פנטזיות, העברות וחוזים: חלון ההעברות של קיץ 2023 נגמר עם קאנסלו ופליקס, ובלי פאטי, אבדה ואריק

md מדוחים שהגיעה הצעה על פאוליניו ב 50 מיליון אירו. אם זה נכון , אני מניח שזה הצעה ממועדון סיני.

צריך להיות ממש אבל ממש טיפש כדי לסרב להצעה כזו, אבל היי פפ סגורה, מנהל מקצועי אצלנו, אז כנראה שנסרב…

ברתומאו היה שחקן כדורסל באספניול. רוסל הוא חבר אישי של פלורנטינו ושותף עיסקי שלו (עזר לו עם פיגו) אני כבר יוצא מנקודת הנחה שהם לא אוהדי ברצלונה.

https://twitter.com/Liraninho/status/1014116734457040896

https://twitter.com/barcacentre/status/1014116906448637952

אין שכל אין דאגות

אנחנו לא היינו זקוקים לגריזמן אז אליו אנחנו זקוקים? בחיי , בסוף גומש ופאולניו יהיו הקישור שלנו גם בשנה הזאת.

1. זכור לי שרציתם ווינגר, לא? וויליאן טוב מאד באגף. מוזר לי שהוא מוכן להגיע למועדון שלא ישמור לו מקום בהרכב, אבל אולי המצב של צ’לסי+הגיל דוחפים אותו להגיע לאסוף כמה גביעים לפני סוף הקריירה.
  2. במידה ויגיע קשר אמצע, איזה הרכב אתם מצפים לראות? אתם חושבים שיש תסריט ריאלי שדמבלה/קוטיניו/סוארס לא פותחים? כי אחרת יש מקום בהרכב לשני קשרים, ככה"נ בוסקטס ורקיטיץ’. האם הרכש שאתם רוצים הוא קשר לספסל?
  1. ההנהלה רוצה, לא רוב האוהדים של הקבוצה. ובקשר לווילאן, זה שידרוג עצום בשבילו. לא מבין מה מוזר בזה.

2. בעיני ראקיטיץ שחקן טוב מאוד ואני אוהב אותו. אבל הוא לא באנקר בהרכב. סוארז גם צריך להתחיל להכיר את הספסל במשחקים מסוימים.

חיבים את ארתור + קשר יצירתי להרכב. אין משא ומתן פה.

ברגע שהנהלה כל הזמן מחפשת כל הזמן ווינגר, אז לצערי דבמלה יפגע מזה.

השאלה האם קוטיניו שהוא לא קשר כמו אינייסטה מתאים לרשת את התפקיד באותו תפקוד של השחקנים שסביבו.
קוטיניו התקפי מאינייסטה ולכן כפיל של צאבי לידו לאו דווקא ייצור את אותו איזון שהיה לצאבי ואינייסטה.
אולי ראקיטיץ (שאני חושב שהוא אנדרייטד רציני אצלכם פה) בהחלט האיש למשימה?
ואם אתם פשוט רוצים לשחק בשיטה שונה (בשיטה של פפ) אז אולי קוטיניו הוא דווקא לא האיש למשימה. הרי מדובר בשחקן ישיר יותר מאינייסטה ופחות טיקי טאקה, ובהחלט עושה פחות הגנה ולחץ.

ארתור ככל הנראה יהיה שחקן ברצלונה כבר מיום ראשון הקרוב. אבל אני רוצה לצטט פה מישהו מהטויטר שאני מסכים לחלוטין איתו:

“בניגוד ל99 אחוז מהקולז , אני חושב שלארתור יהיה התחלה קשה בבארסה, לשלוט במשחק זה הרבה יותר קל בברזיל, הקצב הרבה יותר איטי והחלוצים שממול לא יודעים כלום על משחק לחץ, הציפיה ממנו להיות שחקן פותח נראה לי יותר מידי”

“ולנסות להשוות בינו לצאבי או איניסטה בגלל שהוא יודע למסור ימין או שמאלה… מה קרה לקשר הבריזלאי הרב אומן שהצטרף למדריד והתגלה כפלופ”

חשוב להדגיש, הוא לא פוסל אותו (וגם אני לא), אבל בדיוק כמוני, זה נראה מגוחך שמנסים להשוות אותו לצאבי ואיניסטה על סמך קליפים ביוטיוב. ועוד יותר נראה לי מגוחך שבמקום לתת לו זמן להשתלב לצד קשר יצירתי מנוסה יותר, ככל הנראה הוא יהיה התוספת היחידה לקישור שלנו… ארתור לבדו, לא היה מספיק לקישור שלנו, גם אם הוא יהיה סיפור הצלחה בסופו של דבר.

https://twitter.com/Youngcules/status/1014929148328935424

החדשות הכי משמחות של חלון העברות, אם זה נכון. המועדון הקודם של פאוליניו מציע עליו 50 מיליון .
פאוליניו מסכים. ואלורדה מסכים. רק נשאר שפפ סגורה לא יהרוס את זה (הוא מסוגל)

https://twitter.com/G14_en/status/1015172291787939841

איך זה הגיוני, מה היה רע לפאוליניו בברצלונה והפוך? בכנות.

לעולם לא אבין את הסלידה שלכם מפאוליניו.
מדובר באחלה של קשר, גם בלי אגו, יודע להחזיק ולהניע כדור יפה מאוד וההצטרפות שלו מקו שני להתקפה היא בין הטובות שיש.
לא סתם הוא הבקיע כל כך הרבה העונה.

מבין שאתם לא רוצים אותו בהרכב הפותח, אבל שחקן כמוהו על הספסל זה נכס.
היום כשאינייסטה לא איתכם, הקשר היחיד שיודע לתמוך בהתקפה ולעשות תנועה בלי כדור קדימה בצורה אמיתית הוא פאוליניו. ארתור לא אמור להיות כזה, ודניס וסרג’י מעולם לא היו כאלה.
קוטיניו גם יכול להכנס למשבצת של קשר שתומך בהתקפה, אבל לא ברור לי כמה מדובר בקשר שתומך בהתקפה ולא בשחקן התקפה שתומך בקישור…

להביא לו מחליף זה דבר אחד, למכור אותו זה דבר שני…

קודם כל, אל תכניס לי מילים לפה, אין פה שום דבר אישי נגד השחקן או שינאה. זה הכל מקצועי.

אנשים שמסתכלים רק על התוצאות, או בסופו של משחק רק על נתונים יבשים עלולים לחשוב שגנבת הדעת שלך נכונה. במציאות, אדון פאוליניו בשנת 2018 כבש רק “שתי שערים” (בכל המסגרות) מדחיקות ובישל בכל השנה רק פעמיים… (בכל המסגרות) יש לו פחות תאקלים מאנדרס איניסטה. כן זה בדיוק הקשר שברצלונה צריכה.

בולשיט טהור. כל מי שרואה באמת את פאוליניו מבין שהנעת הכדור שלו היא איטית ומסורבלת. (רוב המסירות שלו הם לאחור… אין לו שום קשר לקשר הקרויפסטי של ברצלונה.

פאוליניו כבר בגיל 30 , ידחו את ההצעה הזאת, ושנה הבאה כמו במקרה של גומש. הערך שלו ירד טוטאלית. הזדמנות חד פעמית.

ולאוהדי ריאל. אני מבין שזה יום עצוב בשבילם. אבל בשבילכם. אני מוכן לתת לכם את פאוליניו ולקבל את קובאציץ סתם לדוגמה. בוא נעשה החלפה. בלי כסף ודם רע בין שתי המועדנים. קחו אותו ותנו לנו את קובצאיץ. אפשר גם את איסקו…

פאוליניו לא מתקיים בואוקום, הקיום שלו בברצלונה חוסם דקות לקשר אחר יותר טוב ממנו לשחק.
ובאמת. תחסכו ממני את השטויות של “שינאה לפאולניו”. אני לא שונא את השחקן. אני רק חושב שהוא לא מספיק טוב לברצלונה .

נ.ב בוא נבדוק חלק מהמשחקים פאוליניו היה שותף להם, רוב המשחקים הכי גרועים שלנו היו שהוא היה בהרכב. (חוץ מהמחצית השניה בקלאסיקו ההוא) המשחק הראשון באלופות מול צלסי, משחק החוץ בסביליה. ולעומת זאת המשחקים הכי מהנים והכי טובים שלנו (שוב חוץ מהקאלסיקו) היו בלעדיו:

משחק הבית מול יובה, משחק הגביע מול סלטה בבית, גמר גביע מול סביליה, משחק החוץ מול ולנסיה בליגה . צירוף מקרים.??

גם מסי וסוארז היו שותפים לאותם משחקים נוראים.
ואני בטוח שניצחתם גם ללא אינייסטה.

לא הפכתי את פאוליניו לגדול הקשרים, אך גם להחזיק בקשר כזה על הספסל זה בהחלט יתרון.

לא רוצה לתת לכם לא את איסקו ולא את קובאציץ שהם שחקנים טובים יותר, אך גם לא אביא לכם אותם תמורת דניס סוארז, סרגי רוברטו, ארתור או טיאגו אם יגיע אליכם.

הכל עניין של שאלה מי יגיע עם הכסף הזה.
כרגע בברסה יש לכם עודף קשרי 50:50 (ובאופן אירוני אף אחד לא טוב מספיק מלבד ראקיטיץ) וחוסר ב2 העמדות הנוספות של הקישור.
אם יגיע תיאגו אז עסקה שווה לצורך העניין.

אני אומר מה שאני אומר מתוך הבנה שלא תמיד כל מכירה באה על חשבון מישהו. אולי בכלל ארתור מחליף את פאוליניו ולא פאוליניו אץ טיאגו?
אם זה המצב אז מכירה מיותרת לטעמי.

אגב, בשוק של היום 50 מיליון זה ממש לא מה שזה היה שווה בשוק של פעם, היום כל תחליף נורמאלי יעלה יותר

זה פשוט לא נכון. שחקנים בנוער של בארסה מטפלים בכדור יותר טוב ממנו.

שנה שעברה, שאני ועוד כמה אנשים אמרנו שצריכים למכור את גומש. ולנצל את ההצעות הטובות שהיו עליו. היו פה כמה משתמשים שהטיפו לי מוסר שאני מפונק וצריך לתת לו עוד שנה. אז עכשיו ברצלונה רוצה למכור אותו, אבל היא כל כך נואשת. שלפי דעתי אנחנו נסכים לתת אותו בגרושים למועדון שיסכים לשלם את המשכורת שלו.

אבל העיקר, שנתנו לו עוד הזדמנות… אותו דבר זה במקרה שיחליטו להשאיר את פאוליניו. שנה הבאה הסטטיסטיקה שלו תתישר אם היכולת שלו ואחרי זה הוא ישאר בקבוצה כמו כל שאר השחקנים שאיבדו את הערך שלהם ואנחנו תקועים איתם. בנוסף השחקן בעצמו רוצה, אפילו לא יהיה פה דם רע. פרידה מכובדת. הוא עשה את שלו. נהנה, סיים את הקרירה הארופאית שלו בכבוד, עכשיו שיחזור לסין “ויעשה לביתו”.

דרך אגב, הוא גם תופס מקום של זר.

אני מניח שהסינים מציעים לו שכר הרבה יותר גבוה. הוא לקראת סיום ורוצה לנצל את זה. זה ההסבר היחידי שיש. כי מבחינה חברתית ומקצועית הוא השתלב מצוין.

מה שיותר מפתיע אותי זה שפאוליניו מסכים לעסקה. מה אכפת לו להשאר ולקטוף עוד כמה תארים. (החוזה שלו כזה נמוך?)

רישמי :

פאוליניו חוזר למועדון הקודם שלו. השכר שלו יקפוץ ליותר מ14 מיליון לשנה הכפיל את השכר שלו מברצלונה.

image

ואוו, חתיכת אקזיט דפק הבחור. כמה שערים במאני טיים (יש לו את זה, אין מה לעשות) ואיזה שיכור סיני שם עליו הרבה זוזים. אחלה, שיהיה לו בהצלחה!

אני לא סוחר ממולח, אבל נדמה לי שרק ברצלונה יכולה לקבל הצעה של 50 מליון על שחקן מסויים, להיכנס למשא ומתן ולסגור על השאלה ואופציית רכישה.
כאילו זה לא אמור להיות הפוך? הם מציעים 50, אנחנו דורשים 70, וסוגרים על 60±…

איך למען השם הם הציעו 50 ואנחנו הורדנו אותם להשאלה + אופציית (אפילו לא חובת) רכישה כאשר ברור לכל שנהיה עם מכסה מלאה של זרים ורק נרצה להתפטר ממנוו…

בארסה עדכנו שמדובר על חובת רכישה.

בשעתיים האחרונות -
“אל תסיקו מסקנות לגביי העסקה, לפני שמתבררים כל הפרטים”

דקות אחר כך - מסיקים מסקנות לגביי העסקה, לפני שמתבררים כל הפרטים.
הנהלה גרועה? אין ספק. אבל האוהדים? לא מראים סימנים לאיזושהי חוכמה יתרה בעצמם.

%E2%80%8F%E2%80%8F%D7%9C%D7%9B%D7%99%D7%93%D7%94