הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

אני נותן פה טיפים משני חיים, זה לא עוד פסקת נאצה על טוני קרוס. המינימום זה שתראו קצת אהבה

יש לנו 3 לבבות מעל הציפיות אז קבלו:

הטריק הוא לחלוט במים רותחים לפני שמכניסים לתנור. הכניסו לסיר ומלאו במים עד מעבר לגובה הכרובית. המתינו לרתיחה פלוס 20 דקות במים הרותחים. כעת מרחו היטב בשמן זית, בזקו מעט מלח ואבקת שום, והכניסו לתנור עד הזהבה. המהדרין נותנים עוד כמה דקות על מצב גריל בשביל הצבע. שימו לב לא לקנות כרובית גדולה מידיי כי זה יהרוס הכל

בינתיים על המרקע: מכבי חיפה תנצח בקושי עשרה שחקנים של חדרה במסגרת מסע הפרידה שלה מהעונה הזאת

אני כבר 3 מחזורים ברציפות שוכח לעשות חילופים :neutral_face:

אני רק שני דברים:

1. אפשר לשים את הכרובית בסיר עם מפלס מים נמוך ולכסות על מנת לאדות
  2. נראה שלמדו את מכבי חיפה, הייתי ממליץ להם לעשות שינוי בהרכב הקבוע. ברגע שסוגרים את שרי אין להם שום שחקן שיכול להעביר מסירה קדימה. אולי כדאי לוותר על אשכנזי שבסך הכל הכללי נותן פחות ממה שנדמה

אשכנזי נותן קצת אגרסיביות ובעיקר מספרים. בקאדר הקיים לא הייתי מוותר עליו, אין להם מספיק מבקיעים בהרכב בלעדיו. השינוי שהייתי עושה הוא שועה במקום ווילדסחוט אבל בלבול חש מחנך בכתה טיפולית, אז שיהיה להם בהצלחה.

קשה לדעת כי מ. חיפה התבססה מאד על שטחים באגף ושם וילדסחוט לא רע. כרגע הם מאד מבולגנים.
בכל מקרה שועה צריך לשחק

כמה הערות:

1. ניקיטה רוקאביצה מועמד לגיטימי לתואר שחקן העונה. שתי נגיעות וגול, לא צריך יותר, ככה זה היה אתמול, שער מהרמה הגבוהה ביותר.
  • מחזור הפתיחה נגד הפועל רעננה: צמד שערים כולל שער ניצחון.
  • מחזור שלישי: השער הראשון ב-0:2 על עירוני קריית שמונה
  • מחזור חמישי: השער הראשון ב-0:3 על מכבי נתניה
  • מחזור שישי: השער הראשון ב-0:3 על נס ציונה
  • מחזור עשירי: השער שביצע את המהפך נגד בית"ר ירושלים (1:2, נגמר 1:3)
  • מחזור 18: שער ובישול ב-0:2 על מכבי נתניה
  • מחזור 24: שער הניצחון נגד הפועל חדרה
  1. שאר שחקני מכבי חיפה. מוחמד עוואד נכנס לשחק ורק עשה נזק, כמה הוא היה אגואיסט, אפילו בלבול פלט איזה ‘בן זונה’ אחד לפי מה שהראו בטלוויזיה. ירדן שועה היה המבוגר האחראי, לאן הגענו.
    צ’ארון שרי: שער אחד בלבד ב-11 המחזורים האחרונים (וגם בישול או שניים, ברח לי מהראש) - וגם הוא בחמישייה נגד הפועל תל אביב.
    מרגיש לי בהחלט שקצת התפספסה האופציה לשחק עם שני חלוצים, גם בגלל שועה, גם בגלל בלבול, הייתה תקופה בה צ’רי ירד בכושרו ואת ווילדסחוט המשתפר קשה לעכל ממש עדיין. המשחק הבא זה הי"א באשדוד ואני לא מניח שנראה הרכב כזה…
  2. ראינו אתמול שני משחקים די קשים לצפייה, גם מערך התקפי לא מספיק ליוסי אבוקסיס וחלק מהשחקנים החדשים. אקולטסה ביצע דריבלים בכנף אבל מצבים לא היו. במשחק נגד מכבי נתניה והפועל חיפה ראינו קבוצה אחת שסובלת מחלוץ במומנטום עלוב - בצ’יראי, ואחת שבכלל לא מנסה לשחק.
  3. כל התוצאות במחזור היו לטובת הפועל תל אביב אבל אני חושב שבמשחק כזה מרחפת ההשפלה נגד מכבי חיפה ואין לנו סיכוי למרות שאני חולה על קלינגר.

גם לכם קשה יותר כי עשינו תיקו עם פאקינג אוסקר גרסיה?
לא התייעצו איתי, אבל אם היו עושים זאת היינו מוציאים אותו מדעתו עם דגל פריסה בדמותה של שי זהבי

יופי הפועל. לא להישבר

עריכה: יפה מאד, על אפה ועל חמתה של ישראל השנייה. יש לא מעט קבוצות שישמחו להרוס למכבי תל אביב

נצחון מרגש מאוד.

איך אמר הבוס? מי שיש לו בעיה עם הכדורגל שיילך לכנרת :slight_smile:

עכשיו מה?

קבוצה ארורה, לפחות תעשו מצווה ותנצחו את חדרה

הלב חזר למקומו. קלינגר חזר לשורשים של “נפרק אותם 1-0” ששכח בסמי עופר.

בדיוק אני ו- @KB9 דיברנו על הבדלי הציפיות בין הקבוצה המקומית לזאתי שבחו"ל. בעוד בבארסה אני דורש כדורגל יפה ומאוד אנין טעם, בהפועל תן לי כל שבוע משחק כמו היום כל עוד הנק’ בצד הנכון.

נ.ב: עכשיו אחשף פוליטית ואגיד שאשמח לעוד נצחון בעוד שבועיים, הפעם בקלפי. על הראש שלך ביבי!

תן כותרת למה שאתה רואה פה:

אוהד ה. ת’'א וגר בתל אביב. בוא, לא חשבתי שזה בן גביר :stuck_out_tongue_winking_eye:

https://youtu.be/RPGScNvXh2Y

“כי לא צריך את אלי וגם לא את ברקת, לא את מירי, לא את ביבי…”

בטוויטר חגיגה עם אנשים שנונים ממני, ממליץ בחום.

לך תדע היום, איילת שקד טרפה את הקלפים…

ואגב, הרצליה :slight_smile:

דש לאולג נדודה

השיר הזה מזעזע, אם זה היה שיר של איש ימין. הוא מזמן היה בתחנת משטרה מואשם בהסתה.

תעודת עניות. אין שום דבר מצחיק בתאי גזים.

ואני לא סובל את שמעון מזרחי.

אפילו לא שמתי לב שיש את החלק השני על מכבי…שיתפתי על החלק הראשון על ירושלים (אני גם לא רוצה שיחלקו את ירושלים באמת וגם רוב הקהל, זה פשוט מצחיק כי אוהדי בית"ר מתעצבנים).

בכל מקרה אז גם זה לא מצחיק בעיניך לאחל לאבוקסיס סרטן בראש או לשיר שכל אדום צריך לרגום ואני אחסוך לך- אף אחד לא הולך לתחנת משטרה.

מתי איחלתי לאבוקסיס סרטן בראש?

אני בעד חופש ביטוי וגם עכשיו אני לא עושה סצינה על זה , רק אומר את דעתי. השיר הזה מגעיל ומי ששר את זה צריך ללכת לטיול שורשים באושויץ וטרבלינקה איפה שיש תאי גזים אמיתים.

אני לא אוהד ביתר ולא אוהד מכבי. רק כל המשפחה של סבתא שלי , חוץ ממנה ומאחיה נרצחו בתאי גזים. אני אני מודה שאני טיפה רגיש.

יש גם מספיק אוהדי הפועל שאיבדו מספיק קרובים אליהם בלבנון ואנחנו לא עושים דרמה שמכנים אותנו “הפועל חזבאללה” וכו’… אין צורך בדרמות מיותרות זה כולה כדורגל ואף אחד לא באמת מתכוון לזה (חצי מהחברים הכי טובים שלי אוהדי מכבי והם גם לא עושים מזה עניין).

הירידה לחיים האישיים של אדם סתמי כמו רגב פנאן אחרי הטראומה שעבר מגעילים אותי הרבה יותר (כמו עם ביהראס ואוהדי מכבי).

לא אמרתי שאתה, אבל מספיק “אנשי ימין” אוהדי בית"ר שלא הלכו לתחנת המשטרה כפי שטענת.

תראה, אני נותן את תל אביב כל יום בשביל ירושלים. אין לזה קשר לעובדה שהאלבום הזה הוא מופת בתולדות הכדורגל הישראלי ומצחיק כל פעם מחדש.

גם לא לכאורה להביא עדה מפיצוציה ולתדרך אותה להעיד אודות תאונה על אף שהיא לא הייתה במקום, או שיתנהל מתחת לאף שלך בנק השקעות שבו (בין השאר) מושקע שופט שנתן אליפות שערורייתית למכבי. לכאורה כמובן