הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

המשחק כבר היה גמור, לא מצליח להבין למה אצילי נכנס חוץ מזה שהמועדון מגבה את השחקן.
מצטער, יש לי תחושת קיא עליו ועל מיכה, פשוט גועל נפש.
דרך אגב, חייב להזכיר שעל פי הכתבה יש עוד שחקנים בכירים בליגה שהיו שותפים להתנהלות הזאת. אני מצפה מהפרקליטות העלובה שלנו לפחות לפרסם את השמות, גם למראית עין, אפילו בהדלפה רחמנא ליצלן.

ובנושא אחר לאיש משכמו ומטה, יצור נלוז, שלא לומר אוטואנטישמי, שלא לומר בושה למדינת ישראל - יונתן כהן.

בפאנל שהיה עכשיו, הבחור יוצא כנגד הקהל של נבחרת ישראל בטענה שאנחנו גזענים, טוען בתוקף שדאבור לא עשה כלום, ושהשריקות לא קשורות בכלל לפוסט אלא סתם נתפסו אליו כי הוא ערבי. לא יודע מה יותר מבחיל אותי הערב, הכניסה של אצילי במחצית השנייה או לשמוע את היצור הזה משתמש במשבצת המנחה כדי לשקר בטלוויזיה בצורה בוטה ולכפות את הנרטיב השיקרי הזה לתוך השיח.

לכאורה ד"פ היה איתם וחתך בזמן כי היה חכם יותר משניהם.

אומרים שאם יבדקו את כל שחקני הכדורגל זה אומר שיפתחו תיבת פנדורה. שיפתחו.

לא יודע אם הם ידעו שהם קטינות או לא, המשטרה עברה על כל הדברים ויצא שהם לא ידעו שמדובר בקטינות וזיכתה אותם בחלק הזה. אני לא יודע מאיפה אלמוג בוקר ( המדוכדך ויש לי עוד הרבה מה לומר עליו) הביא את ההתכתבויות האלה שלא היו אצל המשטרה… אז ככה שאני לא מאמין לו כל כך אם בכלל. הבעיה היא שאני גם לא סומך כל כך על המשטרה וגם להם אני לא כל כך מאמין. אז נחכה לראות מה באמת היה שם עם הילדות האלה, אבל מהיסתכלות זריזה על החשבון שלהן ועל הפוסטים שהן העלו אפשר להבין שהן לא כל כך תמימות, (שאחת מהן זקפה את העונה הטובה של אצילי ליחסים שהיו ביניהם בפוסט שהעלתה) ואל תגידו מה הייתי אומר אם זאת הייתה אחותי או הבת שלי , כי מראש ילדה נורמאלית עם חינוך מינימאלי לא הייתה מגיעה למצב הזה אם היא לא מחפשת את זה. אני זוכר דברים גרועים יותר בחגיגות הבר מצוות בשכבה שלי. לסיכום עד שלא יתבהר האמת לא מאשים פה אף אחד, למרות שיחלו להגדיל ראש ולבדוק את הדברים לעומק יותר, אבל ככה זה עם רוק סטארים בכל העולם כמעט בכל תחום , זה החיים שלהם סקס סמים ואלכוהול.
ולגבי הסמים אם אתם באמת חושבים שהם השחקנים היחידים בארץ שעושים סמים אז צר לי לחדש לכם, לפני חודש בערך טסתי לפסטיבל ברומניה, היו איתי לא מעט שחקנים מובלים מליגת העל על הטיסה לא נראה לי שהם טסו לשם לעשות בטן גב… מהבחינה הזאת אם זה מקובל על המעסיק שלהם מי אני שישפוט אותם , הם לא אנשי ציבור והם לא חייבים לי דבר שיעשו מה שבא להם כל עוד הם לא פוגעים באחרים. ונכון שזה לא מקצועי וככה גם נראה הכדורגל הישראלי לצערי.

שהכל התחיל עוד טיפה סמכתי על המשטרה ואמרתי שאם המשטרה לא תמצא התנהלות פלילית אז אפשר לעבור לסדר היום. אבל עכשיו אני כבר לא בטוח. בהודעות נראה שהם יודעים שהם קטינות. וזה עבירה פלילית ומוסרית.

האופי של אותם קטינות לא קשור ולא מצדיק את זה. אצילי ודור מיכה הם הצד שאמור להיות בוגר ואחראי.

דרך אגב הבעיה הגדולה זה לא הסמים שהם לקחו (למרות שזה גם בעיה) אלא עם מי הם לקחו ומי הם עודדו לקחת סמים.

אני מניח שאם באמת ינענעו את העריסה הרבה זבל ירד ממנה. אבל זה מה שצריך לעשות עכשיו.

תכלס לא התחדש הרבה מהתחקיר. במישור המוסרי - איכסה בהחלט. במישור הפלילי - גיל ההסכמה בישראל הוא 16 ולא 18 (אלא אם פיספסתי משהו - בהתכתבויות יש עדות מפורשת שידעו שהן מתחת 18).

לגבי כל היתר - יש כאן לא מעט התעסקות מובנת בצהוב. מהקוק והאורגיות אני לא מתרגש, לא צריך להיתמם וזה גם לא פסול בפני עצמו במנותק מהקטינות. גם בגידות של כדורגלנים בבנות זוגן זה אמנם חרא אבל ממש לא חדש, ממש לא מסתכם באצילי ומיכה וממש לא הולך להשתנות.

מי אמר שאין למשטרה את החומרים האלה?

היה אתמול יוצא מהכלל טוב

אתמול חזיזה שיחק בקישור, שרי שיחק מתחת לפיירו ודויד, בגדול זה כמעט היה 3412
בתפקיד החופשי שאין עליו כמעט נטל טקטי ויכול לשחק משוחרר ולשחק איפה שרוצה שרי הוא הטוב בליגה שלנו.

חברים, מה אתם מקיימים דיונים על כדורגל בת’רד של הכדורגל הישראלי?
לכלכתם.

האם מכבי שיחקה כזה עילאי? ממה שראיתי (תקציר מודה) לא באמת היה משחק כדורגל. פשוט כל הגולים נכנסו ; זאת אומרת לא איזשהם מהלכי כדורגל מבריקים. כמו שנכנס ככה יכל גם לא להכנס.

לא היה שום שינוי. שרי כחלק מהשלישייה נראה ככה תמיד. כרגיל היה כתובת ראשונה אחרי חטיפת כדור אבל פחות לקח חלק בשבירת רגליים, מאבק על כדורים שניים וכו’ (למרות שעשה גם את זה)

https://twitter.com/osh15eni/status/1552767574403911681

בטח שהיה שינוי, חיפה שיחקה עם 2 חלוצים כששרי מאחוריהם, חזיזה שיחק הרבה יותר מאחורה מאשר ב 433 שחיפה משחקת בדרך כלל.

שיזדיין אבי גרייניק. שישאר בבית ולא ילך למגרשים. הטיפש הזה אפילו את הצעיף לא הצליח להכניס לשקית.

שיחק ווינג בק כי היו שלושה בלמים. לא חושב שאפשר להגיד שזה ‘שחרר’ את שרי. לא רואה קשר, הוא שיחק כמו שהוא משחק תמיד במשחקים גדולים כחלק מהאמצע. טיפה יותר מחויבות בהגנה והקווטרבק במעברים

מתי כן אפשר להגיד ? במקום 3 שחקנים לפני שרי היו רק 2, במקום 6 מאחוריו היו 7, היה עוד שחקן הגנתי(אחד הבלמים) שחיפה עליו מאחורה, סגר את החור איפה כל הבעיתיות ההגנתית כשמשחקים 433 ושרי בקישור.
הבעיה כשעוברים את קו הלחץ הראשון של חיפה ובגלל ששרי משחק בקישור והוא לא פיזי אז יש 2 קשרים בלבד ואם עוברים אותם מגיעים מול 2 הבלמים, השינוי גרם לכך שאחד הבלמים היה יכול לעלות ולעזור לעלי מוחמד ושרי וכך לייצור יתרון מספרי של שחקנים קשוחים בשטח שלפני בלמים, לכן החיסרון הפיזי והעבודה הטקטית ההגנתית הלקויה של שרי לא באו לידי ביטוי ואולימפיאקוס לא שלטה על המגרש כפי שהיה במשחק הראשון.
בקיצור היו 3 בלמים ו 2 קשרים אחוריים מאחורי שרי, במקום שזה יהיה 2 קשרים ו 2 בלמים.

לפני כמה חודשים כתב שיר אליפות לאותה קבוצה שאצילי היה כוכב ועכשיו בשביל הvirtue signaling שהוא יקבל מהחברים בתעשיה הוא עושה פוזות.

מונס דאבור לא היה צריך לפרוש מהנבחרת. הוא היה צריך לקבל בעיטה בתחת מהנבחרת. רק בתבוסתנות שלנו איפשרנו לו להמשיך לשחק בנבחרת.

מביך שהוא חושב שהוא עושה רושם בכך שהוא אומר על החברה הישראלית שהיא גזענית. סע סע מפה יא טמבל, אתה לא עושה רושם על אף אחד ומי שאוכל את הלוקשים המלאים בשנאה עצמית הזאת הוא מסכן. החברה הישראלית תמיד כיבדה ערבים ששיחקו בנבחרת, לא שמעתי שריקות בוז לנאתכו או כיאל כי הם לא יהודים, ולא היה לנו אכפת שהם לא שרים את ההמנון והסיבה הייתה ברורה.

הבנאדם יוצא נגד המדינה והצבא ואומר שאנחנו נשלם מלמעלה על הכל ואז אנחנו גזענים. שילכו לחפש, יהודי מחמד ועוד שונא ישראל. בושה שהוא שיחק בנבחרת.

לדעתי אתה מנתק את הקונטקסט.

חיפה שיחקה נגד קבוצה כבויה לגמרי שלא באה להתאמץ ובטח לא ללחוץ חזק. המשחק הזה היה קיצוני מידי כדי שאיזו התאמה טקטית תסביר אותו. בטח לא במקרה של שרי, שעושה אותו דבר על המגרש פלוס מינוס כשהוא משחק. וזו גם לא פעם ראשונה שלפני שרי יש לך מוחמד + פאני/לביא. חזיזה, שתופקד בקו, גם ככה בא לאמצע בחצי מהפוזשנים.

אולימפיאקוס במגרש הביתי שלה, מול קבוצה נחותה(על הנייר), עם תוצאה מצויינת מהמשחק הראשון, מול האוהדים הביתיים הכי שרופים בעולם ובמוקדמות ליגת האלופות באה לא להתאמץ ולא ללחוץ ? נו באמת.

שרי עשה את מה שהוא עושה בד"כ, רק שהפעם היה לו עוד שחקן מאחורה שיחפה עליו, מה שלא קורה כשמשחקים 433.

לא מבין איזה קונטקסט אני מנתק…

מסתבר שמכתב אחד שמנוסח ע"י טובי היחצנים במדינת ישראל יכולים להחזיר את הליצן aka אבי גריניק ללבוש את הצעיף בחזרה.

אם יעקב שחר רוצה לעשות משהו טוב. הוא צריך להודיע לו שהמנוי שלו מבוטל והוא לא רצוי בתור אוהד מכבי חיפה יותר.

עשה את הvirtue signaling שלו קיבל את היח"צ ציבור מהברנזה ועכשיו הכל נשכח. זה למה אסור לקחת מהם דוגמה או להתרשם מהם . אפס מוחלט.

אני יחסוך ממכם את הקליק בייט וישים פה תמונת מסך