פנטזיות, העברות וחוזים: חלון ההעברות של קיץ 2023 נגמר עם קאנסלו ופליקס, ובלי פאטי, אבדה ואריק

סקיי ספורטס מדוחים שהצענו הצעה שלישית על וויליאן, 55 מיליון אירו, צלסי חכמים, הם יודעים שבסופו של דבר ברצלונה תשלם קרוב ל70 או 80…

בנתיים וויליאן בתגובה:

https://twitter.com/i/status/1020416998654857216

תחנת רדיו צרפתית עשתה סקר בין אוהדי פסז, 85 אחוז ענו שהם רוצים שראביוט יעזוב.

https://twitter.com/barcacentre/status/1020406674371166208

דוגלאס כנראה יצא לעוד השאלה בקבוצה טורקית.,

כבר איבדתי כל תקווה שאיכשהו עוד נקבל עליו משהו, אבל לפחות זו השנה האחרונה שאנחנו צריכים להתעסק עם השטות הזו.
אם אני זוכר נכון, החוזה שלו נגמר במאי/יוני 2019.

טוב שמועה מאוד חמה, שברצלונה נכנסה חזק לתמונה על מלקום שחקנה של בורדו. היה בדרך למבדקים ברומא, אבל ברצלונה נכנסה לתמונה והוא לא יגיע למבדקים שם.

לא מכיר את השחקן. ובכל מקרה, הוא לא השחקן שאנחנו זקוקים לו. אבל חוק מספר אחד בסקאוטינג קובע, כל שחקן שמונצי המנהל הספורטיבי הכי טוב בעולם שם עליו את העיינים הוא שחקן טוב. ובהתחשב שהאלטרנטיבה של פפ סגורה זה ווילאן, אני לוקח אותו בעינים עצומות.

https://twitter.com/barcacentre/status/1021499976285863938

רק הערה לגבי החוק.
מונוצ׳י לוקח שחקנים עם פוטנציאל, הם מתפתחים בקבוצה שלו ואז נמכרים פי 1000 מהמחיר המקורי. לקנות את החומר גלם לקבוצה כמו בארסה, זה לא רעיון חכם.

מונצ’י זה נקודה טובה, אבל אני חושב שזה גם בא בהתאם לצורכי הקבוצה. השאלה המתבקשת היא: האם ברצלונה ורומא שואפות לאותו סגנון?

לדעתי לא, אבל ארחיב על הכל באיזה עוד פוסט טקטי חופר. יש פה איזו מגמה.

אתם צודקים בכל מה שאתם כותבים, אבל במציאות שבה אנחנו נמצאים, צריך להסתפק במינמום של המינימום. אם הכל היה הולך לפי מה שברצלונה צריכה, תיאגו או פיאניץ היו בברצלונה. אבל זה מה שיש.

מה שכן, בורדו הולכים לעשות את הקופה של החיים שלהם. עכשיו זה מלחמת הצעות בין ברצלונה לרומא.

תגידו למה אנחנו צריכים ווינגר? אני באמת שואל, למה וויליאן, למה מלקולם, למה כל הטוב הזה, למה זה מגיע לנו? הלוואי שכולם יעשו את העבודה כמו צ’לסי.

לא באמת צריכים אבל שיש שילוב של כוחות של:

image

זה התוצאה.

ברור שאנחנו צריכים שחקן התקפה. איזה שחקני התקפה מחליפים יש לנו על הספסל? למדריד יש את לוקאס ואסנסיו (אפילו בייל בעונה הקודמת), לבאיירן את קומאן, לסיטי את ברננדו וסטרלינג, לפריז את דרקסלר, את מי לנו יש? שחקן התקפה איכותי שיקבל את מקומו כשחקן רוטציה זו ברכה שלא הייתה לנו שנים. אנחנו צריכים סגל עמוק יותר וצעיר יותר וזה בהחלט צעד טוב.

זה שבארסה חייבת קשר וזה מחדל גדול להזניח את העמדה הזאת זה משהו אחר, אבל שחקן התקפה מחליף אנחנו חייבים, ומלקום זה רכש בהחלט מבטיח במחיר טוב ביחס לגיל ולפוטנציאל, הלוואי וזה ייצא לפועל. על וויליאן זה לבטח עדיף.

אתם זוכרים את מקרה פריז (6:1) וניימאר? אז מלקום ורומא (1:4).

ככה לי זה מרגיש, אבל מה אכפת לי. עולה זול יחסית לשוק - שיבוא.

כן אני שומע את תאורית הקונספרציה הזו בכל מקום. :slight_smile:

הנשיא של בורדו ברגעים אלו:

image

מסכים לגמרי. יש לנו בעיה לא קטנה בקישור, מה שגורם ללא מעט אנשים לשכוח שמצב שחקני ההתקפה שלנו, בעיקר אלו שעל הספסל, הוא לא משהו שאפשר להסתמך עליו יותר מידי, בטח ככל שמסי וסוארס מזדקנים להם.
האם מלקום הוא השחקן הכי מתאים שיכול להגיע? אולי לא. אבל בן 21, עולה “רק” 40 ובהתחשב באלטרנטיבות שנזרקו בשבועות האחרונים? אני בעד.

ביחד עם ההגעה של ארתור זה בעיקר מזכיר לי את פרוייקט 22 בתקופתו של לואיס אנריקה.
מתוך הפרוייקט הזה, שהלהיב אותי מאוד בזמנו, נשארנו לטוב בעיקר עם אומטיטי. דין ואלקאסר הפכו לשחקני רוטציה חצי לגיטימיים ומהגומש כולנו נשמח להפרד.

אם וואלוורדה ימשיך לא לעשות רוטציות אז הרכישה הזו תהיה סתם תקיעה. אם נתחיל לעשות רוטציות בריאות (כמו שהיה אגב בהתחלת העונה לפני שהוא נסגר על האונסה שלו) אז יש סיכוי שזה לטובה כאשר שני שחקני כנף צעירים (מלקום ודמבלה) מתחילים לצבור ניסיון באחת הקבוצות הכי תובעניות בעולם.

לבארסה יש “שם” מפלצתי, ועל כן כל קבוצה (כמעט) שבאה לשחק מולנו עושה את הבונקר של החיים שלה. גם בתקופות הזוהר של צ’אבי, איניסטה, בוסי ומסי היו לנו המון משחקים שבהם היה קשה לפצח את ההגנה שמולנו. למעט עונת 08/09 בה לא הכירו את המפלצות שלנו ונתנו לנו שטחים, קבוצות שאכלו מאיתנו גולים בצרורות אלו קבוצות שבאו לשחק מולנו התקפי. רוב הקבוצות כבר לא באות עם הנאיביות הזו.

לארתור, מלקום ודמבלה צפויה התאקלמות קשה בליגה הסופר תחרותית שלנו. אבל, וזה אבל חשוב, חייבים להצעיר את הקבוצה. וחייבים לעשות את זה בהדרגה עמ"נ לשמור על תחרותיות בכל המפעלים.

אני שמח לראות שהמיסטר לוקח איתו סגל רחב מברצלונה ב’ למסע בארה"ב. אני מקווה שהוא ימצא שם חומר שחקנים להגדלת הרוטציה.

ומילה על וויליאן…
זה שהוא נתן משחק מצויין מול ברצלונה לא אומר שאני רוצה אותו אצלנו. אני בטוח שיש עוד שחקני כנף שאם היה מזדמן להם לשחק מולנו היו יכולים לתת תצוגות על של החיים שלהם. זו לא סיבה לרכש. אני מעדיף רכש שעוקבים אחריו לאורך זמן ומכירים את היכולות שלו ביותר משני משחקי ליגת אלופות.

הבעיה הגדולה שלי, לא בזה שמביאים את מלקום או קיצוני נוסף, אלא שבזה שלא קונים קשר יצירתי טוב מספיק.
דאגה נוספת שלי מהעיסקה הזו, שזה נראה עוד צעד של אי אמון בדמבלה.

ראקיטיץ, בוסקטס, ארתור, קוטיניו, אלנייה, דניס…

למה אנחנו צריכים בדיוק קשר יצירתי נוסף? רוצה קאנטרה או לא? דניס ואלנייה זה בקאפ מספיק אצל שמרן כמו וואלוורדה, וגם אצל נותן צ’אנסים כמו פפ.

תאמין מוש, פשוט תאמין.

כי אחרי שאיניסטה עזב, יש לנו בור מלא שם. ואני מצטער. ארתור בעיני הוא נעלם גדול, לא פוסל אותו כמובן אבל הוא צריך זמן וסבלנות.

תבטיח לי שיתנו לשחקני קאנטרה הזדמנות במקום רכש, אני מצטרף. אבל כולנו יודעים שזה לא יקרה. (דניס הוא לא שחקן בית)
רקיטיץ הוא שחקן נהדר, אבל כמו שכתבתי הוא לא מוסיף ליצירתיות ולהחזקת כדור. הוא צריך קשר דומיננטי לצידו. קוטיניו? לא יודע, אתה בעצמך קבעת שהוא לא מספיק טוב בתור קשר.

מלקום יבוא, אני יברך על זה (אפילו שזה נעשה בצורה שמכתים את השם של המועדון עוד יותר) אבל אני ירגע באמת שאני ישמע שרכשנו קשר מתאים (ראביוט הוא לא התשובה)

מלקולם שחקן ברצלונה. בדרכו לברצלונה לבדיקות רפואיות . הכרזה בקרוב!
רק שפלורנטינו לא יעשה לנו את התרגיל שאנחנו עשינו לרומא… חחחח

https://twitter.com/FCBRAC1/status/1021710695132524546

מי יירצה אותך? תן דוגמה.

לא כל כך מבין, קצת מרגיש לי כמו ניסיון לאחוז חבל משני הקצוות שלו. קוטיניו קראק שההרכב מובטח לו, אז מה תעשה אתו בתכלס? תשחיל אותו בשלישייה הקידמית ותוותר על מלקום ודמבלה?

מלקום הוא ווינגר, קצת פחות קשור ליצירתיות במגרש יותר למהירות, טכניקה וקבלת החלטות נכונה.

סתם להבנה - למה זה מכתים את השם של המועדון? כי “גנבנו” אותו מרומא?

מי ירצה אותי? תיאגו מחכה על המדף, רק לקחת אותו. פיאניץ . להמשיך?

דמבלה יינזק מהבאה של קיצוני נוסף הרבה יותר מרכש לקישור. אז אתה מפחד שקשר יגיע ויפגע בו?

כן.

אבל שנים מתלוננים שההנהלה הזו לא יודעת לנהל מו"מ ותמיד משלמת את סעיף השחרור וכו’, אז כשסוף סוף מתרחש אירוע שהוא עיסקי, קר, ו…מראה קצת דברים חיוביים - גם על זה מתלוננים? מצטער, זה עסקים, לא אמורים להיות נחמדים לקבוצות האחרות כי “הם רצו אותו קודם”.

חוץ מזה, קצת מפריעה לי ההתייחסות למהלך הזה כאילו גנבנו שחקן. זה לא שלקחנו איזשהו חפץ מרומא, בלי שהם שמו לב. זה בנאדם, והוא ידע על הכל. אם הוא לא היה רוצה להגיע, הוא לא היה בא. לא רואה פה שום דבר פסול, בטח לא מבחינת ההעברה.