הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

התור לכרטיס

איך מגיעים לזה?

@sari.23.11
לא רוצה לנפץ לך את האשלייה אבל אם אתה לא מנוי או בעל רכישות קודמות ממנוי הגרין פלוס אין לך באמת סיכוי לכרטיס.

אין באמת מכירה לקהל הרחב.
יש 20 אלף מנויים שמקבלים קדימות מכירה, עוד 7 אלף מנויי גרין פלוס שמקבלים קדימות.
יש כרטיסים לאופ"א וקהל חוץ ואם לא יהיה יקצו רכישה נוספת לגרין פלוס.

בגדול הרצון הוא לאוהדי חיפה באיצטדיון ויש יתרון לפי היסטורית רכישות קודמת.

נוסף מקצים לכל מנוי או מנוי גרין פלוס לקנות רק כרטיס אחד, אי אפשר גם וגם.

אם ככה, נשאלת השאלה איך קונים כרטיס של קהל חוץ.

מה שמצחיק זה שאני מנוי ואני חייב לחכות בתור לאנשים שלא יצליחו לרכוש.

לא בטוח 100 אחוז מה אני אומר אבל חושב שקבוצת החוץ צריכה לבקש הקצאה לפי הביקוש שיש לה

חיפה מחתימה 2 בלמים אפריקאים שלא הצליחו בבלגיה בגלל טכניקה לקויה, נראה ששניהם חזקים מאוד פיזית ובכדורים גבוהים.
בצ’מפיונס לא נניע כדור ורק נרחיק ולכן החיסרון הטכני לא קריטי, בליגה שלנו הקצב מאוד איטי ואף קבוצה לא לוחצת ובטח שלא את חיפה ויש את פיירו לכדורים ארוכים אז החיסרון עוד פחות קריטי.
אם הם חזקים וחסונים כפי שמספרים לנו אז החתמות טובות של הירוקים.

בסוף העונה שעברה לחצו את חיפה וזה עבד יפה. אחת הסיבות שהביאו את פיירו שאמור לספק פתרון לא רע לזה. נצטרך לראות. בינתיים באר שבע שומטת נקודות בבית נגד אשדוד

בהצלחה ליהורם ארבל

https://twitter.com/matis8n/status/1565648587622699009/photo/1

בנו את הקבוצה אולי הטובה בתולדות הכדורגל הישראלי והשאירו ליצן בשער, לא מביא נקודות ומחלק מתנות.

אני מבין שהבלם החדש שמשחק היום הוא הבלם הקטן מבין הצמד שחתם, אם זה הקטן מעניין איך הגדול נראה :flushed:
עם צמד כזה נראה לי שקשה מאוד יהיה לקחת אליפות ממכבי חיפה.

באר שבע כרגיל מול חיפה לא באה לשחק כדורגל אלא לעשות פרובוקציות ומשחק מלוכלך, מזל שה VAR שם לב לאדום.

וואלה לא היה צריך var בשביל האדום הזה הוא אחד הברורים.

ב"ש בשנתיים האחרונות באופן קבוע באה להתסיס מול חיפה, כל משחק כמעט יש אדום ומהומות

חיפה קבוצה עם ביצים…וואחד קוחונס

נכנס מחליף דקה 66 וכובש שער ניצחון דקה 62, מלך.

מכבי חיפה לנוער מנצחת 0-1 את אלופת אירופה המכהנת בנפיקה בליסבון

הישג נהדר

עוקצת*

מתאים יותר לדיון התקשורת ועדיין:

מונולוג פתיחה מרגש מאוד של טל פרידמן באולפן ליגת האלופות, בלי קשר לכך שהייתה לו היכרות מוקדמת עם מודי.

אני מנסה לחשוב אם הייתי במקום קרבניטי הערוץ מי הייתי לוקח כדי שימלא את החלל העצום הזה או ינסה לפחות. בחירה מעניינת למרות שטל פרידמן לא ממש מתעניין בכדורגל. בכל מקרה, נאום יפה שעשה הרבה כבוד לערוץ, עכשיו אפשר להמשיך הלאה ו…לוותר על התענוג.

לגבי המשחק הערב: הייתי פותח עם עומר אצילי חד וחלק, דין דוד נראה גרוע מאוד למרות שהוא כן לוחץ. אצילי שחקן עם איכויות. בכל מקרה המשולש שרי-חזיזה-מוחמד יהיה קריטי כי הם השחקנים המגוונים. מכבי חיפה לדעתי תשחק לא רע בכלל אבל בדומה להפועל ב-2010-11 נגד בנפיקה - תפסיד על הקטנות ותהיה חסרה את הגרוש ללירה. אבל אין לה מה לדאוג כשיש מאמן גדול כמו ברק בכר והיא צריכה ליהנות מכל רגע מהחוויה הזו. אמנם לשחק קצת כדורגל אבל לא לשכוח את מקומה. חבל שפלאניץ’ איננו ומה שבטוח זה שהירוקים עם השוער הכי גרוע שהיה לקבוצה ישראלית במפעל. בהצלחה!

מה שטוב לצ’ולו ומוריניו טוב גם למסאיי דגו :wink:

דין דוד בכושרו הנוכחי זה לשחק עם שחקן פחות, לא מבין חמה בכר ממשיך להתעקש עליו.

בכללי לא מבין מה הוא קשור לענף זה לא שהוא חלוץ מטורף או משהו. הייתי עולה עם אצילי או כל שחקן התקפי אחר במקומו או לחלופין משנה קצת מערך ומעבה את הקישור.