ת'רד היריבות ::

לי זה הרגיש כאילו עברו 5-6 שנים.

מאמין שייקח שנה-שנתיים חופש.

@titi_camara מה היחס של קלופ כלפיי באיירן?

מאמין שיקח שנה חופש, ואז זה או נבחרת גרמניה כדי למשוך עוד קצת את החופש או באיירן.

אני מניח שאתם מפנטזים עליו, אם יגיע לברצלונה וריאל לא מגיבה מיד אז זאת אליפות כבר בעונה הראשונה, גם עם הסגל הנוכחי פלוס 3-4 שחקנים לא כ’'כ מוכרים שהוא ירכוש.

לא נראה לי שירצה להגיע לריאל או ברצלונה.

בנאדם שפשוט זכה בהכל, אין לי מושג איזה עוד אתגר יכול לרגש אותו.
לקח מועדון דרג ב’ בגרמניה לשתי אליפויות גרמניה על הראש של באיירן.
לקח מועדון דרג ב’ באנגליה לאליפות אנגליה ואליפות אירופה.
באמת שחוץ מנבחרת גרמניה וגולף אני לא מסוגל לדמיין שום דבר אחר בשבילו.

לדעתי הודעה קצת תמוהה בשלב כה קריטי של העונה. ללא ספק יכולה לפגוע במוראל של השחקנים והמועדון בכללי (אם לא ידעו על זה עד עכשיו). לא יכלו לחכות עם זה עד לסיום העונה? אירגונית, דברים כאלה יכולים לפגוע. מקווה שזה לא יהיה המצב כאן.

באותה מידה יכולה להיות לזה ההשפעה ההפוכה שתיתן עוד פוש לליברפול לנסות לזכות בכמה שיותר העונה כדי להיפרד ממנו בצורה הטובה ביותר.

גם מבחינה אירגונית לדעתי ההודעה עכשיו באה בטיימינג טוב ומאפשרת למועדון לחשב מסלול מחדש ולמצוא חלופה מתאימה בלי לחץ. החלטות הרכש וניהול הסגל מתחילות הרבה לפני סוף העונה ככה שהמאמן הבא יוכל לעבוד על זה מספיק זמן מראש ולא יקבל את זה בהפתעה עם תחילת הקיץ.

קשה לי להגיד למה, אבל זה כנראה אומר שליברפול מכינה את הקרקע כבר להחתמת מאמן מראש. להרגשתי זה יהיה צ’אבי אלונסו.

אם זכרוני אינו מטעה אותי, אני לא זוכר סיטואציה בה מאמן מכין את הקרקע מראש אחרי קדנציה ארוכה שזה פגע ביכולות הקבוצה. גם יכול להיות שזה קיצוני כי שמענו על זה כרגע, אבל הקרקע התבשלה מזה זמן להודעה סך הכל הגיונית ומעוררת אמפתיה מצד הגרמני.

מאמין גם שיקח שנת שבתון, הוא מאמן גדול אבל לדעתי לא ממש מתאים לבארסה ומה שהיא מחפשת (אם כי יכלה להיות איתו קבוצה מעניינת), ומעלה הכל לא מגיע למועדון שפל כמו ליברפול שלחלוטין לקח צד מאבק של ישראל ועזה דמות כל כך חיובית, אידאליסטית וכנה.

מקווה רק שלא יגיע לריאל בטעות, זה בהחלט יבאס אותי.

קלופ לוקח שנת חופש. לא הולך לבארסה.
image

@titi_camara
ברוך השב לצד האפל. נזכיר שגם פרגי השאיר קבוצה אלופה. הלוואי שגם ימנו את ג’רארד והשמחה תהיה כפולה ומכופלת.

בונים על צ’אבי אלונסו שיעשה קמבק וימשיך מאיפה שקלופ הפסיק.

הסיכוי לנפילה הוא מאוד גדול, אין כסף גדול ובלי מאמן ענק יהיה מאוד קשה.

מרגיש לי שאם צ’אבי אלונסו יגיע הוא יעשה בדיוק את אותו מסלול של צ’אבי אלונסו השחקן - שנתיים שלוש יפות בליברפול כדי לעבור לבית האמיתי במדריד.
יחד עם זאת כמובן שהוא עדיף על ג’רארד וסביר להניח רוב המועמדים האחרים (אם ג’רארד בכלל מועמד. מקווה בשבילך שלא).

ג’רארד המאמן לא מועמד אפילו של האוהדים הכי שרופים של ג’רארד השחקן.
שיבוא אלונסו לשנתיים שלוש, זה בסדר, או אולי זידאן ?

טיטי אני מכיר אגדה ברסאית שיש כאלו שטענו שהוא יותר טוב מאנצלוטי בשבילכם!

יותר טוב מאנצ’לוטי זה לא מדד לכלום, אני מחזיק לברצלונה אצבעות היום, שלא תפסידו ובהחלטה פזיזה יפטרו את צ’אבי :wink:

ושוב, לדעתי האישית והכנה צ’אבי מאמן יותר טוב מהאיטלקי, לאנצ’לוטי פשוט יש סגל עדיף בכמה רמות, שניהם לא לרמה שאני רוצה בליברפול.

אני מאוד מחבב את ליברפול בגלל המשפחה. אז סמוך עלי שאני גם לא רוצה את זה בשבילכם. :slight_smile:

יש בכלל דיבור על מאמן חדש?

המון שמועות, השם הראשון שכולם כמובן רוצים זה צ’אבי אלונסו.
השמועה שרצה הכי זה שכבר סגרו עם אלונסו ולכן קלופ הרגיש בנוח להכריז על העזיבה עכשיו, גם כל הצוות של קלופ עוזב איתו, מה שמחזק לפי אותן שמועות את הסיכויים שזה אלונסו ויגיע עם צוות מלא משלו, שמועה שאני מאוד אוהב :joy:

אני חשבתי שהוא סגור כבר אצל ריאל…

פפ אמר אתמול שהוא יכול ללכת לישון יותר טוב עכשיו שקלופ עזב. הוא יודע על מה הוא מדבר. לצערי העזיבה של קלופ מאריכה לפפ את התקופה אצלו בסיטי.

איזה מאמן . לא חושב שאני יכול לכתוב פה משהו חדש עליו. מאמן כמעט הכי טוב בעולם!

אלונסו רק לפני חודש האריך חוזה בלברקוזן… לא אתיימר להגיד מה הוא כן חושב לעצמו או מה הוא לא, אבל אם זו הייתה התוכנית שלו אני לא מבין למה הוא האריך שם חוזה.

הוא שאל על שמועות, זאת השמועה הכי חמה.

בכל מקרה אלונסו זה השם שכולם רוצים, אם ירצה להגיע לא נראה לי שתהיה בעיה לליברפול לסגור עניינים עם לברקוזן.

אלונסו או זידאן ואני אהיה מרוצה.

https://twitter.com/willchamberlain/status/1753808680280011108

אוהדת של ניוקאסל העיזה להגיד את האמת בטויטר , הנהלה של הפרימיר ליג פתחה נגדה בחקירה והשעתה אותה לארבע שנים

עזבו מה שהיא אמרה, פאק מה נסגר עם בריטיניה וזה תחת שלטון שמרנים שם…

מעניין מה הבעלים הסעודים של ניוקאסל חושב על הסיפור הזה…