הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

מול פולין זה לגיטימי להפסיד, הם יסיימו ראשונים בבית. נצטרך להוציא משהו בסלובניה או באוסטריה.

אכן, הכוונה שלי הייתה שתיקו מול פולין בחוץ זה נקודה שסביר להניח שהמתחרות שלנו לא יצליחו להשיג.

דווקא המפגשים מול מקדוניה הם אלו שמלחיצים אותי. מסוג המשחקים שבדר"כ היריבות שלנו מצליחות לנצח ואנחנו מאבדים בהם נקודות באופן כרוני.

אוסטריה ניצחה בבית את סלובניה, בעוד שאנחנו עשינו איתם תיקו. הפסד צפוי בפולין (למען האמת גם תיקו) ישאיר את אוסטריה עם יתרון עלינו כל עוד הם ינצחו אותנו בביתם.

נצחון אוסטרי במקדוניה ישים אותנו במצב לא פשוט בכלל.

בדיוק חגגו 20 שנה ל-5:0.

מצד אחד תפסנו נבחרת ברגע הכי גרוע שלה (לדעתי הם חטפו תבוסות על ימין ועל שמאל). מצד שני 5:0 מלהיב וכל ההתרגשות.

מה הייתם אומרים בדיעבד? באמת המשחק הגדול בעת החדשה?

מושיקו ואלונה עושים עסקה אחת ואז מוכרים לאוהדים, בעזרת סוכנים כמובן, שהם מוציאים סכומים חסרי תקדים. ממש מביך כל הפסטיבל הזה. חוגג רודף תשומת לב ברמה שלא מביישת את גאידמק בימיו הגדולים.
בינתיים בית’'ר בונה קבוצה בלי הגנה ומכבי חיפה לא מבינה שהיא אוטוטו משחקת באירופה וכדאי לה להתחיל לבנות קבוצה במקום לנהל מו"מ עם יעקב בוזגלו.

(כמה משחקים מיכאל אוחנה שיחק בכלל בבאר שבע?)

יש לו איזה 30 משחקים בהרכב בשלוש שנים, 7 שערי ליגה ( 5 בעונה הראשונה) ואחרי עונה וחצי בלי כדורגל ועם צולבת חדשה בנוסח באר שבע… כלומר יש מצב שהדביקו שם את העסק עם דבק שלוש שניות. “פונציאל” שבאוקטובר כבר יהיה בן 24. יש פה ריח לא טוב לכאורה.

בית"ר לא רק שבונה קבוצה בלי הגנה וקישור אחורי, גם הקאדר ההתקפי לא כזה מרשים. שלומי אזואלי, לוי גארסיה, פלומיין, אוחנה… מילא אם היה מאמן שכונה, לפחות היינו רואים קצת התפוצצות של דריבלסטים פעם בכמה משחקים. אבל עם רוני לוי גם זה כנראה לא יקרה.

שחקני ההתקפה והקישור של בית"ר (בהובלת פלומיין ועלי מוחמד) שווים מקומות 2-4 בליגה, ובהינתן והכל יתפוצץ ויגיע בלם זר ברמה גבוהה או חלוץ זר (או ישראלי בדמות אלון תורג’מן / תומר חמד) בית"ר שווה אליפות.
אסור לשכוח שהליגה ישראלית שוות ערך ברמתה לליגה למקומות עבודה של הפנסיונרים.
באשר לב"ש - סגל מאוד מהודק, איכותי, ובעיקר ילדים טובים רעבים וממושמעים.
אגב, לטעמי, ההגנה והקישור הכי טובים בליגה, ואם דור פרץ עוזב את מכבי אז אפשר להוסיף את המילה ‘בפער’ או את צמד המילים ‘ביי פאר’.
נגמר סופית עידן האינסטגרם הבלתי נסבל של מיכאל אוחנה והריכולים של שיר צדק בחדר הלבשה כמו איזו סבתא זקנה.
נכון להיום, אני רואה רק באלירן עטר כשובר שיוויון בין מכבי לב"ש, אם מרין ו/או קריו יתפוצצו על הליגה, ב"ש תרוץ חזק מאוד לאליפות יד ביד עם מכבי ואולי עם בית"ר וטדי מלא.

אתה מאד אופטימי.
בוא לא נמעיט בערכה של מכבי. השנה ז׳איר יכנס לתמונה ואמור להראות שהוא הבלם הבכיר בסגל. פיבן נתן עונה מעולה וסבוריט לטעמי הוא (ארגיובלי) שחקן העונה. תוסיף לזה את דסה וקנדיל. ב״ש בינתיים עדיין עם אלחמיד וטהא. מסכים שהכיוון טוב, אבל בוא נראה מה קורה עם הזרים, אספקט שב״ש נחלה בו כישלון משמעותי בתקופת בכר.

אגב, נאור סבג לא רע (לא יודע אם לרמה של ב״ש, אבל מעניין יהיה לראות)

איך אפשר לטעון שהקישור שלהם הוא הכי טוב בליגה כשחצי ממנו מוחלף?
עדן שמיר, קלטינס והקשר הקולמיבאני לא רק שעל הנייר לא טובים מפרץ, גלזר\גולסה ומיכה אלא גם כולם הגיעו העונה, בעוד שהקישור של מכבי רמס את הליגה שנה שעברה.

ידידי היקר,
ראשית, טענתי בנוגע לחוזק הקישור של מכבי מותנה בעזיבתו של דור פרץ.
עם כל הכבוד לגלזר וגולסה ש’דרסו’ את הליגה החלשה ביותר בהיסטוריה של ישראל, תרשה לי להתלהב לא פחות מעדן שמיר שכל כולו זה כישרון טהור, תוסיף את קלנטיס, פרלאסה (זר פשוט מצוין) קבהא, ממן וכו’ והרי לך קישור מרכזי לא פחות טוב ממכבי, ובהינתן ודור פרץ אכן יעזוב - קישור טוב משל מכבי.

שוב, בהנחה שהפרסומים נכונים ואכן דסה יעזוב -
ההגנה של באר שבע בדמות השוער (שטקוס, אולי הכי טוב בליגה) הבלם (ויטור, כשהוא כשיר) הכי טוב שהיה פה אי פעם, בשילוב של טאהא את אלחמיד הלא מוערכים בעליל, והביטונים את גולדברג - חד משמעית ההגנה הכי טובה בליגה. ואני מרשה לעצמי לומר זאת בביטחון רב.

לדעתי,
מכבי תל אביב בנויה על 4 שחקנים בלבד,
3 מהם הם עמוד שדרה - אלי דסה, דור פרץ, דור מיכה.
ו1 יחיד ומיוחד - אלירן עטר.
אם דסה את פרץ עוזבים, מכבי קבוצה ככל קבוצות הצמרת בליגה. וממש ממש לא מועמדת מספר 1 לאליפות.
אל לכם להתרגש ולהתלהב מהאליפות האחרונה, פיקציה אחת גדולה. מכבי הייתה סבירה ולקחה בהליכה.

1. לספור את ויטור בתור בלם זה לא רציני, למעשה אני לא מבין מדוע הוא נשאר בבאר שבע - לטעמי עושה יותר נזק מתועלת כי רק מחכים ליום שהוא יחזור לאיזו מחצית
  2. מי קשר אחורי? קלטינס?
  3. השאלה זה לא רק כמה קשרים יש אלא איך הם ישחקו וישתלבו ביחד. מה עם הספינג׳ ההולנדי? ממן?
  4. כאמור אני טוען שהכיוון חיובי וגם שהכל בתכלס תלוי בפגיעה בזרים. לגבי ה׳הגנה הטובה בליגה׳, נסכים שלא להסכים

העניין הוא שהכל יחסי.
תריץ לך בראש את חמישיית ההגנה של כל קבוצות הפלייאוף העליון העתידיות (מכבי ת"א, בית"ר, בני יהודה, מכבי נתניה, מכבי חיפה) ביחס, ושוב, ביחס להגנות הללו - אני מרשה לעצמי לומר שהפועל באר שבע מחזיקה בקאדר ההגנתי הטוב ביותר בליגה, אולי האיכותי ביותר, לבטח המוכח מבין הקבוצות הגדולות.

אז בוזגלו חתם בהפועל לשנתיים, יקבל 180 אלף דולר לעונה (פחות ממה שהציעו בית"ר וחיפה).

לדעתי הוא מסוג השחקנים שצריכים להיות על תקן “המושיע”, 90 דק באנקר בהרכב כל משחק ולהרגיש כוכבים. אצלנו אני מניח שהוא יקבל את ההרגשה הזאת ללא ספק ואני מניח שזה היה אחד השיקולים.

מניח ששמעתם על זה, אני עוקב מהפרק הראשון. לדעתי אחת הסצנות החזקות:

https://twitter.com/kann/status/1150645921073418241?s=09

חיימוב כנראה ויהרוס גם את פתיחת העונה הנוכחית של מכבי חיפה, לא מבין למה הוא ממשיך לפתוח בהרכב אחרי כ"כ הרבה שערים באשמתו האישית.

1. @asafbarca כמה זמן אתה נותן לניסו בתפקיד?
  2. יש ליגה השנה? משחק ליגת החלומות | ערוץ הספורט

יאללה פתח ליגה…

נתזכר אתכם ביום שישי, אני אצטרף כשהקבוצה שלי תיהיה מוכנה.
לצערי הוובי לא תומך ב- 442 יהלום, מקווה שתסתדר גיא

@whykds, אצל הניסנובים הפסד לנתניה והכסא שלו ירעד. אני בהחלט רואה מצב של קדנציה באורך סזאר מנדיונדו.

בנוגע לליגת החלומות, יהיה פייט מעניין על המקום השני, גם גיא יודע את זה :slight_smile:

אני מאמן גמיש והתאמתי את המערך לחומר השחקנים: בלם אחד, שלושה מגינים, פליימייקר וחמישה חלוצים.

image

אם תבחר שחקנים מהפועל יש לכולנו סיכוי טוב