הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

הכי גדול בהיסטוריה והשירים על טייב בפסגה.

נו באמת

אתם משום מה סבורים שאני אוהד מכבי. או אכפת לי משמעון מזרחי, ואני לא מגן פה על אוהדי ביתר או על כל מי שמקלל ומגדף בכדורגל.

לאחל תאי גזים ליצור חי אחר, זה מפלצתי מרושע ותעודת עניות למי שנהנה מזה. גם לאחל סרטן לאבוקסיס או לתאם עדויות מול בית משפט… זה חרא. זה לא הגנה של שמעון מזרחי או על מכבי ת"א, שמעון מזרחי בלשון המעטה, מבחינתי הוא הגירסה היהודית של ברתומאו (רק הרבה יותר חכם ומוצלח ממנו). אז מה זה נורמלי לשיר לו שישימו אותו בתאי גזים? ולשים את כל מכבי ת"א בתאים?
זה הגנה על אנושיות בסיסית.

עשו מה שבא לכם.

אני אמשיך לשיר מכבי נאצים ולא לחשוב באמת שחבריי הטובים ביותר הם באמת רוצחי יהודים. הכל בסדר.

כמו שאמרתי, כשזה מגיע לרמה האישית על טראומה שבן אדם עבר זה כבר באמת אכזרי ובשבילי עובר את הגבול.

אני סתם לא אוהב לפספס הזדמנויות לחוות את דעתי עליו.
בכל מקרה, יש צביעות מסויימת בעובדה שדווקא האיחול הלבבי הזה מתקבל בתדהמה. זה בהכרח יותר גרוע מ’הפועל קומוניסטים שרמוטות ערבים’?

קל, מה קרה לך.

גם כאן יש לא מעט צביעות, כי בסוף מי שלוחץ על ההדק בישראל הוא לא השמאלני ולכן אין פה סימטריה. אצל צד אחד זה באמת הומור ואצל השני זה באמת מסוכן

איזה צביעות? פעם שמעת אותי שר את זה או מגבה אנשים ששרים את זה? אם תמצא קטע כזה תוכל להאשים אותי בצביעות.

וגם בקללות יש הבדלים. לשיר “מכבי נאצים” זה בעיני נחות, אבל עדיין אני מקבל שזה יותר בקטע של לקלל. להכניס בנאדם וקבוצה שלמה לתא גזים. זה לדעתי עובר את הגבול.

אני רק מביע את דעתי. אני מאמין , בניגוד למחנה פוליטי מסוים, בחופש ביטוי. גם לדברים כאלו, רק מה , אותו מחנה פוליטי שמזעזע שביבי לועג לגנץ שהוא מגמגם. פתאום נהיה לי ליברלי ואדגי בקשר לזה … זה צביעות.

מדובר בכדורגל ואף אחד מהקהל הרגיל לא ילחץ על ההדק כי שרו לו ביציע נאצי. לא במכבי, לא בבית"ר ולא בהפועל.

הארגונים ימשיכו לריב וללכת מכות ביניהם כי זה האדרנלין שלהם ומה שהם מחפשים בלי קשר למה שרים (בתור אחד שמכיר אנשי גדר של כל הגדולות, וזה של מכבי חבר קרוב שלי). זה כמובן בכל העולם ככה.

חושב שיש קצת הבדל בין מנהיג של מדינה שאמור להיות ממלכתי (לפי תפיסתי) לבין קהל במגרש כדורגל שבא להוציא אגרסיות. וגם כאן, זה לגיטימי כמובן הלעג של ביבי או כל דבר אחר.

חלאס גבר.
עברתי סופ"ש קשה מאוד עם תיקו של ריאל, הפסד של חדרה והפסד של בית"ר, ועוד להפועל…
ברגע שראיתי את ביבי ביציע ידעתי שנפסיד, שבן גביר היה מגיע לטדי במשחקים מול סכנין הייתי יודע שנפסיד גם כן.

בדרבי הפרטי שלי בין בית"ר לחדרה אני אגיע עם צעיף של חדרה ואקווה מאוד שנוציא נקודה ומעלה מול בית"ר. בתכלס לבית"ר נשאר העונה המאבק על המקום השלישי, כשגם המקום הרביעי יש סיכוי טוב שיבטיח אירופה.
אני פשוט רוצה שחדרה יגיעו לעליון כי אחרת אני אזרוק את המנוי שלי לפח.

אלי גוטמן: “אמבפה מבחינתי הוא השחקן הכי מהיר בעולם”.

אני יודע שאף אחד לא יתחייס למשפט כ"כ קטן, ולטעות שהיא כביכול לא איזה משהו אקוטי. אבל להזכירכם, גוטמן נחשב לאחד המאמנים הגדולים בישראל בעשור האחרון. איזו תת רמה. פלא שהכדורגל פה נראה כפי שהוא נראה?

רדיוס לביתר!! רגע…

פרשן שמחפש למלא זמן שידור אינו מאמן שמתכנן תוכניות משחק…

בן אדם שמוציא משפט כזה מהפה בלי להבין מה הוא אמר, ישאר אותו הבן אדם גם כמאמן בחדר הלבשה וגם כפרשן.

ממש לא.

זה. וזה כל הכיף. אם גוטמן היה יעקב אחימאיר ורדיו חיפה היה הסקיי אז ממה הייתי נהנה לכל הרוחות?

לא חסר אנשי כדורגל גדולים שהפכו לפרשנים נוראיים, ולהיפך - פרשנים גדולים שהתבררו כמאמנים גרועים. גארי נוויל למשל. זה פשוט לא אותו מקצוע…

נתניה מתפרקת בי"א בק"ש, כשאלמוג כהן חוף אדום רביעי אה לה סוארס.
@KB9 מצידו עושה שורט על הפועל תל אביב

כשאתה עושה סוארס בדקה הרביעית זה יותר א לה בן רייכרט.

חגיגות הפלייאוף העליון יהיו בחוף דדו ביום ב אחרי שיונתן יעשה את המוטל עליו :pray:

זה האוהד מדריד שהשתלט שם ומינף במקום לגדר?

אני הולך על הראש של @asafbarca בכל החזיתות ובכל הליגות

אז אתמול בערב הייתי בנתניה לדרבי הפרטי שלי בין אהבת ילדותי בית"ר ירושלים לבין המאהבת הפועל חדרה.
בהחלט הרגיש מוזר ולא הצלחתי לשמוח באף אחד מהגולים לכל צד, אבל לפחות נהנתי משערים יפיפיים ומהצגה נהדרת של עטר.
לצערי אני לא רואה מצב שהפועל חדרה (שהייתה כל השנה בשישייה הראשונה) תסיים בפליאוף העליון והיא חייבת לנצח את הפועל בבלומפילד למשחק על המקום בפליאוף.

בית"ר מצידה התפוצצה במיוחד בזכות עטר שפשוט תפור על הקבוצה הזו, הוא לא הפסיק ללכת קדימה, חיפש את הגול גם ב 4-1 והבקיע 2 שערים אדירים.

דאבור נפצע ויחמיץ את המשחק נגד סקוטלנד. בגזרת המגנים נראה שאלי דסה בכושר משחק. זה נראה כמו טיבי ודגני ואולי אלחמיד מגן שמאלי?

איך הייתם משחקים?

הולך להיות קשוח מאוד.
טוואטחה לא משחק בבולגריה, בן הרוש לא נספר בליגה השניה בבלגיה, אלחמיד פצוע, אין לי מושג מי אמור לפתוח כמגן שמאלי.
בקישור הייתי הולך על גלזר וגולסה, את נאתכו אני לא מסוגל לראות בנבחרת אבל אולי שווה לתת לו את המקום בהרכב בזכות הכושר הטוב והנסיון.
הייתי פותח גם עם ניר ביטון כבלם שכבר חזר מפציעה ומקבל דקות בסלטיק, הוא לפחות ידע להתמודד פיזית עם שחקנים סקוטים.

בגזרת החלוץ גם כן שאלה טובה, דאבור פצוע, חמד לא הבקיע השנה, שון וויסמן בכושר פסיכי ולמרות שלא קיבל דקות משמעותיות בקמפיין אולי עכשיו זה הזמן המתאים.