ת'רד היריבות ::

הרוב זה בעיקר מ 2-3 אוהדים מהמפרץ שהם אוהדים מאוד שרופים של הסיטי :stuck_out_tongue_winking_eye:

אנסה להסביר את עצמי.
הבעיה שלי עם סיטי היא שאנשים מקצועיים ומוכשרים ובראשם פפ נותנים יד למחדל הקרוי ‘הכל רכיש’.
אני מתערב שהמשא ומתן של סיטי עם קבוצות כדלקמן:
‘’ כמה אתם רוצים על השחקן ?
‘‘סכום מקסימלי’’
‘‘קיבלתם’’.
בלי להרים גבה, בלי להתמקח ובלי להגיד יקר מדי.
אין , ולא יהיה שחקן שפפ באמת רוצה ומגבלה של כסף תמנע ממנו ללבוש את המדים התכולים.

הבעיה של עם פסז עצמה זה שכסף כבר לא מעניין אותם כבר, רק כבוד ואגו אחרת אמבפה היה אצלנו מזמן. סכומי הכסף הבדיוניים שיבשו לו את המח וגרמו לנזק בלתי הפיך, בכל זאת זאת ילד.
לגבי צ’לסי. נכון התנהלות שערורייתית אבל אתם רואים מצב ששחקנים שרוצים לעזוב, יסורבו? יקבלו מענקי נאמנות לא ספורטיביים בעליל?
הקרב על קאייסדו הוא תוצאה ישירה של סוכנים המנפחים סכומים כי יודעים שכסף לא פקטור עבור המתעניינות.
אתם באמת חושבים שגברדיול של סיטי, שהוא רק בלם כן?, היה נמכר ב100 ? אז למה ששחקני התקפה יעלו פחות?

כבר איבדתי אמון באופ’‘א ופיפ’'א מזמן. הגיע הזמן שהאיחוד האירופי עצמו ישים סוף לקרקס רכוש כפי יכולתך. ההתעלמות הזאת קוברת את ההנאה מהענף.
פשוט הזוי שקבוצות עם התנהלות כלכלית למופת ועם הסטוריה מפוארת כמו ריאל לא מצליחה להחתים שחקני התקפה, הלחם והחמאה, כי לא ‘התמזל מזלה’ למצוא שייח דדי שיהפוך את הקבוצה לצעצוע שלו.

מכירת סיטי לאבו דאבי היא עסקה עם השטן לזכיה בליגת האלופות ותו לא.

הבעלים של צ’לסי קנו קבוצת צמרת, השקיעו בה הון והצליחו להחליש אותה.
מה הקשר לתחילת דרכו של אברמוביץ’? הוא קנה קבוצה על הפנים, לא קבוצת צמרת.
סיטי של אז אפשר להשוות לניוקאסל של עכשיו, לא לצ’לסי.
צ’לסי משקיעים כסף שנים רבות, לא פחות מסיטי, והבעלים החדשים מראים לנו איך אפשר לזרוק מאות מיליונים לפח.
יונייטד וארסנל בזבזו מאות מיליונים כדי להילחם על טופ 4, לא בשביל לדרוס את כל אירופה.
אני לא מבין למה אתה מציג את ההישגים של סיטי כעניין כספי בלבד, כאשר יש עוד קבוצות באותה ליגה ממש שבזבזו לא פחות.
owner funding של סיטי קטנו מאוד מאז 2017, הם כבר עברו למודל רווחי, למרות הבזבוזים.

אני לא מצליח להיכנס למוח של פפ, לכן אני לא יודע אם גברדיול הוא שחקן ספסל או לא. הוא בן 20, אתן לו צ’אנס לשחק גם בהרכב.
מה שאני לא מבין, זה למה שחקן ב 100 מיליון לספסל זה בזבוז של כספי הנפט, אבל 2 שחקנים ב 50M כל אחד שלא שווים כלום מהכסף האמריקאי זה בסדר.
גריליש וגברדיול זה בזבוז, אבל סאנצ’ו, אנטוני ועכשיו גם הוילונד זה בסדר?
דרווין נונייז שווה 100 מיליון, ולמכור את סאדיו מאנה ב 30 היה חכם?

יש לך בטראנספרמארקט רשימת הוצעות\הכנסות של מכירת שחקנים של כל קבוצה. תבדוק בעצמך כמה שנים אחורה, סיטי לא בפער משאר האנגליות כמו PSG בצרפת או באיירן בגרמניה.

זה למשל סיכום ההעברות של 5 העונות האחרונות, מאז 2019\20.
אולי אתה כל כך מתוסכל מהשליטה של סיטי כי אתה אוהד של ליברפול, שמוציאה הרבה פחות?

מקור אחר עם נתונים בין 19\18 לבין 23\22: Weekly Post 408

וגם פה המשכורות של סיטי לא יותר גבוהות משאר הטופ-6. גם אותי זה מפתיע , אבל ככה רשום בדו"ח שנתי של חברת דלואיט.
המשכורות גם יותר נמוכות מבארסה , ריאל וכמובן PSG.

מילה רגע לטיטי , אוקי זה בסדר העמדה שלכם לגטימי גם אם אני לא מסכים, אבל למה לזלזל במי שחושב אחרת ממכם? איך היית מרגיש אם אני היתי כך כותב עליכם?

קבל את זה בתור ביקורת בונה חבר.

אתה רוצה להביא דוגמא של קבוצה שמשקיעה המון כסף ולא מצליחה כדי להוכיח שזה לא רק כסף ומביא קבוצה שהתחילה להשקיע רק לפני כמה חודשים בודדים, אני רק מסביר שזאת לא דוגמא נכונה, תן להם לפחות לסיים עונה שלמה ואל תשפוט אותם לפי חצי עונה, גם פפ קיבל סגל שלקח אליפות וצ’ק פתוח ונכשל בעונה הראשונה.

אם צ’לסי תמשיך להשקיע כמו או יותר מסיטי רוב הסיכויים שהיא תצליח לא פחות מהסיטי.

הקבוצה היחידה שמשקיעה המון כסף ולא מצליחה זאת יונייטד ששרפה יותר כסף מהסיטי ולא מצליחה לזכות בכלום.

שניהם זה לא בסדר.

תלוי כמה שנים, תחזור 10 שנים וסיטי כבר בנט ספנדינג של מיליארד יורו, יותר מפסז’ וכפול מקבוצת הפרמיירליג הבא ברשימה, כמובן כפי שציינתי יונייטד מובילים, מה שקורה שם אי אפשר להסביר.

לא יודע איך זה מסתדר עם זה שהאלאנד ודה ברויינה על 375 אלף לשבוע כל אחד, אלא אם השאר מסכימים למשכורות רעב.

איפה ומתי זלזלתי ?

כל העקיצות האלו על הרב הגדול והאו**ות זה מיותר.

אבל זה לא קשור לדעות בעד או נגד העניין הזה.

הבעלים החדשים של צ’לסי קיבלו קבוצת צמרת, בדיוק כמו שפפ קיבל קבוצת צמרת.
הם הצליחו להחליש אותה , כשפפ הצליח לחזק אותה עד כדי שליטה אבסולוטית בסופרליג של אנגליה וזכיה בליגת האלופות.
אני טוען שגם כסף וגם ניהול טוב דרושים להצלחה שכזאת. כסף לבד לא מספיק. מההודעות שלך נראה שאתה אומר שכל ההצלחה של סיטי זה כסף, אני מנסה להראות דוגמאות שכסף לבד לא מצליח.

גם ארסנל וניקאסל לאחרונה. ושוב, צ’לסי.

image
אתה לא רומז שאם ארסנל היו מוציאים 6 מיליון יותר, הם היו היום כמו סיטי, נכון?
שהקבוצה הבאה שתעקוץ את צ’לסי לא באמת תגרום לה להתחרות בסיטי?
אני מרחם קצת עלייך בתור אוהד ליברפול. אפילו אסטון וילה וטוטנהם שבחובות הצליחו להוציא יותר מכם.

בפאונדים? ברוטו או נטו? זה 20 מיליון לשנה.
אם זה ברוטו, אפילו בייל והזארד בריאל הרוויחו יותר.
אם זה נטו, זה מה שגריזמן הרוויח בבארסה. לא קרוב לשכר של מסי בבארסה או מבאפה וניימאר ב PSG.
שכר גבוה, אבל לא דמיוני.
אם זה נטו, שני אלה מרוויחים 80M מתוך 353M. עדיין משאיר כ 12M בממוצע לכל שחקן אחר בסגל. שכר סביר בהחלט.

אתה שוב חוזר על זה, איך החלישו אותה ? אתה שופט אותם אחרי חצי עונה מהתחלת הרכש, תחכה לסוף העונה ואז תקבע עובדות, כפי שאמרתי גם פפ בעונה הראשונה סיים מקום שלישי, ופפ הגיע לקבוצה ששפכה כספים הרבה עונות ברציפות לפני שהגיע, צ’לסי חזרה לשפוך רק עכשיו עאשר בעונות האחרונות היא דווקא חסכה.

אכן, ארסנל וניוקאסל דוגמאות טובות, הייתי מופתע מהטבלה שפרסמת, כי לפי הטבלה שהתבססתי עליה ארסנל הייתה במרחק של כ 400 מיליון בנט ספנדינג מסיטי, כך גם ניוקאסל, בדקתי שוב וזאת טבלה מלפני 2 עונות, אז ב 2 העונות האחרונות ארסנל וניקאסל השקיעו המון כסף וצימצמו את פער ההשקעה ברכש מסיטי ואת התוצאות מיד רואים, ארסנל נאבקה על אליפות והיא מועמדת גם העונה אחרי שלא הייתה קרובה להיאבק על כלום לפני, ניוקאסל אחרי 2 עונות של השקעה מסיבית נכנסה לטופ4 אחרי אינספור עונות, ואם ימשיכו להשקיע אז יתחילו להתחרות בסיטי(בעיקר ניוקאסל וצ’לסי עם הבעלים המשוגע החדש).

אכן חייבים ניהול נכון וכסף, אבל כסף קונה הכל כולל ניהול נכון, תשאל את סיטי ואת צ’לסי של אברמוביץ’.

יש גם להתייחס לאינפלציית המחירים של העונות האחרונות, כשסיטי השתגעה ברכש שחקן כמו דה ברויינה עלה 65 מיליון והיום אנתוני עולה 100 מיליון וקאייסדו 140 מיליון, ארסנל ניוקאסל וצ’לסי חייבות להשקיע המון כסף כדי לצמצם את פער איכות הסגל מסיטי, בנתיים הסיטי לא עוצרת ושוברת שיא מחיר לבלם, מעניין אם סיטי תמשיך להיות מקום 7 בנטספנדינג גם בטבלה של עוד 5 שנים.

למה אתה מתעקש על חצי שנה? הם ביזבזו יפה גם בקיץ הקודם. ווסלי פופאנה, קוקוריה, סטרלינג, קוליבאלי הגיעו בקיץ.
אם התירוץ שלך זה לתת להם עונה מלאה, אז זה כבר קרה.

או, עם זה אני מסכים.
אז אתה מסכים שיש לסיטי ניהול נכון?

אי אפשר להעריך את אינפלציית המחירים. שיא ההעברות של 2017 עדיין לא נשבר. יש שחקנים בינוניים שעוברים תמורת 100M ויש שחקנים יותר טובים שעוברים בחינם. קשה מאוד להעריך.
לדעתי סיטי אפילו תירד מהמקום ה 7 שלה. ליברפול חייבת להוציא הון כדי להישאר רלוונטית, ניוקאסל ואסטון וילה צריכות להוציא המון כדי להיות בצמרת, וסיטי כבר מכונה משומנת , מותג, ומושכת שחקנים רק כי זאת סיטי. כמו שבארסה וריאל היו בעבר.

אז נתת להם עונה, עכשיו נראה מה יעשו העונה, כל כסף גדול שמתחיל להישפך לוקח כמה עונות עד שרואים תוצאות.

מישהו אי פעם כתב שלסיטי אין ניהול נכון ?

לא קשה, שיאים הזויים לא משקפים, אפשר לבדוק בקלות כמה קאנטה עלה לסיטי וכמה קאייסדו יעלה עכשיו, כך גם כל קבוצה אחרת, שחקן הונגרי בתחילת הדרך עלה לליברפול 75 מיליון, בלם בן 20 נרכש ע"י סיטי במעל 100 מיליון.

אין סיכוי, כי אם זה יקרה עוד 5 שנים זה אומר שהסגל שלה יהיה פחות טוב מהסגל של ניוקאסל וצ’לסי ואז גם עם הניהול הכי טוב בעולם וגם עם פפ היא לא תצליח לזכות בכמויות התארים שהיא זוכה עכשיו.

ולראיה לפני פפ הם היו אחת הגדולות, אבל לא פייבוריטים לכלום.

ובגלל זה לאורך כל השנים יונייטד וצ’לסי היו מעליהם בהיררכיית השכר?

גמר ראשון בהיסטוריה של המועדון לפני שנתיים, חצי גמר שבו היו פייבוריטים אבל סבלו מנאחס מטורף בתוספת הזמן מולכם? ומה עם זה שהם כבר 6 שנים הקבוצה הכי טובה באירופה בפער עצום? ב3 השנים האחרונות רואים את זה גם בתוצאות של ליגת האלופות.

פפ קיבל סגל הרבה מעבר לשיא, שלקח אליפות שנתיים לפני שהוא הגיע למועדון. הוא לא הגיע לקבוצה האלופה, כפי שאתה רומז.

למה רק 10? למה לא 20? אתה טוען שמועדונים שהתחילו להשקיע רק לאחרונה נמצאים בחיסרון. בוא נבדוק כמה הוציאו קבוצות על רכש מאז תחילת המילניום.

שנתיים מלאות ! איך אני מעז ! בכדורגל שנתיים זה עידן ועידנים, שחקני כדורגל הם כמו כלב כל עונה מזדקנים 4 שנים.

תבדוק ותחזור עם תובנות ונתחיל לדון.

שמע בסופו של דבר הוא צדק… :joy::joy:

החל מעונת 01/02 ועד עונת 23/24:

הפתעה - סיטי לא במקום הראשון. צ’לסי בכלל לא רחוקה ממנה. כשמסתכלים על הסכום המפלצתי של צ’לסי, שהוציאה מעל 3 מיליאד אירו, אז קצת מצחיק להגיד שסיטי היא זו שהורסת את הכדורגל.

ברייטון הולכת להיות קבוצה מלהיבה גם העונה , ההתקפה שלהם עם מיטומה , פדרו ואוון פרגוסון (כישרון גדול ) תעשה בעיות להרבה הגנות.
הם אמורים גם לסגור עם קודוס בקרוב.

איפה ההפתעה בדיוק ? תחזור אחורה 20 שנה ותספור אליפויות ותשווה לטבלה של ההוצאות שהבאת, כדי שלא תופתע שוב אני כבר אגיד לך שרוב הסיכויים שהמיקום במספר האליפויות יהיה דומה למיקום בהוצאות, מה שמוכיח שוב שכסף מביא הישגים.

נו שיט. השאלה היא האם סיטי חריגה או לא. ברצלונה וריאל הוציאו כמעט אותם סכומים, פשוט מכרו יותר כי הם קבוצות צמרת יותר זמן.

לאט לאט אני מבין שהתלונות שלך הן פשוט שלסיטי יש כסף והם מצליחים. לא שהם עושים משהו לא בסדר, אלא שהם לא הקבוצה שלך.

ריאל מדריד ברצלונה וגם היונייטד זה קבוצות כדורגל, סיטי זה מוצר פלסטיק, כשהיונייטד הוציאה המון כסף וזכתה בכל דבר לאוהדי ליברפול לא הייתה בעייה עם הכסף, פשוט הייתה קנאה, עם סיטי זה לא ככה.

אבל רגע, באת להוכיח לנו שסיטי זוכה בהרבה אליפויות כי פפ גאון לא ? עכשיו אתה מסכים איתי שזה הכסף, מה התהפכת פתאום כמו סטייק ? זה בטח לא קשור לנתונים שמצאת כשניסית להוכיח את ההפך :stuck_out_tongue_winking_eye:

אתם מפספסים את הנקודה.
נניח טן האח הולך לגליירז ומבקש שחקן ופפ הולך לשייח ומבקש את אותו שחקן. נחשו מי ינצח בקרב הצעות?

אם פפ ננעל על שחקן כל הקבוצות יודעות שאין להן שום להחתים אותו אם יגלו בו עניין. בגלל זה שמו על השולחן לייפציג מזוודה מפוצצת מזומנים של הרף המקסימלי של ההצעות כדי לסגור את הסיפור של גברדיול לפני שהתחיל.

תנו למאסק , צוקרברג בזוס קוק והאלפבתים קבוצה עם תקציב לא מוגבל וישתמשו ושכל אחד ישתמש הבינה המלאכותית שלו כדי לבנות סגל להחתרות עם סיטי כדי שכולנו נהנה מתחרות בריאה.
הם לא צריכים להבין אפילו בכדורגל. מאנסור במקרים נדירות הולכת לראות משחקים של הקבוצה שלו
משעשע שאפל לא עשתה את זה עדיין אחרי טד לאסו.