פנטזיות, העברות וחוזים: מה מחכה לנו בחלון ההעברות של קיץ 2024?

לפי טראנספרמארקט, מאז 2018\19 האלנד היה פצוע במצטבר 194 ימים. חצי שנה מתוך 4.
לשם השוואה, באותה תקופה דמבלה היה פצוע 563 ימים.

אין בכלל מה להשוות דמבלה של דורטמונד והאלנד של עכשיו. אולי אפשר להשוות להאלנד כששיחק באוסטריה.
לא רק המחיר, שהאלנד עם כל העמלות יעלה פחות מדמבלה. זה להשוות שחקן עם עונה אחת מצוינת מול שחקן שקורע רשתות כבר 4 שנים עם ממוצע של שער למשחק. זה לא אותו דבר.
ברטומיאו היה מטומטם כששילם עליו 105M שהגיעו בסוף ל 130 או 140 עם כל המשתנים, על עונה אחת טובה. זה יהיה חכם מאוד מצד לפורטה לשלם סכומים כאלה לשחקן מוכח כמו האלנד.

מסכים, אבל אני יהיה בעד העיסקה על האלאנד רק אם יהיה פיתרון הגנתי מספק. מבחינתי זה התנאי.

אבל בלי קשר לזה, לדעתי הוא יחתום בסיטי או ריאל. מקווה שכמה שיותר רחוק מאיתנו.

אני לא חושב שיש קשר בין האלנד לבין חיזוק להגנה. אנחנו יכולים להתחזק בהגנה בכסף קטן. את הכסף הגדול צריך להפנות להאלנד, ואם הוא לא יבוא, לחכות להאלנד הבא. לא לקנות בלם ב 100 מיליון הקיץ, זה לא שווה את זה.

אני כמוך פסימי לגבי ההגעה של האלנד אלינו דווקא, אבל קצת פחות פסימי מאז שצ’אבי נסע לדבר איתו ומאז שיש כמה אפשרויות להביא את הכסף.

מסכים בגדול…
אבל ספר את זה👆🏾 לואן דייק.

אם ואן דייק היה למכירה, ולפורטה היה קונה אותו ב 100M, אני הייתי יוצא נגד.
עם כל הכבוד לבלם הטוב בעולם, גם הוא לא שווה את הסכומים האלה. אנחנו מכוסים די טוב בבלמים כבר, כולל קריסטנסן. צריך מגן שמאלי שיתחרה עם אלבה, ומגן ימני אם דסט עוזב. את זה אפשר להשיג בכסף קטן.

שחקן כמו ואן דייק זה שקט הגנתי ל5 שנים. שווה את ה100 בכיף. השאלה מי הויין דייק הבא.

אין דבר כזה שקט הגנתי. זה אוקסימורון.

אזפיליקואטה מתרחק מבארסה. יש לצ’לסי אופציה לחדש לו לעוד שנה (חלק מהמקורות אומרים שהיא אוטומטית אחרי 30 משחקים העונה) ולאור הבאן שהם קיבלו היום, הם כנראה ישתמשו באופציה הזאת.
מאותה סיבה, אם קריסטנסן היה 95% בבארסה, עכשיו הוא 99% בבארסה. אין לו יותר אפשרות לחתום על חוזה חדש בצ’לסי.
זה עוד לא הגיע, אבל אני מצפה שיהיו ספקולציות גם על רודיגר.

מצד אחד, הוא כנראה מגן ימני יותר טוב מדסט וממזראווי, מצד שני הוא בן 32, ובהנחה ומזראוי מגיע יש לנו כבר שני מגנים ימניים פלוס את אלבס לגיבוי.

בקיצור, אני יכול לחיות עם זה.

בעיקר חייבים להביא מגן שמאלי.

ריאל מתרחקת ממנו בגלל דרישות שכר גבוהות,קשה לי להאמין שברצלונה תתן לו את מה שהוא מבקש.

אני גם חושב שהוא לא יגיע בגלל המשכורת, אבל זה לא ימנע ספקולציות.
כמו שזה לא מנע ספקולציות על דה ליכט או קוליבאלי.

ברצלונה לא אוהבת לקנות בלמים, בשבילה זה מותרות. היא תביא את כריסטינאסן וזהו. היא לא תוציא כסף כמו ריאל על המשכורת של אלאבה. נקווה שרודיגר לא ישחיל לנו גול עוד שנה.

לאפורטה למעשה אומר את מה שאני כתבתי פה בהתחלה:

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1503001331501522951

אשמח להסבר, לא מבין על איזה אופרציות מדובר.

הוא למעשה מרים דגל לבן בקשר להאלנד. זה מה שחשוב בשבילך. בהקשר רחב יותר, זה שוב מראה את דרך הפעולה שלו. בטווח הקצר הוא מדליף לתקשורת שאנחנו חזק במירוץ על הנורבגי בשביל לקבל יחסי ציבור טובים ואז שתאריך היעד מתקרב והוא מבין שאי אפשר להמשיך יותר עם הסיפור, הוא מפוצץ את הבלון. כך היה עם מסי וכך זה עם האלנד.

אני לא אוהב את זה. אין לי איך להגן על זה. וזה מסריח. התקשורת הקטלונית לא סתם פימפמה כל הזמן את האלנד בחודשים האחרונים.

אני פאקינג רוצה שיגיד לנו את האמת. בלי ספינים ובלי יחסי ציבור. אין כסף להאלנד? תבנה קבוצה במקום זה

יחסי ציבור זה לא דבר רע.
גם את בקהאם הוא הבטיח ובסוף הנחית פה רק את רונאלדיניו רחמנא ליצלן.

אי אפשר להגיד עליו שהוא לא בונה קבוצה. החתימות של ינואר שדרגו אותנו בחיני חינם יותר מכל ה 400 מיליון ששפך פה הנחש לפניו.

אני פאקינג מעדיף נשיא שמחזיר לבארסה את ההילה הנחשקת שלה.
כל עוד מקצועית זה טוב לנו, ולא ראיתי עד כה שזה לא כך, זה לא משנה לי מי מגיע לפה בסופו של דבר. בינתיים בארסה חוזרת מלהיות קבוצה פח, הבושה של אירופה וההשפלה התורנית של קבוצות תחתית הליגה, לקבוצה מאיימת, מנוהלת היטב, מקצוענית ועם פרוייקט ספורטיבי מבטיח ויחסי ציבור מצויינים.

זה חשוב תדמיתית כי בסופו של דבר יש לזה גם השפעה כלכלית שבתורה משפיעה מקצועית.
בין אם ינחית פה את האלאהד ובין אם לא, תותח.

אתה די מפספס. זה לא קשור להלאנד כן או לא. אני הרי כתבתי שמבחינת מראש האלאנד לא בעדיפות עליונה.

יש פה כבר דרך פעולה שלו. זה לא מיקרי.

ואתה יותר מדי חוגג לפני שהסוסים יצאו. זה שיש אולי סימנים טובים ומקור לאופטימיות. זה נכון. אבל עדיין לא סיימנו את השיקום והעבודה.

אם בעוד כמה שנים הוא יחזיר אותנו היות הקבוצה הכי טובה באירופה הכל כבר ישכח. אבל אני מעדיף שהוא גם יתנהל אחרת. הבחירות הסתיימו להזכירך. הוא כבר מעבר להיות פולטיקאי שמנסה למכור אשליות לקהל הבוחרים שלו. הוא כבר הנשיא.

אבל פה בדיוק העניין. כרגע בתור נשיא הוא צריך לפעול בכמה מישורים בשביל להציל את הקבוצה. אחד מהמישורים האלו זה ״למכור חלום״. לא, לא לאוהדים, למשקיעים.

הוא רוצה לסגור את העיסקה עם ספוטיפיי. עזוב שעם הזמן השמועות על הסכומים הולכות ויורדות. עם הקבוצה הנוכחית שלנו, אף ספונסר לא ישים את היד עמוק בכיס. בשביל להכניס סכומים יפים צריך לתת שואו, וכרגע אין לנו שואו לתת. רק הבטחות באוויר.

אתה באמת חושב שלאפורטה מנסה להרשים את משה מפ״ת כשהוא מבטיח את האלאנד?

שאלו את לפורטה על האלנד, והוא ענה שלא יקפוץ מעל הפופיק והמועדון מעל כולם ובלהבלהבלה.
מה לא בסדר?
בניגוד להבטחות על מסי, הוא אף פעם לא הבטיח שהאלנד יבוא. אין פה שום סתירה או חזרה מההבטחות.
את מסי הוא כן הבטיח במפורש, ולא קיים. על זה מגיע לו בעעעע.

הוא באמת אמר את זה? ואם כן מה הסיכוי שהוא סתם מקשקש?