הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

לא רציתי לדבר יותר מדי לפני הגמר, עכשיו אני רואה את המשחק בהתלהבות. נבחרת ישראל לא פחות טובה מאנגליה. כמה שקט נפשי, כדורגל מסודר, שחקן עוזר לחבר שלו וכן הלאה. הגול הזה של גלוך מוציא אותו החוצה לחו"ל לדעתי, זהו-זה. המתפרצת עצמה, 3 על 3 - היה נראה שהיא נתקעת בשלב מסוים והופכת ללא מסוכנת. גלוך עשה גול שמרגש לראות גם בפלייסטיישן או נגד קונוסים בליגת העל וגם כשהקבוצה שלך מובילה 0:4. תנועות הגוף החדות האלה, איך הוא בשנייה זורק מגינים, יותר ערמומי, יותר חד, יותר מהיר, יותר מתוחכם, וגם בעיטה אדירה, קרח בוורידים, וואו. זה גול של יוסי בניון. ואני מודה שקצת היה נראה לי מוזר ההייפ סביב ושהתקשורת הלכה שבי אחריו ושידברו על אייאקס וסכומים של כמעט עשרה מיליון יורו. אבל הלוואי שטעיתי.

הם אנגליה הגדולה ואנחנו ישראל הקיקיונית, אבל השורה הזאת עושה עוול לנבחרת.

היינו 2-3 כמות מעליהם במחצית הראשונה וה1-0 מקפח אותנו.

זה לא אומר שניקח את הגמר, אבל המחצית הראשונה הייתה חד צדדית, ומגיע לילדים שאפו עצום.

תאכלס יפה מצד האירופאים שהם נותנים לנו לשחק איתם

מחצית ראשונה היינו טובים יותר. אולי הכי טובה של הנבחרת בטורניר, ועם קצת יותר ניסיון היינו גומרים את זה שם.

מחצית שנייה הייתה שקולה עם יתרון להם בדקות הסיום. בסהכ הגול שלהם היה די מקרי ממצב נייח.

החלק הראשון של ההארכה כבר היה עם שליטה שלהם, והחלק השני של ההארכה כבר לא היה כוחות.

בתכלס השחקנים שלנו נפלו מהרגליים כבר דקה 80, ושאפו שהצליחו לשרוד עד דקה 108. אני גאה בילדים האלה, הם יכולים לעשות הפתעה במונדיאליטו.

כל הכבוד לילדים.

הדבר היחיד שאני מאוכזב ממנו הוא שרציתי שגארי לינקר יהיה עם פרצוף תחת היום. חבל . אבל כל הכבוד!

בלי להעליב את אנגליה ישראל וצרפת כולם היו באותה רמה בינוני טוב.

מישהו יכול להסביר לי למה הגול של חזיזה ׳קירב את מכבי חיפה לליגת האלופות׳ כמו שכותבים האתרים?
ברור לי שתיקו טוב יותר מהפסד אבל זה לכל היותר השאיר לחיפה תקווה בטח לא קירב אותה.

קישור הכולל את שרי זה מאוד בעייתי, עובד בליגה מול קבוצות חלשות ובקושי מול ב"ש ומכבי ת"א, באירופה זה לא עובד, עלי מוחמד ונטע לוי לא הצליחו לשלוט מחצית ראשנה מול הקישור הפיזי של היוונים ששלט באמצע המגרש, חייבים 3 בקישור ושרי שישחק מקדימה או שלא ישחק.

השוער חלש מאוד, בכל משחק חשוב הוא סופג שערים מאוד קלים, ספג שער באשמתו הישירה שיכול למנוע מחיפה לעבור שלב.

החלוץ החדש פיירו, למרות ההחמצות מדובר בתוספת כוח אדירה, כשנכנס כל המשחק השתנה, חלוץ מטרה שיפרק הגנות בארץ עם הכוח שלו, הוא גם מהיר ומאוד נייד.

מסכנים. המון רחמים יש לי עליהם.

למה הם המסכנים?

סרקזם

טוב,
לא יודע מה קורה לי פה לאחרונה עם פספוסי הציניות.

מעניין אם זה יפתח את התיק מחדש.

לא חושב, אבל עוד שאלה היא האם זה ישפיע על הקריירה שלהם.

שהמשטרה סגרה את התיק חשבתי שצריך לעבור הלאה. עכשיו אני חושב שלא רק שצריך לפתוח את הכל מחדש אלא צריך גם לחקור את החוקרים שסגרו את התיק הזה.

משה, זה דיון כדורגל ישראלי, לא דיון פוליטיקה :wink:

אצילי ומיכה - מהטיזרים לכתבה בהחלט לא ברור איך התיק נסגר מחוסר אשמה. נקווה שיתבהר מצפייה.

כמו שאני מכיר את כדורגלני ישראל, ברור שיש עוד מעורבים.

עכשיו מודלף עוד טיזר שאצילי כותב מפורש ״לא עם הבנות, אין להן 18״

אני לא יודע מאיפה אלמוג בוקר השיג את ההתכתבויות, מה רמת האמינות שלהן ואיפה זה היה שנתיים אבל סיבת סגירת התיק להבנתי היתה שהם לא ידעו שמדובר בקטינות.
ההתכתבויות האלה, ככל שהן נכונות, לא מותירות מקום לספק.

4-0 ענק של חיפה, כולו בצל של שיתוף הלכאורה בועל קטינות מסומם לכאורה.

הניצחון חוץ הכי גדול של קבוצה ישראלית באירופה

לראייה:
‏רק שתי קבוצות הצליחו לנצח את אולימפיאקוס ביוון בהפרש 4 שערים ומעלה במפעל אירופי. בכל ההיסטוריה. המבורג בשנות השמונים ומכבי חיפה הערב.

שאפו ענק לבכר ודל פיירו

אם פיירו מצליח לשלוט ככה מול הבלמים החסונים של אולימפיאקוס אז אני מרחם על הבלמים רבע עוף המשחקים בליגה שלנו, זה 25 שערים ומעלה לעונה בקלות השחקן הזה.

טכנית הוא לכאורה אשם בבעילת קטינות, לא בפדופיליה.