פנטזיות, העברות וחוזים: ברוך הבא דני אולמו, להתראות רוברטו, פיי וגונדואן. לנגלה ורוקה מושאלים

@Eyal :rotating_light::rotating_light::rotating_light:

רומרו מדווח ששוקלים להחזיר את המלך בינואר.

the-avengers-marvel

שווה את ההדחה מהאלופות.

לא רוצה לקלקל את החגיגה

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1580599348089753601

לכל מי שמפנטז על השחקן של סוסידאד.

האריך חוזה . לא ברור סעיף השיחרור.

שמעתי שסעיף השחרור נשאר 60M. ההארכה נועדה כדי למנוע ממנו לעזוב ב2024 כשחקן חופשי.

אתה שוב מחלטר בהגנה. ביירין לא מספיק טוב לקבוצה דרג ב בספרד ואורח החיים שלו מסביר למה. אלונסו בכל הכבוד זה לא זה. נשאר לך רכש באלדה.
בצד הנגדי רכש ומצידי שהשחקן השני יהיה פלסטר .

צריך בלם במקום פיקה, יש שמועות על מרטינז בחינם. זה יכול לסגור לנו את הפינה.

אחרי שישקיעו בצמד מגינים ראוים בנוסף למרטינז לצורך העניין. אפשר לדבר על רכש בקישור ולהמשיך איתך משם.

בוסקטס לדעתי יעזוב מרצונו לארה"ב , יש מספיק רמזים לזה. אנחנו כבולים עם החוזה לפיקה ואלבה. אני מאמין שפיקה בסופו של דבר יעזוב מרצון כי הוא אוהב את המועדון. אלבה אין לי מושג. רוברטו שנה אחרונה אין יותר על מה לדבר.

ארבעתם יעזבו בסוף העונה. בין אם הם יפרדו מאיתנו או אנחנו ניפרד מהם.

אחלה לגמרי. אבל אם לא, אז להעלות מישהו מהנוער שיהיה בלם חמישי ולסגור את הפינה שם.

רכש לימין ובאלדה בשמאל כפותחים זה ממש אחלה. ביירין ואלונסו יכולים לתת מנוחה מול הקטנות, אנחנו ממש לא יכולים להרשות לעצמנו להחזיק מגנים מחליפים ברמה גבוהה כשהקישור שלנו סובל ככה.

מאוד קל לכתוב שהמועדון יפרד מהם באופן חד צדדי . אני אומר תמתין ותבדוק עם החוזה שלהם. כבר הבנו ששחקנים עם חוזים קשה להיפטר חד צדדית מהם.

בשאר הדברים, אני חושב שאנחנו די מסכימים. ההבדל הוא שאתה רוצה להמשיך עם ביירין. אני לא. מבחינתי לזרוק אותו לפוליטיקה שהוא כל כך אוהב ולמסלולי האופנה, לשם הוא שייך יותר.

זה לא סותר חיזוק גם בקישור. אני רק לא מוכן שידלגו על ההגנה בשביל לקנות שוב שחקן ב100 מיליון אירו.

גאיה מחדש את החוזה שלו בולנסיה בצורה רשמית. היה לו חוזה עד 2023 והיו דיבורים חזקים על להביא אותו בחינם בקיץ הבא. כבר לא יקרה.
זובימנדי גם חידש, כמו שכתוב מעליי.
איניגו מרטינז אולי יחדש גם, אולי לא, אבל יש לו בעיות בברך ולפי מה שקראתי לא מתלהבים ממנו בגלל זה אפילו אם יבוא בחינם. מפחדים מעוד קייס אומטיטי (שיחזור בקיץ, וגם לנגלה)

לא ידוע בצורה רשמית.
לא נראה לי שיילכו על זה גם אם זה נשאר 60.

עם אותו סעיף שחרור של 60 מיליון יורו, לא?

אתמול אחרי שסרג’י יצא החוצה, קסייה שיחק כמגן ימני.

הוא חזק, טוב הגנתית ובעל מסירה טובה, ברור שהוא לא מהיר במיוחד או מנוסה בסגירות אלכסוניות אבל מה דעתכם על ניסוי שלו כמגן ימני? לפחות בליגה זה יכול לעבוד לטעמי.

אני דעתי שעוד לא ראינו מקסיה משהו שמצדיק את ה״רכש״ שלו, והוא היה קשר מוביל במילאן של לפני שנתיים.

אם על ראפיניה אני בוכה כי הוא קיבל מספיק הזדמנויות ובינתיים אני לא מרגיש שהוא נותן מספיק תאכל׳ס, קסיה לא מקבל מספיק הזדמנויות בשביל להראות אם הוא שווה משהו, וכשהוא כן מקבל הזדמנות זה נראה חושך.

השדרים האנגלים אמול דיי קשקשו שיש לו יותר מה להראות, ואני ממש מקווה לראות את ה״יש״ הזה מתישהו.

בסוף היום עם ההזדקנות של בוסי וחוסר הבשלות של טורה, יש לנו מצבת קשרים מאוד קצרה בלי קסייה.

בינתיים אתה צודק, אבל יש לו גם “הנחה” כי הוא הגיע בחינם.

כקשר אני לא מרגיש שהוא דוחף קדימה מספיק, כלומר הוא רץ קדימה כמו סוס עם כיסוי על העיניים אבל חוץ מזה כלום.
הוא כן חזק מאוד פיזית, טוב הגנתית, בגלל זה (והחולשה בעמדה הזאת) עלתה לי מחשבה על שימוש בו כמגן ימני.

הרכש של קסייה הוא עקיצה מרכש העקיצות, למרות שלא רק שלא שילמנו דמי העברה ושהשכר שלו די נמוך.

צריך למכור אותו בקיץ, וללכת לקנות קסטה 3 ב-10 בכסף שנקבל.

השכר שלו לא כזה נמוך, כמו של קונדה בערך ויותר מכריסטנסן.
הוא לא קיבל מספיק דקות כדי לחרוץ את גורלו. היו הרבה שחקנים שלא התאקלמו ישר מהקופסה כמו לבנדובסקי, אבל אחר כך הוכיחו שהם לא פלופים.
5 דקות כמגן ימני במשחק גמור כשהיריבה כבר הרימה ידיים לא עושים עליי רושם. גם אני יכולתי לשחק שם ובארסה לא הייתה סופגת.

אה?

לבנדובסקי התאקלם ישר מהקופסה.
היו הרבה שחקנים שלא, לקח להם זמן, ואחר כך היה טוב.
ככה יותר ברור?
אני יכול להביר כמה דוגמאות, מה שעולה לי לראש ברגע זה - אבידאל וניימאר.

כן מצטער לא הבנתי :slight_smile: קראתי את זה הפוך חחח

מוכן להמר שהוא לא יהיה מודריץ’ 2.

שחקן עם 0 הבנה בכדורגל.

בנאדם היה הקשר הכי טוב של מילאן והוא משחק בברסה. איך אתה יכול להגיד 0 הבנה בכדורגל? נו בחייאת אל תהיה פרימו.