הגרסה שלנו למשחק :: כדורגל ישראלי

אני קורא כל מיני מונחים כמו דגו בול וכו’… זו ליגה של אנטי כדורגל, הגבהות וכדורים שניים. צריך הגנה טובה, שחקני התקפה מותאמים לליגה ומספיק איכות שתאפשר לשחק כדורגל מגעיל ולעלות

ולאט לאט הגיעה הבשורה המרה. בהתחלה לא בטוח, והלא בטוח הפך להיות די בטוח מהר. מנהיגי האולטראס, במעשה חסד אחרון, ביקשו לא לדבר. האחות שלו הייתה ביציע, ולא רצו שיראו שיש משהו חריג. אז הם המשיכו לשיר, ולחגוג, למרות שידעו שזה נגמר, כדי שלא תרגיש משהו. אבל בצד, אנשים הלכו ובכו.

https://x.com/chaimlevinson/status/1830565636323283190

מכירים את זה שאתם משחקים בשכונה, מקבלים טלפון/נפצעים/גמורים מעייפות, חייבים ללכת הביתה אבל אם תלכו תשאירו שם 9 אנשים ולא יהיה משחק אז אתם נשארים כי אתם לא אנשים זבל?

אז הפועל תל אביב נשים:

ואי אפשר שלא להיזכר במקבילה הגברית:

ענף מקצועני ללא ספק

זה כי לא נותנים להן שכר כמו של גברים. אם היה שיוויון, אז הן לא היו משאירות את הקבוצה ב-9 שחקנים אלא הולכות לחתונה כל ה-22 ונוטשות את המשחק באמצע.

מחצית מצויינת ומפתיעה של ישראל מול בלגיה שמסתיימת ב-1-1 שכמעט היה 1-2

יפה לראות שלישראל לא רועדות הברכיים
פחות מוכשרים בלי ספק אבל לא מעיפים כדורים ןעולים הרבה להתקפה

רק שימשיכו ככה

עריכה: וזה נגמר…

כמה מילים על הנבחרת: הפסדנו אבל היה כיף, באמת שזה לא נורא כל כך. אולי זה משום שלא אכפת לי אבל לא הייתי עצבני מהסיפסול של אוסקר גלוך כמו כולם ולא צריך לעשות רעידת אדמה. הנבחרת הייתה טובה מחצית נגד בלגיה ועוד מחצית נגד איטליה וכמובן הפסידה וזה צפוי, אין לנו שחקני הגנה נורמליים, הכושר הגופני וכדומה. רן בן שמעון פחות נורא מהמאמנים הקודמים ויצא לי לחשוב “מה היה קורה אם” - כי בזבזנו קמפיינים. זה שאין שלושה בלמים על אוטומט זה מרגש. מה שכן עכשיו מגיע הדבר האמיתי, כלומר אחרי נבחרת צרפת שתיתן לנו שלישייה ברוורס. כי כשאתה אנדרדוג מובהק נורא קל והמוטיבציה בשיא ותמיד אפשר להשתמש בזה שאפילו אין לנו את “יתרון הביתיות”. כשיגיעו היריבות הנחותות על הנייר בואו נראה אם נראה נבחרת מסודרת שלא מאבדת את הראש אחרי רבע שעה לא טובה ושמסוגלת לנצח.

קצת באיחור: אני חושב שמכבי חיפה הביאה חלוץ בהרבה מאוד כסף - פיירו - הוא לא ממש היה שווה את זה (מוגבלות גדולה מאוד עם הכדור וגם אחוז ניצול מצבים לא מספיק), על אף התעלות חשובה בדרך לליגת האלופות (אז בעקיפין) וכעת היא מוכרת אותו בסכום גדול הרבה יותר - כפול - הצלחה כבירה. כמובן שהעיתוי קצת בעייתי אבל אף אחד לא ייתן לעונה הזו ללכת לפח, יגיע חלוץ וחלוץ טוב. צריך לזכור שלמכבי חיפה גם אין אירופה ואולי המערך הכי טוב עבורה הוא עם חלוץ בודד. חיפה מתבססת על הקשרים שמבקיעים הרבה. ליאור רפאלוב כן מסוגל לספק מספרים ואולי גם גדי קינדה, דולב חזיזה חזר ויש את דיא סבע.

לא בכדי פיירו הוא היה אחד מהשחקנים הכי מעוררי מחלוקת במכבי חיפה בשנים האחרונות [לא דבר על אלה שנכשלו כישלון חרוץ]. יכול להבין את אלה שאהבו אותו - היה שחקן שאכפת לו, כשיר יחסית, אחראי על רגעים יפים כמובן עם ההעפלה לליגת האלופות, ויכול להבין את אלה שלא ירד חלק בגרון בגלל שבאמת היו לו ליקויים ברורים מאוד עם הכדור, לא ביקשו שייצור יש מאיין כמו חלוצים גדולים אחרים שהיו בליגה בשנות ה-2000. אבל כשאתה מוכר אותו בסכום למעלה מכפול זו הצלחה אדירה. אני גם שוב אומר שאי אפשר להתייחס למספר השערים בלבד, צריך לבדוק מעבר, מכבי חיפה גם במשחקים רעים הייתה שווה כמה מצבים לגול, בעיקר בגלל הקשרים הנפלאים שלה.