הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

מקדונלדס באולגה ובית הפנקייק

הפק"ל אחרי משחקים בסמי עופר בדרך דרומה זה יגאל קבב באולגה.
דוכן פח שלא מבייש מקומות שאכלתי בהם בהודו ומיאנמר אבל הקבב… אחח הכי טעים בארץ!

מעבר לזה שהמקום לגמרי נכנס לרשימה, אתה מאתגר פה מוסדות כקבב שעב, שמואל והקבב של סביח.

שמואל בשוק בתל אביב?

היה מדהים

כן.

חלום גיא.
בכלל, יופי של שבת של כדורגל

ממש חלום… לא אכלתי בחליל לפחות 3 שנים ואני כולי מלא קנאה פה עכשיו חח

שמואל הוא חבר של המשפחה… איש יקר עם קבב מצויין והחריף הכי טעים במרכז חח

שמואל זה הפק"ל יום חמישי בצהריים בעבודה, אחלה בחלה של מקום.

אגב, שבוע שעבר אכלתי במקום מרגש במיוחד לבאים מהגליל, חומוסייה בתוך תחנת דלק בטמרה. לא יודע מה השם אבל היה מפנק במיוחד ולדעתי מדובר בתחנת דלק היחידה בתוך טמרה.

מכבי חיפה מסוגלת סוף סוף לעשות את זה, או שהפועל שוב תחגוג?
לדעתי תיקו

ליגת העל: 13 גולים ב-7 משחקים, לא היה משחק אחד בו שתי הקבוצות כבשו.
ליגת החלומות: גידור מרשים מאד של גיא עם רוקאביצה כקפטן.

:joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

טוב, אז הוחלט שמכבי חיפה ורובן ראיוס יפצו את רפי דהן ב4 מיליון שקל.

לדעתי מדובר בתקדים מסוכן. רפי דהן בעברו גם גמר לשחקן אחר קריירה אז עכשיו גם הוא חשוף לתביעה?!
ועוד משהו, נקבע שגם ראיוס צריך לפצות אותו. בהנחה שלראיוס אין פה נכסים, איך בכלל ניתן לחייב אותו לשלם את הפיצוי לרפי דהן?!?!
אני גם לא מבין מה רוצים ממכבי חיפה, במה היא אשמה?
אם אני בעל פיצרייה והעובד שלי החליט בהתקף של רגע להוריד למישהו מגש פיצה על הראש, במה אני אשם בדיוק?!? איך אני יכול למנוע את זה?
אם אני בעל חברת משאיות או חברת משלוחים, והנהג שלי החליט לעצור בתחנת דלק, לרדת על בקבוק וודקה, ואחרי זה הוא דרס מישהו. מה רוצים ממני כבעל החברה לעזאזל?! מה אני יכול לעשות בדיוק?

לא יודע, פסק דין הזוי לדעתי.

ואם הוא החליט לשרוף את כל מה שיש לו בתא מטען הלקוח לא ידרוש פיצוי על החבילה שהושמדה?

זה לאו דווקא אומר מה אני חושב בנושא, אבל האנלוגיות האלה לא מייצגות כלום

שהלקוח יקבל את הכסף מהשורף ומהביטוח

הימורים?
לדעתי מ. תל אביב

מישהו יכול להסביר לי למה נטע לביא לא משחק? הרי הוא קיבל צהוב חמישי לפני שני משחקים, מה החוק הדפוק פה?

בצורה הזו אם שחקן סופג צהוב חמישי ואז אדום ישיר באותו משחק, הוא מורחק למשחק על האדום ואז בבא שאחריו על הצהובים, וזה לא ‘מתנגש’. מיותר גם לדעתי

איך זה פנדל ? אני לא מבין את השיפוט הדפוק בארץ, מחצי מטר בעט לו ליד, איך יכול להיות פה יד מכוונת ? חצי מטר !

זה פנדל ברור דווקא, היד שלו מושתת ורחוקה מהגוף.
אגב המשח הזה מוכיע שבלבול בחיים לא יביא אליפות, פוקס גרוע מהדקה הראשונה, הוא לא היה צריך להיות שם באותה דקה, הוא היה אמור להיות מוחלף במחצית, אך שוב המאמן לא רואה זאת.

מה זה רחוקה מהגוף ? בעטו לו ליד מחצי מטר, אין לו סיכוי להזיז את היד ולהתחמק, וזה היה מהעקב, כלומר אין לו שום סיכוי לדעת שהכדור יגיע כדי לנסות לעצור אותו. זה לא שהוא בא לחסום בעיטה או מסירה הוא בכלל לא היה מודע איפה הכדור.

בלבול לא יביא אליפות לא בגלל שלא החליף את פוקס, זה בגלל שעד עכשיו הוא לא נתן דקות לפוקס כדי שיהיה מוכן מתי שצריכים אותו, לזרוק ילד למשחק העונה כשכל העונה הוא לא ראה דקת משחק זה טמטום, בנוסף להעדיף את סלליך הלמלמ כי הוא ישחק יותר טקטי ויתן הגנה זאת פחדנות.

סאן מנחם זה לא לרמה של ליגת העל שלא לדבר לרמה של מכבי חיפה ולרוץ לאליפות, יכול להיות שעלה לנו באליפות במשחק הזה, 2 שערים זה מסגירות מאוד לקויות שלו. דברים שמלמדים בילדים.

אגב, ברק בכר פנוי. יש גבול כמה הכישרון ההתקפי של מכבי חיפה יכול להציל את בלבול מטעויות טקטיות.