פנטזיות, העברות וחוזים: חלון ההעברות של קיץ 2023 נגמר עם קאנסלו ופליקס, ובלי פאטי, אבדה ואריק

אני קורא את הידיעות האלו בבארסה מאניה ותוהה אם זו הסתלבטות שלהם או אמיתי.
פשוט הזוי, מי ישמע כולה גריזמן.

יאללה סופסוף אנטואן לברון ג’יימס הצליח להסגר על עצמו. עד לפעם הבאה…

שלא יבוא, כל כך הרבה שופוני מסביב שמחליא אותי. לא אבידה ולא נעליים.

אני מכבד את לאוטרו מרטינס על זה שלא הגיע אליינו. ולא מכבד אצ לופטגי מן הסתם.

הוא תכלס התייעץ עם הסוס שלו…

פפ סגורה, כישלון אישי שלו. אני מקווה שזה המסמר האחרון בארון הקבורה שלו. יאללה גורדי בוא הביתה…

יש דרך, גם כאוהד אתלטיקו הייתי נפגע מהיחס. לא אוהב כאלו, סורי

אומנם לא היה בפועל שלנו, אבל עדיין עם תחושה של ברוך שפטרנו.

לא רוצה, לא צריך. אני באמת מאמין בדברים האלה שהכל לטובה, עוד עונה גג והוא בורח משם רק למקום אחר, כנראה מחוץ לספרד. את הרכבת של ברסה לפחות הוא פספס.

בכנות, לא הייתי נשאר אצל אוהדים כאלה.

אם בפנטזיות עסקינן, אז אני חושב שמרסיאל הוא אופציה מצויינת.
יכול לשחק בקו, בחוד חזק מהיר דריבל מעולה בעיטה נקיה והכי חשוב לא מוערך אצל ז’וזה -מחסל הכשרונות- מוריניו…
יכול להחליף את סוארז, ייצור תחרות לדמבלה, לתת למסי מנוחה ואפילו לשחק ביהלום עם דמבלה ומרסיאל באגפים ומסי מאחוריהם…

ברתומיאו אוהב ללכת על שמות גדולים. לא מעניין אותו מה חסר לקבוצה (ופפ סגורה האהבל לא יודע מה חסר), הוא רודף אחרי שמות.

לפי מה שאומרים, פפ סגורה ממש אנטי תיאגו, למרות שחדר ההלבשה מאוד רוצה אותו, והשחקן עצמו רוצה להגיע.

הלוואי שהברקס של גריזמן לפנים של ברתומיאו יגרום לו לצפצף על סגורה, וללכת על תיאגו. הלוואי.

מה אני למד על קוטיניו גירסת המונדיאל עד כה? צנוע יותר מניימאר, לא מפחד למסור בנגיעה, לא ממזמז את הכדור, יש לו תנועות חדות ומדוייקות, בעיטה ברמה הגבוהה ביותר. אשרינו.
לא מתאים לקישור של בארסה, הוא נטו שחקן התקפה, לא רואה אותו עם אוריינטציה לשחק באמצע, אלא רק בסמוך לרחבה, שם הוא קטלני, שם הוא פורח.

ושם הוא יאלץ לשחק על חשבונם של אחד ממסי, סוארז, דמבלה.
השאלה היא לא איפה הוא יבטא את עצמו בצורה הטובה ביותר אלא איפה הוא יעזור לקבוצה הכי הרבה.
אם וולוורדה יצליח לגרום לציוות שלו בקישור לעבוד אז זכיתם.

מה שהכי מדהים בשחקן הזה, זו המהירות שבה הוא מייצר את הבעיטות. יש המון שחקנים שיכולים לבעוט בדיוק ובעוצמה כזאת, אבל אף אחד לא מסוגל לשחרר את הבעיטה מהמקום בכזאת מהירות, עוד לפני שהמגנים מולו מספיקים להגיב. אתמול זו היתה דוגמה מושלמת. בזמן שההגנה רק מספיקה להסתכל על הכדור, הוא משתלט על הריבאונד ומשחרר בעיטה.

מבחינת סגנון המשחק הוא 10 קלאסי שהתאים את עצמו לכדורגל המודרני. הוא בין ניימאר לאינייסטה. הוא ישיר יותר ופחות קבוצתי.

גריזמן לא מגיע, וסוארז מתחיל לדעוך. אני חושב שאפשר לשחק בחלק מהמשחקים עם שלישייה של דמבלה, מסי וקוטיניו, ולבנות על חילופי מקום תכופים. אם אפשר יהיה לייצר הרמוניה כזאת כך שהקבוצה לא יודעת אם מסי בא מימין או מהאמצע, דמבלה מימין או שמאל, וקוטיניו משמאל או מהאמצע, זה יכול סופר בעייתי לכל הגנה להתמודד נגד זה. בייחוד כששלושתם דריבליסטים עם סגנון דריבל שונה ומוסרים בחסד.

אפשר לנסות גם 4-2-3-1 עם שלישייה של דמבלה מסי וקוטיניו מאחורי סוארז, אבל זה קצת יותר פגיע הגנתית, כיוון שכל עבודת ההגנה נשארת על שני קשרים כגון בוסקטס וראקיטיץ’.

אבל על מי אני עובד, נמשיך עם ה4-4-2, עם קוטיניו באגף שמאל רחוק מהשער.

ראפיניה אומר שהמשא ומתן תקוע עם אינטר והוא עשוי לחזור לקדם העונה עם בארסה.
אמן שזה ייקרה ויישאר אצלנו.
אני מחזיק ממנו תותח על, מוכשר מאוד, לוחם, מאוד מגוון עם יכולת לשחק גם 50/50 גם התקפי גם באגף ימין…

תנו לי קישור של בוסקי+רוברטו, ראקי+ראפי, תיאגו+ארתור ואני מבסוט לגג.

אינטר החתימו את ניאנגולאן היום, הם ויתרו על ראפיניה לפי הדיווחים.

זה נשמע הזוי. כל פעם שראפיניה שיחק הוא נראה טוב והיחיד בקישור שלהם שידע להחזיק כדור ברגליים. את זה האוהדים שלהם אמרו. מישהו אפילו הביא לי נתון הזוי-שראפיניה משחק או פותח, הם לא הפסידו. לא יודע כמה זה אמין…

בכל אופן, לי אישית נראה שהוא ראה את ההחתמה של נאיינג’ולן וברח לפני שהוא יקרע לו עוד רצועה.

הם כן רצו אותו ואף סיפרו שהם “רוצים לבנות קבוצה ועתיד איתו” אבל פשוט לא היו מסוגלים לשלם את הסכום שבארסה דרשה (35 מיליון יורו), בגלל המצב הכלכלי שלה וההתמודדות עם הפייר פליי. הסיטואציה דומה גם עם קאנסלו.

יכולות המו"מ של בארסה מרשימות.
מקבלים הצעה של 50 מליון על ארדה, שנה אחרי שקנינו ב-40.
לא מוכרים.
משאילים אחרי שנה וחצי בחינם לקבוצה בטורקיה.

מקבלים הצעה של 45 מליון על גומש, שנה אחרי שקנינו ב35.
לא מוכרים.
מחפשים קבוצה שתיקח אותו בהשאלה, כיף אף אחת לא רוצה לקנות.

מקבלים הצעה על ראפיניה להתגמש על המחיר של 35+3.
לא מתפשרים.
מניח שראפיניה ירקב העונה עוד פעם בלי מספיק דקות, ויושאל בחינם או משהו.

ד"א, לראפיניה יש לא מעט פוטנציאל, אבל לטעמי הוא לא מתאים לשיטת המשחק של בארסה. הוא צריך משחק הרבה יותר ישיר.

על מה מדובר?

לא מבין למה התלונות לצרפתי, התלונות צריכות להנהלה ה"נחמדה" שלנו שלא עושה לזה סוף.

רגע, לגריזמן אין “זכויות יוצרים” על זה?