הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

אולי הוא קצת מסופסל כי כדורגלן ישראלי לא יכול להתנהל בשתי מסגרות?

• מכבי חיפה במקום להוסיף את ההרכב הקשוח לזה שמנצח 90% מהליגה פשוט מחליפה בין השניים. יש נסיבות מקלות כמו הפציעות של וילדסחוט ואשכנזי, אבל כרגע זה מוגבל. מהמר שעוואד יחזור עוד בינואר ושאשכנזי ירוויח דקות די בקרוב.

• לגבי פלאניץ׳, אני נזהר אבל הוא נוטה לצאת לשחקנים מאד באגרסיביות וזה שווה חורים כל משחק (גאנם).

• מהלך גדול של עדו שחר בגול. מנחם בתנועה גאונית ממש

• מתנדבי הפועל חיפה ריגשו ממש עם הקללות

• נתניה נראית טוב וביתר כצפוי עם יותר מדי קשרים ספרדיים בהרכב

• אסף ברצה מקבל את מלוא הנקודות מחמשת שחקני ההגנה שלו. לא היה כדבר הזה

תגובותיכם המלומדות לעסקת בית"ר?

:money_mouth_face:

לדעתי בית"ר תזכה בתואר העונה, ה"קבוצה הערבית הבכירה בישראל" :joy:

הדרבי של המגזר מול סכנין יהיה לוהט :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

היית מחזיר את השחקנים שיואב כץ הביא לאחרונה תמורת זה שהם לא יקחו אליפות?

לא חושב, כי בלעדיהם היינו פייבוריטים להצטרף להפועל תא בלאומית. אבל אם אתה מבטיח הישארות אז ברור שכן

זהו-זה, אחרי שלא מצא קבוצה בחצי השנה האחרונה: גילי ורמוט הודיע על פרישה מכדורגל | איך הוא כתב בעצמו? “תודה רבה לך כדורגל, מה הייתי עושה בלעדייך” והוסיף שזה כנראה לא מקרי שהמשחק האחרון שלו בקריירה היה במדי הפועל חיפה נגד הפועל תל אביב ובאצטדיון בלומפילד המחודש| אני זוכר את השער הראשון שלו, בדריבל ענק נגד בני יהודה, וששנתיים קודם לכן פרפר אותנו בחצי גמר הגביע במדי הפועל חיפה מהליגה הלאומית. שלוש קדנציות באדום ואמנם סוף מר אבל אני תמיד אזכור לו את הבכי שלו על כר הדשא בטדי ואת הכדורגל האלוהי באותה שנה, שחקן העונה ובפער. וכמובן “ורמוט…הרוש הודף…”. הדבר היחיד שהיה יכול באמת לטלטל אותי העונה כנראה, אפילו יותר מירידת ליגה. היה יכול להשיג קצת יותר, הגיחות לאירופה היו פאתטיות אבל אין דבר. שחקן שבגללו אתה קונה כרטיס, לא כמו הרובוטים שיש היום. כמה קסם ברגליים, הקוסם האחרון.

וכמובן שיר השחקן המרגש: תפילה של עפרה חזה ומספר 14 האלמותי. “הוא בהפועל והוא לתמיד, כן הוא אדום לעולם…את הנשמה והלב הוא נותן, בכל משחק הוא נלחם…יש לו מספר מחייב על הגב, אז בואו נאמר לו עכשיו: שלנצח פה אותו נאהב…גילי ורמוט עולה עולה, נה נה נה נה…”.

אני לא מחפש לריב עם אף אחד לכן לא אכתוב פוסט כזה ב"שדים" או בפייסבוק שלי\קבוצות אוהדים, אבל לא באמת מעניין אותי מה חושבים. אני אוהב אותו, הוא ‘גדל אצלנו’ מילד לגבר, הוא אחראי על העונה הכי גדולה שראיתי מהפועל כנראה עם כל הכבוד למסע הראשון באירופה, אוהב אותו ועצוב לי. סלחתי לו ממזמן ואני יודע שדחפו אותו החוצה כוח הרשע. אם הוא היה מתאים מקצועית גם הייתי מקבל אותו בחזרה. תודה על הכל ורמוט.

אי אפשר לשכוח את זה… חלק מכמה רגעים שמאיר איינשטיין הגדול עזר לצרוב בתודעה.

ורמוט מוכשר מאד, עשה קריירה יפה עם פיק אדיר ויכול היה אפילו יותר

בינתיים נראה ששחר מריח דם ומביא את אצילי ואולי גם ז׳רלדש

טוב זה כמובן לא ברמה של הגול של ורמוט אבל היה ערב מענג בהחלט עם הפאנל

תמונה יפה

סיפורם הטראגי של זוג אהבים גל אראפולט ומוחמד אבו מונטגיו, שבאו מקבוצות יריבות.

החל מדקה 1:06

כדורגל ישראלי :heart:

@KB9 בטח כבר קיבלת את זה

המן הרשע גגגגרררררר

@KB9 אז מה דעתך עליו?

אמנם לא אלי הופנתה השאלה אבל אענה בכ״ז…

מדובר בשחקן לא מספיק טוב לתפקיד חלוץ בקבוצה (יחסית) קטנה.
הוא מחמיץ המון הזדמנויות טובות מאוד (חלקן אפילו מצבים די ודאיים לכיבוש) ומקבל החלטות לא נכונות בהתקפה.

אני לא זוכר באיזה משחק ראיתי אותן (או בדרבי נגד מכבי חיפה או נגד מכבי ת״א) שהפועל חיפה יכלו לרדת למחצית עם לפחות 3 גולים לטובתם ובזכותו זה לא קרה.

אז אתמול הוא פספס פחות (נגד קבוצה גמורה, יש לציין). מבחינת מספרים זה לא רע לעונה ראשונה

https://twitter.com/scoutbshekel/status/1391271553376133121?s=21

הוא לחלוטין לא גולר אבל יכול לצאת ממנו צ’יבוטה כזה שמחטיא 3 גולים במשחק אבל שם אחד.

בכל המשחקים בשנים האחרונות בין מכבי חיפה לתל אביב היה יתרון פיזי ברור לצהובים במיוחד במרכז המגרש במיוחד העונה, לא מבין למה בכר עולה למשחק עם 2 קשרים מרכזיים בלבד… פשוט טמטום

הטמטום הגדול יגיע עוד רבע שעה. כשהשופט יוסיף 4 דקות על מחצית ששיחקו בה נטו רבע שעה כדורגל.

עריכה: הפתיע.