מתבזים בברנבאו מול סוסיאדד

כן, זה שוב אני. זה שפותח ת’רדים למשחקים שלאף אחד אין מוטיבציה אליהם, אפילו לא ל @Raulito-7.

ב19:30 יגיע הערב שלכם לשיאו כשתדעו האם סולארי הולך על המוכר והמשעמם ויעלה את איסקו במקום בייל, או שמא נקבל את ויניסיוס שלפחות עדיין מחייך. אחר כך, לדאבוננו, נזכה לראות את תוצאות ההחלטה במשך שעה וחצי ברוטו.

האלה מדריד

סגל:

לפי ההרכבים המשוערים בעיתונות איסקו ווינסיוס יקבלו שניהם את המקום בהרכב ודווקא חביב המועדון ואסקז יהיה זה שירד לספסל לטובת מנוחה אני מניח.
בכל אופן, עונה מאוד מייאשת, מזמן לא הייתי אדיש כל כך למשחקים של ריאל וכמו שאנחנו מפללים כבר כמה שנים אני מקווה שפלורנטינו יתעורר לקראת הקיץ ויבין שצריך חריש עמוק (בפועל בטח נקבל פלאסיניו ומרקיסיוס בני 18 מפלומיננזה).

הברנבאו “חצי ריק” ואלה ששם שורקים בוז צורם. מעניין אם זה משפיע בכלל על פלורנטינו. 53 אלף אוהדים, הכמות השלישית הכי נמוכה השנה(רק מול צסק"א וחטאפה היו פחות). כואב לראות אותנו ככה.
הספסל שלנו היה פשוט עצוב, ולא שביום רגיל הוא בסדר, הפעם במיוחד. איסקו, סבאיוס ו…זהו. קריסטו מקסטיליה לא זומן. לוקאס ואסקס כבר לא מגיע לו חמצן למוח. שיחק יותר מדי לאחרונה.
ויניסיוס כולה ילד בן 18 ועדיין הוא שחקן כדורגל טוב כבר בגילו, קורה משהו שהכדור אצלו - מהיר, טכני, מעיז והמצב בקאנטים. הוא חייב לשחק יותר. אז הפעם לא תהיה אגדה על ילד בן 17 “שהציל את ריאל מדריד” כמו בוטראגיניו בקאדיס או ראול שהחל את סיפור הזהב שלו בסראגוסה, ועדיין…זה מה יש. מבחינתי היום טוב גם חצי מוריניו.

אני אפילו לא מחכה לסיום המשחק. לי מותר להגיד דברים שלסולארי אסור - זו עונה עצובה. המטרה היא מקום רביעי ובהקדם. וצריכים משהו כבר בינואר.

התמונה של לוקאס קורע את החולצה אחרי האדום זו תמונת העונה שלי, ונוותר על השוואות וסמליות מוגזמת. נגדיר את ריאל מדריד 2018/19 כאבל ספורטיבי.

המציאו את ה var כדי ששופטים טמבלים יוכלו להיעזר בטלווזיה, אז שמישהו יסביר לי למה לא היה פנדל? למה שופטי הטלוויזיה לא התערבו?

טוב, לסירחון על הדשא כבר התרגלנו ולואסקז הגיע אדום אבל מה לעזאזל עובר לשופט הזה בראש? באיזה קטע הוא לא הולך אפילו ל-VAR בפנדל על וינסיוס? ובאיזה קטע שחקן סוסיאדד משתטח לכדור עם היד ואפילו לא מקבל צהוב? מתישהו נחזור להיראות כמו קבוצת כדורגל אבל לשופטים בליגה הזאת אין תקנה.

אחלה ויניסיוס. אם זו ההשפעה של ילד בן 18 אחרי דקה וחצי בקבוצה ובלי שחקן התקפה נורמלי לידו, תדמיינו מה היה קורה עם כוכב אחד או שניים מקדימה.

חברים אל תמעיטו בערך הפסדים

מאז עזיבת כריסטיאנו וזידאן מרגיש לי שהקבוצה יתומה. אין לה אמא ואבא. עצוב מה שנהיה מהאימפריה הגדולה ריאל מדריד, שהיא במקרה הטוב קבוצה ברמה של ליגה אירופית היום. אני לא מבין איפה האוהדים הטיפשים האלה שבמדריד שנותנים לפרס לישון בלילה בנחת במקום לשרוף לו את הרחוב. המועדון הזה שואף לכלום. והנשיא המזורגג הזה צריך לתת את הדעת למה לא נוחתים פה כוכבים אחד אחרי השני שאנחנו נראים כמו זבל גרעיני.

לא אדבר על השופט, פנדל הגיע לנו כמובן…
אשתי רצתה לקחת אותי ליום הולדת 30 לברנבאו, אמרתי לה שחבל על הכסף ועדיף ללכת לאיזה הופעה בלונדון, הצורה שבה ריאל משחקת בברנבאו (ובכלל) היא שערורייתית ומבזה, אני כבר לא יודע מה קורה ולא מבין מה נסגר עם פלורנטינו כי אם נמשיך ככה אנחנו בדרך הבטוחה להפוך למנצ’סטר יונייטד/ מילאן.
מקווה מאוד שבמועדון מבינים שצריך להביא מאמן רציני שישתלט על חבורת הפרימדונות האלו, מרסלו, קרוס, בנזמה, איסקו, מודריץ’, קסאמירו והיום גם קרבחאל נראים פשוט בושה וחרפה… כל דקה שוינסיוס לא על המגרש היא פשע, בא לי שנעלה כל משחק ליגה עם וינסיוס, רגילון, ואלורדה, סבאיוס, יורנטה ופשוט לראות אם יש למישהו מהם פוטנציאל להפוך לשחקן לגיטימי בקבוצה כי שאר ה"כוכבים" מיצו את עצמם לגמרי.
מקווה שנצליח לסיים ברביעיה הראשונה, אני ממש לא בטוח…

בכל שערה של ויניסיוס יש יותר התקפה וכישרון מכל הסגל הזה יחד. אסופה של כוכבים מנוסים ומעוטרים שהמהלך הכי טוב שלהם הוא לתת את הכדור לילד הזה.
אין שום סיבה בעולם שהוא לא יהפוך לבאנקר בהרכב מעכשיו.

לוקאס ואסקס שחקן טוב אבל כדור אצלו ברחבה זה פשוט 100 אחוז לא גול. כשהוא יצא נהיינו מסוכנים יותר, ולזכותינו יאמר שהייתה שערוריה עם הואר המזדיין הזה. השופט באופן כללי לא עזר למצב.

חייב לציין שאני שמח עבור לופטגי. אחרי התגובה הצינית של המועדון לאחר פיטוריו כ"כ מגיע להם המצב הזה. האמת לא מתכוונת להתחבא לאורך זמן.

זה קטע התגובות האלו אחרי כל הפסד, כאילו יש לפלורנטינו הזדמנות לתקן את הסגל בין משחק למשחק והוא לא עושה את זה. ההזדמנות היחידה שלו לתקן תהיה בקיץ, ורק שם נהיה חכמים יותר.

כן, הייתה פה טעות בקיץ, הרבה ראו את הטעות הזו, אני חושב שהרוב הגדול לא חשבו שהתוצאה תהיה עד כדי כך גרועה. בינתיים אין מה לעשות (וזה כולל את השוק בינואר).

אפשר לקרוא את כל התשבוחות האלו על ויניסיס בצורה אופטימית או פסימית. אני קורא אותם פסימית. הוא אכן הכי טוב משחקני ההתקפה שלנו, ויש לו כישרון, אבל אם שמים לי אקדח לרקה ודורשים ממני להגיד מה אני חושב שיצא ממנו אני אומר שחקן של סביליה.

תאכלס לא שווה לבזבז עלינו VAR.

אני לא משוכנע שבלי חיזוק, עכשיו, גם בהתאם למגבלות של ינואר - נסיים במקום הרביעי בקלות.
לגבי ויניסיוס - גם רוביניו היה טוב בזמנים מסוימים. מן הסתם אני בודק שחקן גם ביחס לחברים שלו ובאותה נקודת זמן. זה בכלל לא משנה מה יקרה בעוד עשור, בעוד חמש שנים ואפילו מה יהיה איתו בשנה הבאה. והוא מבחינתי משחק גם על חשבון אסנסיו. אנחנו צריכים שחקני כדורגל, ועכשיו. אין לנו כאלה

רוביניו היה הרבה יותר טוב ממנו בתחילת דרכו ואם אני צריך להמר, ויניסיוס אכן יעשה קריירה במקסימום בליגה של רוביניו. ויניסיוס בולט כי הוא בעיקר מכניס חיים בגופה העונה לשם ריאל מדריד, אבל יש לו בעיות שקשה מאוד להתעלם מהן, בעיקר בתחום קבלת ההחלטות והשליטה בכדור שבורח לו הרבה יותר מדי.

כרגע ויניסיוס צריך לשחק כי יש לנו בעיה חמורה של כישרון מקדימה, כמו גם עומס גדול מדי. אבל לא צריך להגזים. אסנסיו גם בעונה חלשה יחסית עדיף עליו.

בכל אופן אם אני סולארי שניהם שחקני הרכב עד סוף העונה, ברוטציות עם בנזמה ובייל (כשהוא כשיר).

לגמרי פסימי. בגלל זה ה"תדמיינו מה היה קורה" בהודעה שלי. בדיוק כמו שלפני 3 ימים לוקאס וסקאז היה הכי מסוכן בשורותינו והיחיד שהצליח לייצר דריבל. כשאתה נשען על דברים מקריים או לא מספיק טובים המצב שלך באמת רע.

צומח לנו כוכב גדול. כמה כישרון יש לויניסיוס. כמה אופי וחוצפה במובן הטוב של המילה יש לו. תוסיפו את המהירות המסחררת ויהיה קשה לעצור אותו. אין לנו אף שחקן בסגל שדוחף קדימה כמוהו. העובדה שהוא שיחק רק 60 דקות בליגה עד היום היא אות קלון על המאמנים שלנו העונה.

מה שהלך היום עם צוות השיפוט במגרש ומול המסכים הוא שערורייה. פנדל של 100% לא נשרק, נבדל על גבול השערה של ויניסיוס נשרק למרות שההוראה היא להשאיר את הדגל למטה במקרה גבולי והנבדל ייבדק בוידאו. כל שתי עבירות שלנו צהוב, שחקנים של סוסיאדד מקבלים הנחות חופשי.

גם אם השיפוט היה הוגן לא היינו מנצחים אבל למה המציאו את ה-VAR אם לא כדי להשתמש בו? הזוי.

כנראה שהדרך היחידה להוציא את לוקאס מההרכב היא באדום. הבעיה שזה יכניס את איסקו להרכב והוא הרבה יותר גרוע. הוא זז על המגרש כמו שחקן אחרי פרישה וזה לא שהוא לא מנסה. הוא באמת נתן כמה ספרינטים אבל לא הצליח לעמוד בקצב של האחרים. עם יכולות פיזיות כל כך עלובות אין לו מה למכור ברמות האלה.

מרסלו פתח את המשחק עם איבוד כדור שטותי שהוביל לפנדל עוד יותר שטותי של קאסמירו.

הקישור שלנו לא יוצר מצבים, לא מבקיע ולא עושה תנועה לרחבה. גם משחק לחץ אפקטבי קשה לייצר איתם כי קרוס וקאסמירו איטיים מאוד. עדיף את ואלוורדה בהרכב על חשבון קרוס או מודריץ’. כשיורנטה יחלים הוא יכול לספסל בקלות את קאסמירו.

סולארי שוב טעה עם החילוף. מילא להכניס את איסקו כדי להוסיף מחץ אבל לא על חשבון קאסמירו. קרוס או מודריץ’ היו צריכים לצאת עבורו. ברגע שקאסמירו יצא כל התקפה של סוסיאדד הגיעה לרחבה שלנו.

אנחנו לא משחקים כל כך גרוע, הכדורגל שלנו פשוט סתמי ולא יעיל. שום מחץ בהתקפה, קישור בלי שיניים וטעויות בהגנה. קשה לצבור נקודות ככה.

עדיף שנפסיד כל עוד החלון פתוח. אולי מישהו יתעורר שם וינחית פה חלוץ…

בקיץ צריך להחליף חצי קבוצה - מודריץ’, קרוס, בנזמה, לוקאס, בייל ואיסקו בתור התחלה.

ההזדמנות היחידה שתהיה לו לתקן תהיה בקיץ? בוא נדבר על ההזדמנויות האין סופיות שהוא היה צריך לתקן. אתה יודע מה עזוב לתקן, במינימום שלא יהרוס. שלא ימכור מוראטה וחאמס שנתנו לו אליפות וישאיר כרית שכובש 5 שערי ליגה במקרה הטוב. שלא ימכור את כריסטיאנו רונאלדו וישלוף לנו מהמותן ילדים בני 19 שלא סיימו בגרויות. ינואר זו לא הזדמנות טובה מספיק בשבילך לתקן? במקום לתקן ביום שני מוצג לך פה ברהים דיאז, עוד איסקו חסר תועלת. בגלל אוהדים כמוך החרפה הזאת מתקיימת והעולם שותק. כשבארסה מכרה את ניימאר (לא תגיד מסי) מרוב הזיעה שהייתה להם על המצח התייצבו בקאמפ נואו דמבלה ואחריו קוטוניו (גם בינואר הפלא ופלא). אל תקח מפרס כל כך הרבה קרדיט, בימים בהם היה אכפת לו מהקבוצה באמת הוא ידע להנחית לך שחקנים כמו קאקה, רונאלדו ובייל במיליונים. מה שמעניין אותו זה אצטדיון שישמש כהיכל התהילה שלו ששמו חרוט בו באותיות זהב, רק חבל שהוא ישאר שם לבד כי האצטדיון יהיה ריק.

אתה זהיר מידי. מי כמונו יודע איך נראה שחקן של סביליה: מוראטה, מריאנו, לוקאס ואזקס; קייחונים, גראנרואים ופרחואים.
לויניסיוס יש איכויות ששוברות שיויון, מה שללוקאס ואסקס אתה יודע מהרגע הראשון שלעולם לא יהיה.
הוא מאוד לא מלוטש אבל יש עם מה לעבוד. הוא גם מאוד שונה מבייל, אסנסיו, ואסקס ואולי גם רונאלדו. הם שבלוניים בתנועה שלהם, הוא הרבה יותר גמיש.

מסכים גם שזה מאוד עצוב שהוא היחידי שיכול ליצור משהו. אגב, ככה גם הרגשתי לפני שנתיים שלוש שרוב הרפרטואר ההתקפי שלנו הסתכם בלתת את הכדור למרסלו (רונאלדו, איסקו, קרוס… אחד מהם), והוא יספק את הניצוץ.

נשמע לי מוכר. את העונה שעברה גמרנו כבר בנובמבר, וכך בדיוק דיברנו אז. עבר ינואר, הגיע הקיץ, והגביע עם האוזניים הגדולות כנראה השכיח את הביזיון של הליגה. אפילו העזיבה של רונאלדו לא הייתה טריגר מספיק מעורר. תשמע, אני (ומניח שכולם) צריך את המנה הלבנה השבועית שלי. הליגה מאוד חשובה וכבר שנתיים שאנחנו סובלים על בסיס שבועי.

פלורנטינו טעה בקייצים האחרונים ועל טעויות משלמים, ומבחינתי בעוד כמה מיליונים על רכישת הזארד בינואר, ועוד איזה חלוץ. יש עוד חצי עונה לפנינו,
למה מראש לזרוק לפח? עזוב זכייה באליפות, פשוט חצי עונה, חצי שנה מהחיים, של כדורגל יותר נורמלי. קצת יותר נחת. שיזרוק איזה עצם, שיראה שיש על מי לסמוך.

עזבו רגע את היורש של ניימאר, מה אתם אומרים על היורש של איטורלדה גונזאלס? עזבו את הפנדל על ויניסיוס, יאנוזאי נוגע ביד מול ההקוון בצורה מכוונת ו…כלום. מנגד, מודריץ’ מניף את היד במחאה וסופג צהוב.

חולק עליך לגבי אסנסיו, כמות המצבים שוינסיוס יצר היום יותר גדולה מכמות המצבים שאסנסיו ייצר כל העונה (והוא אחד האהובים עליי בקבוצה)