ת'רד היריבות ::

רק אני שמתי לב ש KDB עשה פראן טורס בשער השני? רק נראה שהוא התכוון לזה.

האלאנד מראה שיפור במשחקים האחרונים עם קריאת המשחק, המשחק עם הגב לשער והבישולים. הוא באמת משהו מיוחד ומשתפר ממשחק למשחק.

ארסנל פתטית, רכה ותבוסתנית. נראה שהם עלו בפיגור למשחק.
ולטעמי לא יהיה קל בצורה הזו מול ריאל. אני חושב שדווקא בגלל ששיטי כל כך חזקה ריאל, שיכולה להיות רעה וצינית כשהיא רוצה, תצא מהאפתיות שלה ותעלה למשחק במוד הנכון ויכולה לנצל את החולשות של הפלסטיק.

יהיה כיף.

אני נזכר בראיון שהיה בשנה האחרונה של ריו פרדיננד. בראיון הוא מספר שבאימון הראשון שלו ביונייטד (אחרי שהוא נקנה בסכום שיא לבלם אז) לחצו אותו באימון ולכן הוא נתן פס אחורה בשביל להתחיל התקפה מחדש. באותו רגע הוא קיבל כמות של צעקות מרוי קין שאמר לו “פה זה מנצסטר יונייטד, פה אנחנו תמיד מוסרים קדימה”. לארסנל פשוט אין את האופי הווינרי הזה. כל המשחק השחקנים שלה (בפרט הקשרים) מראש באים לקבל כדור עם הפנים אחורה.
כמה נקודות נוספות שלי.
1- היה כואב לראות קבוצה שמבינה תוך כדי משחק שהלך לה אליפות. גם אם הם לא אמרו את זה, אני בטוח שבמהלך העונה עם איך שהיא התפתחה הם האמינו שהעונה הם ייקחו אליפות.
2- עם כל הצער, זו עדיין עונה אדירה של ארסנל. הם עלו על כל התחזיות, גם של האוהד הכי אופטימי שלהם.
3- בהמשך לנקודה הקודמת, אם ארטטה חכם הוא עוזב העונה כשהמנייה שלו בשיא. אני באמת לא רואה אותם משחזרים עונה דומה לזאת. הסגל שלהם במקרה הטוב בינוני פלוס גם ברמת ההרכב ובטח ברמת העומק.
4- דה בריינה בהופעת שיא.
5- האלנד תופעה. מעבר ליכולת והמספרים הפנומנליים שלו, לא זכור לי שחקן עם הייפ כמו שלו עושה תמיד את העבודה השחורה. בנוסף לכל זה הוא תמיד מרוכז ומוכו לכל כדור שיגיע אליו (בין אם זה בהתקפה עומדת, מעבר, מתפרצת או סתם איבוד כדור של ההגנה). פשוט וואו של שחקן.

אני טיפה מגחך פה. וזו הסיבה למה הם אף פעם לא יזכו בכלום

הם במקום שהם כי ליברפול וצלסי עושים בושות. וגם סיטי פתחה מגומגם את הליגה.

סליחה על הדל"פ

אתם מגזימים קצת עם הפרשנות.

קודם כל, ארסנל הראתה ווינריות בהרבה משחקים העונה. חזרה מפיגור, מהפכים מטורפים וכן הלאה.

דבר שני, סאליבה שהוא בלם נהדר ומוביל כדור טוב פצוע. הסגל של ארסנל לא מדגדג בכלל את זה של סיטי, על אקה פצוע הם שלפו את לאפורט. בארסנל גם טומיאסו חסר. ללא סאליבה, היכולת שלהם לשבור את הלחץ הגבוה של סיטי נפגעה מאוד, מה גם שהמאצ׳אפ של הולדינג עם האלאנד עשה להם המון נזק. למעשה מהרגע הראשון שהמשחק תחת לחץ שלהם נתקע ו"נחשף" שהולדינג לא יכול לשמור את האלאנד, כל המשחק שלהם התכווץ סביב הלעזור להולדינג. מתכון לאסון כמובן.

אני לא אומר שעם סאליבה זה היה נגמר אחרת, אבל אני כן אומר שזה היה נראה פחות רע. בסוף, אין קשר לנאיביות. יש פה קבוצה אחת שהספסל שלה יכול לזכות כנראה באליפות ב(הכנס שם מדינה) אשכרה העלו כחילופים את אלבארז, מחרז ופודן. וקבוצה שנייה שנאלצת לשחק עם שחקן כמו רוב הולדינג.

קצת פרופורציות.

דקה 20 ליברפול 0-3 על טוטנהאם
נהיה קטע של טוטנהאם לחטוף בראש מהר

מילא לקבל 3 ברבע שעה, אבל מליברפול??

מזכיר לך שאתה בפורום של יונייטד :wink:

אאוץ’.
האמת שגם אנחנו לא היינו רחוקים מההישג הזה

זה כי שוב הם פותחים בלי לנגלה. עוד לא למדו שהוא זה שיוביל אותם לארץ המובטחת?

טוטנהאם עשתה 3-3 דקה 93 וליברפול 3-4 דקה 94!!!

קל הליגה הטובה בעולם @Oleguer23 :wink:

לא יודע, נשמע כמו יום שלישי סטנדרטי בברנבאו.

אגב, בנוגע למשחק המוקדם יותר - אני מבין את הרצון של פפ שלא לצאת פראייר והכול, אבל הבזבוזי זמן האינסופיים האלה של השוער, ושל הלאנד ליד דגל הקרן (ולא בפעם הראשונה) - פשוט דוחים. אשכרה ‘הקבוצה הטובה בעולם’ עם שווי של מיליארד יורו, משתמשת ב"טקטיקות" של אבו-פאני מהליגה השישית בטיבה.
והשופט האומלל באמת ניסה - חילק צהובים על בזבוזי זמן, הוסיף 8 דקות, ואפילו האריך בעוד דקה מעבר לזה. אבל ברבע שעה האחרונה של המשחק, פשוט לא שיחקו כדורגל.

גם בעיני זה מכוער מאןד אבל פפ דיבר על זה ואמר שהעומס לא אנושי בטח בעונת מונדיאל.
נכון שיש לו סגל שיכול לפרנס 3 קבוצות אמצע טבלה בפריימרליג אבל עדיין הוא משחק עם חלק לא קטן מהשחקנים הטובים שלו וזו הדרך מבחינתו לשמור כוחות וגם לצאת עם נק׳ (ולא להיות טוטנהאם ולחטוף גול בדקה האחרונה).

בסוף, שסיטי תיקח אליפות, אף אחד לא יזכור שמול פולהאם בחוץ האלנד בזבז זמן אלא שהוא פירק את ארסנל לרבות סימון שלו לשופט שארסנל מבזבזת זמן בדקה ה93 כשסיטי מובילה 3-1 (וחצי דקה אחר כך כבש את הרביעי).

מילאן נגד רומא :heart_eyes:

בעונה גרועה להחריד של ליברפול האם יונייטד וניוקאסל ישלחו אותנו בכוח לליגת האלופות ?
איזה תצוגות פתטיות של צמד המועדונים האלה בשבועות האחרונים, חסרי עמוד שדרה לחלוטין.

ככל הנראה. המומנטום כרגע לחלוטין עם ליברפול ויונייטד נראים לא טוב.
אני מהמר שאתם תסיימו במקום הרביעי לצערי.

למרות… שכאוהד ריאל אני צריך דווקא לרצות את ליברפול בטורניר.

נכון יש את התיאוריה שלך על זה שהיכולת הגבוהה של ליברפול בשנים האחרונות, היא זאת שדחפה את סיטי לקצה היכולת?

אז אותו דבר עם יונייטד וניוקאסל, רק הפוך. ליברפול הציבה להן השנה רף כמעט בלתי אפשרי של עליבות, אבל נראה שברוך השם הן מצליחות לעמוד בו בכבוד.

אנחנו מתחרים על התארים שיש לנו סיכוי לקחת. לקחנו את גביע הליגה. באירופית המשכנו עד שהגרלנו את סביליה, הבנו שאין סיכוי וויתרנו. בגביע המשכנו עד לגמר ונוותר לסיטי. בליגה התקדמנו יפה עד שסיטי נכנסה לפורמה והחלטנו לוותר גם שם. התואר היחיד שנשאר לנו הוא גביע המשלשלת במכנסיים ונילחם עליו בכל הכוח עד טיפת השלשול האחרונה.

בשבועות האחרונים הם שוברות בקלות כל שיא של עליבות שליברפול קבעה במהלך העונה, לקחו את זה 4 צעדים קדימה.

התפרקות מפוארת של ארסנל.
עם מינוס 4 מסיטי ומשחק עודף, זה נראה גמור