הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

1. רק לציין שלדעתי צפונית לבוגרשוב זה החתמת דרכון
  2. @asafbarca דיל
  3. @KB9 אולי המנצח יקבל פה סמל של טונה אדומה, בדומה לזה של המונדיאל?

נכון גם לגבי בשר, אגב

אז הנה, רוני לוי בא להיות גבר גבר ומקבל בראש בבית. במאקרו בלבול לא יכול היה להרשות לעצמו תבוסה והוא ידע שמכבי זו עדיין רמה מעל.

רוני לוי אפילו לא בא גבר גבר, עלה במערך הזוי בלי חלוץ וחשב שהוא ממציא את הכדורגל.
מאמן חלש ביותר.

הוא בא מאוד לא גבר גבר, ובכל מקרה אין לו את הכלים שיש למכבי חיפה. פלומן וגרסיה נראים כפלופים, מסתמנת נפילה עם הבלם הפורטוגלי למרות הרקורד הנאה, וכל סימני השאלה לגבי בניית הסגל מתגלים כסימני קריאה.

הוא זנח את מה שכביכול עבוד לו שני משחקים ופתח עם גארסיה ופלומה ביחד, וללא חלוץ (כנראה שוראן עבר סדרת חינוך, אומרים שפלט משהו לא במקום אחרי הגול בגביע השוקו). ללא ספק קפץ מעל הפופיק. לצורך העניין, ההרכב שלו היה הרבה יותר מופרך מאשר של בלבול.

@KB9 הרגע המרגש של המחזור ללא ספק שייך להפועל חיפה. יש תקווה בגילי המתקדם.

מסאי דגו מפוטר מקש, דיבורים על כך שרפואה כבר מחפש דירה בקיבוץ הגושרים משם יחתור לאימון בכל בוקר. אני מחזיק ממסאי, לדעתי הוא משאיר לרפואה קבוצה בעמדה טובה לקראת סדרת המשחקים נגד רעננה, ה. חיפה וה. תל אביב.

הפועל תל אביב אמנם מנצחת אבל נראית רע. אסף, האמונה שלך בהגנת הפועל מרגשת ממש. אופיר חיים מוציא את פדידה ומאבד את המשחק.

מכבי חיפה עוד לא ממש ניצחה קבוצה רצינית השנה, מעניין המשחק נגד אבוקסיס

חשוב לי לציין שאין לי שום אמונה בהגנה שלנו אלא זה משהו שנשאר איפשהו מול נס ציונה בבית ובכל משחק נתון נראה לי הגיוני שלא נספוג אז קצת חבל על החילוף :slight_smile:

תכף יגיע הרצף הרצחני ולא יישאר שחקן אדום אחד בהגנה שלי.

בנוגע למשחק מול כפר סבא, עד דקה 80 אמרתי לחבר שלי שזה המשחק כדורגל הכי גרוע שהייתי בו אי פעם, תחושת גארבצ’ טיים ב1-0 ליריבה זה דבר שלא זכור לי אי פעם בבלומפילד. כמובן שהסוף טרף את כל הקלפים… בכל מקרה הקבוצה מחרידה.

עד מתי החיימוב הזה ? לא מבין…הרס את עונה שעברה והנה איבד לנו 2 נקודות יקרות ומיותרות ! כל כדור שנבעט לשער זה גול, השוער האמריקאי עדיף עליו בהמון, לא מבין איך הדבר הזה הוא השוער של מכבי חיפה, בעצם…לא מבין איך הוא הפך לשחקן מקצוען שמקבל כסף כדי לשחק כדורגל.

בלבול זה סוג המאמנים שאני הכי שונא, מקובע, שמרן, פחדן ולא לומד מטעויות.

סגל טוב מאוד יש למכבי חיפה, בגלל המאמן והשוער כנראה לא נגיע רחוק העונה.

הקישור של מכבי חיפה בתצוגה זוועתית. זו הסיבה שהם לא יצרו יתרון מספרי ושעוואד היה צריך לשחק רחוק מהשער. לביא היה גרוע, אשכנזי נסגר ולא תרם התקפית וחזיזה סתם היה לא מדויק.

חיימוב אכן שוער חלש. גול גם של ההגנה.

ולמקרה שפספסתם:

מישהו יודע למה בליגת האלופות לוקח שתי דקות לפסול שער ואילו אצלנו שבע דקות?

בדיוק מהסיבה שבליגת האלופות משחקים 70 דקות נטו מתוך 90 ואצלנו במקרה הטוב 20.

ידענו שאתה אופטימיסט אבל זאת הערכה נדיבה מאוד אפילו ביחס אליך :wink:

לדעתי יש פה סיבה טכנולוגית, כוח אדם, חוקה, משהו… נשמע לא סביר

קצב המשחק שונה, יותר איטי.
לוקח זמן לראות את השידורים החוזרים…

השופטים אצלנו מחפשים להכשיל אחד את השני ולא לעזור, ולכן השופט לא כ"כ בוטח בשופט ה VAR, באלופות זה שונה.

בתור אחד שנמצא במשחקים כגון חדרה- רעננה וחדרה- כפר סבא, 20 דקות משחק זה הרבה יותר ממה שאני יכול לבקש.

@Carvajal הרגת אותנו עם שרי כקפטן.
אני לעומת זאת ברגע של גאונות מוציא את דור מלול (למיטב זכרוני את הרכבו לפני החילופים, גם @KB9 עשה כן)

חח האמת ששרי נכנס ממש ברגע האחרון להרכב כי נשארתי עם הרבה כסף, בסוף החלטתי שהוא גם יהיה הקפטן השבוע.
למזלי הכנסתי אתמול גם את אזולאי להרכב שנתן 2 שערים.

הייתה לי תחושה שהם הולכים לנצח כי אנחנו נוראיים לאחרונה (אחרי ה0-0 מול רעננה קיבלתי דלקת עיניים, אמיתי). הם באו אחרי ניצחון. אבל הפועל תל אביב באמת הכי גרועים בליגה יחד עם נס ציונה. לא בטוח שהחלפת 17 מאמנים תעבוד העונה כי אין עם מה לעבוד שם, ורפואה כבר תפוס. מקווה בשביל דור ואסף שהם פגעו עם החלוץ הניגרי מהליגה הקמבודית שיגיע בינואר.

את שרי גם אני הכנסתי בסוף, איזה שחקן… חולה על הלוק של הפנטזיסט הפנסיונר עם הגרביים למטה ומספר 10 על הגב, מחזיר אותי לילדות.

@whykds אף מילה על המספרת של עידן שמש?

מקווה שאתם עוקבים אחרי הגאון הזה. לא ברור מה הוא עושה בק"ש ואיך עדיין לא שמענו ראיון איתו.

אפילו פודקאסט יש לו :slight_smile:

https://twitter.com/CillianSheridan/status/1188503524755283968?s=20