הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

תודה על ההבהרה.

נבחרת ישראל בכדורגל היא אחד הדברים הכי נחמדים שיש כיום. בהינתן השסעים בחברה הישראלית שהביאו את המערכת הפוליטית למבוי סתום פעם שניה ברציפות ועלולים לגרום למערכת בחירות שלישית, ובהינתן ההודעה היום לגבי נתניהו, לפחות שישאירו דבר אחד היכול לאחד… דבר אחד בו פוליטיקה, לאום, דת וצבע עור לא גורמים לשסעים. גם זה הרבה לבקש?

לגבי המודעות ורף הציפיות: אני מסכים שיש זילזול בהרבה נבחרות באירופה בגלל שאינן בעשירייה הראשונה. אבל גם ישראל לא שם. יחד עם זאת, השאלה לא אם איסלנד טובה יותר (בכך אין ספק). השאלה היא כיצד איסלנד הצליחה להתקדם בצורה מדהימה כזו, ואילו ישראל לא?

יש הזדמנות פז שאולי לא תחזור בעתיד הקרוב, ואני מקווה שהשחקנים ינצלו אותה. אם זהבי ימשיך בכושרו בקמפיין האחרון, אם דאבור ימשיך להשתפר כמו במשחקים האחרונים, ובעיקר אם ההגנה תתייצב… מי יודע מה יכול לקרות ביום נתון!

הדבר שהכי מעצבן אותי בשלשול המילולי של טל בנין, זה שהוא הצליח להסיט את הביקורת הסופר עניינית נגד נאתכו, שפשוט לא קשר מספיק טוב כדי להוביל את הקישור של נבחרת ישראל.

הימים היפים שלו בצסקרא מאחוריו, וגם אז הוא תמיד היה שחקן משלים, שצריך סביבו שחקנים מעל הרמה שלו, כדי שיצליחו להרים אותו ולעזור לו להתבלט.

הזר המצטיין בליגה הרוסית כשהוא שיחק בצסק"א, כנראה הרימו אותו יותר מדי…כמוך גם אני לא צפיתי בליגה הרוסית, אז מוזר לי איך את קובע דברים בכזה נחרצות, אבל מה שכן בטוח זה שהוא לא זכה בזר המצטיין בליגה שמשחקים בה המון זרים מצויינים מכל העולם בכך שהיה שחקן משלים שתלוי באחרים.

גם אנחנו סובלים מאותה בעיה של ברקוביץ’ ובנין, איזה קשר ישראלי יותר טוב כרגע מנאתכו ? גם לקראת סיום הקריירה הוא עזב את צסק"'א ומצא קבוצה אירופאית שתשלם לו המון כסף, איזה עוד שחקן קישור כזה יש לנו ?

צריך להבין את הרמה שלנו ואת המיקום האמיתי שלנו, לא רק פולין יותר טובה מאיתנו, סיימנו במיקום האמיתי שלנו, כמו שאין לנו קשרים יותר טובים מנאתכו גם במצבו הנוכחי.

זה מה יש, את היורו והמונדיאל הקרובים נמשיך לראות מהבית.

מעבר לזה, נאתכו אולי היחיד בסגל שיכול לשמש כעושה משחק מאחורה, שזה חשוב מאוד בהתחשב ביכולת הטכנית של הבלמים. שאר הקשרים בסגל אחוריים או התקפיים.

אני דווקא לא רואה בעיה בלעבור ל4-2-3-1 עם שני גרזנים בקישור, ולפניהם שחקן יצירתי.

אז סקוטלנד בחצי הגמר (בחוץ). ואם ישראל תנצח, אז מפגש על הכרטיס מול המנצחת בין סרביה ונורבגיה. אם אני זוכר נכון, ישראל ניצחה את סקוטלנד בבית והוביל מולה בחוץ לפני שהפסידה. יש סיכוי לא רע, אם כי סקוטלנד פייבוריטית.

איך נורבגיה?

זה מתכון למיליון איבודי כדור במעבר מהגנה להתקפה כי חוץ מדסה אין שום שחקן שיכול להוביל כדור ככה. אולי אלחמיד כשיחזור.

ומה יקרה? נספוג, בניגוד לאינסוף הגולים שאנחנו סופגים עד עכשיו?

נספוג יותר ובעיקר נבקיע הרבה פחות ממה שאנחנו מבקיעים היום.

יאללה, אז בוא נעלה עם ארבעה חלוצים, מקסימום נפסיד

ארגנטינה במוקדמות מונדיאל 2014 פירקה את דרום אמריקה עם רביעיית התקפה. בניגוד לשיטה הזאת, 4-2-3-1 זו שיטה שיכולה להיות משוחקת גם בצורה יותר נסוגה, אצל קבוצות שבאות כאנדרדוג.

אני לא בטוח באיזה תרד לכתוב זאת. בכל מקרה, משעשע שנמני כמו סוכן אמיתי דוחף לנו את קוליבאלי

הדבר הכי טוב שיש בכדורגל פה, חוץ מפגרת שזרוע, הוא האיש הזה:

https://twitter.com/CillianSheridan/status/1199438936759832576?s=20

הבנאדם ממציא סיפורים בזמן משחקי ליגת האלופות ויש כלי תקשורת בעולם שאשכרה כותבים כתבות על בסיס הציוצים שלו. אתמול הוא הנפיץ את זה על הבן של פוצ’טינו, בעבר סיפר על רוברטסון באימונים של סלטיק, סטרלינג שפעם טס לצידו וניתח משחקים של עצמו בטאבלט… הוא ענק. וגם אחלה שחקן.

@KB9 מקווה לשלוש קל במחצית כדי שתוכל להעביר בשקט לסמי עופר?

מחביא את הטלפון ורואה ברצף

אני מכניס את בויסן במקום את מאזו בטעות של חוסר ריכוז, והאחרון סופג צהוב פלוס אדום ישיר ומסיים עם מינוס נקודה. גאון כדורגל :clap:

תמשיך ככה ידידי.
אני אגב הוצאתי את ברדע אחרי שהיה אצלי בהרכב 2 משחקים ולא שיחק, הפעם שמר על רשת נקייה.
בשבוע הבא אני אוציא את ז’וסווה החסר תועלת מבאר שבע שתקוע אצלי בהרכב כבר כמה משחקים ובטח הוא ישים שלושער.

תוכל לשפוך אור על פרשת אורי גוטמן?
אורן גולן טוען שזה הסתיים בגלל איזו חוסר הסכמה על שילוב של כמה צעירים, נשמע מעט מדי

בגדול אורן גולן דמות מאוד מאוד דומיננטית בחדרה, לפי הטענות של אורן כל הסיפור הוא שהוא ביקש מגוטמן לשתף קצת יותר את דניאל סולומון וגלעד אברמוב הצעירים, אני באופן אישי מאמין שאורן גם קובע הרכבים וחילופים.
באופן כללי היה נראה שגוטמן לא כל כך מחובר למועדון, בתחילת העונה הייתה לו תקרית בה הוא קילל אוהדים ומאז הוא והקהל זה לא סיפור אהבה, תוסיף לזה שסגנון הכדורגל שלו הוא בונקר מחריד מה שהקהל כמובן לא אוהב ושהשבוע יש לחדרה משחקים מול מכבי חיפה, בית"ר ירושלים והפועל תל אביב.

בקיצור לדעתי מדובר בשילוב של אורן גולן מתערב יותר מדי, גוטמן מרגיש שהקבוצה מגיעה לשבוע קשה כשהיא לא באמת משחקת כדורגל טוב ויתכן כי בתום 3 המשחקים הוא היה רושם 3 הפסדים, אז הוא פשוט העדיף לעזוב שחדרה במצב טוב במקום השישי לפני שמגיעה הנפילה הצפויה.

הייתי אמור לעשות חילופים היום?