ת'רד היריבות ::

חכה עם זה, דיווחים שיכול להיות שבסוף צ’לסי לוקחת אותו :grimacing:

מסתבר שצ’לסי פנתה לקייסאדו עם הצעה חדשה ועכשיו השחקן ממתין
כלום לא סגור

במקרה של ליברפול רכישה של קאייסדו משנה לי את התחזית. במקרה של צ’לסי היא לא משנה כלום.

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1689958090152570881?t=aot6ijJGL--TmhoFRYtc3w&s=19

צ’לסי תסגור את זה בסוף , רצון השחקן ינצח.
בטח ליברפול תחתים את לאביה .

מעניין אותי אם צ’לסי מודעים לעובדה שהם פותחים עונה בלי התקפה?

לפי הדיווחים אחרי שליברפול סגרה עם ברייטון צ’לסי העלתה את החוזה שהיא מציעה לקאייסדו, נראה שהם גם ישוו את ההצעה של ליברפול לברייטון.

מדהים שביום בו חלוץ ענק כמו קיין עובר קבוצה תמורת 100M, זאת אפילו לא העיסקה הגבוהה ביותר באותו היום.

קלופ אגב נשאל על האמירה הזאת על פוגבה, והודה שהוא טעה אז. הוא לא הולך לפרוש בגלל שתפסו אותו במילה שהוא אמר ב 2016.

5 דקות לא עברו והאלנד עם שער ראשון .
בהצלחה לליגה.

סיטי משחקת בניוטרל. היא לא מנסה לשחק אפילו. מאז השער הראשון מלבד המצב של רודרי בנבדל לא ראינו כלום. משעמם רצח אבל ככה זוכים באליפות, כשאפשר להוריד את הגל מהדוושה רצוי לעשות זאת.

במחצית אני עובר לסביליה ולנסיה. אין מה לראות פה.

צמד*

באיזה קלות האלנד כבר עם צמד

פפ במחצית צועק על האלנד שאין לו שלושער :smiley:

לא ראיתי משחק שנראה כל כך קל מאז ומעולם, אפילו לא בארסה ויאל בשיאן מול נמושות הליגה. מהרגע הראשון סיטי פתחה בניוטרל, המשיכה בניוטרל, ועדיין כבשה שני שערים. פשוט משעמם מרוב שזה קל.

בספרד היריבות בין ריאל וברסה מתדלקות את המוטיבציה.
באנגליה היום, רק הנפט מתדלק.
התחרות מתה. פסז וסיטי מסמלות כל מה שרע וחולה בכדורגל ויסלחו לי חברי מעגל האוננות על פפ.

לא מבין איך יש טענות כלפי סיטי כשיש במקביל מלחמת הצעות על קאיסדו בסביבות ה 100 מיליון וצפונה, ועוד להשוות את זה לפריז?

הפריימרליג נוטפת כסף ופאונדים עפים ממקום למקום. בצרפת יש קבוצה אחת שעושה מה שבראש שלה ויתר הקבוצות לא יכולות לחלום על הכספים בepl. אני לא מרחם על אף קבוצה באנגליה שיכולה להעמיד סגל יפה ופשוט יכולה לבזוז איזו ספרדית שבא לה בגלל ffp של טבאס.

ההשוואה לpsg בהחלט לא נכונה. התקציב של סיטי לא גדול פי 8 מהיריבה הגדולה ביותר.
סיטי שולטת בליגה כי היא עושה משהו עם התקציב שלה. אחרות מפשלות ומבזבזות עוד.
צ’לסי של אברמוביץ’ הייתה קבוצה חזקה מאוד. באו בעלים חדְשים, הוציאו יותר מאברמוביץ ויותר מסיטי, והקבוצה מפורקת לחלוטין. לא הכל כסף.

התחילו להוציא לפני חצי שנה, האם סיטי הייתה אותה סיטי של היום אחרי שהתחילה לבזבז כסף גדול אז או שלקח לה שנים ?

מזכירים את הכסף על קאייסדו כדי להראות שכולם יכולים לבזבז כמו סיטי…סיטי הוציאה 100 מיליון על בלם כדי לקשט את הספסל ומציעה 110 מיליון על קשר כדי שיהיה מחליף ‘‘ראוי’’ על הספסל, ליברפול שיחררה 6 שחקני סגל כדי שתוכל להציע את הכסף הזה.

האלאנד לבד על משכורת שבועית כמו כל ההתקפה של ליברפול כולל מחליפים, דה בריינה מצידו מקבל יותר מכל שחקני הקישור של ליברפול.

הנה הם מיד הגיעו, הרב הגדול שלהם עדיין לא הגיב, כנראה עדיין לא התעורר.

האמת טיטי, לא עד כדי כך אכפת לי מפפ (בטח שלא בסיטי, ובטח ובטח שלא באיירן) כמו שאתה מריר כלפיו. באמת באסה שהוא מפרק כל קבוצה שאתה אוהב בכל ליגה בה אתה צופה.

אתה יכול להמשיך לדבר על כמה החיים כאוהד ליברפול לא הוגנים כשמקביל יש רכישות כמו קאייסדו ונונייז. תכיר בזה שליברפול וקלופ לא מוכרים לך את אשליית “הבר השכונתי” והם נהיים יותר כמו סיטי של פפ. כסף מופרז משנה את המועדון.

הליגה האנגלית היא ליגה עשירה יחסית לשאר הליגות ורכישות של בסביבות ה 100 מיליון כבר לא נדירות וליברפול בתוך החגיגה, ההבדל שאתה מתעלם ממנו זה שליברפול משחררת חצי סגל כדי לעשות רכישה, סיטי יכולה לשפוך 100 מיליון על בלם כדי לקשט את הספסל, או כסף הזוי על שחקן העונה בליגה(מחרז) כדי שיהיה גיבוי לקיצוני הימני, והנה רוצים לרכוש את פאקטה ב 110 מיליון כי…חסר קשר באימונים הפנימיים ?

קבוצות קונות שחקנים במאה מיליון להרכב, סיטי קונה אותם במאה מיליון לספסל, זה ההבדל הקטן.
סיטי עושה כבר 10 שנים פלוס ונותנת משכורות גם יותר גבוהות, וההצלחה שלה באירופה הניבה לה תואר רק בשנה האחרונה.
הקבוצות האחרות גם מכניסות כסף בכמויות, לרוב מאוהדים, תזכרי לי מאיפה ההכנסות של סיטי?
אני לא אומר שזה לא בסדר, ככה דרכם של הקטנות להפוך לגדולות, גם יונייטד הגדולה מבזבזת כספים כאילו אין מחר ולא מצליחה, אבל לפחות תהיו כנים, הרכישות של ליברפול וארסנל לא מתקרבות לסיטי.