לבן בעיניים - מולטימדיה

• פוטושופ
  • תהרגו אותי

0 מצביעים

זיזו נותן קצת עבודה בקלאש רויאל בזמן הפגרה.

אמרתי לו חדש משמעית שהאלאנד לא יראה אצלי דקה
אני יותר
נדבר אחרי זה קארימי

הוא סך הכל ממשיך להשביח את הערך של בנזמה בפנטזי.

טוני קרוס חושף הכל

הקשר הגרמני מדבר בגילוי לב בהסכת אותו הוא מנחה יחד עם אחיו הסורר פליקס:
“בבאיירן לפעמים שותים אחרי משחק בצ׳מפיון ליג. למרות שזה נוהג מקובל, לא לכולם זה מתאים. כאן (במדריד) אנחנו יכולים לחתוך הביתה ישר אחרי המשחק. זה שונה ממה שהיה במינכן. למען הכנות, תמיד מצאתי את זה מבאס. אני מאד מרוצה מאיך שזה עובד כאן.”

היום ב-2007, מרסלו עורך את הופעת הבכורה בריאל מדריד.

אל תראו את זה, לא מרגש בכלל

https://www.instagram.com/p/CJvOD2AgOKe/?igshid=fuulwaetzf4o

כמות לא הגיונית של זכרונות מבנאדם אחד.

יש קליפ ישן (מאוד) של ראול עם הטרק הזה ברקע. מישהו יודע על איזה קליפ אני מדבר ואיך אני משיג אותו?

כל מדרידיסטה חייב לראות את הסרטון הזה (במיוחד מ-5:30).
מרגש בטירוף לראות את השחקנים שלנו מעודדים וחיים את המשחק מהספסל.

כל הכבוד לסיטי שעשו פסל לכבוד טוני קרוס…

וואוו:heart_eyes::heart_eyes:

הגענו לשלב הזה בשנה שמנסים להעריך לפי השחקנים בחשיפת התלבושת מי יישאר עונה הבאה ומי יעזוב.

הבן של מרסלו נשאר.

באמת אהבת? המדים הכי מכוערים שאני זוכר.

אהבתי את התמונה,המדים פחות מעניינים,השילוב של שחקני עבר,עם שחקני נוער,נשים והכוכבים מהקבוצה הראשית,תמונה מרגשת!

איקר קסיאס גם “התרגש” מהיותו חלק מהקאדר מה שנקרא. אתם קולטים שבמבט ראשון כמעט “פספסתי את ראול”? תקראו את המשפט הזה עוד פעם ותבינו כמה זה חמור. הוא נחבא אל הכלים שם, אין תמונה שלו לבד עם החולצה ובקושי זיהיתי איתו.

התרגשתי מאוד לראות את נאצ’ו ברשימת השחקנים, אולי זה גם מביע על ההערכה כלפיו, הייתי מצפה לראות שם את מודריץ’, קורטואה או ויניסיוס.

זו תמונה טובה יותר לראות את המדים החדשים:

האמת שאני די אנטי בדרך כלל, תמיד מתגעגע לחולצה של 2002/03 שהייתה כמעט חלקה והפונט הנדיר מאחורה, וגם לזהב שהיה ב-2012 וב-2020. גם בעונת הדאבל עם הצווארון והנגיעות בחול וגם ב-2018 הטורקיז\תכלת היה סבבה. אבל המועדון צריך תמיד לחדש לדעתי. כל הוורוד היה בלתי נסבל. בגדול החולצה בסדר, לא אחת היפות שלנו לדעתי, טוב שהסגול לא דומיננטי. יש גם סימון מיוחד לציון 120 השנה לפי מה שהבנתי.

ונשאלת השאלה: איזו חולצה תקנו לעונה הבאה? מי השחקן בר המזל? אמבפה (בהנחה שיגיע)? בנזמה? מודריץ’? קורטואה? נאצ’ו המרגש? ואלוורדה? אולי מגיע לרודריגו.

אני היחיד שאף פעם לא מבדיל בין החולצות? מרגיש לי קצת כמו “מצא את ההבדלים”. מורידים פס בצבע כזה ממקום אחד ומוסיפים אחר בצבע קצת שונה במקום אחר.

לפחות גיוונו השנה עם צווארון.

ואגב לגבי הספונסר, החוזה שלנו עם פליי אמירטס אמור להסתיים בסוף העונה. אם לא יחדשו איתם את החוזה, כנראה שיהיה לוגו של חברה אחרת על החולצה.