הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

עוד קצת ואני מתחיל לשקול שחקנים מהפועל לפנטזי

אלטמן הביא לי 10 נקודות.
חייב לציין שהיה לי מאוד קשה לשים שחקן של הפועל בקבוצה שלי, אבל מה לא עושים בשביל נקודות פנטזי.

בכללי מרגיש שזה מתחיל להשפיע עליי יותר מדי משום מה… הייתי במשחק של חדרה מול מכבי ובכל שער של מכבי קיוויתי שלפחות אם הם מבקיעים אז שסאבוריט יבשל כי הוא הקפטן שלי, למה זה אכפת לי לעזאזל?!?

יש איזה ספין שמציעים ליואב כץ כסף אבל הוא לא מעוניין למכור למרות הכרזתו שכן. אני לא בטוח שההצעה רצינית, ואם כן יש מצב שמגיעה משנואי נפשו ולכן אין מצב שיסכים.

@KB9 הוא נתפס כבעלים טוב או רע?
מצד אחד יציבות, מצד שני לא נראה שיש לו את התוכניות שיש, נניח, לאייל סגל וקצת יותר מדי בלאגן.

שונאים אותו בקהל, בעיקר בגלל שהחריב את מחלקת הנוער אבל כנראה שגם התדמית התמהונית-קמצנית תרמה. הפועל רובי הוקמה כי לאנשים נמאס ממנו.

אני חושב שהוא סביר בסך הכל וכשהוא ימכור קרוב לודאי שמצבנו יהיה רע יותר. אבל אני מקבל את זה שאנחנו מועדון בינוני, בשונה מריאל מדריד פה אין לי שאיפות :slight_smile:

לגבי ההצעות שקיבל - 15 שנה יש שמועות כאלה. לדעתי חרטא.

הוא טען שימכור אם תבוא הצעה רצינית שלשום ברדיו אצל אופירה וברקו, יום אחר כך הם העלו חמישית חברים שטוענים שהם מעוניינים לקנות והוא לא מוכן טענו שהם מסכימים לשים מיליון דולר בקרן נאמנות בשביל להוכיח כוונות. כשהעלו אותו הוא התעצבן (ובצדק לדעתי) לא הסכים להגיב ואמר שהוא לא מנהל משא ומתן דרך התקשורת.

זה סיפור שחוזר על עצמו כל שנה, כל פעם עם אנשי עסקים אחרים. מי ישמע אנחנו ליברפול ויש פה איזה הזדמנות שכולם רוצים לקפוץ עליה. הכל חרטא בעיניי אבל מהצד שלו שיפסיק כבר לדבר כל הזמן בתכניות רדיו מוזרות.

בינתיים החתמנו את סילבסטר. העדפתי את לוסיו אבל הוא הרבה יותר יקר. רכש טוב

הוא נשמע לי משועמם מאד ושבשביל זה הוא חי. לדעתי הוא מסמס לאופירה עם הקפה של הבוקר

כמובן

רדיו קיבוץ תל יוסף
קאלט :slight_smile:

מי היה מאמין שהפועל תל אביב תהיה הנחמה שלי מברצלונה. לא היה כדבר הזה.

אם הקבוצה ממשיכה כך ובקיץ עושים רכש סביר, מעניין כמה יעמדו במילתם ולא ירכשו מנוי

הליגה שלנו מאוד מאוד מאוד מאוד חלשה.
בתכלס יש 3 קבוצות שמשחקות כדורגל העונה ואלו מכבי תל אביב, מכבי חיפה וקצת בית"ר ירושלים.

כל השאר, ושאני אומר כל השאר אלו: באר שבע, חדרה, נס ציונה, כפר סבא, הפועל תל אביב, קרית שמונה, הפועל חיפה, רעננה, בני יהודה, נתניה ואשדוד (שכחתי מישהו?) הם פחות או יותר באותה הרמה.
כל תוצאה אפשרית בכל משחק במפגשים בין הקבוצות האלו, והסוד הוא פשוט לצבור איזשהו מומנטום ולרשום 3 נצחונות ברצף, זה כל מה שצריך בשביל לשים אותך בעמדה טובה מאוד לפליאוף עליון ובריחה מהתחתית.

הפועל פשוט נכנסו למומנטום חיובי לאחר שקלינגר שלדעתי הוא מאמן לא רע ומתאים להפועל הגיע וייצב את השורות.
זה אמור להספיק לפליאוף עליון.

https://twitter.com/itsafrir/status/1221372442226065408?s=21

כדורגל ישראלי במיטבו גבירותיי ורבותיי
יסמין בוריץ׳ :heart:

זה אמור היה להיתפס בואר? יש בכלל דין לעבירה כזו?

עריכה:
“ע"פ חוקת המשחק, במקרה זה נדרש היה לפסוק על בעיטה חופשית ישירה מחוץ לרחבת העונשין, מאחר והאירוע (היכן שהכדור הנוסף יכול היה לפגוע בשחקן התוקף או בכדור המשחק) התרחש מחוץ לרחבת העונשין, ולהניף לשוער כרטיס צהוב בגין התנהגות בלתי ספורטיבית. למען הסר כל ספק, לא היה מקום לפסוק על בעיטת עונשין (פנדל) ולא להרחיק את השוער”.

ראיתי את רוב המשחק של הפועל חיפה. לדעתי יש לה המון עידוד לשאוב מזה שסופסוף משחק שם חלוץ שקשור לענף.

כמו כן לדעתי צריך חוק שימנע מגידי וחנן לשחק בקבוצות מהטופ בליגה ולהעניק כל שנה את תואר שחקן העונה של הליגה השנייה לאחד מהם.

זה שנים הסוד של הלאומית, רק ששם לא תמיד יש צמרת ומאמן כמו עופר טסלפפה מוצא את עצמו מעפיל לליגת העל

החלטה תמוהה שלך.

תשמע, הייתה לי שבת לבד בבית ללא אף אחת ואחד. וגם הייתי מרוכז בהכנת דג בתנור…
אט אט הבנתי שבאר שבע כבר לא תכבוש. זפזפתי קצת וגם התחיל מכבי מתישהו, אבל אז הבנתי שהמתח דווקא בסמי עופר… עכשיו, רציתי לפזול לכדורגל גויים, אני לא אגיד לך שלא. מנגד כנראה שהיה כוח חזק ממני.

פסיכואנליטיקנים בוודאי יטענו שהמעשה מהווה ביטוי לאותו אני מאמצע שנות התשעים לו זמן פנוי בוודאי לא חסר ואשר ברשותו אין אפשרות לצפות בכל משחקי השבת. מפרשי חלומות יוסיפו שהדג מסמל את הלקרדה שפלורנטינו מאכיל אותנו במקום להביא כבר את מבאפה

בוחר בבני יהודה מול נתניה בכל יום על פני כדורגל גויים, הבעיה היא שעם השנים הפסיקה להיות סתירה בין הדברים אז אני רואה הכל כמו פסיכופת.

בינתיים מכבי תא ממשיכה לכתוש את יריבותיה, כך עשתה גם בטרנר, אבל משלמת מחיר על מחסור במחץ, במיכה שלא הופיע לעונה ובעיקר בחלוץ… עם כל הכבוד למספרים היפים של צ’יקו. יונתן משחק פשוט רע כל הזמן, מצד אחד זה לגנותו אבל מצד שני כך הופכים לזהבי או כריסטיאנו. אפילו במשחק הזה רשם בישולון

מצחיק כמה שזה נכון.

מול אשדוד זה היה המשחק הכי גרוע של שחקן בליגת העל השנה. משהו מחריד.

בכלל מאז המשחק בסמי עופר הוא מסריח את הדשא, ציפיתי היום לתספורת שחצנית ולעוד שער קלאץ’, במקום זה הוא בישל בפוקס וסידר שער לב"ש שגרם לאיביץ להטיס אותו לספסל. הדרך לזהבי עוד ארוכה ומפותלת.

סאבוריט השחקן הכי טוב בארץ בעיניי, כמה רמות מעל הליגה.

אני רואה שלקחו לאסנסיו את הבישול והוא מקבל שתי נקודות.

דיווחים שירדן שועה יושאל לשכונה עד סוף העונה. שלא יעשו בטעות פלייאוף עליון

10 ימים עברו והנה התוכניות הלכו לפח. מעדיף את כץ עם ההזיות שלו (ושבוע שעבר היה עוד מופע לפנתאון ביציע העיתונות) לעומת פירוק והרכבה מחדש עם הרבה רעש וצלצולים כל כמה שנים.

בינתיים סילבסטר עצר את המומנטום השלילי שלנו תוך שבוע, והנה אנחנו שוב בעמדה טובה לפלייאוף העליון. בליגה שבה חצי מהעניין הוא מומנטום אנחנו עם 7 מ12 הנקודות האחרונות ועם ארבעה משחקים סבירים עד סוף העונה הסדירה פלוס הפסד ודאי למכבי תא. הפועל של דור ואסף תחזור לעולם אליו היא שייכת אבל לדעתי תגיע למצב שנקודה או יותר מול חדרה במחזור האחרון ייתנו לה את הכרטיס לפלייאוף.

אם צריך להמר אז זה יהיה פלייאוף עליון מושלם: שלושת הגדולות, הגדולה לשעבר ב"ש, הגדולה ממש לשעבר הפועל תא ואנחנו שלפחות יש לנו קצת קהל ואצטדיון נורמלי וכיף איתנו בדרבים.

ותודה לכפר סבא על שבת מושלמת :clap:

פתאום הפועל יצרה ציפיות - היינו פייבוריטים בטירוף אחרי רצף ניצחונות נגד יריבה שאין לה שום דבר מיוחד, הגיעו 10,000 איש והפעם לא הצלחנו למחוק את הפיגור המוקדם. אני חושב שעם בוזגלו ורודריגס בקישור ההתקפי אנחנו נשחק טוב יותר אבל ההפסד הזה לא מפיל אותי מהכיסא, אנחנו לא איזה קבוצת צמרת מובהקת ויש הרבה מאוד ליקויים. לוח המשחקים שלנו קשה מאוד, אין מה לעשות. זו לא באמת עונה בה הפועל שייכת לפלייאוף העליון. בקיץ היה חורבן.

מכבי חיפה פשוט סבלה מפחד גבהים. זה היה ה-זמן של בלבול לשחק עם שני חלוצים לדעתי ולהפעיל לחץ מההתחלה. כל פעם שיש לה הזדמנות לצמק את הפער ממכבי - היא עושה במכנסיים וחבל. וזה לא מה-2-3 משחקים האלה בעונה שהכדור לא נכנס אלא פשוט אפס איומים לשער. הסיכוי היחיד של הירוקים לקחת אליפות זה לנצח פעמיים את איביץ’ והאלופה המשעממת שלו (קצת הגזימו עם התגובות אחרי התיקו בב"ש - נתנו רבע שעה טובה וזהו, על איזה 0:5 הם מדברים שם?) אבל קשה לראות את זה קורה. ולמרות שהפועל ובית"ר יתנו את המיטב כדי להרוס, וגם אבוקסיס…
אני דווקא רואה את הפועל חיפה עושה במכנסיים במשחקים שאתה חושב שהם שלוש נקודות בטוחות ובגדול זה מה שנשאר לדעתי. ותכניסו את ורמוט אפילו לעשר דקות, מה יש?