הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

האמת שיצא להם טוב.
השמועות (שאין לי מושג על מה התבססו) דיברו על משחק ראשון בפריז בחוץ.
חשבתי שזה יגרום לזה שפריז יגיעו לארץ בסוף הבתים אחרי שהבטיחו עליה ובלי מסי והכוכבים. פריז מחזור שני זה אומר שכולם כאן בהנחה וכשירים.

נתניה קבוצה מעולה, אבל חצי שעה מול מכבי חיפה א’ היא התפרקה לחתיכות, קבוצה מפחידה ומדהימה בנה בכר, רק להביא 2 בלמים זרים עכשיו.

לחיפה העונה יש סגל איכותי מאוד מאוד

אם יבואו עכשיו גם 2 בלמים זרים או את אל חמיד ליגה ובלם זר לאירופה היא גם תצליח לשלב יפה בין שניהם

חיפה קבוצה מפלצתית במונחים של קבוצה ישראלית, לא רואה שום קבוצה ישראלית שיכולה להתמודד איתם אם הם מתחזקים בעוד בלם.
אגב, זה לא עמדה שהם חייבים להתחזק בה, אבל גוש כהן הוא לא שוער שמביא נקודות.

מישהו ראה אתמול את המחאה של אוהדי הפועל תל אביב ואני ביניהם? עם כדורי הים, זה לא קרה לראשונה האמת, החל ב-2011/12 כבר במחזור השני עם השיר “לפעמים יש אכזבות והפסדים - אבל קבוצה לא מחליפים”. אני מתקשה להאמין למה האולטראס ‘קיפל’ את המחאה מיד בלי לקבל תשובות אמיתיות. אני עשיתי מהר מאוד את הסוויץ’ שלי - הפועל בדרך לעונה קשה בתחתית, אני מקווה שנינצל כמה שיותר מהר.
לא חושב שהיה דבר כזה בכדורגל שקבוצה מוכרת כל שחקן שאפשר - אם הם היו יכולים אז גם את דור רומנו הם היו מוכרים ואת שער5, שי אליאס לא לחץ לעזוב להפועל באר שבע. מחפשים עוד אקזיט ועוד אקזיט ולא משתמשים בכסף אשכרה, 20 מיליון שקלים שלא הלכו לחיזוק או כיסוי חובות וזה היה צ’אנס נהדר. העיקר יש 8,500 מנויים.

אין להפועל אמצע כמובן, כולם מרגרינה והייתי מתחנן לשי אייזן שיחזור. ככה רפואה לא מגיע לחגים. גוטליב לא יכול להיות שחקן מוביל, אוז’בולט תקוע בכנף מסכן. שני שחקני התקפה ויפה שעה אחת קודם, אבל זה לא יקרה.
ועדיין נקודת אור: לאיוס, שהתלהבתי ממנו כבר בגביע הטוטו. אם היה פה מאגר סטטיסטיקה רציני כמו Opta - הייתם רואים אתמול איזה 80% הצלחה בדריבל. הוא מזכיר את גילי ורמוט בסגנון שלו. תמיד מסתדר מול הבלם, מהיר, חכם, אבל אין לו עם מי לשחק ולכן יסיים עם 3 ו-3.

מכבי חיפה? עצוב שפלאניץ’ התפתה לכסף ופרש מכדורגל, הם עשו קמפיין מוקדמות מדהים והייתה לי צמרמורת עוד קודם לקרוא את כל הריאיונות של יעקובו ועדיין אין על הקבוצה של 2003 שהערצתי גם כאוהד הפועל

היה שחקן העונה באליפות הראשונה.

אם מכבי תל אביב תביא בלם פלוס קיצוני תיהיה תחרות. אני אפילו מהמר שהאליפות תיהיה צהובה (אם הם מתחזקים)

אגב פיירו זה ממש מצחיק. הבנאדם לא יודע לבעוט בכדור

@Raulito-7 הם לא זורקים כדורים בדרייב אין בדרך כלל נגד מכבי?

לדעתי יחליפו את קובי פלוס שחקן או שניים וזה נראה קצת יותר טוב, אם כי בטח לא ברמה של נתניה כמו שציפו. אליאס זו אבדה. גם אוהד של הקבוצה וגם שחקן מדהים לליגה מבחינת פיזיות בקישור. מאלה שכנראה לא אירופה אבל יכולים להיות שחקני הרכב עשר שנים. כרגע האיזון בין צעירים לותיקים לא טוב. אין הגנה

אני לא יודע עד כמה קובי רפואה הוא הבעיה, כל מאמן אחר יהיה בובה. יש לי כמה הצעות לשינויים קוסמטיים עם הסגל הקיים אבל גם דור אלו במקום בן ביטון או קייס גאנם בהתקפה שנרים לו כדורים - זה לא מספיק טוב, בטח כשהקבוצה נקלעת לפיגור די מהיר. הייתי מתחיל בהחלפת השוער.
על הקיץ הזה היה רשום שדורון ליידנר יעזוב וזה בסדר גמור, אושר דוידה זו די הפתעה של הרגע האחרון. שי אליאס, ואני לא חבר שלו, מקורב אליו או מדבר איתו באינסטגרם - לדעתי לא היה נחוש לעזוב את הפועל וכלל לא חשב על זה. הוא היה יכול להיות כאן שחקן הרכב של 30 משחקי ליגה בעונה מינוס הפציעות ואינסוף הצהובים שהוא סופג, להתקדם יחסית וכן הלאה. הוא בטח לא אמר ‘זה הזמן שלי להתקדם’ ואפילו פוסט הפרידה שלו באינסטגרם הוכיח זאת. הפועל קיבלה הצעה בגובה סעיף השחרור שלו פחות או יותר ואליאס זרם עם הסיטואציה.

מסכים שבאליפות הראשונה הוא היה נהדר, והביא הרבה נקודות, אך מאז יש דעיכה ביכולת, הוא עושה את מה שעליו לעשות אך לא מביא שום אקסטרה.
קשה לי לראות את מכבי תלאביב לוקחת אליפות השנה, זה יקרה רק אם חיפה תאבד הרבה נקודות עקב הצמפיונס.

הקהל של בית"ר התנהג זוועה ומגיע לקבוצה עונש על זה (כי ככה עובדים העונשים בליגה המפגרת שלנו), אבל מסע הטיהור שעושים לרמזי ספורי שהתגרה בהם שוב חושף את הצביעות של התקשורת.
תחפשו מה כתבו על הפיו פיו של ערן זהבי אותם אלה שעכשיו מסנגרים על ספורי וכן מה אמרה התקשורת על ההתגרות של פניני/ווילבקין בכדורסל באוהדי 2 ההפועל.יות.
טוטו תמוז הורחק(!) על הרבה פחות מזה, אין סיבה שרמזי ספורי לא קיבל לפחות צהוב על ההתגרות וכן ביקורת תקשורתית נוקבת אבל באמת שאין לי צפיות.

• אולי אולי צהוב
  • הוא לא היה קרוב ליציע של בתר
  • בטוח שהוא לא חטף קללות קודם?
  • מעניין למה דווקא החגיגה שלו מפריעה להם
  • סמרטוט רצפה עמיחי שפיגלר

זוכר את זה?

זאת התגרות. ובכל זאת לא היה שום צהוב ושום דבר (מעבר לזה שהגיע בכל מקרה על הורדת החולצה), וכמובן שהקהל של ה-80 אלף בברנבאו לא הפגין חצי מהאלימות של האוהדים של בית"ר.

הקהל בארץ (לא רק של בית"ר) פשוט תת-רמה, ואין כאן מינימום של תרבות ספורטיבית. שאנשים ילמדו איך להתנהג.

וזה בלי קשר לזה שעמיחי שפיגלר מאוס מכל החורים. “המחנך הלאומי” עאלק.

אני לא מסכים וזה לא שייך לזה שאני אוהד הפועל תל אביב, כי אני יודע יפה מאוד ‘להציג’ את הרעות החולות בקהל שלי, שער5 והאולטראס וכן הלאה.

רמזי ספורי לא התגרה, רחוק מזה. הוא סימן על החולצה כמו מרקו אסנסיו והניף אצבעות למעלה כמו שהוא עושה אחרי כל שער. והיה מותר לו גם לנשק את הריצפה כמו שעשה אחרי שער הניצחון במדי הפועל בטדי בדקה ה-90 ב-2019. זה לא משנה בכלל אם זה היה שער לא חשוב שלא השפיע על המשחק, גם אם זה היה גביע הטוטו או משחק אימון. מותר לשחקן כדורגל, גם אם הוא ערבי - לחגוג את השער שלו נגד בית"ר ירושלים, זה הדבר הכי מרגש שיש עבור שחקן - להבקיע, וזה היה במשחק ליגה ושער בכורה אחרי שעלה מהספסל. קלאסה? אין ולא תהיה לו וברור שהמשחקים נגד בית"ר הם שונים עבורו. אין מקום לאלימות.

מקצועית: בית"ר חיה מהיד אל הפה אבל ככה זה שבונים קבוצה בדקה ה-90, היא קיבלה שני משחקים לא קלים בכלל בפתיחה ויוסי אבוקסיס הוא קצת מהמאמן הממוצע, היא תישאר בליגה. דנילו אספרייה שחקן מעולה ביחס למצב של הקבוצה. אופיר קריאף שחקן דוחה. גם בית"ר הייתה רוצה את הפועל במחזור הבא ולהיפך.

טוב, כדי להבין מה שבאמת היה נאלצתי לצפות ב 2 פרסומות מעצבנוץ ואז תקציר המשחק, לא רואה שום התגרות של ספורי, לא אדום ולא צהוב ולא קרוב לזה, לא רץ לקהל של בית"ר, היה באמצע המגרש כשהרים קצת את החולצה.

מה שכן לבית’‘ר יש חרא קבוצה ושוער ליגה א’

זה הולך להיראות השנה עם הרבה תוצאות של סיטי ובאיירן.

נראה שהשנה יש 3 קבוצות מעל הליגה

הליגה כליגה חלשה מאוד גם אם לא יגידו את זה באולפנים הממוזגים, אבל מאבק האליפות יהיה טוב. מכבי תל אביב התחזקה - ערן זהבי ו-ולדימיר איביץ’ אחראים על חמש האליפויות שלה בעשור הזה, מכבי חיפה התחזקה מאוד על אף הוויברח של בוגדאן פלאניץ’, הפועל באר שבע התחזקה (גם אם המשחק אתמול נגד הקונוסים של בית"ר ירושלים זה לא מדד וזה לא נראה קבוצה ששוטפת את המגרש פתאום), ליגה של שלוש וחצי קבוצות+ מכבי נתניה כמובן. מאבק האליפות יהיה טוב והעונה האירופית של כולן עד עכשיו מוצלחת. בית"ר ירושלים במצב עצוב, הפועל בעונת המאה החגיגית תהיה פח אשפה. אלה הקבוצות שלפיהן קובעים פחות או יותר.

דיברו הרבה זמן על יונתן כהן בהקשר של מכבי תל אביב וזה רכש נכון רק לאור עזיבתו המוזרה של פריצה. היום בכלל ראינו מערך של שלושה בלמים (סבוריט מת לחזור להיות מגן). זהבי ויובאנוביץ’ בשפיץ כרגיל, גלוך משחק - למה לא, למה לא, גם גויאגון ויש את קניקובסקי מחליף. יונתן כהן חותם מחר, נניח, איפה הוא משתלב בסצנה? מישהו מביא שחקן כזה כדי שיהיה מחליף? עם הפרצוף החמוץ שלו?

אתם מבינים מה זה? כשליברפול מפרקת את בורנמות’ 9-0 אז זה מראה על העוצמות שלה ושל הליגה האנגלית, אבל כשמכבי ת"א מביסה 6-0 את הפועל חדרה אז “הליגה חלשה”.
צביעות. ליגת העל לא נופלת בשום דבר מהפרמיירליג.

לא נראה שנהנה ממכבי חיפה בחצי השנה הראשונה של העונה, בליגה תשחק מכבי חיפה ב’ ובצ’מפיונס מכבי חיפה א’ תפסיד כל משחק.

אבל כל הצמפיונס הזה (בהנחה סבירה שחיפה לא משיגה בצמפיונס את מקום 3 ובטח לא את 1-2) נגמר בערך במחזור 10-11.

זה די תחילת עונה.

מספיק זמן כדי להרוס עונה בליגה, אבל הנה בכר לא מחכה ומכניס את 3 התותחים הכבדים כבר במחצית, וחיפה נראית שוב מפחידה.