ת'רד היריבות ::

אין מילים.

https://twitter.com/RotemYNWA/status/1715692541742391767?t=liM7IhPPFtSpjnxGCxRBrA&s=19

גם באנפילד ביזיון ענק.

אין מחילה ואין כפרה.
אני אוהב את ליברפול מלידה בערך, בשנות השבעים (ביסודי), סבלתי בשקט 30 שנים ללא אליפות. זה כבר לא יאמן. מילא שכל החברים של סאלח מעודדים אותו ומגנים את סולומון, אבל שהקבוצה כגוף תבזה את כבוד החללים שהיו אוהדי הקבוצה?
טיטי מה יהיה?

אני כבר כתבתי את דעתי לפני, לאף אחד לא ממש אכפת מה קורה פה.

כדורגל הוא בידור נטו, יש לקחת אותו רק ככזה ולא לנסות לייחס לו משמעויות אחרות, אנחנו אוהבים את הקבוצות מאז שהיינו ילדים ולכן נוטים לשכוח את העובדה הבסיסית שזה בידור ולצפות מהקבוצות לייצג אותנו ולעמוד לצד שלנו כשקשה לנו בדיוק כפי שאנחנו עומדים לצידה שנים.

קבוצות כדורגל לא רוצות לקחת צד בפוליטיקה, ומענישות שחקנים שלוקחים צד.
אני בטוח שמבין אלפי הרוגים בעזה היו גם אוהדי ליברפול. אנחנו לא רוצים לראות את השמות שלהם עם הדגל שלהם, נכון?
בברצלונה אסרו הבאת דגלים של ישראל וגם של פלסטין. לא יורשו שום סממנים של המלחמה שלנו.

אני חושב שזה טוב לנו, כי באירופה יש הרבה יותר תומכים שלהם.

הכסף הערבי, וכמות האוהדים שם, הרבה יותר חשובים להם מלהביע הזדהות איתנו. מה גם שאני לא בטוח שמעניין את ראשי הפריימליג בעצמם מה קורה איתנו.

אני השלמתי עם זה שאנחנו לא באמת חלק מהכדוגל העולמי, שאנחנו לא אהובים במיוחד על האירופאים, ומתנחם בכך שלפחות הממשלות שם כן עומדות לצידנו וזה מה שחשוב.

לפחות שישמרו על פניו על שיוויוניות, הרי דגלי פלסטין כן הונפו

אני לא חושב שזה אותו דבר.
יכול להיות שבאנגליה מותר לאוהדים להניף דגלים, אבל המועדון לא מזדהה עם אף צד .
בברצלונה אסרו גם על האוהדים להניף דגלים.
במשחק של סיטי שאני רואה עכשיו, לא ראיתי שום דגל או איזכור למלחמה.

מה אני אגיד… הסיפור הזה עבר את הגבול הפוליטי. חמאס הוכרז כארגון טרור, 1400 איש מתו, ויש דקת דומיה על אנשים שדעאש ירו בהם. האחד זה טרור והשני זה פוליטי. אין פה הגדרות, רק צריך להכיר בזה שמדובר על איפה איפה וסתם חוסר סימפתיה לישראל.

בטח גם לא ראית אוהדים וזה מסביר את את העניין

גם דגלים לא מותר, אם היו תוספים אותם היו מחרימים.

מה שמראים בטלויזיה מן הסתם.
בזוויות שונות של הילוכים חוזרים אפשר לראות לא מעט קהל.

אם ככה, אני מרוצה. עדיף שיאסרו, אחרת כל האיצטדיון היה דגלי מחבלים.

נראה לי פספסת את הכוונה של שארקי

דימטרי אם תצטרך חבר טלפוני לעזרה אני מתנדב :wink:

עכשיו הבנתי , פספסתי את הבדיחה .
רק שהיא לא אקטואלית כבר 10 שנים.

גם יונייטד. שים לב באיזה פורום אתה…

אז טונאלי, שרק הגיע ממילאן הקיץ בסכום מאוד גבוה, מודה לאחרונה שהוא מכור להימורים והוא מקבל עונש השעיה שלמעשה מסיים לו את העונה. לא שאני תומך בהימורים, אבל יכל לטפל בזה פרטנית בלי להוציא לתקשורת (?). לפי הדיווחים הוא הימר על משחקיה של מילאן רק כאשר לא היה בסגל, כלומר בלי יכולת להשפיע על המשחק.

הזיה מטורפת. ניוקאסל צריכים לתבוע את פיפא, אופא וכל מי שאחראי לביזיון הזה.

גם אם הוא היה בסגל, כל עוד הוא מהמר שהוא ינצח - אין פה שום פגם, גם לא מוסרי.

ממה שהבנתי ההימורים שלו היו בעיקר גם על פרטים וסטטיסטיקות במשחק כמו מספר צהובים, קרנות וכו
ואז זה מובן שאם זה על משחקים ששיחק בהם למה הוא חוטף

העניין הוא שהוא אומר שהוא מכור להימורים. אנחנו יודעים על ההימורים האלו. מי יכול להבטיח לך שהוא לא מהמר או יהמר גם נגד הקבוצה שלו בתנאים מסוימים או בעד קבוצה צד ג .