ת'רד היריבות ::

מישהו יודע לומר מה האברץ כ"כ דחוף לארסנל? הבעיות שלהם התחילו עם הפציעה של סאליבה ככה שחיזוק ההגנה והקישור עם עזיבת שאקה נשמע כמו משהו דחוף בהרבה. ההחתמה של רייס באמת מתבקשת אבל חיזוק להתקפה? לא עדיף לשים את ה60+ מיליון על עוד בלם/מגן?

🚨 Newcastle are closing in on a £50m deal to sign Inter Milan and Italy midfielder Nicolò Barella.

Eddie Howe wants the club to sign James Maddison alongside Barella.

(Source: @TeleFootball) pic.twitter.com/dluc5iAcKR

— Transfer News Live (@DeadlineDayLive) June 14, 2023

ככה עושים עסקים , שילמדו אצלנו - הביאו את ברונו גיימרש ב-40 מיליון יורו ועכשיו בארלה בטח במחיר שיעלה לנו להביא את מאונט.

צעד ארסנלי קלאסי. נביא בלמים בשלושה שקלים ממזרח אירופה ונסמוך על אנדריי ארשאבין.
ייתכן שאני מפספס משהו כי אני באמת לא עוקב באדיקות, אבל מה כל כך מיוחד בהאברץ? מה בו גורם לארסנל לחשוב שהוא החתיכה החסרה בפאזל?

לפני שהגיע לצ’לסי הוא נחשב לאחד היהלומים הגדולים, שחקן שמשלב יכולת בעיטה טובה עם טכניקה וחוכמת משחק גדולה מאוד.
אהבתי אותו מאוד בלברקוזן אבל נתנו לו הערכת מחיר בלתי פרופורציונלית כמו שרגילים לתת לפוטנציאלים צעירים.
אצל צ’לסי הרבו להשתמש בו כחלוץ למרות שזה עושה עוול איתו כי העמדה הכי טובה שלו היא בתור 10 שם הוא יכול להביא לידי ביטוי את ראיית המשחק שלו.

לא ברור למה ארסנל חושבים שהוא החתיכה החסרה , יש להם כבר את אודוגור על העמדה שלו ובתור קיצוני ימני או חלוץ הם לא יקבלו ממנו את המיטב.

פספוס ענק של יונייטד ובמיוחד ליברפול שכן רוצים אותו
אם ניוקאסל מצליחים גם להביא את מאדיסון כמו בדיווח הם בנו חתיכת קישור

הם נורא מקשים לשנוא את הסעודים הרשעים עם כל הניהול המוצלח הזה והשחקנים הכיפיים שהם מביאים

הם בונים מפלצת

אם מאדיסון וטילמנס היו טובים כמו ההייפ סביבם אולי לסטר לא הייתה יורדת ליגה. לא מתרגש ממדיסון בכלל. עוד אנגלי סביר שכולו רעש וצלצולים.

Arsenal have significantly advanced on Declan Rice’s personal terms in the last few days — that’s why Arsenal will bid again to find a solution with West Ham. ⚪️🔴 #AFC

£80m was never gonna be enough to convince West Ham, as they hope for more than £100m to sell Rice. pic.twitter.com/Ev36DxKocd

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) June 15, 2023

80 מיליון פאונד על קשר אחורי והם דוחים בלי לחשוב פעמיים , טוב שארסנל כל כך רוצים אותו כי גם אצלנו רצו אותו וזה בדיוק מסוג השחקנים שלא צריך לקנות - אנגלים במחיר מפוצץ.

Understand Manchester City are advancing on Josko Gvardiol deal on player side. Negotiations on personal terms are progressing well, same as Kovacic. 🚨🔵 #MCFC

Leipzig will only sell Gvardiol for huge fee otherwise they are prepared to keep him for one more season. pic.twitter.com/ckKB9qX9Vr

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) June 16, 2023

הגנה שלו ושל דיאז זה חתיכת חומה .
אפשר לסגור בקרוב את סיפור האליפות לעונה הבאה, נראה מה עוד פפ ירצה לקנות שחסר לו .

Chelsea official bid for Nicolas Jackson will be submitted next week. €35m to match the release clause, Villarreal are already informed. 🚨🔵 #CFC

Installments & payment terms are being discussed then medical scheduled.

Jackson only wants Chelsea despite 3 more bids. pic.twitter.com/oYYx8VA7vm

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) June 17, 2023

חברים מהפורום הספרדי , מה הוא שווה ?
מנסה להבין אם לצ’לסי לשם שינוי יש מושג מה הם עושים.

גבוה, מהיר, חזק, דריבל טוב, יודע לכבוש. אני אישית לא אוהב אותו יותר מדיי כי בכל פעם שיצא לי לראות אותו הוא היה נראה לי אנוכי, אבל הוא מאוד צעיר ועדיין בוסר.

בקיץ האחרון קיבל את ההזדמנות ועלה לבוגרים של ויאריאל אחרי שהעלה במו רגליו את קבוצת המילואים לליגה השנייה:

התחיל טוב את העונה, הוריד הילוך לפני המונדיאל. בינואר היה אמור לחתום בבורנמות אבל לא עבר בדיקות רפואיות ובמשך כמה שבועות נעלם. רק בסוף העונה התפוצץ עם 9 שערים ב-8 המשחקים האחרונים של העונה.

יש עם מה לעבוד, ויש עוד על מה לעבוד. לא פוסל השאלה.

מוזר, שהוא לא עבר בדיקות רפואיות. אמרו במקרה למה?

נראה שהיה פצוע בשריר הירך האחורי באותה תקופה ובורנמות’ גילו שהפציעה חמורה ממה ששיערו ולא רצו לקחת סיכון. בפועל הוא נעדר חודשיים בעקבות אותה פציעה, כל חודש ינואר ופברואר. נפצע ב31.12 וחזר לשחק ב12.3.

אני לא התרשמתי ממנו.
מזכיר לי איך דנג’ומה הצליח בויאריאל וכשל בטוטנהם. אבל הוא באמת מאוד צעיר ואני לא מבין גדול בכדורגל.
אני יכול לנהל את צ’לסי אולי?

אתה מבין קטן בכדורגל ולכן over qualified for the job. שלח קו"ח ליונייטד.

Arsenal have approached Chelsea again for Kai Havertz — new bid was expected and talks are now advancing. Proposal is for £60m, as per @SamiMokbel81_DM. 🚨⚪️🔴 #AFC

Understand deal could be done around £65m fee. Talks to follow. Havertz has been clear: he wants Arsenal move. pic.twitter.com/FMaZieiNga

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) June 20, 2023

נראה שארסנל ישיגו את האברץ , סכום לא מבוטל שהם שמים עליו.

Arsenal want Jurrien Timber as concrete target, as @David_Ornstein reported — he’s top of the list that also includes Mo Simakan. 🚨⚪️🔴 #AFC

Ajax will not accept £30m for Timber as they want bigger fee. Talks will continue as player’s keen on the move. pic.twitter.com/QrtEhAh6SD

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) June 19, 2023

ניגשו למלאכה הקיץ , לא זוכר שהם היו יעילים כל כך בחלונות קודמים .

מועדון העל, העשיר, השוחה בנפט, המפר פייר-פליי, הקונה שחקנים במיליארדים הלא הוא מנצ’סטר סיטי, מציע לצ’לסי 25 מיליון פאונד על קובאצ’יץ’ שנמצא בשנת חוזה.
יגיע לשם בכלום כסף ויהפוך לקשר הכי טוב בליגה בזמן שאנחנו נקנה את פאקינג מייסון מאונט (שגם הוא בשנת חוזה!!!) בפי 3 ונעשה ממנו ג’יידון סאנצ’ו.

הגיל גם משחק פה תפקיד בסכום ההעברה אבל אין ספק שהייתי מעדיף את קובאציץ’ על מאונט , כל פעם שהשני היה פותח בהרכב נבחרת אנגליה הייתי בטוח שסאותגייט השתגע .
אצלנו משום מה טן האח חושב שהוא יוכל לעשות ממנו קשר 50-50 אתלטי ( ספקות רציניים לגבי משימות הגנתיות שיתנו לו ).

סיטי יסגרו את ההעברה הזו ואז ילכו לזרוק 100 מיליון על הבלם של לייפציג .

Newcastle’s contract proposal to Sandro Tonali: more than double salary and also add ons to be included in the contract. Deal depends on Milan now. 🚨⚪️⚫️ #NUFC

AC Milan are negotiating on €70m deal structure to include add-ons — as they want more than €70m fee to get it done. pic.twitter.com/0RDc7TTAR3

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) June 21, 2023

עוד מהלך מעניין של ניוקאסל , סכום עתק שהם מציעים על טונאלי .