הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

חח כן, גם אני שכחתי. סכנה גדולה לסושי (סיכמנו כן?).

תקבל סושי מותק. מכיר את האמירה המיתולוגית של שליימה על הכלה ביום כלולותיה? נראה לי שבחודורוב הלך הרוח דומה. מפה אפשר רק למעלה

מכיר את המשפט כמובן ובתור אוהד הפועל אני יכול לאשר שזו התחושה.

בנוגע לסושי, כבר הרמתם ידיים?

הכנסתי את בן ביטון ומיגל ויטור ברגע האחרון, 12 נקודות קלות :muscle:

איך שמים שני משחקים גדולים כמו הדרבי והפועל חיפה - נס ציונה במקביל… בושה.

אני הפסדתי את אותו הדבר על זה שהבן *** ***** הזה לא פותח עם אורן ביטון שבועיים ברצף.

אסף, לא ארים ידיים עד אובדן סיכוי תיאורטי.

חוץ מזה ששוב שכחתי לעשות חילופים, גם אני אכלתי אותה עם אורן ביטון.

בכל מקרה, הדרבי הפרטי בין קבוצת ילדותי (בית"ר) לבין עיר מולדתי (חדרה) נגמר בניצחון 2-0 לבית"ר שמתבססת בצמרת וממשיכה להיות יעילה עם 6 נצחונות מ-7 משחקים. חדרה לדעתי בדרך הבטוחה לתחתית, למזלה הרב יש קבוצות כל כך גרועות בליגה שהיא עוד עלולה לסיים את העונה בצורה סבירה.

גדי קינדה שחקן.

הייתי אתמול במשחק הגדול של המחזור. ענר שכטר הוכיח שהכל נשאר במשפחה וסידר לנו ניצחון בדקה 96 עם צלילה לתפארת. הVAR לא התערב, או שהשופט התעלם ממנו. פעם שניה שאנחנו נהנים מטעות שלא אמורה לקרות בימינו (שדדנו גם את רעננה באותו איצטדיון). חוץ מזה אנחנו נראים נורא במשחקים האחרונים, קבוצה עם מאניה-דיפרסיה רצינית. ותודה לסילבס על שלושה בלמים ושני קשרים אחוריים מול פאקינג נס ציונה. גם כשתיקן בדקה ה20 ועבר לארבעה בהגנה, הוא הכניס עוד קשר אחורי. בלתי נסבל

אני בשוק ששרקו על זה פנדל, זו הייתה כל כך נפילת שכטר טיפוסית שבאמת אפשר להגיד שאף אחד מהאחים לא מאומץ.

עדכון: אה, גם אצלי גרצ’ין היה בהרכב ולא שיחק.

מקרה אורן ביטון קרה לי גם עם גרצ׳קין. והעיקר שבהחלטה של רגע נתתי לסורינמי להיות קפטן במקום סאבוריט.

לגבי בית״ר, תמיר עדי שוב לא שיחק מה שהשאיר אותם ללא קשר אחורי מובהק ועם קישור-התקפה של אייבינדר מוחמד קינדה פלומיין גארסיה ואזולאי (שמכל החוליה ההתקפית הוא לדעתי שחקן ההגנה הבולט). אמנם הם צפויים להתקשות מול קבוצות יותר רציניות, אבל כיוון שאין הרבה כאלה בליגה - אולי משחק התקפי שכזה דווקא מתאים לאופי של בית״ר גם אם המאמן שלה מזוהה עם משחק הגנתי.

שוב שכחתי לעשות חילופים…
בכל מקרה מחזור די טריקי כשגם מכבי ספגו סוף סוף, חיפה עם תיקו מפתיעה מול רעננה החלשה וכו… כנראה שלא הייתי יוצא עם יותר מדי נקודות גם ככה.

בלבול מעדיף לריב עם השחקן עם הסיכויים הכי גבוהים בסגל להוציא משהו ממשחק חרא כמו אתמול ולזרוק אותו ליציע מאשר להתקרב עד כדי נקודה למכבי ת"א. לא מבין מאמנים כאלה, זידאן שזה כמו להכפיל את בלבול פי טריליון ידע לשתף את בייל ואת חאמס ולשים את טובת המועדון על פני האגו שלו.
שועה ושרי הם 2 שחקנים שחייבים לשחק 90 דקות כל משחק, זה לא שיש ליגת אלופות ומשחקי כרטיסמס או שמשחקים בקצב מהיר שצריך לעשות רוטציות.
בלבול או שהוא מאמן גאון שאף אחד לא מבין או מאמן מקובע שקיבל סגל מפוצץ בכישרון שמצליח למרות הטעויות של המאמן.

לפחות מהעובדות (נדד בין קבוצות כנער, נבעט ממכבי) מדובר פה במקרה מיוחד ולכן קצת קשה לתלות את כל האשמה בבלבול.

אם בלבול עושה רבע מהבלאגן שאיביץ׳ עושה כבר היו הופכים אותו לבדיחה. התקפה בארץ זה 90% כישרון, הדיבור הזה על ‘תבניות התקפה’ וכד קצת גדולים עלינו כנראה. איפה התבניות של בכר בלי וואקמה ומליקסון? מה בדיוק מכבי עושים התקפית השנה עם כל הסגל האימתני הזה? נכון שיש מקום לסגל עוד כמה טריקים בנוסף לבידוד של מאבוקה או לדריבל של חזיזה, אבל בחיאת האוהדים מגזימים לגמרי. למשל ‘למה סולליך לא משחק’ - שחקן שלא ראה דשא קרוב לעונה. לגבי הרוטציות - בהינתן ששועה ועוואד לא בסגל - עם מי?

בגלל שהתקפה בארץ זה 90% כישרון שועה חייב לשחק כל משחק 90 דקות בדיוק כמו שרי. קבוצות באות להסתגר מול מכבי חיפה שחקנים שיכולים לייצר מצבים בתוך צפיפות זה הדבר הכי חשוב במקרה כזה. רוקאביצה יכול לצאת למתפרצות ולהצטיין כשיש מרחבים, במשחק כמו אתמול הוא די מיותר.

בקשר לרוטציות אם התכוונת אליי אז הכוונה שלי היא שלא צריך רוטציות בארץ, שועה ושרי שישחקו בכל המשחקים.

אז מה בסוף הטיעון נגד בלבול, רק שועה? כי הרי ברור שזו לא בעיית התנהגות סטנדרטית

שועה היה יכול להביא נקודות העונה שהיו שווים מקום ראשון, כן שועה בעייתי, אבל למה אפשר להמר שזה יבוא לידי ביטוי דווקא עם מאמנים כמו בלבול ורוני לוי? במקום להוציא את המיטב מהשחקן הישראלי הכי כשרוני בליגה בלבול משחק עם ילד בן 21 משחקי אגו.

2 הקבוצות שלי (חדרה ובית"ר) השיגו נצחונות מרשימים השבוע, בנוסף לאיבוד נקודות של בארסה, תבוסה של הפועל, רק ניצחון על ולנסיה היה חסר בשביל להשלים שבוע מושלם.

בכל אופן, בית"ר פשוט הייתה 4 רמות מול באר שבע שהייתה די מעוררת רחמים, אם לא ההחמצות ההזויות של גרסיה ואזולאי זה היה נגמר ב 3 או 4-0.
גרסיה זה פשוט מדהים הפערים בין מה שיש לו ברגליים למה שיש לו במוח, הוא עובר שחקנים ברחבה על מטר ומחמיץ מול שער ריק ומכל מצב שאתה מצפה משחקן התקפה לשים.
עלי מוחמד שחקן ברמות גבוהות מאוד ולא אתפלא אם ילקח לליגה טובה יותר בהמשך, הוא ושרי הכי טובים בארץ.

שרי מול אייאקס ב2013:

https://twitter.com/ADODenHaag/status/1207593916205133824

הקבוצה שלי משחקת דיי קקה העונה. לפעמים זה נגמר בניצחון גדול על בני יהודה, לפעמים בהפסד ביתי מביך לכפר סבא - הכל מקרי מתחת למקום הרביעי (ואולי השלישי כמו שב"ש נראית). בסופ"ש יש משחקי גביע ואיתם רגע השיא של העונה מבחינתי: חומוס חליל ברמלה לפני משחק שישי צהריים בלוד. געגועים לליגה הלאומית :heart:

בכלל, ליגת העל נשמעת לי נוראית מבחינה קולינרית. מה אוכלים שם, סושי בקניון בנתניה לפני המשחק?

המחדל הכי נורא בסמי עופר הוא שפתחו שם המבורגריה במקום שווארמה

לבאים מדרום, אולי משהו בטירת הכרמל? יש דבר כזה?