מחזור 6 ליגת האלופות :: מול טוטנאהם בקאמפ משחק לפרוטוקול

לא יודע אם אשב לראות את זה, פציעות כבר יש מספיק לצערנו אז מנוחה, רוטציה רחבה וגם טבילת אש של צעירים תבוא בברכה.

אותי אישית מעניינים משחקי הרוטציה לא פחות ממשחקים גדולים.
יש המון פוטנציאל בסגל הזה שעוד לא מוצא עד תום וזה בדיוק הזמן לנסות לנקז עוד חומר איכותי.

אני מדבר בעיקר על הקישור, הייתי רוצה לראות שילוב של וידאל בקישור האחורי, ארתור וקוטיניו כ50-50. זה יהיה מאוד מאוזן ובעל פוטנציאל עצום לדעתי.

בהגנה לא התרשמתי ממרנדה כלל וכלל, עם זאת עדיף שיהיה כדי לתת מנוחה לאלבה. צוות הבלמים וורמאלן ולנגלה ומגן ימני יהיה סמדו שימשיך לצבור ביטחון ותיאום.

בחוד הייתי רוצה לראות דמבלה מלקום ומוניר, אבל מסי השנה עם תאבון באלופות ולא בא לי להרוס לו. מה שלא יהיה, שייתן לילדים לשחק.

הרכב שלי ;
סליסן
מרנדה לנגלה וורמאלן סמדו
קוטיניו ווידאל ארתור
דמבלה מוניר/מסי מאלקום

משחק טוב לרוטציות ולניסויים
יש לטוטנהם סיבה לשחק?
לגבי מירנדה, הוא בקושי שיחק בבוגרים. תקן אותי אם אני תוהה.

ניצחון של טוטנהאם והם בשמינית, הפסד/תיקו והם תלויים באינטר.

מאלקום כמובן פצוע ולא בסגל, מאמין שנראה שלישיית התקפה שכוללת את קוטיניו, דמבלה ואחד מבין מסי/מוניר (כאשר מסי לדעתי לא ישלים 90 דקות כך או כך). לגבי הקישור - 90 דקות של אלניה וחזרה לשגרה של ארתור יהיו מעולים, פיקה ואלבה צריכים לקבל מנוחה גם הם, ולא הייתי פוסל מחצית מחצית בין לנגלה לפיקה כדי לשמור את שניהם לליגה ולהמשך.

מירנדה אכן קיבל דקות ראשונות בבוגרים החל מהעונה, אבל גם בבארסה ב’ יש ירידה מאוד ניכרת בכושרו. ממעט להיות פעיל התקפית ועושה המון טעויות בהגנה, למרות קדם עונה מעולה מבחינתו שנתן המון תקוות למחליף אמיתי לאלבה, נראה שלפחות כרגע זה ממש לא שם.

מסי ואלבה בספסל, אבל ראקיטיץ ימשיך… אלניה ומירנדה. בהרכב.

מסי נח, רקיטיץ לא…

בתור אחד שמאוד מתלהב מהמהירות הפסיכית של בייל אני לגמרי משוכנע שדמבלה יותר מהיר ממנו, כל פעם שהוא דופק ספרינט אני כזה “וואט דה פאק”
לא ייאומן המהירות שלו! באיזו קלילות גם, כשרון של אצן

משחק נקסט לחלוטין. אבל אני רק רוצה לציין משהו, פיל פודן בן 18 שיחק משחק מלא בליגת האלופות הערב אצל פפ. אבל אצלנו חס וחלילה יקדמו שחקנים מבארסה ב (רק מירנדה קודם) .