הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

אני לא חושב על שום משחק שהוא שלוש נקודות בטוחות. כל משחק הוא 50-50, אז אם נעשה 6 מ12 (ונפסיד למכבי) זה אמור להספיק. במיוחד אם לא נפסיד לנתניה שמתפתח אצלה ברדק. כמובן שגם חמישה הפסדים שלנו עד סוף העונה זה תסריט ריאלי…

לוקח בחזרה את הלב מקלינגר.

הכנה ביזיונית למשחק, אם הוא חשב שאנחנו באמת שווי ערך למכבי חיפה בסמי עופר ועוד בלי השחקן הגנה היחיד שטוב אצלנו, הוא באמת התבלבל.

זה לא הזמן ולא המקום לשחק עם רודריגס ולגבי גרופר אף אוהד בשער 5 לא מבין מה קורה עוד מתחילת העונה, אבל גם לשחקנים עצמם שתהיה טיפת אחריות, זה לא מספיק להתנצל בעמדת הראיונות בסיום המשחק ולהגיד “אני מתבייש” או להעלות פוסט באינסטגרם. הגול השני כל כך מיותר וזה על קצה המזלג. לא עושים פאולים, מוותרים מראש. אסור לקבל חמישייה מאף קבוצה בארץ, אין ספק שזה רגע שחור כאוהד. אנחנו גם הראשונים העונה בליגה שיש להם את הכבוד המפוקפק הזה.

במחשבה שנייה זה טוב שלא נגיע לפלייאוף העליון:

• כמו שהצהרתי לא אחת, זו לא קבוצה שנבנתה לשם בקיץ, עשו מיליון טעויות - והראשונה שבהן היא המאמן. הפועל תל אביב לא צריכה ‘לגנוב’.
  • ההנהלה לא תרוויח את שני מיליון השקלים האלה.
  • אף אחד לא יחשוב שהמועדון בדרך להחלים מהמחלה שלו שהיא חשוכת מרפא.
  • כמובן שקיים חשש מעוד התבזויות כאלה, קורה שסופגים שער מהיר.

לדעתי זה הרבה יותר משני מיליון הכנסות, תחשוב רק כמה זה 20 אלף אוהדי חיפה בבלומפילד. אני כן חושב שזה עדיף לה. תל אביב
עריכה: @Raulito-7 מתקן את עצמי: מעריכים את זה בסביבות 2 מיליון נטו, בניקוי הוצאות כמו אבטחה, משרד כרטיסים וכו’. ההכנסות יהיו גבוהות יותר

ההפסד נבע משלושה דברים עיקריים: מזל בבלית הידוע שלהם, העובדה שהם באו טוב והחיסרון של דגני. מכבי חיפה במצב כזה בהחלט יכולה לתת חמישיה להפועל תל אביב וכראיה מספר ההזדמנויות לפיו התוצאה לא משקרת

הרצף של הפועל תל אביב היה כדלהלן: עברו בגביע את קטמון, תיקו עם אשדוד, ניצחון על הסקציה בש בני יהודה וסכנין בגביע, ניצחון על רעננה וכפר סבא. ראשית, מרביתן קבוצות שעל הנייר בהחלט אפשר לנצח ושנית היה מעורב גם לא מעט מזל. אולי זה בסך הכל רגרסיה לממוצע

אני כן מסכים שבונקר היה טקטיקה יותר פרגמטית אם כי לא בטוח שהייתה מובילה לתוצאות אחרות. שניים משלושת הגולים הראשונים לא ממש היו קשורים למערך כלשהו.

לא קונה את כל ההתנצלויות האלה והראיונות בסימן תשעה באב, לדעתי זה בעיקר הצגה שעושים כדי שהקהל יחשוב שהשחקנים לוקחים ללב כמוהו

הגול הראשון בעיניי כן קשור לגישה, ששחקן התקפה מכדרר בחצי שלך במקום להעיף כדור מהר למעלה זה אומר שהגעת בגישה עם בטחון מופרז. בכלל, החצי השני התחיל באותה גישה בדיוק- במקום למנוע תבוסה שוב הסתערנו עליהם וקיבלנו גול תוך דקה.

בנוגע להתנצלויות- מסכים במאה אחוז.

טוב אז מישהו קצת נלחץ בבית וגן. וראן אהוב הקהל תמורת ממן שלא ממש היה בתוכניות של יוסי.

עברו של וראן ידוע וגם השיר המיתולוגי על יוסי מרמז שהוא לכאורה שובב לא קטן, צפוי שיתוף פעולה פורה?

רוני לוי ווראן זה פשוט לא עובד ביחד, אם זה לא היה לבאר שבע זה היה לקבוצה אחרת ולדעתי ממן זה רק תירוץ בשביל להיפטר ממנו.
לדעתי וראן חלוץ נהדר לליגה ובית"ר נשארת עם חלוץ אמיתי אחד בסגל (אזולאי) ובלי קינדה, למעשה 2 המוציאים לפועל המובילים של בית"ר עוזבים בינואר. עטר הוא אומנם תוספת טובה לדעתי אבל מממן אני לא מחזיק, גם לא היה טוב בקדנציה הקודמת.

ולגבי קבוצתי השניה חדרה, אתמול הייתי במשחק מרגש בבלומפילד עם 600 צופים נלהבים, הצלחנו לנצח את בני יהודה אחרי 60 דקות של בונקר ו"פציעות" כדי להעביר את הזמן, מריחים את הפליאוף העליון.

השאלה אם רוני לוי וביטר זה עובד ביחד. מצד אחד הוא נמצא איפה שהסגל שלו, מקום שלישי רביעי, בטח אחרי המכירה של קינדה. מצד שני יש בליגת העל מאמנים מסומנים שדינם סוג של נחרץ לפני שהתחילו לעבוד: בלבול חסר הכריזמה ולוי המתודי (לדעתי גם אלישע הצטרף למועדון). הקהל הזה אוהב טירוף וכדורגל התקפי. בעונת בבז זה היה 'קבל אחד תתן שלושה קלאסי, וזה מה שהם מחפשים, אפילו לפני תוצאות.

ממן ועטר מרגיש כמו רכש לא נכון ולא מתאים למאמן. חוגג כנראה לא רוצה את רוני לוי ונראה שהבלאגן מתקרב. מסכים שלבש זו עסקה טובה.

בוא נגיד שברק בכר כבר מחפש דירה באזור בית וגן, אחרי שהבין שבלבול כבר לא יגורש (אם כי אולי תבוצע בו התנקשות באמצעות פחית אקסל).

גם עטר וגם ממן לא נחוצים כדי להבטיח את המקום השלישי העונה, וכנראה לא יהיו משמעותיים אם בית"ר תרוץ לאליפות בעונה הבאה. זה רכש בית"רי קלאסי לריצוי הקהל בטווח המאוד קצר ומעיד על חשיבה לא בריאה של חוגג ויוסי, מעבר לאי ההתאמה שלהם לרוני לוי. את כל הקבוצה הזאת בנו בלי קשר אליו אז זה כבר לא מפתיע.

מעבר לכך, אלירן עטר לבית"ר זה כמו אמבפה לריאל מדריד. meant to be ומדהים שזה קורה רק בגיל 32. אפשר כבר ממש לשמוע את הקהל קורא בשמו ומקלל את המאמן שלא מכניס אותו.

יש הבדל בין לא משמעותיים לבין פוטנציאל נזק. מסכים איתך, אבל יש לי תחושה שספסול שלהם, במיוחד של אלירן, יגרום לנזק למערכת.

עוד זה מדבר וזה בא. 1.7 מיליון ש״ח.
https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.64.334508.html

עם עטר נראה לי שהצרות יבואו בודאות מתישהו. מצד שני כל שחקן בבית"ר הוא פוטנציאל נזק, מעלי מוחמד ועד שלומי אזולאי. חלק מהחיים שם.

קייס גאנם נראה לי כמו בלון נפוח מאוד. מדברים עליו כאילו הוא כישרון גדול אבל אני ראיתי ממנו בעיקר מכות. עוד “ילד” שמפה לשם כבר בן 22 ושליש קריירה מאחוריו, עם גול אחד בלבד העונה ב20 משחקים. לא רואה איך הוא מוציא את בן שהר מההרכב כך שגם דקות משחק בשביל להשתפר לא יהיו לו בשפע, בטח אם וראן גם כן מגיע. ב"ש כבר שנתיים לא נראים בכיוון מבחינת בניית הסגל. כמו כן:

“אנחנו נראה ב"ש שונה, התקפית ותוססת”, הוסיפו במועדון.

:thinking:

אני רואה את חלון ההעברות הזה ולא יודע מה עדיף: כל כך הרבה קבוצות עושות שגיאות מביכות - בית"ר ירושלים בראש ובראשונה, קייס גאנם הפך כאן לכוכב גדול, או הפועל תל אביב שבכלל ‘לא במשחק’ כפי שבוני אומר, הרי למה לנסות להביא חלוץ בשביל ההרגשה הטובה ולשפר את הסיכויים הנמוכים להגיע לפלייאוף העליון? אז מה אם יש כמעט 9,000 מנויים ומכרו בקיץ שחקנים במיליון יורו.

לא מבין את הבהלה בבית"ר, ממן פותח חזק ואז נרדם, הוא כבר היה שם פעם אחת אגב ולא הרשים כשהמועדון רק חזר לאט לאט לצמרת. עטר עושה רושם ירוויח הרבה (סעיפים מוזרים על גולים ובישולים, וזה לא שהוא שחקן קבוצתי) והוא קצת שחקן גמור אחרי ייבוש רציני על הספסל וייקח לו זמן להיכנס לכושר. המקום השלישי די מובטח וגביע זה פיפטי-פיפטי.

ומנקודת המבט הצרה שלי:
אורן גולן האיש ששולט ביד רמה בחדרה פשוט משחרר שחקנים על ימין ועל שמאל כי הוא יודע ש99% שנשארנו בליגה.
החזרנו לחיפה את יהב גרופינקל וקיבלנו בתמורה את אוטין שלא שיחק אפילו דקה בליגה לדעתי, הכל כי חיפה הבטיחה לשלם את השכר שלו.
בגלל שאנחנו רוצים את הבונוס מהמנהלת על אי שיתוף 6 זרים אנחנו חייבים לשחרר זר אז קוגבנייה עובר לנס ציונה (למרות שגם ככה לא היה מועיל במיוחד), גם סלים עמאש מושאל לכפר קאסם ומה שיוצא שאנחנו נשארים עם 0 שחקנים מחליפים להתקפה. והכי גרוע שיש מצב שלוסיו עוד יעזוב עד סוף היום.

הסתיים בקלאסיקת כדורגל ישראלי, אחרי שהאשק - הזר המיועד של חיפה - דיבר עם מנדז’ק שסיפר לו כמה מכבי חיפה משלמת בדרך כלל לזרים והבין שעוקצים אותו. והלקח לחיים הוא שכאשר מבקשים ממך ציפיות שכר, תמיד תעביר את השאלה למעסיק.

ומה שיצא מכך הוא שבגלל שנשארנו עם יהב (אחלה שחקן אגב) במקום אוטין, אין צורך לפנות מקום לזר וקוגבנייה נשאר ולא עבר לנס ציונה.

טור שלי באתר ספורט1 על מצב הקבוצה: נחיתה כואבת: אחרי חודש משקר, הפועל ת"א חזרה למציאות

בקצרה:
דווקא אחרי רצף הניצחונות, ה-5:0 המשפיל מול מכבי חיפה (זו הייתה קבוצה של ניסו אביטן? אסור להפסיד לעולם 5:0 בליגה הזו) הציב לקבוצה של קלינגר מראה מול הפנים. קבוצה שלא ראויה להיות בפלייאוף העליון במצבה הנוכחי - כשהיא באה רק כדי לגנוב, להרוס ולהפריע, כשמועדון גדול נראתה כמו קבוצה קטנה, וכמובן שכל הקבוצות הקטנות מביאות חלוץ בחלון ההעברות ורק הפועל ישנה בעמידה ושוב הפרצוף האמיתי של הניסנובים (שחלמו על ההכנסה מהפלייאוף העליון - התגלה). בעיקר - שאף אחד לא יחשוב חס וחלילה שהמועדון הזה בדרך להחלים מהמחלה הגדולה שלו או לעלות על דרך המלך. זה בלוף. ומגיע לניסנובים שלא ‘ייהנו’ מההכנסה הגבוהה בפלייאוף. ובהצלחה לנו היום, אדום עולה! אוהד אדום מודאג על ההווה הבעייתי המעורער והעתיד הלוט בערפל (בשל החובות לאופ"א אותם אף אחד לא מזכיר כבר).

אמנם ב-One טעו כי ניר קלינגר כבר סגר סיבוב לאחר התבוסה נגד מכבי חיפה, ובכל מקרה הוא סיכם בצורה מעניינת: " זו רכבת הרים , מפחיד בדרך והסיבובים נחמדים וכשאתה מגיע לנקודה האחרונה אתה מרגיש סבבה. היו מפלות קשות בדרך, אבל צברנו נקודות והקרדיט ברובו לשחקנים". בינתיים ב-14 משחקים רשם שמונה ניצחונות, תיקו בודד (נגד מ.ס אשדוד) וחמישה הפסדים, הבעייה היא ששלושה מהם - תבוסות קשות.

אני תוהה רגע בקול רם אם נניח קלינגר מקבל הזדמנות לבנות קבוצה בקיץ+השארת רוב הבסיס ההגנתי הנוכחי, דגש עם אוראל דגני למרות גילו, התקדמות של רז שלמה, שיפור של עמנואל בואטנג ונניח ישקיעו קצת כסף בהתקפה (לא דורש מהם אפילו לשים כסף מהבית אלא הכנסות ממכירת מנויים וכאלה) - האם יש כאן פוטנציאל לקבוצת צמרת סבירה או לא? צריך להיפרד מדמארי, להביא חלוץ אחד לפחות אם לא שניים (שחר הירש סובל מפציעה ארוכה והוא גג יכול להיות מחליף).

@KB9 מה בעצם אתה מוכן להקריב בכדי שמ. חיפה לא תיקח אליפות? היה שווה לך התיקו הזה?

בוא נגיד שאשקר אם אומר שהשער של נס לא היה מהול בקצת חמיצות. עדיין מסרב להודות בפני עצמי שאני שונא אותם יותר מאשר אוהד את הקבוצה שלי, אבל זה בטוח לא מופרך.

לא. אתם קילומטר משתי הגדולות, חצי קילומטר מבית"ר שעוד תשתפר ובמקסימום של המקסימום, אם ב"ש תמשיך לחזור למימדיה הטבעיים, תוכלו להיות כמוהם. וזה לא יקרה כי הניסנובים לא ישקיעו שקל.

הופעה חיובית מאד של הזר החדש שלהם אתמול. לא מופרך בכלל שבש מסיימים מעל ביטר. נראה לי שהמומנטום יכול לעבור אליהם, ובנוסף תיהיה שם תחרות יותר רצינית על ההרכב. לא מכבי תל אביב אבל איפה הם ואיפה הפועל ת’'א…