טקטיקה :: סגנון המשחק לאן?

זה מה שגם טל אומר… :stuck_out_tongue_winking_eye:
יש לו אפילו תמונה של הנחש משחק כדורסל עבור אספניול…

בנינו, קשה להאמין שחלק נרחב מההחלטות לא נגוע בשחיתות (כמו רכישות תמוהות מקבוצות שלנשיא שלהן יש חברה שעושה עסקים עם חברה בבעלות הנשיא שלנו. וכמובן עוד דוגמאות שלא בא לי לחזור עליהן שוב). אבל יש גם החלטות טובות - חלקית.

פעם פעם, משה וטל התעקשו שהנהלת רוסל \ ברתומיאו מנסה לעשות ככל יכולתה בשביל לחסל את מורשת קרויף מהמועדון.
אני לא יכול להבין את זה כמשהו אישי נגד קרויף, זה נשמע לי יותר מדי נגוע במעשיות טלנובלה.
אני נוטה יותר להיות ציני ולהאמין בכסף.
כסף שעובר למקורבים בצורה של תפקידם במועדון או ברכישות נגועות בשחיתות כאמור.
וגם בעלי תפקידים (חדשים שמקרוב באו) עם זין קטן ואגו גדול - שפועלים בהתאם…

יאללה, עוד שנה וחצי למנייאק…
(נדמה לי)

ברור שאני יותר “מאמין” לקטע שהכל מוכוון כסף, אבל לפעמים זה נראה (לפחות לי) שיש דברים שלא עומדים אפילו בשיקול הזה.
העניין הוא שיש במועדון כמה גורמי עניין, או גורמי השפעה, מבחינת הרכש וניהול הסגל, ובמקרה הטוב כל אחד מושך לכיוון אחר. במקרה הרע הם מושכים לכיוונים מנוגדים.
בגלל זה אמרתי שהייתי, איכשהו, מבין קו מנחה אחיד שכולו אומר שחיתות, או רק שחקנים עם שם, או קמצנות, או פזרנות או לא יודע מה. לא הייתי מסכים עם כל קו מנחה, אבל לפחות הייתי מבין מה עומד מאחוריו. הבעיה היא שכרגע יש איזה 3-4 קווים כאלו, ובמצב האופטימי אחד מהם הגיוני.

אני חושב שהמילים שאתה מחפש הן קיצורי דרך וקיבעון מחשבתי. ביחד.
הלך שם גדול? לא חושבים בצורה יצירתית וישר שופכים כסף על הכוכב התורן כדי לשים פלסטר מתוך הנחה שמה שלא שבור לא צריך לתקן.
כשרון גדול וצעיר רוצה לעזוב מחשש לדקות וההתפחות שלו כשחקן? סע חביבי. לא חושבים מחוץ לקופסא.
שחקן צעיר מחוץ למועדון קצת מסבך את העניינים? להתראות.
מועדון כדורגל כמו ברסה לא יכול להתנהל כמו הגנגסטר של השכונה, חלון העברות מורכב.
עושה רושם שמה שלא מסתדר לכם עם המספרים שההנהלה תכננה להשקיע אין סיכוי שהוא יגיע. אלא אם היא תכננה להוציא הרבה כסף או לשלם סעיף שחרור.