מנצ'סטר סיטי - טרבל היסטורי לחניכים של פפ

יכול להיות שלא, למרות שגם עם הטענה הזאת אפשר להתווכח (200 מיליון יורו במועדון כמו ריאל מדריד זה רכש של שחקן וחצי, שלא משנה מהותית את רף הציפיות ; לעומת חטאפה, שבה השקעה של 200 מיליון הופכת את כל המועדון הזה על-פיו).

אבל השקעה של 1.25 מיליארד יורו, על-פני 7 שנים, שנתיים-שלוש אחרי שחטאפה הייתה זוכה באליפות ספרד - לגמרי הייתה גוררת את אותן ציפיות כמו השקעה דומה (או נמוכה בחצי, כאמור) בריאל מדריד.

חדי העין יזהו בשיפולי היציע העליון את אנדר, חוגג את נשמתו.

לסיטי באמת אין גרעין אוהדים?
אני זוכר משחקים שלהם כילד שברקוביץ היה שם והיה להם קהל ביתי אנגלי טיפוסי.
מאיפה הגיע השם הזה שהם מכבי פ"ת?

מאותו מקום שהגיעו כל שאר השקרים עליהם.

עכשיו יש להם אחרי ש ‘אוהדי’ ברצלונה בארץ ,על שלל ילדי הבר מצווה שלהם, עבר לאהוד אותם.

צודק, כמעט עניתי לו עיניינית לגבי השחקנים של סיטי תחת פפ, ונזכרתי שהוא אמר שבארסה של פפ זכו כי הם לקחו ממריצים כי ככה נדמה לו.

ענו לך על זה עכשיו ואני מסכים. הטיעון שאתה נותן הוא רלוונטי רק בהשוואה של המועדונים לאורך ההסטוריה, ולא בין הפרוייקטים. פפ לא קיבל את מנצ’סטר סיטי בשנות ה90, הוא קיבל אותה לאחר שהושקע בה כסף והיה לה שלד כלשהו ומעמד. למה ההסטוריה בהכרח חשובה כשאומדים את הפרוייקט שלו? לפרוייקט של פפ יש נקודת פתיחה ותהיה לו נקודת סיום. אין ממש משמעות מה קרה עשר או עשרים שנה לפני.

בסוף אני תקוע באמצע, אני מעריך את פפ, ואני חושב שהוא עשה עבודה מדהימה, מנגד אני לא יכול להתכחש להוצאות שלו ובגלל שאני מעריך אותו להגיד שהוא לא השתמש בכיסים העמוקים של השיחים. שני הדברים יכולים להתקיים.

רק להעריך את קלופ עוד יותר, שהיווה יריב כמעט שקול במשך שנים עם פחות מחצי מההוצאות.

פפ הצדיק את הטיעון שלי (ביני לבין עצמי כמובן…) שלמאמן יש השפעה, ולא סתם השפעה אלא אחת משמעותית. ההישגים שלו בסיטי (פאקינג 5 אליפויות מתוך 7 עונות) הן לא סבירים. אבל חייב להזכיר שהוא בקבוצה סופר מושחטת (מי ששם לב אמרתי קבוצה ולא מועדון). אי אפשר באמת להתעלם מההונאות והשחיטות שבסיטי, ואם מישהו מתעלם זה בעיקר מעיד עליו. מישהו באמת חושב שסיטי משלמת משכורות כמו ההצהרות שלה?, מישהו באמת מאמין שסיטי לא משלמת מתחת לשולחן?.
ההאשמות נגד סיטי הם חרב פיפיות אמיתי כנגד ההישגים הלא הגיוניים של פפ. אם הנהלת הליגה תבטל את ההישגים של סיטי אז הקריירה של פפ היא הראשונה שתשלם על כך. יכול להיות שהוא באמת מאמין שסיטי תצא זכאית?, ואם כן, זה בגלל שהיא תגדיל את ההימור ותנסה לשחד גם את השופטים?, אני מאמין שכן.
מבחינת נטו הישגים פפ הוא השני לפרגי הגדול. הוא העונה עבר את היינקס הנועז מבחינתי. וכמה שאני חושב שהמשחק של פרגי משעמם, אני מבין שגם עשור אחרי העזיבה שלו יונייטד עדיין מועדון עם טופ עניין.

אני. עד שיוכח אחרת.
זה עובר בקרה רצינית, אני מאמין שכל אותם רואי חשבון יודעים את העבודה. בטח בחברה ענקית כמו דלואיט.

איך בקרה יכולה לעלות על תשלום מתחת לשולחן ?
השייח’ מזמין את אבא של האלאנד לארמון שלו ונותן לו מתנה 10 מיליון יורו, או אפילו לא מזמין, מעביר לו 400 ביטקוין, איך רואי חשבון יעלו על זה ?
וזאת מבלי להביע דעה אם יש או אין תשלום מתחת לשולחן.

מקרים כאלה אמורים להיות מטופלים דרך הרשויות של המדינה אם זה לא יוצא מהחשבונות של המועדון.
כמו כל כסף לא חוקי.
אין פה שום דבר שקשור לסיטי כמועדון כדורגל.
זה לא שונה מהלבנת הון ממכירת סמים לצורך העניין.
אני מאמין שהשייח לא מעביר כספים בצורה כזאת למקורבים של השחקנים. תקרא לי נאיבי, אבל אני לא מאמין בזה.

XiWL3qLq_400x400

לא, זהו לא חוליאן אלברז.

מדובר בג’ורג’י קינקלאדזה, שחקן גיאורגי משנות ה-90.
ושימו לב לזה - גם הוא, בדומה לאלברז, חתם במנצ’סטר סיטי בגיל 22, לאחר שזכה ב-6 תארים בקבוצתו הקודמת, ו…שיחק לצד האלאנד (האב).

אז כצפוי, מתאו קובאצ’יץ’ רשמית בסיטי.

לא יודע על חשבון מי הוא אמור לבוא או את מה הוא אמור לשדרג אבל הוא אצל פפ אז אולי בכלל התוכנית היא שהוא יהיה שוער.

גונדואן? הוא בכל זאת היה שחקן הרכב בהרבה משחקים של סיטי.

האמת נשמע הגיוני.
לא זכרתי שהוא עזב…:man_facepalming:

אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק.
אפילו שחקנים שהוכרזו רשמית-רשמית האוהדים לא זוכרים כי ההרשמה שלו בספק.

מצד אחד -

מצד שני -

בקיצור סיטי העלו את המחיר של רייס ודפקו את ארסנל . יפה.
בסוף יקנו שחקן יותר טוב בחצי מחיר