ת'רד היריבות ::

כבר כתבתי על זה בפורום - לפני שנה וקצת הייתי במנצ׳סטר וקפצתי למשחק באיתיחאד, סיטי נגד ניוקאסל לקראת סוף עונת 2021/22. למי שזוכר - ניצחון ואליפות כמעט מובטחת. קונצרט של סיטי על הדשא עם 5-0 וכדורגל נפלא. יציע אחד של אוהדי ניוקאסל עשה פי 5 רעש מאצטדיון שלם של אוהדי סיטי (ישובים ברובם), לא הפסיק לרדת על סיטי בשירים ולעודד כל המשחק. חוויה הזויה, הצטערתי מאד שלא הייתי ביציע החוץ.

זו חוויה טובה אבל לא בהכרח מעידה על קהל הבית. קהל החוץ תמיד טוב יותר ביחס לקהל הבית, בכל מקום (כלומר קהל החוץ של ניוקאסל טוב מקהל הבית של ניוקאסל). זה שהוא גבר על הקהל של סיטי אומר שקהל הבית של סיטי עלוב. אבל גם כשהייתי בגודיסון פארק הקהל של ווסטהאם היה רועש מאוד. באולד טראפורד הקהל של ליברפול רועש ובאנפילד של יונייטד.
כשיש משחק אלופות בבית ונותנים כזו תצוגה, כשמנגד רואים את כל שאר האנגליות ובראשן יונייטד עם תצוגות אהדה פח אשפה - זה מעיד על קהל רחב של פנאטים, ולא רק 3-4 אלף משוגעים שנוסעים לכל מקום, שאת זה יש לכל קבוצה.

מועדון היהודים אה?

דניאל לוי בן זונה.

עברתי לקריסטל פאלאס היו שלום

image
מנצחים גם במגרש וגם מחוץ למגרש

אוהד הצלחות טיפוסי

אבל אתה אוהד את סיטי :frowning:

זה מתאזן עם האהדה שלי למיאמי

גם בזמן שמסי יהיה מושאל לברסה?

סביר להניח שאני אראה 100% מהמשחקים הרשמיים של מיאמי בתקופה הזו

יהי אתה אוהד את מיאמי רק בגלל מסי
אזי סביר שאתה רואה משחקים של מיאמי רק כשמסי שם
כשמסי שם הם מנצחים תמיד
אזי אתה עדיין אוהד הצלחות
משל

להחתים ווינגר מהולנד ב-90 מיליון יורו בלי לדעת שיש נגדו תלונות על תקיפה מינית - מילא.
להחתים קשר איטלקי ב-70 מיליון יורו בלי לדעת שהוא אשכרה מכור להימורים? Well played, Newcastle.

שאלה: בהנחה והוא הימר על נצחונות של קבוצתו בלבד (אם הבנתי נכון מהכתבה של sky) - מה פסול בזה בעצם? ברור לי שזה לא חוקי ולא לשם אני מתכוון. השאלה לגבי ההצדקה לחוק.

נראה לי פשוט מדרון חלקלק. הסוכן שלו אמר שיש לו בעיית התמכרות, ואם זה אכן כך - עניין של זמן עד שהוא ירחיב את ההימורים ויפגע בעצמו, וייתכן גם בקבוצה שלו.

מישהו יכול להרחיב על הסיפור, אני ממש מנותק מכל חדשות על כדורגל.

טונאלי וזאניולו חשודים בהימורים לא חוקיים על משחקי כדורגל בהיותם שחקנים בסרייה א.
טונאלי הודה שהימר על נצחונות של מילאן כששיחק בשורותיה. הסוכן שלו הוציא הודעה לתקשורת שלטונאלי יש בעיית הימורים שהוא צריך לטפל בה והוא משתף פעולה עם הרשויות. העונש המרבי על העבירה הוא הרחקה ממשחק פעיל ל-3 שנים, אך בהתחשב בנסיבות (הימור לא בעייתי ושיתוף פעולה) ייתכן ויקבל הרחקה לשנה.

למה לעזאזל שתהיה הרחקה אם שחקן הימר שהקבוצה שלו תנצח?

אם זו בעיה, חבל שלא לקחו את גיא לוזון ושמו אותו בכלא. הרי הוא הודה שהוא שם כסף על ניצחון של נבחרת ישראל מול המצלמות.

זה לא שהוא הימר רק על משחקים של מילאן, אלא שכשהוא הימר על משחקים של מילאן, הוא הימר שהיא תנצח. הבעיה אצלו רחבה יותר ומוגדרת כ’מחלה’ על ידי הסוכן שלו כאמור.

אני הבנתי שהבעיה היא הימורים באתרים לא חוקיים.
לא על מה בדיוק הם הימרו.
אבל אני לא בטוח, כל אתר ועיתון אומר משהו אחר.

באתלטיק כתוב שלשחקני כדורגל אסור להמר על משחקי כדורגל נקודה, גם באתרים חוקיים.

Gambling is not a crime in Italy as long as bets are placed on platforms recognised by the Customs and Monopolies agencies. The use of illegal platforms is punishable with a three-month prison sentence or a fine of between €51,000 and €516,000
However, Article 24 of the FIGC’s sporting justice code forbids the placing or taking of bets, directly or indirectly on events organised by the FIGC, FIFA and UEFA. Anyone who does risks a three-year ban and a fine of at least €25,000.