הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

וואו זה אחד המביכים.
אחרי המגה-נחרצות שלו בסרטון הראשון (שלצערי ראיתי בטעות), הוא “חוזר בו” כי… מה? מישהו סיפר לו שאחות של הכלב של אצילי אמרה שהוא התנצל? אם הבנות הן אלו שחשובות לו, אז אולי שישאל אותן האם הן מקבלות את “ההתנצלות” של אצילי (רמז - הן לא, טוענות שאצילי ומיכה לא באמת התחרטו בשום שלב, ובטח שלא סולחות על האיומים שהן קיבלו משלל אוהדים ומקורבים).
אני יודע שאין כזה דבר פרסום שלילי והכול, אבל זה מביך אפילו ביחס לסדרת חינוך על השואה בבית האח הגדול…

אה, והוא גם השאיר אותנו במתח - לנבחרת ישראל הוא סולח…?? על ה"גזענות" של האוהדים שלה, שלא מתים על זה שמייצג אותם מישהו שהיה מעדיף לראות אותם מתים? או שאנחנו צריכים כולם לעמוד בשורה ולהתנצל בפני דאבור, וכמובן בפני גרייניק עצמו? מה נעשה בלי דעתו המלומדת של בן-אדם שהתפרסם מלשחק ילד בן 25 עם בעיות דיקציה ובלי חולצה?

הסרטון הראשון הייתה בדיחה מצחיקה, הסרטון השני הוא בדיחה לא מצחיקה

בקיצור בדיחה…

רק אניח את זה פה ואתן לכם להחליט בעצמכם מה דעתכם על התגובה שלה.

אז זה נכון. האויבות הכי גדולות של נשים הן באמת נשים.

כדורגל ישראלי במיטבו

אני לא רוצה להישמע גזען אבל יש כאן פספוס קומי אדיר. יכל להביא להם גמל.

מוחמד עלי נותן נוק אאוט ללימסול

חיפה הזאת היא קבוצה מהנה ומצויינת איזה כיף לראות

הקהל שלה רמה גבוהה מאוד מאוד

אני לא מבין בכדורגל ישראלי כלום. כלום ממש. אבל ברק בכר הוא המאמן הישראלי הכי טוב שאני זוכר. הקבוצות שהוא בונה משחקות מעולה, יציבות ועם מנטליות מנצחת.

ואני מקווה שהוא שם לב ל2 מצבים שיכלו להיות גול בטוח ושהוא יעבוד עליהם. חזיזה עם 2 מצבים שהיה צריך למסור לשרי ובמקום בעט. אני חושב שהכל טוב ויפה לנצח 4-0, אבל מה היה קורה אם זה היה משחק על ההעפלה לשלב הבתים והתוצאה מאוד צמודה? זה מצבים שקבוצות רציניות לא מבזבזות.

בהחלט מאמן ענק.

מבלי להוריד מברק בכר וצורת המשחק של חיפה (שלא רעה גם אם היו עומדים מולם קונוסים), צריך להזכיר שחיפה נהנית פה מהרבה מזל עם ההעפה של הרוסיות ועם ההגרלה.

איפה ההגרלות שלה וההגרלות של מכבי תל אביב בדרך לצ׳מפיונס.
גם עכשיו, אם מכבי תעבור את אריס, היא תפגוש את ניס שעל הנייר יותר טובה מכל מה שחיפה פגשה ותפגוש ביחד.

אני חושב שאתה קצת מערבב בין הדברים.
זה שהרוסיות והבלארוסיות לא משחקות לא משחקות עזר לכמה מדינות אבל לווא דווקא בהכרח לישראל.

דווקא מי שניצלה את זה שאין רוסיות כדי להתקדם בדירוג אלה הקפריסאיות שהיו להן 2 נציגות במוקדמות בפעם הראשונה בגלל הניקוד הגבוה שאפועל ניקוסיה שהייתה חברה כמעט קבועה בשנים האחרונות במפעלי ליגת האלופות והליגה האירןפית דאגה לתת.

חיפה קיבלה את ההגרלה הקשה ביותר על הנייר בסיבוב הקודם והמזל שלה מעט העיר יותר פנים שהיא לא קיבלה את אותה אפועל ניקוסיה עם הניסיון והכדורגל הטוב שנפלה בליגה שנה שעברה ולמעמד המכובד הגיעו האלופה אפולון לימסול שזאת ההופעה הראשונה שלה במעמד וא.א.ק. לרנקה שכבר הודחה בסיבוב המוקדמות בשני של מסלול הלא אלופות.
הקפריסאיות קיבלו מתנה ולא ניצלו אותן כי הן לא טובות מספיק.

אם חיפה אתה פוגשת את הקפריסאית הרגילה מניקוסיה שכבר חוותה דבר או שתיים מניח שזה היה מעט יותר קשה, לא בלתי עביר אבל יותר קשה.

בקשר לסיבוב הבא לפגוש את הכוכב האדום או את אלופת רוסיה זה אותו דבר מבחינתי, אין הבדל גדול.

בקשר למכבי ת"א היא מדורגת לאורך כל הדרך, היא באמת פשוט נתקלה בחוסר מזל עם ההגרלות הכי קשות שהיו לה בכל סבב, בדרך כלל ההגרלות שלה מעט קלות יותר.

חיפה התחילה טוב, אבל ככל שהדקות חלפו היה נראה שזה הרבה יותר באשמת הכוכב האדום. ברגע שהסרבים הדליקו מבערים זה כבר לא נראה כוחות, ואם זה ימשיך ככה אז הם לא יכולים לבנות אפילו על הדחה מכובדת.

מדהים. 20 דקות זהות ל20 הדקות בתחילת המשחק. הכוכב האדום לא על המגרש.

לא יודע איך חיפה הצליחה להביא את הקרנף הזה, אבל לא נראה לי שהוא יספיק לשחק משחק ליגה אחד, עד לסגירת החלון הוא כנראה לא פה.

שאפו ענק לחיפה. כנראה שזה לא יספיק כדי להעפיל, אבל לחזור מפיגור אחרי שאיבדת יתרון (בטח מול קבוצה טובה יותר) זה לא פשוט מנטלית.

פיירו אכן חיה רעה. לא רואה שחקני הגנה בארץ מתמודדים איתו.

מכבי חיפה קבוצה גדולה!!

בלי לפתוח פה, הקבוצה הנוכחית של חיפה היא ההתקדמות שאנחנו רוצים לראות בכדורגל הישראלי.

לא נשברת מנטלית, במקום להתפרק בחצי השני עושה מהפך בחצי השני ומחזירה לעצמה את הניצחון.

סמי עופר והקהל של חיפה זה איצטדיון שמביא נקודות

הלכתי לבדוק כמה קבוצות היו מדורגות גבוה יותר ממכבי השנה (66).
מקום 58 הפועל ב2011,
מקום 63 מכבי ב2018,
מקום 64 הפועל ב2012.

ועדיין הם קיבלו את ניס, שלא שיחקה באירופה בשנים האחרונות ולכן הדירוג שלה ככ נמוך. אחרי המחצית הראשונה זה נראה כאילו למכבי אין סיכוי לעבור את המפגש הכפול הזה, והאמת אני גם לא רואה ישראלית מהשנים האחרונות שכן מסוגלת. אולי מכבי חיפה של לפני 20 שנה או משהו.

בינתיים במחצית השנייה זה נראה יותר טוב מבחינת מכבי (מניח שבעיקר כי חם ממש) אבל הבדלי הרמות עדיין מאוד גבוהים.

תשמע, אתה חייב להפוך את זה לעבודה קבועה, תדרוש מיליון ש’'ח לעונה ממנהלת הליגה, רק תבוא כל מחצית במשחקים באירופה ותכתוב שאין סיכוי :wink:

מכבי באמת השתפרה במחצית השניה (או שניס נחלשה) ועדיין, זו תהיה הפתעה גדולה בעיני אם היא תצליח לשרוד את המשחק בצרפת.

במילה אחת: שוסאקו

ואכן, הבדלי הרמות הם תהומיים, 3-0 קליל לצרפתים בגומלין.