הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

אני הפסקתי לנסות להבין את בלבול, על פניו עושה טעויות אבל עם מספרים אי אפשר להתווכח, הפך את מכבי חיפה לקבוצה הכי מהנה בליגה, חוזרת על בסיס שבועי ממצבים שהיו הורסים עונות שלמות בעבר. ושרי זאת הברקה ענקית.

אני מתחיל להאמין, זה כבר לא מקרי, יש קבוצה ובניגוד למכבי חיפה של השנים האחרונות היא חזקה מאוד מנטלית.

מבחינתי כרגע בלבול הוא המאמן הטוב בעולם.

גם ליברפול, גם ריאל ועכשיו גם מכבי חיפה ? אף פעם לא הייתי במצב כזה, אני מבולבל אני לא יודע מה לעשות…

ריאל וליברפול באותו מצב ובלבול הוא בכלל יורגן קלופ.
בלבול, אני חוזר ואומר, עשה דברים שמועדון שנמצא בהזיה מתמשכת של 8 שנים צריך הרבה יותר מאשר טקטיקה שמקטיקה כדי לנצח את נס ציונה וכפר סבא. רוגע ופגיעה בזרים חשובים יותר. אמנם יש להם בערך מהלך אחד מתוכנן בהתקפה (כדור למאבוקה), אבל באמת שזה לא מאד משנה. צריך לתת גם קרדיט למו שחתך חוזים שאפשרו להשתחרר משחקנים בינוניים על מנת להביא שחקנים טובים. וגם לאבוקסיס על זה שהריץ אותם בסביבת טסט לפני שבלבול העלה אותם לפרודקשן.

3 הקבוצות מדברות חזק בצמרת העונה, דבר שלא קרה מאז שאני עוקב אחרי כדורגל, וקלופ יכול לחלום להיות מרקו.

אם לבלבול יש משקל בהבאת הרכש מגיעות לו מחמאות על זה, חוץ מזה הוא לא יותר משרון מימר גנרי וחסר כריזמה. לאור היחס שלו לווילדסחוט, הקשר האחורי שלא משחק ואפילו שועה אני בספק אם שאלו אותו.

הכל נכון אבל… 23 נקודות ו-21 שערים ואינספור פעמים שחזר מפיגור לניצחון, וכל זה עם מכבי חיפה ! אי אפשר להתווכח עם זה, עושה הכל לא נכון אבל מצליח, אולי גאון שאף אחד לא מבין ?

יש למכבי חיפה אחלה שחקנים בהתקפה, הם לא צריכים את בלבול בשביל להבקיע. אם הוא בחר לרכוש אותם מגיע לו קרדיט ואם לא אז לא.

אני חושב שבשביל אליפות בעונה הבאה זה אחד השדרוגים הנדרשים (אחרי קשר אחורי ומגן שמאלי, לפני עוד בלם ושוער).

מביך כל כך

טל בנין, מאמן מצליח לכל הדעות, אומר בשידור שחוץ מזהבי השחקנים לא ראויים לחולצת הנבחרת. ביבראס מתעצבן, בנין מסלף בשידור (נותן רושם שהוא לא אמר עד שמוכיחים לו שהכל מוקלט). תוך כדי הראיון הוא מגדיל לעשות ומעלה את הטיעון המביש של ההמנון - “אם נאתכו מתרכז במילים שאני אומר אז הוא יכול גם ללמוד את המילים של התקווה”. גם גילי לנדאו אמר את זה השבוע, אני באמת תוהה מתי יפסיקו.

תמיד נחמד שאצל ברקו ואופירה האמת היא הדבר האחרון שמשנה, מה גם שגם ככה נושא השיחה הוא סתם תירוץ לדבר על ברקוביץ’.

https://player.fm/1yXtBn

יש את מי להאשים בכישלון המתמשך של הנבחרת: השחקנים הערבים לא שרים את ההמנון. אם נאתכו, דאבור, כיאל ואחרים יתחילו לשיר א התקווה אז ישראל תהיה שותפה קבועה בטורנירים גדולים.

האם בנין באמת חושב שיש שחקן כדורגל בישראל (במיוחד הבולטים שביניהם) שלא היה רוצה לשחק פעם אחת בטורניר נבחרות גדול? האם ברקו לא רצה? האם רביבו לא רצה? האם מזרחי לא רצה? האם בנין עצמו לא רצה? אני בטוח שדאבור היה מת לשחק ביורו או המונדיאל!

צריך לדבר על שני דברים: 1) איך להתכונן בצורה הכי טובה לפליי אוף באביב. יש לישראל סיכוי לעלות, וזה צריך להיות המוקד בשלב זה. 2) מה לא עבד בחצי השני של המוקדמות ואיך ניתן לתקן (במיוחד בהגנה).

טל בנין הוא אדם ממורמר ומביך, ואת ערוץ הספורט צריך לסגור.

מאד מאכזב שהדברים באים דווקא מכיוונך כלפי האיש שהביא סטנדרט אירופי למועדון שאתה אוהד

לאחר הראיון עם בנין ברקו ראיין גם את נאתכו. הראשון טען שחוץ מפולין אף אחד לא טובה יותר מישראל. @Smer2017 לשאלתך, זה מתחיל מודעת את המקום שלך.

אני לא בטוח שהבנתי את הכוונה שלך במשפט האחרון. התוכל לפרט בבקשה?

לדעתי הוא התכוון לחלק האחרון בתגובה הקודמת שלך -

כן, גם לטביה זה באירופה

כן.
קודם כל, קצת מודעות. שים לב לסגל צפון מקדוניה, נבחרת שאצלנו לא סופרים. אמלק: נאפולי, גנואה, מאיורקה, ראיו ואייקנו, לידס, ספורטינג ליסבון, אודינזה וכמובן הפועל תל אביב. ישראל היא נבחרת שליש תחתון מובהקת באירופה, ולמרות זאת נראה שאנחנו פשוט לא מצליחים להכיר ברמתה האמיתית. בהקבלה לבית בו אנחנו משחקים - אם נבין שאנחנו לא צ׳לסי אלא דווקא ברייטון, אולי נצליח יותר ומה שבטוח נבוא יותר צנועים. אני זוכר בברור איך ירדו פה על הרצוג שמשחק ״הגנתי״ עם שלושה בלמים - כאילו במצבנו לקחת סיכון ולשחק פתוח זה בהכרח רציונלי. אם במקרה נגיע לשחק מול איסלנד אז יטענו פה שאפשר לעבור, אבל אף אחד לא יודה באמת - מדובר בנבחרת שהיא שתי רמות מעלינו, שחקן שהיה כאן מלך השערים (וידאר) לא זומן לסגל טורניר. השחצנות הזו מתבטאת גם בזה שבכל פעם שמגיע לכאן איש מקצוע זר, מיד מתגייסות כל הנשמות הטובות לטנף ולתקוע סכינים.

מסכים איתך לגמרי לגבי נקודה מספר אחת. לגבי ההגנה - מה שלא עובד זה בעיקר שני דברים, לדעתי:

1. מעל הכל שחקנים חלשים
  2. תחלופה חריגה - חוסר יציבות בהרכב (רובו כפוי - ייני למשל היה משחק כנראה)

אני גם בטוח שברקו שטען שרק פולין טובה מאיתנו, לא מכיר אף שחקן אוסטרי או יודע איפה השחקנים שלהם בכלל משחקים. היה שחקן ענק וגם דמות די משעשעת סה"כ, אבל זה שהוא פרשן בתכנית רדיו עם הרייטינג הכי גבוה בארץ רק נותן לנו מראה על התרבות ספורט שלנו- חפיפניקים וזחוחים.

בכלל, זה שב-24 שעות האחרונות מדברים רק על המשפט של בנין לנאתכו, עם כל זה שמדובר במשפט מביך שראוי לגינוי, רק מראה שוב במה באמת מתעסקים כאן- הכל חוץ מכדורגל.

עוד מעט יגמרו האנשים שטל בנין יכול לריב איתם כדי להישאר בכותרות.

מרמור כזה לא ראיתי בחיים, הבעיה שהוא לא מודע, אני די מרחם עליו.

טל בנין מתגלה יותר ויותר כטמבל לא קטן.
הדבר שהכי מביך אצלו בשני העימותים האחרונים שאני זוכר שהוא היה מעורב בהם(נאתכו וקלינגר), זה כמות האגו העצומה שלו.
הבן אדם עשה עונה אחת בצרפת, עוד עונה אחת בסרייה A, ועוד עונה וחצי בסרייה B, זהו!
כאילו רבאק אפילו תומר חמד ובירם כיאל עשו קריירה הרבה יותר מפוארת, לאן הוא עף?! כמה אגו, כמה חוסר מודעות עצמית.
פשוט אדם טיפש.

את בנין אנחנו מכירים, חייב להגיד שהרבה יותר הטריד אותי עניין ההמנון. זה ברקו, לנדאו, בנין, המון תגובות בפייסבוק וטוקבקים שאני קורא. הלך הרוח הוא כזה. לא מבין מאיפה יש לנו חוצפה לרדת לחיים של אנשים ולהתערב באם אנשים שרים או לא שרים ולמה.

חייב לציין את ביבראס שגם שימש כקפטן וחטף בשביל חברים שלו, וגם יצא עם הרבה יותר קלאס מאשר בנין. פעם הוא עוד היה משתמש בטיעון של ׳אבא שלי היה מג״בניק״, היום אפילו את זה הוא לא מוצא לנכון לעשות. גבר על.