים בעולם. זו בטח לא הקסטרטופה כמו ב-2015/16 וזה מוקדם מדי. אלא אם כן יש זבוב על הקיר והעיתונאים בטוחים שהוא איבד את חדר ההלבשה.

אל תדאג לו, הוא החלוץ היחיד שלהם שיודע להבקיע שערים.

הבנתי שפוצ’טינו הוא המועמד המוביל להחלפה.
מה שהופך את הפיטורים האלה ליותר מוזרים אם פוצ’ה הוא זה שבונים עליו

טוב אז צ’לסי מפטרת מאמן באמצע העונה והשאלה היחידה שנותר לשאול היא מי תשחק נגדה בגמר ליגת האלופות?

איזה הבדל עצום בין צ׳לסי כשוורהר היה חלוץ פותח (אלופת אירופה), לבין צ׳לסי כשוורנר היה מחליף(רבע גמר אלופות והדחה דרמטית), לבין צ׳לסי ללא וורנר :wink:

ועכשיו ברצינות (על אף שאני כן חושב שנעשה לוורנר עוול ושהוא לא היה כזה רע). לא חושב שאלה פיטורים חכמים. טוכל מאמן נהדר שהביא את צ׳לסי להצלחה מטורפת בזמן קצר.
היה שם כישלון עם לוקאקו וקצת בלאגן, וההתחלה הרעה שלהם הייתה כי הם היו ללא חלוץ, אבל מאמין שעם אובמיאנג זה היה מסתדר.
לדעתי היו שם המון חיכוכים פנימיים שלו עם ההנהלה החדשה, אחרת לא רואה סיבה לחיתוך המהיר הזה.

לדעתי חבל, אבל מצד שני זה אומר שהוא יוכל לחתום בריאל אם אנצ׳לוטי ייכשל העונה.

Contacts ongoing between Chelsea and Brighton for Graham Potter, as he’s the priority option — Mauricio Pochettino has been proposed to Todd Boehly as available option in the four-names list. 🚨🔵 #CFC

Talks ongoing — Boehly, on it. pic.twitter.com/6ymrtbWPJl

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) September 7, 2022

אז פוצ’טינו לא המועמד המוביל .

אולי טוכל הוא פשוט בנאדם חרא שאף אחד לא יכול לסבול יותר מעונה וחצי ? כולם מדברים שלא מבינים מבחינה מקצועית למה פיטרו אותו, יכול להיות שהוא פשוט בלתי נסבל.
לא יודע, סתם השערה.

ששחקני כדורגל מיליונרים לא אוהבים מאמן אני תמיד יהיה בעד המאמן.

והמאמן לא מליונר ?

אבל המאמן דואג לקרוא להם את התחת באימונים :slight_smile:

בד"כ שחקנים לא אוהבים מאמנים מסוימים כי הם דורשים מהם לעבוד. אבל זה סתם אופטופיק.

זה תקף רק לפטורים אחרי שלב הבתים…

Graham Potter will be appointed as new Chelsea manager, as expected. Agreement in place, contracts now being prepared as proposal has been accepted. Here we go. 🚨🔵 #CFC

Chelsea will complete the agreement with Brighton in the next hours. pic.twitter.com/cY7V5vdZy8

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) September 8, 2022

מאמן מאוד אנדרייטד , במשחק הראשון שלנו העונה הוא עשה לטן האח שחמט ואני חושב שיש לו סיכוי להרים את צ’לסי

20 מיליון לישט זה הכי הרבה ששילמו על מאמן?/

לא מבין למה המלכה לא יכלה למות בפגרת הנבחרות, מה זה חוסר ההתחשבות הזאת.
עד שהכדורגל חזר…עכשיו דוחים לנו מחזור, מזל שזה בא בזמן מבחינת ליברפול

דוחים את המחזור כי המלכה מתה? מה זה השטויות האלה?
מישהו יכול להסביר לי באיזו הצדקה?