לבן בעיניים - מולטימדיה

לא מצאתי דיון דומה, בפורום הקודם הייתי זורק פה ושם סרטונים.
בכל מקרה, היוטיוב הציע לי את הממתק הזה אתמול, צפיתי בזה היום, ואתם עכשיו:

בהמשך אעלה לכאן סרטונים טובים מיוטיוב, אבל ראשית אציג שוב כמה קליפים ישנים, לפני 5-6 שנים הייתי מתעסק בזה:

הכי טרי לדעתי: מלחמת הקלאסיקו בין ריאל וברצלונה
הקליפ על דיוויד בקהאם - בעיקר בעיטות חופשיות והגבהות
הקליפ על לואיס פיגו
רונאלדו-פנומנו - מהופעת הבכורה, ההטעייה הקבועה ודריבלים מדהימים, והשערים המוכרים

ואסיים, איך לא, עם השחקן שבגללו אני אוהד ריאל מדריד וכל-כך אוהב כדורגל - ראול גונזאלס.
קליפ מס’ 1: הגולים הגדולים בריאל מדריד לרקע השיר It Must Be Love -
קליפ מס’ 2: השיר Human שגם באתר הרישמי השתמשו בו בקליפ פרידה. כולל גם הטעיות וקלוזאפים מרגשים.

יוטיוב חסמו לי קליפו מטורף על ההיסטוריה, קליפ של 11 דקות, ועל שטויות - אנשים רעים.

בונוס:

Guti De Tacon…

Que Golazo Del Capitan Del Real Madrid(ראיתי מליון פעם והתרגשתי מחדש)

תקציר רחב של הדרבי הנפלא נגד אתלטיקו ב-2004 ובעיקר: רונאלדו כובש אחרי 16 שניות.

בימים אפורים אלו בהם ריאל מדריד מאבדת מהצ’ארם שלה, נחמד לצפות ולהיזכר.

לפני שנים רבות היה באיזור המולטימדיה באתר קליפ על ראול לצלילי השיר Don’t Let Me Be Misunderstood. קליפ אגדה לשחקן עם קלאס אמיתי כיאה לריאל מדריד. מי שמספיק זקן (או דור שהתחיל לסקר עוד לפני שהתחיל ללכת) וזוכר את הקליפ הזה, שיתן בלייק.

זוכר את הקליפ הזה, אאלט יש לי אותו עדיין איפשהו במחשב הישן, אם הוא פועל עדיין…

היה קליפ של ראול עם הטראק Lange - I believe. שנים שאני מחפש את הקליפ הזה. מישהו יודע על מה אני מדבר? חייב למצוא אותו שוב פעם.

היה שחקן פנטסטי.

מי שיש לו עדיין ספקות בנוגע לפוטנציאל שלו, צריך להחליף ענף.

אגב, זה כבר מעבר לפוטנציאל. רואים איך ממשחק למשחק הוא משתפר ביותר ויותר אספקטים. והוא ככל הנראה ימשיך לעשות זאת.
כמובן שעדיין צריך ליטוש, אבל עם סבלנות נכונה הוא יהיה סיוט לכל הגנה.

חדי העין אולי שמו לב:

סתם רגע קטן שהעלה לי חיוך בשבוע מדכא.
הזכיר לי את מהלך של מסי הצעיר משנה כיוון לזידאן בברנבאו לפני נצח (שגיא כהן אמר משהו בסגנון של “זידאן אומר בראש תן לי את הכדור ואני אראה לך מה אני יודע לעשות איתו”).

השער של יוביץ’ הערב.

לאחרונה עם כל הפאשלות של שחקנים בהצגות שלהם אני מנסה להבין איך אתה נהיה שחקן כדורגל אם אפילו להקפיץ אתה לא יודע? בהצלחה מנדי :innocent:

מקבץ ענק של חוסר מזל קטנטן.
יש אנשים ששוכחים כמה הוא היה מפלצתי לפני הירידה ביכולת של השנים האחרונות.

דוחק עלק :roll_eyes:

למרות האכזבה השאיר לנו כמה בונבוניירות אמיתיות והרבה מחשבות על מה היה קורה אילו השחקן של מילאן היה בשיאו גם אצלנו לצד כריסטיאנו החד פעמי.

זה השחקן היחידי אצלנו שרונאלדו ספר (וגם זה היה לשנה בערך)

מה שהכי מוזר לי זה לראות את כריסטיאנו עומד על סף הרחבה ומסתכל בזמן שקאקא בועט פנדלים.

אחד השחקנים האוהבים עליי. כל כך חבל לי (ופיספוס) שלא ממש נהננו ממנו - הוא לא היה אותו שחקן.

הדרבי מגיע העירה - כמה רגעים למזכרת [ ליגה].

שער הבכורה של ראול - לא עוד יום בהיסטוריה של ריאל מדריד
הגולאסו של קלארנס סיידורף - כמה שערים ממחצית המגרש ראיתם במשחקי הדרבי?
שוב ראול - אחד מהשערים היפים שלו בקריירה - והוא אף פעם לא היה דרבליסט גדול, הדרבי 1996/97.
השער של רונאלדו אחרי 16 שניות - איפה אתם ההייתם?
מה יש לכם להגיד? הבישול המופלא של קאסנו, שער הבכורה של פיפיטה, דרבי חוץ 2006/07 [ אלוהים יודע איך לא הפסדנו].
קאקא מסמן את הפינה וכובש - גול מאוד אופייני בדרבי הראשון שלו במדי ריאל
היום של כריסטיאנו - מי לא יודע לבעוט כדורים חופשיים? השלושער בקאלדרון 2012.

באווירת החטאים והסליחות: