הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

אין מילים

@Raulito-7 תפנה אליי בפרטי אם אתה צריך עצות להאנג אובר

מספיק טוב לי.

היה עדיף להביא את מיקו ממן לדעתך?

לא. מיקו אחד המתסכלים, והוא כרגע לא מממש את הפוטנציאל שלו. שיקול הדעת שלו הוא אחד הגרועים שנתקלתי בהם. עידן שמש מבחינת רמה שווה ליגת העל לדעתי.

זו הייתה הפועל ת"א אתמול? להוציא את הקהל המרגש - היה קשה לזהות: אשכרה גולים מהירים. בעיטה מרחוק, מצב נייח, שער אחרי מסירת עומק. כמובן שדפיקות הלב בסיום היו חייבות להגיע ושימו לב שההגנה שלנו מזייפת מאוד לאחרונה.

היום שאחרי הניצחון על בני-יהודה:

• מספר הצופים במושבה: 6300 לפי הדיווחים, אווירה נהדרת אלא שלמרות הניצחון והשלישייה הראשונה העונה, 50 אוהדים חיכו חצי שעה לאחר המשחק וקיללו את הבעלים בגלל הסחבת ברכש. רפואה אמר ברייש גלי שהוא מקווה שבן-בסט יצטרף.

• רמזי ספורי , עם שער(בנגיחה!) ובישול אמש, בדיוק כמו קלאודימיר - השחקן שתרם הכי הרבה להפועל - 2 שערים ו-3 בישולים. בפורום ‘שדים’ הגדירו יפה - חבל שהקהל מחפש אותו ושהוא מאוד מושפע מהאוהדים ומתקשה להתנתק.

• קלאודימיר הביא אתמול בדיוק את מה שציפו ממנו וגם רפואה החמיא לו - בעיטות מרחוק, מצבים נייחים וניהול משחק והשהות שלו עושה טוב לספורי. הגנתית הוא לא מחלץ מספיק. ועדיין תוהה מה היה קורה לו היה מתחיל אצלינו את העונה.

• ערב בלהות לרז שלמה עם טעות ענקית בשער הראשון וגם לעידן כהן, שני הצעירים נמצאים בנסיגה.

• שימו לב שמאז פתיחת הסיבוב השני הפועל כבשה בכל המשחקים להוציא את ההפסד בק"ש. אולי זו נקודה מעודדת. מנגד היא גם ספגה בכל משחקיה להוציא את הניצחון על סכנין(2:0). מבחינת נקודות זה די דומה: 10 נקודות מפתיחת הסיבוב לעומת 8 נקודות בסיבוב הראשון.

• המספרים ש אוראל דגני לא ירצה לשמוע עליהם: הקפטן יחזור להרכב במשחק הבא נגד מכבי חיפה חאחר שריצה הרחקה, לא שיחק בכל שלושת הנצחונות של הפועל העונה.

לגבי שאר הליגה:

• יובל נעים פוטר מאשדוד שלא היוותה יריב בטדי, יוסי מזרחי מועמד טייק מיליון.
  • האמת שאוהדים יודעי דבר בבאר-שבע אומרים שבכר הציע לאלונה את התפטרותו אחרי עוד פיאסקו אתמול נגד רעננה, שוב באר-שבע מאבדת יתרון וזה הפסד שישי שלה העונה, אחד פחות מכל השנתיים שעברו.
  • בית"ר מדברת על פלייאוף עליון כשיש פער של 6 נקודות לפני המשחק היום של מכבי נתניה ומכבי חיפה, זה נראה קצת יומרני.

קלאודימיר זה השינוי הכי גדול בהפועל, סוף סוף שחקן מנוסה בקישור שמשחק ברוגע ובשכל ובנוסף איום רציני על השער גם תוך כדי משחק וגם בנייחים.

רז שלמה נותן עונה לא רעה בכלל ואני מקווה שלא יירד לו הבטחון מהטעות אתמול.

נראה לי שמה שהיה חסר בהפועל תל אביב זה שקלאודימיר יקח כמה שחקנים לעשות איתו ערב כדי לפרוק קצת לחץ. שיקח איתו גם את רפואה כי נדמה שבכל יום בתפקיד הוא מאבד 10% משיערות ראשו.

יששששששש
לא מבין למה אומרים שזו עונה חלשה. אם נקבל שוב את לחמן בליגת העל העונה הזו תהפוך להיסטורית.

41

חייב לומר פה עם סימן קריאה שיש לי משבר גדול עם הפועל, בעונת הירידה הייתי בכל משחק בית, ואני לא מסוגל ללכת. אנחנו מקבלים גול מכל מצב, זה לא יאומן שאפילו נקודה כנראה לא נראה פה. השחקן הכי טוב שלנו, רמזי ספורי, זה שמעורב ב-1/3 מהגולים - כבר בחוץ. העיקר יש כמה ילדים בני 15 ואפסים מהאולטראס שמתנכלים לו.
אני רואה את גנדה עושה פרצופים, ילד שצריך שייאפסו אותו, חזר עם הרבה דאווין מאז הפציעה משום-מה, הוא מקבל את האשראי ולא מצדיק אותו, שיהיה רגוע מה שנקרא.
אחמד עאבד ורועי זקרי ביחד כבשו העונה שער ליגה אחד. עאבד בכל שני משחקים אחרי על החמצה פסיכית, כמו היום עם הבעיטה ממטר לקורה, זה יוריד אותנו ליגה בסוף. דמארי עכשיו שוכב במיטה בבית ועושה תנועה חד, עם חצי ברך הוא נותן משם גול.

כואב על הקהל ששר בלי סוף והגיע במספרים יפים מאוד לדעתי, סכנין השלימה מהפך מול בני-יהודה ואשדוד נראית רע אבל בכדורגל הכל נזיל, זו תהיה מלחמה מתישה עד הסוף. בפלייאוף התחתון הלחץ על הפועל יהיה עצום פי כמה, הרי אשדוד וסכנין כביכול אולי כבר ‘השלימו עם הירידה’ בשלב מסוים. לא יאומן שמפסידים משחק כזה ועוד בבית.

אני חושב שיש לך כמה נקודות לשאוב מהן עידוד:

1. קרב תחתית פעם שנייה תוך שלוש שנים ואתם מגיעים עם ניסיון
  2. קבוצות שיורדות הן בדרך כלל בעלות הגנה מסננת, זה לא המצב בהפועל ת’'א
  3. היריבות שלכם בפירוש משחקות כדורגל יותר גרוע עד עכשיו
  4. לא נראה שהמערכת בסחרור (סכנין כן)

לסיכום, אני מסכים לחלוטין עם הגורמים לפסימיות אבל מעריך שלא תרדו. זה אמנם לא קשור לתחושת המיאוס כאוהד, אבל גם משהו. אם תישארו אז העונה הבאה כמעט בוודאות תיהיה טובה יותר, זה רק עניין של בחירות יותר נכונות בהתקפה, והרי גרוע יותר מההתקפה של השנה לא ברור איך אפשר לבחור.

מאד מסקרן הדרבי. אם אני צריך להמר זה הולך למכבי שיגיעו רגועים

תחושת המיאוס\ייאוש היא הרבה מעבר למשחק אחד, בגדול זה העניין שירידת הליגה הייתה כמו בוקס לפנים עבורי, אני אוהד שבתחילת דרכו הפועל נגעה בדאבל וכמעט חצי גמר גביע אופ"א, היינו קבוצה גדולה. זה היה מטלטל. השנה הצלחנו לחזור וגם אם נישאר העונה ובהחלט יכול להיות שזה יקרה - זו עונה מתסכלת שהכל הולך בה הפוך והכוחות הנפשיים נגמרים, בהחלט ציפיתי למשהו אחר. רק נזכיר שבנו על המשולש דמארי-זקרי-עאבד, חלמו על פלייאוף עליון. אלה שנים שהכל במועדון הולך הפוך כנראה והכל הולך קשה. הניסנובים עשו טעות עם מחירי המנויים שמדיר את הקהל, כמובן שאין לנו עדיין את בלומפילד, הקבוצה חוזרת על עצמה שוב ושוב ושוב…

רגע של נחת, RAULITO7?

הזיה מוחלטת המחזור הזה. אף אחת לא רוצה לעלות. ‘ליגה פח’ זה גם בגלל שהרצון לא להפסיד גדול לאין שיעור מהרצון לנצח.

סיפור יפה חדרה.

דור ברכות

הנבחרת סופגת גול קל. איך זה תמיד קורה לנו

אני לא בטוח מה בדיוק השיטה של הרצוג, מערך של שלושה בלמים או פשוט לעשות הפוך ממה ששלמה שרף אומר אבל מה שברור זה שהעקביות משתלמת.

היה לנו המון מזל. חוסר תיאום משווע בהגנה.
נקודות האור היו תרומה טובה של הקישור (משחק טוב של נאתכו, בהחלט הרים רמה) וכמובן החוד.

עיקר הדילמה הייתה לטעמי האם להשתמש במיכה על חשבון אחד מהשלישייה. בדיעבד הרצוג קיבל משחק טוב מהקישור שלו, ואני חושב שבנוסף אין טעם לקפוץ מעל הפופיק מול יריבה יותר איכותית על הנייר.

המזל הולך עם הזהבי

אוסטריה נבחרת עדיפה אבל לנו יש את כריסטיאנו הישראלי ששינה את כל המומנטום.

זהבי הביא 4/6 בבית מול שתי יריבות ישירות על ההעפלה, זו התחלה טובה בהחלט (כמו גם ההפסד של האוסטרים בבית לפולין והתיקו של סלובניה עם מקדוניה) , אבל צריך להרגע, ראינו כבר את ההבדל בין הנבחרת בבית לבין במשחקי חוץ כבר בליגת האומות. בלי תוצאות מרשימות גם בחוץ לא נגשים את החלום.

אני לא אוהב את זהבי בלשון המעטה, אבל חייבים לומר שזו לא פעם ראשונה שהוא מצמצם פערים במדי קבוצה ישראלית בינונית אל מול יריבה עדיפה עם השערים שלו משום מקום. זה היה נגד באזל, זה היה עם הפועל מול בנפיקה ועכשיו סוף סוף זה הגיע לנבחרת. קילר.

ורמוט מבין שיש חיים אחרי הכדורגל

כמעט שכרתי ממנו דירה בגבעתיים, לצערו הוא שיחק אז במכבי חיפה אז העסקה נפלה.

לגמרי… עם שלושה הפסדים בפולין, סלובניה ואוסטריה אין לנו סיכוי. צריך לפחות לגרד איזה תיקו או שניים.

ההשוואות ל 5:0 כבר החלו. איפה הייתם ממקמים את הניצחון הזה ברשימה הצנועה שלנו?
מצד אחד ניצחנו די במזל, מצד שני אז אוסטריה היו חלשים בהרבה, בדיוק חטפו תבוסה מספרד ואף היו דיבורים על שביתה איטלקית.