ליאו מסי :: אלוף עולם

מדהים איך מדיון על מסי, זה הפך להיות דיון על בארסה מאניה, אמיתות הפוסטים, והתעסקות המאניה בריאל מדריד בין כותלי הדף.

מה הקשר?

יש לי הרבה מה להגיד על יוצרי הדפים באשר הם. את חלקם אני אוהב יותר או מתחבר, ויש כאלה שאני אוהב פחות (אחד ספציפי שגם ששירתתי איתו, בן אדם על הפנים). אני גם מכיר את כל הבלאגן סביב שי והמאניה, ואת מה שסאני ניסה לעשות. עדיין, אני מכיר תודה לפורום והכותבים בו, יחד עם הגווארדיה הישנה שממש לימדה אותי את כל מה שאני יודע על מחקר וכתיבה. הם היו נוקשים, רבתי איתם גם, אבל יצאתי מזה הכותב שאני היום.

לגבי איך כל אחד כבן אדם יש לי את הפרשנות שלי, אבל ההווייה של הפורום הישן ככלל אני מאוד מעריך.

ורק אני היחיד שנכנס לכאן ושאל את עצמו מה זה בארסה מאניה ? :thinking:

הפורום הישן היה די על הפנים אם להשתמש בלשון המעטה, הפורום הזה הרבה יותר איכותי.

אפשר להעביר את הדיון על זה לתרד מיוחד של תקשורת ורשתות חברתיות . זה עדיף כי הנושא הוא מעניין אבל אייל צודק זה לא במקום הנכון.

היו אז יותר אנשים אז אני לא יכול להתחייב על כולם מין הסתם, בטח בצד המדרידאי אותם היכרתי פחות, אבל היו שם כמה חבר’ה רציניים אוהדי קבוצות שחסרות נציגות שלהן בפורום. BORNTORUN, אלן, אסף לירן, צוד, הגיס של רומאריו, וכ’ו היו מעניינים בגישה שלהם.

עריכה: פתחתי דיון. רק צריך להעביר אליו את ההודעות.

אני חושב שלהספים את הדיון על מסי בשיחות על בארסה מאניה, זה גובל במה שלאפורטה עשה למסי מלכתחילה.

ובפורום הקודם היו המון משתמשים איכותיים שחסרים לי פה. מגן ימני, ביג בירד, שי עצמו, לה אסטרלה בלאנקה מאצלנו, סמיר, לייזר (והיחסים המיוחדים שלו עם טיטי) ועוד רבים וטובים, וגם משתמשים כמו @KB9 @Niro ו @Uriah , שלכאורה נמצאים פה אבל בחזקת נעלמים רוב הזמן.
אבל אולי אני סתם עושה רומנטיזציית יתר של העבר. אחרי הכול זה דור משתמשי הגלאקטיקוס שגדלתי עליו :wink:

עריכה: הוספת תיוגים מפורשים, כדי לעשות רגשי לרלוונטיים (הבנתי שזה פורום של פולנים, לא?)

וואו, אני לא יודע למה אבל רק אחרי שקראתי את זה פתאום קלטתי שאני משייך פרצוף לשם הלא נכון :rofl:

סליחה.

חח חשבת שאני סאני? שקוראים לי נדב וסאני זה כינוי? :rofl:

יותר בכיוון של סאני הוא הג’ינג’י ואתה לא.

לצערי אני לא יכול להתכחש לזה וזה מלווה אותי שנים. כן אני הג’ינג’י שמופיע במקומות רנדומליים במפגשי קהילה סבבי תרומות וכ’ו. תכלס זה יכול להיות גם @EHUD, אבל סאני לא ג’ינג’י.

כן, כן. אני יודע. משום מה השם שלך התקשר לי לפרצוף שלו.

חייבים לעשות מפגש נורמלי. אם לא באיירן אז להתחיל לחשוב על משחק אחר.

עידן בן חמו הוא לא טרול והוא גם לא חלק מבארסה מאניה. הוא לפעמים בפודקאסט. דווקא מהיכרות אישית שלי עם הבנאדם (עבדנו ביחד) הוא הרבה דברים אבל לא טרול.

אנשים לא קצת הגזימו פה? קודם כל לפרגן זה אחלה - לא צריך ללקק (והמבין יבין). ‘להספים את הדיון של מסי’. ודבר נוסף, זו פעם ראשונה בתולדות הפורום שדיון זולג לתוכן משני? (מוכן להעביר בעצמי את 15 ההודעות הלא קשורות פה - לת’רד המתאים, וואלה בחיים לא עשיתי את זה, חיפשתי את הכפתור המתאים ובכך ‘לפצות’ אתכם).

או.קיי, דיון של מסי, על הדרך גם כתבתי את ‘דעתי המקצועית’ כביכול ושאם יש אפשרות לקאמבק שהוא לא פחות היסטורי - קודם כל מתרגשים ומצטמררים ואומרים תודה לאלוהים ורק אז חושבים כמה זה עולה ואיך הוא משתלב וכן הלאה. אם הייתי אוהד פריז סן ז’רמן, בהנחה שקיים דבר כזה - הייתי מתבאס על מסי שנראה שמהרגע שחתם הוא מחפש את המפלט לחזור, אבל אי אפשר להתמודד עם חוקי הטבע והרגשות הברורים של האיש ואף אחד לא באמת חשב שהוא יסיים במגדל אייפל את הקריירה.

אגב, קצת יותר חדות - אף אחד לא אמר שלא להיכנס לבארסה מאניה או תהה מה יש לעשות שם. אני כתבתי ברור: האם מישהו מהחבר’ה התותחים כאן בפורום הוא גם אחד מיוצרי התוכן של הדף\המעדכנים באופן שוטף ולא בטור אורח פעם בחודש.

גם אני שרוף על גיא ומתגעגע לחלק מהאנשים של פעם ובאותו היום שהודיעו לי ‘אנחנו עוזבים לבית אחר’ זה היה קצת שוק כי אני נוסטלגי והיו שם דיונים בלתי נשכחים.

בוקר טוב לכולם שלישי פעמיים כי טוב.

הם טוענים שזה מתחיל להתפשט בספרד

נו באמת,ברסה מניה זה עמוד של טרולים,לא יודע מי זה שי הזה אבל אם הוא מאשר פוסטים עלובים של ירידות ועקיצות על שחקנים/מאמנים/יריבות/דפי אוהדים של יריבות אז הוא טרול לא קטן.
למזלם יש הרבה אוהדי ברצלונה בארץ,אז הרבה מהם ילדים/אנשים שלא באמת מתעניינים בכדורגל וקוראים לעצמם אוהדי ברצלונה בגלל שפעם ראו את מסי עובר שחקן וכל הידע שלהם מגיע נטו משם,הבעיה שהם מדרדרים את השיח ולפעמים יוצא לי להתווכח עם כל מיני כאלה בסביבה שלי על כדורגל וזה פשוט לתפוס את הראש מייאוש כל פעם.

יששששששששש!!! לייק לייק לייק לייק!!! :man_facepalming:t2:

ממאניה:

בעיתון ׳אל מונדו׳ המדרידאי הדליפו רשימת דרישות מעורך הדין של משפחת מסי בנוגע לדיבורים על הארכת חוזה ב 2020 לפני שמסי הפסיק אותם:

חוזה עד 2023 עם אפשרות להארכה לפי שיקול הדעת של השחקן.

20% קיצוץ ב 20/21 בתמורה ל-10% ב 21/22 ו 10% נוספים ב 22/23 עם ריבית של 3%.

בונוס נאמנות.

תא כבוד למשפחת מסי וסוארס.

תשלום על מטוס פרטי לארגנטינה לפגרת חג המולד.

בונוס חתימה של 10 מיליון יורו.

הארכת חוזה לפפה קוסטה.

סיום תשלום של העמלות שחייבים לרודריגו מסי.

ברתומאו הסכים לרב אבל דחה בונוס חתימה של 10 מיליון.

אמינות הכתבה מוטלת בספק

ראיתי ברשת איזו הצהרה של הצוות המשפטי של ברצלונה עם איום בתביעה על פרסום מידע רגיש או משהו כזה(אינני משפטן אז לא בדיוק הבנתי), אבל דווקא השתמע לי מהתגובה של הקבוצה שהפרסום אותנטי ואמין.

גם אם זה נכון, מה כל כך יוצא דופן פה ?

כי לבקש תא נפרד למשפחת מסי וסוארס והארכת חוזה לפפה קוסטה זה קצת לא במקום

פפה קוסטה הוא חבר אישי שלו ואחד שהיה לצידו (לא כל כך זוכר מה היה התפקיד המקצועי שלו בברצלונה). זה בעיני מאוד לגטימי. במיוחד שלקראת הסוף שלו הרבה מהשחקנים שנחשבו לחברים שלו עזבו את ברצלונה (צאבי איניסטה ססק ועוד) .

תא אישי למשפחה? אני בטוח שאם אנחנו נבדוק אצל כוכבים אחרים בקבוצות אחרות ביבשת נגלה בקשות הרבה יותר יוצאות דופן מזה.

מה שבאמת שערוריה וברמה של מחדל, זה שהאח של מסי עשה עסקים עם ברצלונה והתגמולים שהיו חיבים לו, להזכירכם, הוא היה הסוכן של פאטי (לשעבר) אז פה יד בעיה אתית מאוד גדולה.