הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

יופי של מספרת אחורית. לא אשקר, זה מיד הזכיר לי את הגול הזה. בכלל, לעידן שמש יש נגיעה ראשונה מצויינת בכדור, לצערי פציעות קצת עצרו אותו בקריירה.

אתמול ראיתי את הקונצרט בהנחייתו של בוני גינזבורג, מחילה אבל אינני זוכר את שם התוכנית. בכל מקרה, אלי טביב (בעידודו של צנצי האלמותי) סוג של אישר שהייתה אליו פניה מצד הבעלים של הפועל תל אביב על מנת שיקח את הקבוצה. לא ממש פרטו על הקונסטלציה, אבל טביב אמר ששמע וסירב, כנראה עקב המחיר ו/או העובדה שהוא לא ממש בעניין של לחלוק את השליטה עם מישהו. אולי שווה לו ליזום גם איתם הליך במבי.

טביב הגן על ניסו באומרו שגם הניסנובים אשמים במצב ‘אם הם היו מעורבים בבניית הסגל וההרכבים’. תכלס צודק, אולי הגיע הזמן שיתחילו לשפוט בכלים כטביב ואיזי כשם ששופטים מנג׳רים באנגליה.

מדהים הניגוד בין הפועל ת’'א למועדונים כמו מכבי תל אביב וב"ש. שם מדברים על זה שזמנו של ניסו קצוב עוד ממחזור שני ובסוף אין שום סרט אחר מלבד שמה שהקהל רוצה יקרה בסופו של דבר. אוהדים מדברים עם שחקנים שמדברים עם עיתונאים שמדברים עם הבעלים, בסוף הכל מחלחל. התקשורת מעמידה פנים של איפוק אבל כולם יודעים לאן זה הולך עוד לפני שהתחיל.

מיגל ויטור עושה ישראל כהן, ההופעה הכי גרועה שלו בארץ.

אני לא יודע מה חשב אדלר, הדריכה היתה נראית סופר מכוונת והוא היה צריך לראות אדום ישיר עוד לפני הצהוב השני.

בניון רץ 70 דק׳ ליד קאקה ולא חושב אפילו להציע לו לבוא לבית״ר…
איזה כושר קאקה, לא יאומן.

האמת, מוכן לשים אותו על הספסל במקום איסקו באהבה גדולה גם היום בגילו.
אני חושב שהוא בכושר הרבה יותר טוב ממנו.

אני מעדיף את ראמוס בקישור על איסקו. אפילו את ואסקז

@asafbarca @Raulito-7 יופי של הגרלה קיבלתם

דור ואסף אתם וניסו לא לבד - עוד צמד של נס זמיר אחרי מהלכים גדולים מאגף ימין, פפ וקלופ תלמדו איך עושים את זה:

שבוע הבא נחזור לקרקע בבלומפילד מול מכבי, שלדעתי תסיים את העונה עם פחות מעשר ספיגות. אתמול רעננה דווקא ניסתה קצת לתקוף והגיעה לשני מצבים אבל התברר שטננבאום הוא באמת שוער במקצועו ולקח כדור אחד (השני בקורה). איביץ’ סוף סוף הפסיק עם בלקמן, נותן לצ’יקו לפתוח בחוד ועם החזרה של אצילי גם ההתקפה של מכבי מתייצבת/תתייצב. אליפות בטוחה.

בית"ר גם היא התייצבה בחודש האחרון, רוני לוי נפתר מפלומה, הכניס קשר אחורי להרכב, ורדאסקה כבר נראה טוב יותר, קונטה כמגן שחקן ענק וכשיש מומנטום אז גם ה"אופי" מגיע. גול גדול של שלום אדרי חמש דקות ל סוף מנצח את כפר סבא הסימפטית אך מחמיצנית.

היום ב"ש אמורה לנצח את נתניה שנכשלה בבניית הקבוצה העונה, ומחר מכבי חיפה אצל ניסו בבלומפילד.

אחד הדברים החשובים שרוני לוי עשה בבית"ר הייתה הכנסתו של עדי תמיר להרכב על חשבון שחקן התקפה (פלומיין).
עדי תמיר ממש לא עילוי או שחקן יוצא מן הכלל, אבל זה רק מראה מה החשיבות של קשר אחורי בקבוצת כדורגל. ומעבר לזה, לי מוחמד התפנה לשחק הרבה יותר קדימה, והוא שותף פעיל לרוב ההתקפות של בית"ר, גם קינדה נראה מצוין העונה עם הרבה כח מתפרץ ויכולת התקפית נהדרת.

ולגבי המשחק הנהדר בו הייתי אתמול הפועל חדרה- בני יהודה. פשוט עונש, אורי גוטמן לאחר כמה נצחונות יפים החליט שהוא פשוט הולך על גישה של להוציא תיקו בכל משחק, לא משנה אם זה נס ציונה או מכבי תל אביב. מעריך של 3 בלמים מול קבוצה נכה התקפית כמו בני יהודה זה בזיון, למה לא לתקוף? למה לא לעלות עוד קשר? פשוט התעללות באוהדים.

או כמו שניר צדוק צייץ עוד לפני המשחק:

בית״ר אכן התייצבה אבל ההתקפה שלה עדיין לא שם. גארסיה זה שחקן שיכול לעבור בדריבל כל מגן בליגה, קינדה טוב, מעבר לזה יש הרבה מה להשתפר.

במכבי צריך לציין גם את גולסה - כשהוא כשיר הוא בהחלט ראוי למקום בהרכב.

כפר סבא שוב נשארת עם המחמאות, זה אמנם קצת נוגד את הלך הרוח אבל לטעמי קבוצות כאלה עלולות למצוא את עצמן בליגה השנייה בסוף העונה על סעיף הנאיביות.

בהחלטה גאונית אני מעדיף את לוסיו על גידי ומוציא את גורפינקל מההרכב. שאפו :clap:t2:

נ.ב
אפרופו מהלכים גדולים, פליטי מכבי תל אביב קסטיליה מסדרים 1:0 אלגנטי בדקות הסיום מראשו של שרון זיסו. תזמון טוב לביקור זה עניין של טיימינג, בטח שעדיף על הברנבאו אתמול.

מהלך שמזכיר לי כמה אני לא מתגעגע לליגה הזאת.

יצטרכו רכש בשביל לרוץ לאליפות בעונה הבאה, בינתיים שיסיימו מקום 4.

חח ואני לא יודע מה חשבתי לעצמי, הוצאתי את גרופינקל ובלטסקה שהיו מביאים לי 12 נקודות קלות.
כאילו ציפיתי לאיזה 3-3 מטורף בין הקבוצות, מה חשבתי? היה רשום על זה 0-0.

עוד מחזור כדורזבל ישראלי (:heart:) היום יגיע לסיומו כאשר הצפי הוא קרנבל ירוק בבלומפילד אל מול סבוטאז’ של חדר ההלבשה מול ניסו.

בליגת הפנטזי הפרטית שלנו מסתמן כי אנוכי יסיים את המחזור במקום הראשון, וגיא שוב ינעל את הטבלה. השמש גם תזרח מחר למופתעים שבנינו :blush:

שאלה,
שאלי טביב היה בעלים של הפועל תל אביב, עשו לו את המוות על הרבה פחות ממה שקורה עכשיו.
איך ההתנהלות וההתנהגות של הבעלים הנוכחיים עובר בשקט?

בטביב חשדו על כוונות זדוניות, פה מדובר בצמד אוהדים בלי שקל וכנראה גם בלי יותר מדי שכל.

לדרוש בעלים אחרים? אפשר. להגיד שהם שמים זין על המועדון ורואים בו צעצוע? לא חושב. האם יש מישהו שמחכה בתור? כנראה שלא.

יש שם פרסומת להשכרת מגרשים במתחם חודורוב. משעשע

קלינגר מונה למאמן הפועל תל אביב.
לא ברור לי משהו, אולי אני מפספס… אבל האיש הזה מאז 2003 (העונה שעלה עם מכבי לצמפיונס) לא מפסיק להיכשל ולהיכשל ולהיכשל…
הוא לא סתם ירד עד לשעריים בליגה א’, אשכרה במשך למעלה מ15 שנה האיש הזה רק נכשל (להוציא את עונת הגביע עם הפועל חיפה). איך זה שהוא כ"כ מוערך?!? איך זה שעד לא מזמן הוא היה מועמד לאימון נבחרת ישראל (יחד עם גיא לוזון, עוד מאמן סופר כושל). מה אני מםספס פה???

חוזה לעונה אחת בהפועל תל אביב כל בנאדם עם דופק ותעודת פרו יכול לקבל. אתה לא מפספס כלום, זה שפל בקריירה

בהתחשב בזה שהאלטרנטיבה הייתה שרון מימר, לא בטוח שקלינגר יהיה רע למאבקי התחתית המסתמנים