פנטזיות, העברות וחוזים: חלון ההעברות של קיץ 2023 נגמר עם קאנסלו ופליקס, ובלי פאטי, אבדה ואריק

לנגלט כבר נפרד מהחברים,מחר זה יהפוך לרישמי:

https://twitter.com/albert_roge/status/1017094579353341952

היות ולא יהיה יותר אינייסטה (גם לא צ’אבי) בארסה נאלצת לקחת שחקן אחד (אינייסטה) ולחלק אותו לשניים או שלושה (קוטיניו, ארתור, ועוד קשר טופ).

תוציאו את מוניר מהתמונה, וזה התמונה שמתאימה למדיניות הרכש הנוכחית של המועדון:

באמת שאני לא רואה קשר בין גומש לדוגלאס. לא מבחינת הסיבה להבאתו, לא מבחינת פוטנציאל, ולא מבחינת הערך המוסף שאולי/במקרה/בטעות הוא היה יכול להביא.

טוב, לא הכל זהה אבל זה המשותף:

שתיהם רכשים כושלים.
שתיהם תופסים שכר,
שתיהם הועדפו על חשבון שחקנים הרבה יותר טובים מהם (דוגלאס אסנסיו גומש פיאניץ )
ולגבי שתי השחקנים בתמונה בנקודת הזמן הזו, אין אף קונה.

ושתיהם גם מסמנים את תורת הרכש החדשה של המעודון - גומש שחקן שהביאו אותו בגלל שהוא פיזי על חשבון יצירתיות. ואת דוגלאס הביאו על הראש של מונטויה . (שחקני רכש על חשבון שחקני בית)
זה נכון שדוגלאס זה אסון מסוג אחר. אבל זה כבר סיפור אחר…

אבל -

1. לגומש היה סיכוי, מעצם זה שהוא בא מקבוצה ספרדית, עם טיפה ניסיון, וכן היה נחשב לכישרון. כמה כישרון זה כבר משהו אחר, אבל היה פוטנציאל.
  2. שניהם תופסים שכר - נו באמת.
  3. דוגלאס לא הובא במקום אסנסיו מאותה סיבה שגומש הובא במקום פיאניץ’ (לא זכור לי שהיו דיבורים על פיאניץ’, אבל אולי אני סתם לא זוכר).
  4. לגביי התמונה - אני יכול להביא תמונה של שחקנים אחרים, ולהגיד שהיא מסמלת משהו אחר לגמרי.
  5. גומש הוא רכש כושל, בין אם היה צריך להביא שחקן “פיזי” (והוא פשוט לא הצליח) ובין אם לא. והוא הובא כדי לתקוע אצבע בעין של ריאל.
    דוגלאס לא הובא מאותה סיבה, והוא לא הובא על הראש של מונטויה. הוא הובא כי…שחיתות. שום עניין מקצועי, ואפילו לא עניין של לנצח קבוצה אחרת במירוץ עליו. זה לא שהוא גנב מהדקות של מונטויה, או שבגללו מונטויה לא שיחק.
    חוץ מזה שמונטויה הוא דיון נפרד :slight_smile:

הלוואי ולא נזכה לעוד תמונות כאלו, אבל באמת שגומש הרבה פחות מפריע לי מדוגלאס. בקילומטרים.

אני יגיב לכמה סעיפים:

3 דוגלאס כן הובא במקום אסנסיו. זובי נרתע מהמחיר של אסנסיו ובחר בדוגלאס. . פיאניץ באותה שנה לפני שהוא עבר ליובה הציעו אותו לברצלונה. אבל הגאון רוברט בחר בגומש.

שאני יחזור מהעבודה, אני יחפש קישורים לזה.

1. אני לא יודע למה הזילזול בשכר, השכר של ברצלונה הוא מהגבוהים בעולם. אולי הכי גבוה. הקבוצה נחנקת מהשכר. הסיבה שגומש כרגע כמו עצם בגרון של ברצלונה. זה בגלל השכר שלו. אין אף קבוצה שרוצה לשלם אותו.

רציתי לכתוב שחיתות, אבל בד"כ שאני כותב שחיתות צועקים עלי שאני לא רביב דרוקר ולמה אני כותב את זה בלי 100 אחוז ראיות.

אבל הוא לא הובא מקצועית במקום אסנסיו, וגם לא הובא כי להנהלה היה חשוב לנצח את ריאל (או כל קבוצה אחרת) במירוץ עליו. שים לב למה שכתבתי.
האם בכסף הזה היה אפשר להביא את אסנסיו? אולי. אבל דוגלאס לא הגיע במקום אסנסיו מהסיבות שציינתי. ולכן, הרכש שלו שונה באופן מוחלט מהרכש של גומש.

לא מזלזל בשכר, אבל אני יכול להגיד שגם דניס סוארס ובוסקטס תופסים שכר. זה לא הטיעון. הטיעון צריך להיות שביחס לתרומה שלהם, לא משתלם לשלם להם את מה שהם מקבלים, ועם טיעון כזה אני לגמרי מסכים.

עזוב, אל תחפש קישורים לפיאניץ’, כי זה לא ממש רלוונטי. מאמין לך שהוא היה מועמד, אבל מבחינתי יכלת לרשום דה בריינה, וזה לא היה משנה את מה שרשמתי.

מז"א אולי? לא הסכמנו לשלם את סעיף השחרור שלו, מה שמדריד כן עשו. מה היה סעיף השחרור? העלות של דוגאס.

אתה מוזמן לבדוק, ולנסות לסתור.

דרך אגב. התמונה סתם להוציא קיטור מבחינתי. לא היה לי מושג שתיצור דיון פה… :slight_smile:

טוב אז בואו נדבר על דברים יותר רציניים. כל העיתונות מפמפמת שפפ סגורה חם על ראביו, כמחליף של פאוליניו.

למזלנו, אל חליפי שונא את בארסה, וממצב את עצמו כגיבור הגדול של השנה האחרונה. אחרי שלא הסכים למכור לנו את די מריה (דבר שהיה פוגע אנושות בקנייתו של קוטיניו) נראה שבינתיים הוא לא מוכן לשמוע על למכור לנו את ראביו.

אבידל, בינתיים, מנסה לדחוף לכיוון של תיאגו. הבעיה שאף אחד לא באמת מקשיב לו. כולי תקווה שברתומיאו יחליט לצפצץ על סגורה האהבל וילך בסופו של דבר עם אבידל על תיאגו, כדי לא להישאר בלי קשר רכש.

כן, קח הודעה שלמה, ותיתפס למילה אחת. אחלה טיעון.

הכוונה שלי היא שזה לא משנה אם היה אפשר להביא את אסנסיו בכסף הזה, או שלא. כי דוגלאס לא הגיע כ"שחקן יותר זול, שיכול להיות יותר טוב/מתאים/משתלם מאסנסיו". באותה מידה דוגלאס יכל לעלות יותר, ועדיין הוא היה מגיע.

בשביל זה יש פורום, לא? :wink:

בתור אחד שלא צפה בראביו (מעבר למפגשים נגדנו/נגד ריאל) - אפשר קצת הרחבה לגביו? ושתהיה אובייקטיבית, בבקשה.
תפקיד/ים, שחקן הרכב/ספסל, שווי, במקום מי? וכו’.

הסקיי מדיווח שבארסה הציעה 35 מ׳ לישט על וויליאן

מה אתם אומרים, יש בזה מן האמת?

עד כמה סקיי אמינים? מבחינת שוק התקשורת הבריטי?

אם כבר אנחנו פוזלים לצ’לסי, איזה הרגשה זאת תהיה אם נחטוף את הזארד לריאל. שתי ציפורים במכה אחת. גם שחקן מדהים לכנף שיכול לשחק באמצע ולתת לנו חתיכת עומק, וגם להרחיק אותו מריאל נטולת רונלדו שמתחננת לכוכב גדול שיגיע. וואו.

אני רק אומר, לפני שאתם מפחדים מריאל, תתחילו לפחד מאת’. בונים שם משהו מפלצתי, כשההשארות של גריזמן היא משמעותית מאוד מאוד. לא סתם היה עליו כזה לחץ מטורף, ולא סתם הוא גם החליט להישאר. הוא רואה שבונים שם משהו רציני ולא מתקמצנים.

צלסי רוצים 200 מיליון עליו…ברתומאו יגיד לנו שאין לנו כסף ואז יקנה 3 גומשים ב300 מיליון :slight_smile:

כל כך לא רוצה אותו - מקצועית - אצלנו. ברגע שווינגר עושה משחק נמצא בכנף שמאל הערך של אלבה יורד פלאים. מה גם שמן הסתם נראה את קוטיניו כקשר בצד שמאל וכך נקבל בצד השמאלי פקעת המסובכת אחד ברגלי השני. בצד שמאל צריך לשחק ווינגר מהיר שיכול להכנס לרחבה, וויליאן הוא כזה אך לעניות דעתי משחק בצד ימין (לא סגור על זה).

ובלי קשר, לוויליאן אין מה לעשות אצלנו. אין לו מקום אפילו בתור מחליף ולא בגלל שהוא לא טוב - הוא שחקן מעולה. עיקר הבעיה שאם הוא יקבל דקות זה לחלוטין על חשבון דמבלה וזה פר-פוטנציאל לא שווה אפילו ניסוי בטח לא תמורת 35 מיליוני יורו לשחקן בגיל 30. כמו כן יש הרבה צעירים על התפר שחייבים לקבל דקות, מקווה מאוד שלא יבואו.

35 מיליון יורו? הצחקת את רומן… צלסי דורשים עליו 80 מיליון, לפי יותר ממקור אחד אנחנו מציעים 68…

למרות, שיש הרבה דיסאינפורמציה ושמועות שרצות. די מריציו, למשל טוען שאנחנו שמים עין על קאנטה…

https://twitter.com/DiMarzio/status/1017515756597186561

מה? זו העמדה הכי סגורה שיש לנו. אני התבלבלתי לגמרי…

יחסית אמין כשהוא מדווח בעצמו. גם שם מתפרסמות לעיתים כתבות בהן הוא מצטט את הזבלונים הבריטים כמו המטרו והסאן