ת'רד היריבות ::

פשוט החתמה מצויינת
ניוקאסל עובדים נכון

Sandro Tonali to Newcastle, here we go! Agreement for €70m fee with add-ons. Milan will also have sell-on clause. 🚨⚪️⚫️ #NUFC

Documents are being prepared.

Tonali will sign contract until 2029 for €7m per year and €2m add-ons.

It’s record sale ever for an Italian player. pic.twitter.com/w7Ixt07bJt

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) June 23, 2023

הייתי מעדיף לשים את ה-70 מיליון עליו ולא על מאונט.

עדיף הליגה הסעודית מאשר מה שהחברה מהאמירויות עושים לליגה האנגלית, אחרי שהביאו לפפ כל מי שביקש כולל את האלאנד הם מחתימים עכשיו להגנה שהיא כבר סופר חזקה שלהם חיזוק ב 100 מיליון את אחד הבלמים הטובים בעולם, כנראה יהיה מחליף למקרה שסטונס ‘‘הבלם הכי יקר בעולם’’ הקודם יפצע. זאת כנראה רק החתמה ראשונה כי הסגל שלהם ממש זועק חיזוק.
פפ הגאון יקח עוד אליפות קלילה.

לא ברורה הצביעות; כשמועדון נרכש ע"י מעצמה כלכלית מפוקפקת - המטרה מקדשת את האמצעים ועולם הכדורגל עובר רבולושן. מאידך, כאשר מעצמה דומה פועלת באופן מעט שונה ובוחרת למשוך את היעדים עד לעיר בירתה הכדורגל גוסס? דאבל סטנדרט קלאסי

אל תשכח שהם מנסים להביא גם את דקלן רייס,ואני הייתי בטוח שסטונס הקשר האחורי הטוב בהיסטוריה ואיזה הברקה של פפ!!!

FC Bayern have submitted an official bid for Harry Kane. Fixed fee close to €70m plus add-ons, not enough to convince Tottenham. It was rejected 🚨⚪️🔴 #FCBayern

Official proposal was sent today, as first called by @David_Ornstein.

Spurs won’t accept that kind of fee for Kane. pic.twitter.com/QN2yZ9SKVB

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) June 27, 2023

מצחיקים באיירן , לא יודעים עם מי יש להם עסק.
מתערב שההצעה הבאה שלהם תהיה 75 מיליון יורו.

מת על קיין, אבל מאחל לו שהרצף של באיירן יקטע דווקא במשמרת שלו אם הוא עובר. זה האמא של קיצורי הדרך כדי למלא את ארון הגביעים המאובק והחלול.

קיין היה כל כך הרבה זמן בטוטנהאם שכשיעבור לבאיירן, דורטמונד תיקח טרבל.

זה לא נראה שיש לו יותר מדי אופציות
ליונייטד לוי כנראה לא ימכור, ריאל שנה אותו בהולד ובכלל עם סימני שאלה לגביו
באיירן זה כנראה האופציה היחידה - מועדון טופ עם ניהול מצוין (להוציא את מה שקרה בחצי שנה האחרונה) שמתחרה באופן קבוע גם בצמפיונס בשלבים הכי גבוהים
זה לא רק הסיכוי (הבטוח) לתואר אלא זה גם מעבר למועדון שמתאים ליכולות שלו

בעיני זה יותר עלוב לסיים קריירה עם אליפות או 2 מתוך רצף דו ספרתי של באיירן מינכן, מאשר להמשיך בטוטנהאם כשחקן של מועדון אחד כל הקריירה (פלוס איזה גביע אולי, אם יצליח). מבין את השיקולים של קיין, ועדיין.

מזכיר לי שקרל מלון בזמנו עזב את [יוטה לליקרס בשביל להיפרד מתואר “הלוזר” שלו (לא נכנס אם זה היה נכון או לא אבל זה היה התדמית שלו) וכולנו יודעים איך זה נגמר בשבילו שם…

אני חושב שבשיקולים של קיין יש גם את עניין הצ’מפיונס, אצל באיירן יש לו סיכוי סביר להגיע לשלב גבוה ואפילו לקחת אחד, אצל טוטנהאם אין אפילו שאיפות להתקרב לכך .
ממזמן הוא היה צריך לעזוב את התרנגולים , זה לא ממש משנה לאיזה קבוצה.

זה נכון, אבל זה עדיין beneath him. נניח שהוא קורס מקצועית בעונה הבאה, כלומר 0-10 שערים או משהו בסגנון. בבאיירן עדיין יש סיכוי עצום שיהיה לו תואר. זה לא נכון בשום מועדון אחר כמעט. הייתי אומר אותו הדבר על מעבר לפאריז. אם היה עובר לפני 3-4 שנים ניחא. מבין, אבל זה אנטי קליימקס די מגעיל. שיעבור ליונייטד או מדריד.

עם או בלי קיין, הלחץ על באיירן בעונה הקרובה יהיה כל-כך מאסיבי, שהרי האליפות המזליקי בעונה החולפת הגיעה בעיצומו של משבר אדיר בכל קנה מידה אפשרי (נגלסמן, מאנה, קאן וסליהמידזיץ’).

זה יהיה הישג מרשים למדי במידה והארי קיין יצליח למנוע את ההתדרדרות הלגיטימית שצפויה למועדון בעתיד הקרוב.

אף על פי כן, לגמרי מקבל את הביקורת כלפיו מבעוד מועד. לפחות לא פריז (אוסימן?)…

Man United made a £80m + Harry Maguire bid for West Ham midfielder Declan Rice.

West Ham rejected the bid and said they are only interested in the £80m.

שמועות.

Arsenal have submitted new official bid for Declan Rice after West Ham choice to reject £80m plus £10m bid from Man City 🚨⚪️🔴 #AFC

Arsenal third bid is now on the table for £100m fixed fee plus £5m add-ons, as @David_Ornstein reported.

West Ham, waiting to hear from Man City. pic.twitter.com/upPvpEiln0

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) June 27, 2023

למזלנו אין לנו כסף להיכנס למלחמת ההצעות הזו.

כל כך מוגזם. כמו גריליש בדיוק, 100 מיליון שהם 100 אחוז כי הוא אנגלי. אני בטוח שאפשר למצוא כשרונות זרים באותה רמה ברבע מחיר או אפילו לזרוק לברצלונה 80 על דה יונג.

בעולם בו על דקלן רייס מקבלים 100 מיליון, הזייה שיהיה אפשר להזיז את דה יונג מבארסה בפחות מזה.

אם כבר זה עלה, יכול להרקם פה טרייד win win.
דה יונג => יונייטד
זובימנדי => ברסה

עבור צ׳אבי, הוא יקבל את הקשר האחורי שהוא כל כך רוצה, ויביא את הפתרון הכי טוב מבחינתו לחור הכי מרכזי בקבוצה שלכם. לאחר הקניה של גונדוגאן אתם בהחלט יכולים להרשות לעצמכם לוותר על דה יונג מבחינה מקצועית ולתעדף קשר אחורי.
גם כלכלית תיפטרו מהחוזה הכי שמן בקבוצה שלכם.
עבור יונייטד מדובר בקשר המושלם. הוא יפרח לצד קאסמירו ויאפשר יותר חופש פעולה לברונו. הוא לא יעלה יותר מכל קשר אנגלי וכנראה שיהיה טוב מהם.

עם חוק ה2:1 שנכתב שעבר, לדעתי מכירה של דה יונג בהחלט תאפשר לברסה להביא שחקן כמו זובימנדי. דה יונג מקבל יותר מ20 מיליון ואני לא חושב שזובימנדי ידרוש יותר מ10.
גם מבחינת מחיר העברה אתם גם אמורים לסיים מהלך כזה אפילו עם יתרה (אבל אמור זה שם של דג).

יצא לי קצת לעקוב אחרי רייס העונה ואין ספק שהוא קשר מרשים אבל מבחינה הגנתית אין מה להשוות לקאסמירו ומבחינת 50-50 זה לא השחקן לשפוך עליו סכום כזה .

בעניין דה יונג , זה לא יצא לפועל כי אנחנו עם תקציב סופר מוגבל הקיץ בטח עם עניין הרכישה שמתעכבת ללא הרף.