ת'רד היריבות ::

בוא נסתכל משחר ההיסטוריה, זה הכי מוצדק.

בפועל קלופ הגיע ב2015 והיה לו מלא זמן להכין קבוצה לאט לאט. אף אחד לא שם לו מטרות, כי ליברפול היו אחרי שנים קטסטרופה.

מנגד, פפ הגיע למועדון שרוצה תארים אבל עם סגל שלא בנוי להתחרות עליהם. פפ עשה שם מהפך עצום בשנתיים הראשונות, כשהוא מחליף כמעט את כל הסגל. מאז ב5 שנים הוא הוציא פחות מקלופ.

יש נושאים יותר מעניינים לריב עליהם :wink:

זו לא פעם ראשונה שאתה מעלה את הטיעון הזה, וזו לא פעם ראשונה שאני אומר לך שהטיעון הזה לא נכון.

הקבוצה של מנואל פלגריני סיימה את הליגה במקום הרביעי שמעליה היו טוטנהאם ארסנל ולסטר האלופה. הם לקחו את גביע הליגה (גביע השוקו הגרסא האנגלית) והגיעו לחצי הגמר באלופות רק בשביל לתת לנו את ההופעה הבלתי נשכחת הזאת:

אפשר להגיד שמעבר להופעה הזאת של יאיא טורה זה היה אחד מצמדי חצי הגמר המשמימים שאני אישית זוכר במפעל.

בין היתר סטטיסטיקות נוספות מהמשחק אותו סיטי ארחה מול ריאל באותה עונה:

העונה לאחר מכן היא כמובן כביכול כישלון בסטנדרטים של פפ, אבל גם אז הוא עוד לא התחיל במסע הרכש הפסיכי שלו ולבסוף סיים מקום שלישי מאחורי טוטנהאם וצ’לסי של קונטה והפסיד בשמינית הגמר למונאקו שהכירה לעולם את אמבפה.

הוא קיבל סגל שהיה כבר יחסית מבוגר, וכבר כבר לא הצליח לעמוד בסטנדרטים אותם אתה מתאר. זה לא היה “הסגל הכי טוב באנגליה” בשום צורה על הנייר.

אין לי בעיה שתגיד שקלופ אחלה מאמן שעשה את מה שהוא עשה בפחות כסף מפפ כי זה אובייקטיבית נכון, אבל מנגד אתה פשוט מוריד ממה שפפ כן עשה ואומר שכל מה שהוא זה שפך כסף על קבוצה שגם ככה הייתה עם סגל מדהים ואלופה בלי קשר אליו? זה פשוט לא נכון.

אכן מלא אוהדים, פתחתי דף פייסבוק רק כדי שאוכל להיות איתם בקשר והופתעתי מהכמות(גם אם אני מוריד את כל הטרמפיסטים).

אנחנו כמובן לא קריסטל פאלאס, אבל גם לא במצב של באמת להתחרות עם קבוצות הצמרת מבחינת החתמות, כל החתמה זאת בחירה של קלופ בפינצטה שיתאים בול, לא לוקחים סיכונים, אם מי שקלופ רוצה לא זמין לא קונים שחקן אחר ולוקחים סיכון.
תקועים עם קישור אפרורי מאוד כבר כמה שנים, איבדנו את ווינאלדום ולא הבאנו מחליף, העלה את אליוט הצעיר וממשיך לתת דקות למילנר הגמור.

איך לא נכון ? אתה לוקח עונה אחת שהם סיימו במקום הרביעי ורוצה לטעון סגל גמור, עונה לפני הם סיימו מקום שני אחרי שבעונה הקודמת היו האלופים.
אז סגל שלקח אליפות וסיים מקום שני עונה אחרי התדרדר והזדקן כ"כ שכבר לא היה שווה כלום ? בעונה אחת מסגל של אליפות לסגל טוטאל לוס ?

הביאו את פפ בעיקר בגלל האכזבות הקשות בליגת האלופות, גם כדי לקחת אליפויות בכמויות אבל בעיקר לצ’מפיונס, בליגה הסגל הקיים הצליח מאוד והיה אחד הטובים(אם לא הכי טוב).

שחקנים מזדקנים, סגל שלא מתחלף ניכרת בו העייפות, ועל כן הוא נופל בהדרגה. זו לא פעם ראשונה שזה קורה בכדורגל. אני כמובן לא אמרתי שהסגל טוטאל לוס, פשוט טענתי שהוא לא היה הסגל הכי טוב באנגליה עד שפפ הגיע כמו שאתה טוען. בין מקום 1 ל-20 יש כמה מקומות בין לבין. אני מנסה להיזכר איפה קראתי את זה (בטח משהו שמיודעינו דסקל דאג לתרגם מבלי לתת קרדיט) אבל יש סוג של כלל מובנה עבור תוכלת חיים של סגל (3 שנים אם אני לא טועה לפי אותה כתבה). הגיוני שהסגל הזה מוצה רוב השחקנים המרכזיים בו חצו את גיל ה30. זה לא באמת כזה שוקינג או מנוגד לטיעון שלך.

אבל זה בדיוק מה שניסו לתקן באותה עונת נפל שאתה מדבר עליה, שיחררו ותיקים שגמרו את הסוס, הזרימו דם צעיר כדי להצעיר את הסגל, שחקנים צעירים ומצויינים הגיעו, דה-ברוינה וסטרלינג הגיעו בהמון כסף(שיחד עם אגוארו היותר ותיק זה השלד שעליו פפ התבסס בשנים הראשונות), וגם מיודענו מהמונדיאל אוטמנדי הגיע.
גם בלי פפ הם היו מתמודדים על אליפויות, אפשר לטעון שהסגל לא היה מחובר עדיין, שהיה צריך עוד הרבה עבודה, אבל מבחינת חומר שחקנים היה סגל מצויין, פפ לקח את הסגל הזה הוציא עוד חצי מליארד יורו בשנתיים ובנה מפלצת.

פפ מאמן ענק, עשה עבודה מצויינת, אם לא היה מגיע אז לליברפול היו עכשיו עוד 2 אליפויות בקלות, אם קלופ לא היה מגיע אז…אני אפילו לא רוצה לחשוב על זה :slight_smile:

וואלה, אז קלופ מנצח בפער עצום. :wink:

פפ הגיע למנצ’סטר סיטי שנה אחרי שקלופ הגיע לליברפול.
סיטי עד הגעת פפ זכו ב2 אליפיות פריימרליג, זכו ב2 גביעים ומגן קהילה אחד. כנראה זה לא נחשב תארים בעייניך.
הגיעו עד חצי גמר ליגת האלופות שם הודחו מול ריאל, משהו שפפ עד לפני שנתיים לא הצליח לעשות עם סיטי.
החליף כמעט את כל הסגל?אחלה. אבל השלד המרכזי של הסגל נשאר מתקופת מנצ’יני/פלגריני.

אתה טוען שקלופ לא החליף את רוב הסגל אם לא כולו מאז שהוא הגיע?
פעם ראשונה שיצא לי לקרוא דבר כזה.
אני גם מת לדעת על סמך החלטת שאף אחד לא הציב לו מטרות לתארים או משהו בסגנון. הרי איזה עוד סיבה הייתה להביא אותו מדורמטונד לליברפול אחרי שהוא הצליח להרים את דורמטונד לגבהים עצומים. בגלל שקלופ הוא מגניב?

אם אתה מעוניין שזה יתפתח לויכוח פפ VS קלופ, נעעע חבר לא תודה.
זה ויכוח הכי טחון בפורום שאין לו פואנטה.
אתה מוזמן להתווכח עם טיטי בנוגע לזה עד קץ השחר, לא איתי.

כל השערים של חוליאן אלברז בעונת 2022
משנה שהתחילה בשערים נגד אינדפנדיינטה ודרום אפריקה עד גיל 20 היא נגמרה במונדיאל ברגעים הכי גדולים

איזה עונה!

האלנד עם שער ליגה מס’ 20, רחוק רק 12 שערים משיא כל הזמנים של הפרמייר ליג (32 של סאלח).

אה כן, עוד לא סיימנו סיבוב ליגה ראשון.

זו רעה חולה שהייתה תמיד, פשוט עד העידן הנוכחי אנחנו נהנינו להיות “קבוצת הנפט”.
שחקן רק לבש את החולצה מספר 7 ביונייטד והיה מוצא את עצמו לוחץ ידיים עם פרז מול ברנבאו מריע (בקהאם, ואן ניסטלרוי, רונאלדו).
כל מונדיאל קיבלנו החתמה של השחקנים המבטיחים ממנו (חאמס ב2014, די מריה, חדירה ואוזיל ב2010, קנאברו ב2006 וכו’…)
ובכללי היינו מועדון שמזוהה עם החתמות ענק.

אז אני חושב שזה קצת איורוני שאוהדי ריאל מתלוננים על הכסף שמוציאות סיטי ופריז. אנחנו כבר לא זוכרים כי עברו המון שנים אבל כנראה שלא היינו המועדון היחיד שחשק בזידאן, בקהאם או פיגו. פשוט הצענו יותר.

אז הפעם אנחנו כבר לא המועדון העשיר בעולם אז צריך למצוא דרכים אחרות לרכוש שחקנים, ופרז עושה זאת בצורה נהדרת.
בסוף רק בגלל השם של המועדון שלנו שחקנים רבים ירצו לשחק אצלינו. הנה טשואמני בחר בנו על פני כסף רב יותר בפריז.

אז זו רעה חולה אבל היא רעה חולה שתמיד הייתה. ההבדל היחיד הוא שהפעם אנחנו (ואוהדי ברסה, וליברפול וכו’) נמצאים בצד “המפסיד” בקרבות המומנים.

ריאל מדריד היא כמו הילד החרוץ שעובד כל החופש הגדול ,מגיע לחנות לקנות רולדבליידס נחשקים ואז מגלה שחסרים לו 10 שקלים לזוג האחרון במלאי. בעודו בקושי מספיק להתמקח ,ילד עצלן מגיע עם הורה עשיר לחנות שקונה לו אותם וימשיך לקנות לו עוד זוגות ברגע שיגיד שהזוג לא מספיק טוב.

פלורנטינו חוסך כמה עונות טובות כדי להביא את אמבפה, אני משער שהוא היה חותם אצלנו אלמלא השייח היה מציע לו סכום בדיוני שאף בנאדם שפוי, במיוחד צעיר כמותו היה דוחה.
לא מן הנמנע שהמחירים ימשיכו להיות גבוהים כל עוד יש קונים.

קבוצה הישגית כמו ריאל מפסיקה להיות אטרקטיבית עבור שחקנים איכותיים מספיק בגלל הכסף הגדול.
טשומנאי היא דוגמא יחידנית של ‘הסתפקות במועט’.
קשה לי לראות שחקנים נוספים הולכים בדרכו, אני מקווה מאד שאני טועה אבל העתיד נראה עגום.
אם פפ שוב מפקשש האלופות הוא שוב יבקש חיזוק.
לא מזיז לאף אחד במועדון שיושב על הספסל גריליש ב100 מיליון בעוד אצלנו מורגש זעזוע מחוסר ההשתלבות של הזאר ויוביץ’.

אם ניוקאסל, לפי היכולת העונה, בדרך לאלופות הסעודי שלהם, במוטיבצית יתר ,ישפוך שם כספים על ימין ועל שמאל.

אולי בשנים האחרונות אנחנו אותו ילד, אם כי מה נגיד אז על ליברפול, צ’לסי, טוטנהאם, ברסה, אתלטיקו, באיירן, ויובנטוס? או בעצם כל קבוצה שאינה סיטי ופריז?

קאמבינגה? הזאר (לצערינו)? אנדריק? אלאבה? רודיגר?
עם כל הכבוד היו בדיוק 3 שחקנים בעשור האחרון שלא הצלחנו להביא, אמבפה, פוגבה והאלאנד, כשעל האחרון לא בטוח שבאמת רצינו.

לא צריך להגזים. ריאל עדיין המועדון אולי המבוקש בעולם וזה שאנחנו לא יכולים לעשות מה שאנחנו רוצים זה לא חוסר הוגנות, זה בדיוק כמו שאחרות הרגישו מולינו בעבר.
אני לא בטוח שיובנטוס שמחו להפטר מזידאן ואני לא חושב שברסה חיכו להצעות על פיגו, ויונייטד מפחדים לתת לברונו את החולצה מספר 7 כדי שחלילה לא ימצא את עצמו אצלינו.

הדוגמאות שהבאת לא כל כך טובות כי אף אחד מהם לא היה על הכונת של פסז או סיטי. אם פסז היתה ממש רוצה את רודיגר סתם לדוגמה. ושופכת עליו איזה “בוא תגיע אלינו ותקבל 15 נטו לשנה” (סתם זורק מספר בשביל לתת דוגמה) הוא היה שחקן ריאל היום?

לי יש טענות אחרות בקשר למועדוני הנפט לאו דוקא פה .

אני מתמקד בריאל כי התנהלות כלכלית של מועדונים אחרים לא משנה כ’'כ.
אפשר לאמר בפה מלא, ריאל בנשיאות פרז מתנהלת בצורה כלכלית למופת.
זו לא התקופה של קלדרון המושחת.
אם לא היה כסף , לא היה רכש נקודה

לקושש ברזילאים כשרוניים היא הוכחה חותכת שבשנים האחרונות, והבאות, לריאל שום סיכוי להתחרות על שחקני טופ. גם קמאבינגה , למרות הכשרון לצורך העניין ,היה דיי הימור.

טשומנאי הגיע כי התפנו עוד מזומנים מהעזיבה של קסא וכולם עוד התפלאו איך ‘גנבנו’ אותו מפסז ולא היה מובן מאליו בכלל שהגיע אלינו.

אלבה ורודי הגיעו ‘לפרוש’ בריאל ,עלו בהתאם (תראו את כמויות הכסף שנשפכות על בלמים בפרמייר ליג לצורך העניין) וגם לא היו לנו בלמים בכירים מלבד אדר, שבהתחלה גם לא ממש נספר.

כולם ‘חולמים’ לשחק בצורה טבעית בריאל מדריד ההישגית. עד הכיס.

אני לא מסכים עם זה. סך הכל היו 2 שחקנים שבחרו בסיטי ופריז ופתאום כולם צועקים.
קודם כל, לגבי האלאנד אני לא בטוח שזה בגלל הכסף. הוא בסוף בחר בקבוצה הטובה בעולם, שמשחקת בליגה הטובה בעולם, עם המאמן הטוב בעולם, שכבר בנויה בצורה מלאה ורק חסרה רגל מסיימת. בסיטי הוא יקבל את החשיפה הגדולה ביותר, ויוכל לקבוע את השיאים המטורפים ביותר. כל זה במועדון בו אם הוא יביא את הגביע הנכסף אז יבנו עבורו פסלים, הוא לא יהיה אחד מבין רבים.
אז אפשר לצעוק “כסף כסף” אבל בפועל יש לו סיבות רבות למה דווקא סיטי.
לגבי אמבפה אתה צודק, אבל יאללה על שחקן אחד לא הייתי יוצא בהצהרות של “אי אפשר להחתים שחקנים”. בטח לא שבמהלך ההיסטוריה כמעט כל ההעברות הגדולות היו שייכות לנו. בעצם מ2002 ועד 2016 החזקנו במקום הראשון עם 3 שחקנים שונים (זידאן, רונאלדו ובייל), ולא בדקתי אבל סיכוי טוב שגם לפני כן.

ריאל הוציאה פחות בשנים האחרונות והתנהלה בצורה מאוד מתונה בגלל שיפוץ האצטדיון והקורונה. רוב המועדונים פרט לסיטי ופריז התנהלו בצורה מתונה.

לצעוק שהכל אבוד כשירדנו מהמועדון העשיר בעולם למועדון השלישי הכי עשיר בעולם זה כמו שמארק צוקרברג יתלונן על יוקר המחיה.

אתה אומר שטשואמני הוא דוגמה יחידה להצלחה שלנו, אני אומר שאמבפה הוא דוגמה יחידה לכשלון. את מי הפסדנו לפריז או סיטי בשנים האחרונות?

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1608738157045981185

וואי, וואי קודם כל גפקו הלך לליברפול, עכשיו אנזו מתקרב לצ’לסי. כל השמות הגדולים שיונייטד הלכה עלהיים[או לפחות עפ"י הדיווחים]היא לא מצליחה להשיג.

ליברפול אחרי גפקו הולכת על קסיידו מברייטון

https://mobile.twitter.com/Teradeportes/status/1608561363483521026

@titi_camara
מעניין מאוד מאיפה ליברפול ישיגו עוד כספים על מנת ללכת על בלינהאגם ב120M+ בקיץ.
הכמות כסף שאתם שופכים על רכש בינואר רק מחזקת בעייני את זה שבלינגהאם יסיים במדריד ולא בליברפול.
ללא קשר שאתם פשוט חייבים חיזוק להתקפה+קישור על מנת שתוכלו להתמודד על הטופ 4+התארים שנשארו לכם[ליגת האלופות אתם תודחו גם ככה בשמינית ;)].

ה 120 מיליון זאת לא הבעיה, הבעיה השכר, אם קבוצות אחרות יציעו לו שכר ממש גבוה אז ליברפול לא תחתים אותו.

גם עם ההחתמות של נונייז וגאקפו וההחתמה החדשה הצפוייה נגיע לסביבות 100-120 מיליון רכש לעונה הזאת בנט ספנדינג(מאנה ועד שחקנים נמכרו והכניסו הרבה כסף), זאת אחרי שהגענו לגמר ליגת האלופות זכינו בעוד 2 תארים ונאבקנו על האליפות עד הסוף והכנסנו הרבה כסף, רק נונייז הוחתם בקיץ.

כאמור בסוף זה עניין של שכר, זאת הסיבה שמאנה עזב בקיץ, רק סלאח קיבל חוזה גלקטי.

זה לא בעיה אם תצליחו לסיים בטופ 4 בסוף העונה, אחרת תצטרכו לבצע מכירות של שחקנים.

נטספנד-כמות הוצאות מול הכנסות. מאנה נמכר ב50מיליון, מיזה השחקנים האלו שמכרתם בדיוק?
![image|690x411](upload://rcT5MVvhZxKtMv4qTp7obOZFHMI.png

בקיץ האחרון אתם במינוס של 53.4 מיליון פאונד.

לא יודע כמה הכנסתם מגביעים ושאר הדברים, אבל בסוף הכל תלוי אם תסיימו בטופ 4 או לא.
אם אני לא טועה חוויתם גם העאלה במשכורות.
*

זה כולל את הרכש של גאקפו, ככה שזה לא מדוייק כי גאקפו זה חלון החורף, בקיץ בלי ההולנדי זה עמד על 14 מיליון בלבד נט ספנדינג.

אם לא נעבור עוד חצי עונה של מיליון פציעות כמו עד עכשיו אני מאמין שדי בקלות נסיים במקום השלישי.

אני מחבב את ליברפול בעיקר בגלל אבי ז"ל מאחל לכם רק טוב. אבל רק שתדע שבדרך משפטים כאלו נגמרים עם חצי סגל בבית חולים.

53.4-42=11.4
אתם במינוס של 11.4 מיליון פאונד ללא הרכישה של גאפקו. אם תרכשו גם את קסיידו תגיעו למינוס של 124 ומעלה…

עפ"י מה שהתרחש בחצי העונה הראשון זה לא נראה ככה. גם אל תשכח שיש לכם להתחרות מול צ’לסי, יונייטד, ניוקסאל וטוטנהאם.
מעדיף אתכם על פני צ’לסי, טוטנהאם וניוקסאל.