ת'רד היריבות ::

אני מחכה לראות מה יקרה עם זה , כמה רחוק הפריימרליג תלך עם זה .
יש מספיק מקרים שהכסף מסדר את הכל , בוא נראה מה יקרה הפעם.
אין ספק שאם הם אשמים אז גם פריז איתם באותה סירה .

מובן שפסז עושים אותו חרא, ההבדל שפה זה חקירה של הפריימריליג ולא של אופ"א.

https://twitter.com/footballdaily/status/1622572143379681281?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1622572143379681281|twgr^|twcon^s1_&ref_url=

הקטע שהם לא יוכלו להחתים שחקנים הוא מעולה וחייב לקרות. מעניין מה יקרה אז לפפ שהוא לא יוכל להביא שחקן ספסל ב100מיליון יורו.

אל תדאג לפפ, . לא אלמן ישראל, פשוט יחזור לבית האמיתי שלו…

Please God make it so

הסיכוי שהוא יעבור לפסז’ יותר גדול.
פפ חייב את השוגר דדי שלו כדי להצליח.

חוץ מזה לניוקאסל עכשיו גם יש את השייח התורן עם הכיס. אז אם כבר ‘מכירת חיסול’ או גל עזיבות, אז לפחות לקבוצת סטארט אפ נחמדה עם מאמן מבטיח ועבר (רחוק) מפואר.

Pep Guardiola: “Man City proved that we were completely innocent with the UEFA case. Why should I not think right now when there is not an acquisition?” 🚨🔵 #MCFC @TomYoungSJ

“There is just condemned. There is just charges or suggestions”. pic.twitter.com/GHf3HknRhy

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) February 10, 2023

Pep Guardiola announces he only wants to stay at Man City: “I am not moving from this seat, I want to stay. More than ever, I’m sure”. 🚨🔵 #MCFC @TomYoungSJ

“They did not lie to me. Look what happened with UEFA, we did not do anything wrong. Why should I not trust my people?”. pic.twitter.com/IHWyMrMBGW

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) February 10, 2023

חייב להגיד שזה די מביך מצד פפ , הוא משקר פה בלי בעיה או שהוא נאיבי בטירוף.
בשני המקרים הוא יוצא פה לא טוב.

הוא לא נאיבי, הוא פשוט יודע שהוא לא יקבל קבוצה מנצחת בליגה איכותית וצ’ק פתוח בשום מקום אחר…

אני לא זוכר בדיוק איך נגמר המקרה עם אופ"א אבל מזכרוני הם קיבלו בסוף קנס שם אז לצאת זכאים הם לא יצאו שם , כמובן שהם שיחדו שם כל בן אדם אפשרי כדי לצאת מהסיפור הזה נקיים.

יכול להיות שאתם צריכים לשנות את הכותרת פה. הלוזריות של ארסנל תמיד תצליח לשבור שיא כל פעם מחדש…

חייב להגיד שהייתי די בטוח שהם שוברים את הנאחס אתמול , נראו מאוד מפוקסים לפני שעלו לדשא ועם אש בעיניים.
הלחץ של סיטי גמר אותם , פפ הכין את הקבוצה בצורה מצוינת ודה בריינה חזר להיות אחד השחקנים הטובים בפריימרליג אתמול.
יש להם עדיין משחק ביד אבל זה לא נראה טוב עבורם.

ליברפול לא יכלה לבקש פתיחה טובה מזו , ריאל פתחה לא מרוכזת והקישור שלה לא היה קיים.
היא תצא מהמחצית הזו בתחושה לוזרית , ויניסיוס ניצח אותה לבדו כשכל שאר שחקני ההתקפה של ריאל לא קיימים.

העקב של נונייז וואו , יש לו עונת התאקלמות קשה אבל כישרון בכמויות.

קלופ לא הצליח לבנות את הדור החדש של ליברפול
הוא האריך חוזה לזמן כפול בדרך כלל ממה שהוא נשאר בקבוצות שלו
חשב שיכול לקחת פרוייקט חדש דור 2.0 עם ליברפול וכרגע זה ממש לא עובד לו

אני מקווה שטן האח שלח אנשים שיראו את המשחק אתמול , עוד מעט נפגוש את ליברפול באנפילד ולשם שינוי יש לנו סיכוי טוב לנצח .
לחטוף חמישה שערים אחרי שהובלת בבית 2-0 זה כבר מעורר רחמים , זה מתחרה בפישולים של סיטי ופריז בליגת האלופות.

ההגנה שלהם מזכירה לי את שלנו בעונת רגניק , כאוס ללא הפסקה ולאף אחד אין אחריות .

אני אהבתי לראות, שוב, את הבירטוז של אליסון. כמה אוכלים לנו את הראש על משחק הרגל של דה חאה ואיך הוא שוער לא מודרני לעומת הליצנים הברזילאים של סיטי וליברפול. דה חאה עושה טעויות ולפעמים בורחים לו כדורים מתחת לידיים כמו לכל שוער, אבל הוא בחיים לא עושה טעויות שנובעות מהתחכמות מיותרת של עלק “שוער שהוא גם שחקן שדה”. אליסון אמנם פחות גרוע מאדרסון בקטע הזה אבל שיקחו שניהם ומאמניהם את משחק הרגל המשובח ויעופו איתו מהצ’מפיונס. אנחנו נישאר עם דה חאה המיושן שמציל לנו משחקים כבר 10 עונות ברצף.

קלופ מאמן על בלקיחת קבוצות דרג 2 עם סגל בינוני והפיכתן למכונות משומנות היטב.

חשבתי שיגיע לנאפולי כי עם העזיבה של אינסינייה וקוליבאלי היה רושם שהעסק מתחיל להתפרק אבל ספאלטי (מיודעכם מ2007) מריץ שם אחלה קבוצה.

אני חושב שהוא ממש לא רק שם.
קודם כל, לקרוא למה שעשה עם ליברפול “הצלחה עם קבוצת דרג ב’” זה קצת מקטין. לא כי זה לא נכון, אלא כי זה משפט שלרוב נאמר על מאמנים כמו פוצ’טינו, סארי, אמרי או טן האח.
קלופ, בניגוד אליהם, לא רק בנה קבוצה מלהיבה, אלא בנה את אחת הקבוצות הכי טובות בעולם. הוא זכה בגביע אלופות ואליפות, וגם הגיע לעוד 2 גמרי אלופות ופעמיים נוספות גם השיג 90+ נקודות בליגה (סכום שכמעט כל שנה מספיק לאליפות). הוא ה"מוריניו" של הפרמיירליג מבחינת החשיבות שלו לתור הזהב האנגלי עם התחרות בינו לבין פפ (ששומר על תפקידו מהסרט הראשון בליגה הספרדית).

הכשלון היחסי שלו עם ליברפול ב3 השנים האחרונות מעיד לטעמי יותר על מיצוי של יכולותיו במועדון הזה מאשר על חולשה בקבוצת טופ.
אני יודע שגם לא אוהבים להודות בזה, אבל למזל יש משקל עצום בשורה התחתונה, ב20-21 הוא נפל בגלל כמות פציעות לא סבירה כלל שגרמה לו להדחה המוקדמת מליגת האלופות ולאובדן אליפות מוקדם. בעונה שעברה הוא היה רחוק נקודה מאליפות, והגיע לגמר אלופות. בשורת התוצאה הוא נכשל אך מדובר לטעמי בעונה גדולה שלו. העונה באמת אפשר לבוא אליו בטענות, אך כמו שכתבתי קודם, מדובר לטעמי יותר במיצוי שלו בקבוצה מאשר באיזושהי חולשה בקבוצות טופ.

לסיכום, הלוואי שיגיע לריאל. אני מאוד מאמין בו גם עבור קבוצה בסדר גודל כזה.

:smirk::kissing::roll_eyes:

וואו, לפחות אליסון מסר למישהו. אלוהים ישמור למי דה חאה ‘מסר’ בכלל?

לסרג’י רוברטו. מה אתה מעדיף, שימסור לפרד?

סך הכל דה חאה רצה לשלוח מסר שגם הוא שייך לאותה רמה.

אוי זה גאוני.

:roll_eyes: